Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor TZ-a Damir Macanić daje otkaz!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2011. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako neargumentiran i tendenciozan članak,
a tako kompleksna tema o gradu koji nestaje!

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2011. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw administrator zašto još uvijek imam taj žuti karton? pa i kaznene evidencije se brže brišu no što je forumaško tlapljenje od kojeg nikom ni štete ni koristi

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandokan
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2011. 21:57 
Naslov:  Re: Direktor TZ-a Damir Macanić daje otkaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAPOKON! Ne nadam se nekom procvatu u turističkom smislu, no gore ne može. Nek mi netko pojasni što je točno u ovih 20 godina napravio za grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2011. 22:03 
Naslov:  Re: Direktor TZ-a Damir Macanić daje otkaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Broj stranih gostiju povećan je sa 28,75 posto u prošloj na 31,51 posto u ovoj godini Macanić nije radio dovoljno. Usprkos pozitivnim trendovima, u potpunosti je podbacio riječni turizam - u Osijek su ove godine stigla samo dva riječna kruzera, a turistima koji dođu nudimo vrlo malo, gotovo ništa.

Autor: R.K./Osijek031.com


članak je sastavljen kao da ga je osnovnoškolac sastavljao iz copy pastea, a o kruzerima, zar netko stvarno još misli da bilo tko može utjecat na činjenicu da osijek NIJE grad na dunavu, a da su kruzeri dunavski te da im se pogotovo u današnje vrijeme kad svi štede pa tako i turisti koji se njima voze, ne isplati putovati do osijeka jer je to skretanje s rute, neovisno o tome što mi ovdje imali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2011. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se meni čini ili tu Bubi ne moze ništa? Da li je moguće da je okrenuo leđa?
Šta će to biti...

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2011. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...direktore Macaniću, ugledati se na male ambasadore turizma u Osijeku...tako jednostavno, tako efektno, još i putuje svijetom - šta ćeš bolje.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.12.2011. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): ›
...dovoljno je bilo vidjeti jezivo prazan centar grada zadnja tri dana, dok neki gradovi koriste Božić da privuku ljude mi (ovdje se priključuje i gradska vlast sa Bubijem na čelu) činimo sve da se svatko tko je prošetao glavnim trgom zapita što se dešava sa gradom
p.s. neka gradska vlast požuri sa trgom slobode ili kako će se več zvati, dok još ima ljudi koji će hodati istim


bas sam prosli tjedan bio u Pecuhu ... oko 18, 19 sati ... centar prepun ljudi ... doslo mi je tako tuzno sto i mi imamo sve uvjete biti tako sladak, romantican gradic poput pecuha ... a nismo sposobni to iskoristit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2011. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije dobro kada je netko na poziciji 20 godina, pa da se radi i o ambicioznoj, angažiranoj i marljivoj osobi, punoj ideja i volje za napretkom, a što bi tek trebalo reći za zaposlenike turističkih nam zajednica po Hrvatskoj.

Treba ukinuti turističke zajednice. Statistiku o noćenjima može voditi i zavod za statistiku. Tragične ideje promoviranja turizma bolje da se nisu ni realizirale, recimo, "Kad srce kaže... kaže hajdmo" i slično. Gdje je tu osječka gradska i županijska organizacija? Nigdje. Apsolutna nula. Nerad i bezidejnost. Politička podobnost. Malen proračun nije opravdanje, mnoge se stvari mogu napraviti i bez proračuna, odnosno novaca, a također i uz novčanu potporu privatnih subjekata okrenutih turizmu.

Smjena je zakašnjela. Nije niti dovoljna. Ili maknuti sve, ili ukinuti tu organizaciju, to su jedina rješenja. Ne samo za o TZ, nego za baš sve parazite proračunskog novca. Nitko ne zadovoljava, sve treba maknuti. Promjene su dobrodošle, a održavanje ovakvog stanja znači stagnaciju, u najboljem slučaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2011. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad će čiburit ispred nekih drugih vrata, smišaljajuć pregršt ideja kako povećati prodaju aranžmana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2011. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
bas sam prosli tjedan bio u Pecuhu ... oko 18, 19 sati ... centar prepun ljudi ... doslo mi je tako tuzno sto i mi imamo sve uvjete biti tako sladak, romantican gradic poput pecuha ... a nismo sposobni to iskoristit.
[/quote][quote="Ingo"]

upravo to, ili npr. Zagreb, tamo su šoping centri daleko od glavnog trga pa se svejedno moraš probijati kroz ljude na ulici ako ne želiš da te isti pregaze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la: ›
Zagreb, tamo su šoping centri daleko od glavnog trga

al' je ostalo dovoljno trgovina u centru da se ljudi po njima muvaju.ili odlaze u Tkalčićevu ili na Cvjetni...što se ima kod nas u centru za vidjeti osim katedrale? pa koji ćeš onda klinac u centru.ne mora ni TZ organizirati sva događanja u gradu al bi bilo poželjno da su bar nečim privukli ljude u centar, nekim sajmom rukotvorina ili sl.hrpa udruga se mogla uključiti u to...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gluposti
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Damir Macanić je toliko toga napravio za grad Osijek da bi vas sve koji loše komentirate trebalo biti sramota. Svake godine su organizirane Ljetne noći, grad Osijek se natječe za najljepši grad EUROPE zahvaljujući njemu, iz povjerljivih izvora znam da mu ljudi koji su posjetili Osijek šalju pisma da mu zahvale za gostoprimstvo i kažu da će 100 posto opet doći I NAJVAŽNIJE OTVORIO JE NOVI TURISTIČKI URED U TVRĐI! Tko god je napisao ovaj članak trebao bi biti posramljen zbog gluposti koje je napisao. Javite mi se za par mjeseci sa svojim mišljenjem o novom direktoru. Vi ništa ne znate a tako komentirate o čovjeku koji se iz petnih žila trudio oživjeti grad što je po meni i USPIO! ŽIVIO MACANIĆ!!!!

@Angelium AJDE DA TE VIDIM KAKO BI VODIO TZO! SIGURNO BI BIO PUNO BOLJI VODITELJ OD MACANIĆA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gluposti
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2011. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Angelium";p="388601"]Tratinčice, moguće je da je tebi lik car. Za mene je lik totalno nezainteresiran a i nesposoban za obavljati svoj posao.

AJDE DA TEBE VIDIM! SIGURNO BI BIO PUNO SPOSOBNIJI I ZAINTERESANIJI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2011. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da bi veliki broj ljudi bolje odradilo taj posao....a možeš li ti, novi člane @Gluposti, napraviti listu dobrih projekata otkako je dotični gospon direktor TZ?...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gluposti
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2011. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda

Mogu: panduri, fijakeri, kao što je rečeno ljetne noći, ove table koje vidiš za hotele i u Tvrđi to je sve on napravio, i vi svi koji kažete da Macanić nije ništa radio; Osijek je proglašen gradom sa najviše turista na kopnu...mislim da je to dovoljno.

A sad možeš li ti meni navesti zašto je on loš direktor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: