Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65825
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 12:59 
Naslov:  Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada
02.12.2011. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[25.11.2011.] Dan grada Osijeka 2011. [program]



Na Dan grada Osijeka, 2. prosinca, u nastavno-sportskoj dvorani Gradski vrt čelnici grada Osijeka organizirat će veliku pučku veselicu na kojoj će nastupiti neobičan glazbeni spoj. Naime, zapjevat će i zasvirati dva zabavnjaka, Zlatko Pejaković i Mladen Grdović, te županjski rock-bend Opća opasnost. Potvrdio nam je to jučer osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo.

- "Na Dan grada organizirat ćemo jedan lijepi koncert, pri kraju smo razgovora s izvođačima. Odlučili smo se za jednog Osječanina, jednog Dalmatinca i odlične dečke koji su obilježili jedno razdoblje glazbene povijesti", kazao je Bubalo.

Na naš upit kako su se odlučili baš za navedenu glazbenu kombinaciju, odgovorio je: "Dosta smo razgovarali te na kraju dogovorili pučku veselicu na kojoj će se dobro osjećati svi Osječani, ali i oni koji su davno došli u Osijek".

Nije još želio iznositi koliko će biti izdvojeno iz proračuna Grada Osijeka za tu namjenu. "Međutim, nastojat ćemo da ulaznice budu besplatne za posjetitelje", naglasio je gradonačelnik, otklonivši svaku povezanost ovoga koncerta u večeri prije izborne šutnje s kampanjom za parlamentarne izbore 4. prosinca. Što se tiče ostalih sadržaja, Bubalo najavljuje da će ih biti niz, a kao sigurne navodi tradicionalno podizanje gradskog stijega 1. prosinca navečer na Trgu Ante Starčevića, te 2. prosinca u prijepodnevnim satima svečanu sjednicu Gradskog vijeća u osječkom HNK-u.

- "Program još sklapamo, a uskoro će biti objavljen u cijelosti. Što se tiče svečane sjednice Gradskog vijeća, opet će je režirati Robert Raponja, koji će izabrati koncept, a ja ga ne bih još otkrivao", zaključio je Bubalo.

Inače, u protekle dvije godine Raponja je napravio kolaž-program, 2009. naslovljen "Osijek se voli kroz osmijeh", a 2010. "Osijek, grad u kojem se radi i gradi" pa se može očekivati nešto slično.

Autor: Tomislav Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiva 031


Zadnja promjena: Redakcija 031; 25.11.2011. 10:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Danas je takvo vrijeme da moraš biti pijan kako bi ostao normalan.
Meni osobno su sva tri izvođača OK, naglasak ipak stavljam na Opću opasnost.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Danas je takvo vrijeme da moraš biti pijan kako bi ostao normalan.
Meni osobno su sva tri izvođača OK, naglasak ipak stavljam na Opću opasnost.


koja je, usput rečeno, prije nepunih 3 tjedna već imala koncert u Osijeku Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recite vi šta hoćete al Grdović uvijek napravi feštu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Danas je takvo vrijeme da moraš biti pijan kako bi ostao normalan.
Meni osobno su sva tri izvođača OK, naglasak ipak stavljam na Opću opasnost.


koja je, usput rečeno, prije nepunih 3 tjedna već imala koncert u Osijeku Rolling Eyes

Ako mi se nešto sviđa, mogu pogledat/poslušat i više od dva puta.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opću opasnost mogu slušati svaki dan... Razz Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ožiljak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Danas je takvo vrijeme da moraš biti pijan kako bi ostao normalan.
Meni osobno su sva tri izvođača OK, naglasak ipak stavljam na Opću opasnost.


koja je, usput rečeno, prije nepunih 3 tjedna već imala koncert u Osijeku Rolling Eyes

Ako mi se nešto sviđa, mogu pogledat/poslušat i više od dva puta.


samo ti daj... nemam ja ništa protiv, ali za mene je to premaleni razmak Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la: ›
samo ti daj... nemam ja ništa protiv, ali za mene je to premaleni razmak Wink


jel te netko tjera da ideš? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Na naš upit kako su se odlučili baš za navedenu glazbenu kombinaciju, odgovorio je: "Dosta smo razgovarali te na kraju dogovorili pučku veselicu na kojoj će se dobro osjećati svi Osječani, ali i oni koji su davno došli u Osijek".


Novinaru je vjerojatno bilo neugodno kad je vidio kakav nam cirkus Glavašoidi organiziraju za dan grada. Dan grada, zapravo je pogrešan naziv. Dan primitivne hdssb-ovske zabiti, bolje opisuje ono što se događa o ovom nekoć gradu, a danas zadrtoj crnoj rupi. "Oni koji su davno došli u Osijek", reče Bubalo. Valjda hoće reći da ove pijance na trgu dovodi zbog Dalmatinaca i Hercegovaca (valjda i Srba, kad dovodi Pejakovića, no Srbe su Bubijev šef i banda malo pobili, malo protjerali, pa se njima veselicu ne isplati organizirati) koji su davno došli u Osijek, a Bubalo ih začudo ne smatra Osječanima. Ne zna Bubalo, i ta hrpetina neobrazovanih kvazi-regionalista u stranci koja nam nagrđuje nekoć grad, da se građaninom ne postaje rođenjem u gradu, nego građanskim životom.

Nema, međutim, tamburaša. Nema ni Cigana. Kakva je to pučka veselica, odnosno dernek pijanih Hdssb-ovaca, na kojem nema tamburaša. Barem neka sviraju srpske narodnjake, to ionako sluša njihovo biračko tijelo, to bi barem bilo iskreno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pennywiser
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fucking Grdovich?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›



: "Dosta smo razgovarali te na kraju dogovorili pučku veselicu na kojoj će se dobro osjećati svi Osječani, ali i oni koji su davno došli u Osijek".




Koji su to "svi"?!?
Koliko se sjecam logike iz srednje skole ovdje bi konkuluzija mogla biti ...da nisam Osjecanka jer se nebih dobro osjecala na tom koncertu?!?
Dobro,onda,eto...nisam.Nisam i nebih izmedju navodnika...nisam "svi"...Priznajem.

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.


pa u svakom slučaju više od oronulog starog trola s pjesmama "nesretnik sam", "bolestan sam", raspadam se" i pijandure grdovića koji realno po meni ima mjesto samo u nekoj komuni ili klinici za odvikavanje (namjerno se ne dotičem opće opasnosti jer nemam apsolutno ništa protiv njih, jest da ih ne slušam al mi totalno svejedno)

a šta ? voliš slušat grdovića i pejakovića ? jel ti to doseg ? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: