Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor TZ-a Damir Macanić daje otkaz!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2011. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panduri i fijaker jednom mjeečno na sajmu antikviteta, smeđa signalizacija u sklopu projekta i novcima županije u cijeloj županiji, osječke ljetne noći...hmmm... projekt pokrenuo slavonski radio - ljetni korzo... macanić preuzeo i dodao kuhanje fiša. Turistički informativni centar u Tvrđi... ajde bar nešto OK.
Problem je što se turisti u Osijeku zadržavaju 24 sata, a u Tvrđi 30 minuta koliko vodiču treba da im ispriča priču... eventualno ih odvedu do središnjeg trga i Zimske luke i svo to vrijeme oni nemaju na što jedan euro ostaviti (osim ako im konobar naplati pišanje u nekoj od birtija u Tvrđi, jer eto, nema ni javnog zahoda.
Priznajem mu jedino da se naputovao na račun TZ i sigurno čuda po svijetu napričao o svojim fantastičnim uspjesima i turističkoj ponudi grada. Džaba nama rekorndi brojevi turista kad ti ljudi ovdje pare ne ostavljaju, a to je smisao turizma jel....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gluposti je napisao/la (Pogledaj post): › @anakonda

Mogu: panduri, fijakeri, kao što je rečeno ljetne noći, ove table koje vidiš za hotele i u Tvrđi to je sve on napravio, i vi svi koji kažete da Macanić nije ništa radio; Osijek je proglašen gradom sa najviše turista na kopnu...mislim da je to dovoljno.

A sad možeš li ti meni navesti zašto je on loš direktor

Gluposti!

Vukovar je daleko više posjećeniji grad od Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2012. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gluposti je napisao/la (Pogledaj post): › @anakonda

Mogu: panduri, fijakeri, kao što je rečeno ljetne noći, ove table koje vidiš za hotele i u Tvrđi to je sve on napravio, i vi svi koji kažete da Macanić nije ništa radio; Osijek je proglašen gradom sa najviše turista na kopnu...mislim da je to dovoljno.

A sad možeš li ti meni navesti zašto je on loš direktor


...@gaap ti je već zapravo odgovorio...ja ću se samo nadovezati: nabrojao si 4 stvari koje je direktor Macanić "napravio" za 20 godina.....to ti je odgovor na tvoje pitanje zašto je loš direktor.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gluposti
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2012. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap i @anakonda znate li vi koji je uopće posao TZ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2012. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad je doista jezivo prazan i kad imam neke goste obicno moram naprije odgovoriti na to pitanje: "Gdje su vam ljudi?" i onda krece dublja analiza, od toga da su na trgu banke koje rade do 16h i nemas zasto ni biti tamo..do krize i nezaposlenosti i apatije, tj da su ljudi doma na sedativima..kad mi se ne da objasnjavat samo kazem na moru, ili na skijanju..u proljece i jesen su jel, alergicni pa ih zato nema..
e sad tko je sve za to kriv, hm pa lista je podugacka, ovaj ako uopce i je, nije jedini kriv..stoga ne treba samo njega kamenovati..
u Osijeku nema ni domacih, a kamoli turista..
jos malo pa cemo moci razviti horor turizam..tipa dodjite u grad strave, na trgu ce se moci organizirati revolveraski obracuni, uz skripu prozora na vjetru..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2012. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gluposti je napisao/la (Pogledaj post): › @gaap i @anakonda znate li vi koji je uopće posao TZ???


koji? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2012. 6:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gluposti je napisao/la (Pogledaj post): › @gaap i @anakonda znate li vi koji je uopće posao TZ???


...ja sam totalno neupućena, daj mi reci... Twisted Evil ...a vjerujem da ni gaap pojma nema.... Twisted Evil

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: