Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki će se iznenaditi, ali slažem s Monstrumom 100%...

Nego, zašto Pejaković i Grdović? Prvi jer njegov srcedrapadeljni repertoar u cijelosti odgovara habebeesovačkoj politici, a drugi da se i dalmoši/dođoši osjete ko doma...

To je Osijek danas: "raspadam se u konobi uz jeftinu bevandu".

Eto ja rekao.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crni Tetrijeb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da i ja kažem nešto. Sviram gitaru preko 10 godina, inače obožavam Velvet Underground. Ali vi koji pljujete po Pejakoviću nemate pojma o glazbi. Zlatko Pejaković je bio legenda bivše države, još dok je pjevao u Korni grupi. Korni grupa je izraziti "teškaš" u glazbenom smislu bivše Juge. Kog to molim vas mi osječani imamo osim Topića, Slabinca i Pejakoviča. Vokalne sposobnosti Pejakovića nekada čak nadmašuju i velikog Kiću, u smislu improvizacije, gdje je Kićo tanak. Kićo pogađa note u "bumbačicu" ali moje osobno mišljenje je da Pejaković može bolje improvizirati. Stvar je ukusa.

Istina kasnije se Pejaković odao piću i "plitkim" tekstovima, ali ako na koncertu da i 30% onog starog to je vrhunac za sve ostale kvazi vokaliste na našoj estradi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crni Tetrijeb je napisao/la: ›
Evo da i ja kažem nešto. Sviram gitaru preko 10 godina, inače obožavam Velvet Underground. Ali vi koji pljujete po Pejakoviću nemate pojma o glazbi. Zlatko Pejaković je bio legenda bivše države, još dok je pjevao u Korni grupi. Korni grupa je izraziti "teškaš" u glazbenom smislu bivše Juge. Kog to molim vas mi osječani imamo osim Topića, Slabinca i Pejakoviča. Vokalne sposobnosti Pejakovića nekada čak nadmašuju i velikog Kiću, u smislu improvizacije, gdje je Kićo tanak. Kićo pogađa note u "bumbačicu" ali moje osobno mišljenje je da Pejaković može bolje improvizirati. Stvar je ukusa.

Istina kasnije se Pejaković odao piću i "plitkim" tekstovima, ali ako na koncertu da i 30% onog starog to je vrhunac za sve ostale kvazi vokaliste na našoj estradi..


Mislim da nisi shvatio što ljudi zapravo žele reći, nemaju ništa protiv Pejakovića kao takvog, ali kao što je već netko rekao: dobili ste što ste zaslužili, kad već ne razmišljate svojom glavom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram komentirati... inace ne slusam ni pejakovica, opcu opasnost, ali ni ostale vama "popularne" grupe i samostalne izvodace...
samo me zanima, stavite se na mjesto organizatora i zapitajte se, koga bi vi doveli da odrzi koncert za siru populaciju (masu iz razlicitih drustvenig slojeva) te da iste zabavlja? nemojte racunati nekakvu grupu koju bi VI slusali i vasih 10-ak istomisljenika.
tezak je to zadatak, udovoljiti svima, a kom se ne svida nek ne ide na ta zbivanja... recimo ja u osijeku nisam bio od pannoniana na nekakvom koncertu jer me ne zanimaju balasevici, pejakovici, neno belan, rozga, sjemerina, hladno pivo i sl. ali nisam ni pljuvao po istim izvodacima jer znam da ima ljudi koji to slusaju.
pa ne kaze se bezveze 100 ljudi 100 cudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
samo me zanima, stavite se na mjesto organizatora i zapitajte se, koga bi vi doveli da odrzi koncert za siru populaciju (masu iz razlicitih drustvenig slojeva) te da iste zabavlja?


A zašto prošle godine nije bila "pučka ves3elica"? ili se ja ne sjećam? Nego baš ove godine dva dana prije izbora se pravi pučka veselica na račun grada, a svi znamo za koju stranku Very Happy
Evo nešto od prošle godine što sam uspio naći i nema nikakve veselice za široke narodne mase kao ove godine:
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=133557

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
damir1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto ste izbrisali moj komentra da HDSSB vode Hrecegovci i da su agilniji i od HDZa i od SDP-a što se tiče agitiranja njihove mladeži na raznim forumima ? Zar sam iznošenjem činjenica nekoga uvrijedio ?
Isto tako ste mi izbrisali i komenatar na uvrede onog primitivca s Dinarida. Zašto ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko god gostovao, uvijek će biti nezadovoljnih.
Još se nije rodio taj koji će svima ugoditi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

damir1 je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto ste izbrisali moj komentra da HDSSB vode Hrecegovci i da su agilniji i od HDZa i od SDP-a što se tiče agitiranja njihove mladeži na raznim forumima ? Zar sam iznošenjem činjenica nekoga uvrijedio ?
Isto tako ste mi izbrisali i komenatar na uvrede onog primitivca s Dinarida. Zašto ?

pricas o uvredama? prva recenica i vec si poceo sa "Hrecegovci" , btw si znao da su Hercegovci na celu NASA.E ? da vuku konce iza Obame? dobro je poznato da su lazirali slijetanje na mjesec a o napadima 09.11.2001 da i nepricam

gdje god se nadje neka random osoba iz Hercegovine eto odmah fasistoida sa generaliziranjem , siguran sam da u clanstvu i vrhu HDSSB.a recimo ima Slavonaca ha ? jel to odma znaci da su svi ratni zlocinci/kriminalci, da provode dane po raznim forumima braneci sveti HDSSB ?

generaliziranje je odlika pravog, iskonskog primitivca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
damir1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
damir1 je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto ste izbrisali moj komentra da HDSSB vode Hrecegovci i da su agilniji i od HDZa i od SDP-a što se tiče agitiranja njihove mladeži na raznim forumima ? Zar sam iznošenjem činjenica nekoga uvrijedio ?
Isto tako ste mi izbrisali i komenatar na uvrede onog primitivca s Dinarida. Zašto ?

pricas o uvredama? prva recenica i vec si poceo sa "Hrecegovci" , btw si znao da su Hercegovci na celu NASA.E ? da vuku konce iza Obame? dobro je poznato da su lazirali slijetanje na mjesec a o napadima 09.11.2001 da i nepricam

gdje god se nadje neka random osoba iz Hercegovine eto odmah fasistoida sa generaliziranjem , siguran sam da u clanstvu i vrhu HDSSB.a recimo ima Slavonaca ha ? jel to odma znaci da su svi ratni zlocinci/kriminalci, da provode dane po raznim forumima braneci sveti HDSSB ?

generaliziranje je odlika pravog, iskonskog primitivca

Iskreno nemam ništa protiv Hercegovaca. Čak dapače, uvijek sam ih branio kada su ljudi o njima govorili posprdno što se tiče čarapa ili mobitela kada su krenului ili kada su ih na bilo koji drugi način izrugivali jer sam smatrao kako su i oni Hrvati kao i svi mi i da na taj način treba gledati na
stvari, a ne na to tko je iz koje regije. Međutim što duže razmišlajm uviđam da sam bio u krivu. Nemam ja ništa protiv da svi koji žive u Osijeku imaju svoje predstavnike u svim strankama pa možda i više od od nekakvog prosijeka u ukupnom broju stanovnika. Ali ako pogledaš lidere HDSSB-a ( Glavaš, Bubalo, Drmić itd ) nameće ti se jednostavno da su birani po nekom ključu. Ja jednostavno ne mogu vjerovati da Hercegovaca u Osijeku ima preko 50 %, a po vodstvu ove stranke bi se to itekako dalo zaključiti. Isto tako nigdje nisam napisao da su Hercegovci fašistoidni ratni zločinci. Ne znam odakle si izvukao sve to. Isto tako sam siguran da i među Slavoncima ima i ubojica i zločinaca i lopova i što god hoćeš kao što ima i u bilo okjoj regiji i naciji. Isto tako ostajem pri svojem stavu da ti je prvobitbna uvreda na moj račun primitivna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 14:38 
Naslov:  Re: Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo malo za zagrijavanje ...




osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

tooooo
ovaj put ih ne propuštam Very Happy

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo malo za zagrijavanje ...




osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

tooooo
ovaj put ih ne propuštam Very Happy


Pa ovo je toliko retro... više nego ja. Ovo sam ja slušao prije 40 godina... blijeda kopija - "Dinamiti", "Time"... Ma dajte molim vas...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
fear of the dark je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo malo za zagrijavanje ...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
tooooo
ovaj put ih ne propuštam Very Happy

Pa ovo je toliko retro... više nego ja. Ovo sam ja slušao prije 40 godina... blijeda kopija - "Dinamiti", "Time"... Ma dajte molim vas...


Dobra glazba nema vremensko ograničenje ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
eseker je napisao/la: ›
fear of the dark je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo malo za zagrijavanje ...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
tooooo
ovaj put ih ne propuštam Very Happy

Pa ovo je toliko retro... više nego ja. Ovo sam ja slušao prije 40 godina... blijeda kopija - "Dinamiti", "Time"... Ma dajte molim vas...


Dobra glazba nema vremensko ograničenje ...


deja vu

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
eseker je napisao/la: ›
fear of the dark je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo malo za zagrijavanje ...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
tooooo
ovaj put ih ne propuštam Very Happy

Pa ovo je toliko retro... više nego ja. Ovo sam ja slušao prije 40 godina... blijeda kopija - "Dinamiti", "Time"... Ma dajte molim vas...


Dobra glazba nema vremensko ograničenje ...


deja vu

Ništa lega, možeš si popiti koju sa Grdovićem..i plakati za prošlim vremenima....
a nas pusti da uživamo u retro- drugorazrednom županjskom rock bendu....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stefi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2011. 15:43 
Naslov:  Re: Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opca,odlican izbor Razz Razz
ali gdje su Grdovica nasli...al' ajd,kako se kaze,o ukusima se ne raspravlja...bit ce za svakog po nesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: