Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekstovi I Bareta i TBF-ovaca su sigurno neusporedivo kvalitetniji(a da uopce nisam pristrana) od onih sto ih pjevaju Pejakovic i Grdovic.
Mada mi od ovog drugog ne pada na pamet niti jedna pjesma...khm...nebitno.
Pejakovica uvijek nekako vezem uz njegove glasovne mogucnosti i uvijek se iznova cudim kad te iste koristi za pjevanje onoga sto pjeva.No,to je vjerovatno stvar izbora i onog sto "prolazi" za masu...

Ono sto mene smeta jest da netko ispred Grada odlucuje sto je to bas prigodno za SVE gradjane...i sto u taj lonac nisu onda stavili raznovrsnije izvodjace pa da si vecina iz buckurisa moze izabrati sto im odgovara.Tako nekako...

A,uostalom,skupit ce se tamo zavidna masa onih kojima je to ok...sigurno puno veca nego da su nedaj Boze organizirali neki klasicni koncert sa slobodnim ulazom...khm...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.


Goran Bare i Saša Antić su pjesnici, Mile Kekin također (prodani pjesnik, ali pjesnik). Njihov izričaj se prepoznaje i uvrštava u književnost.

A ovaj šund i kič...božem'prosti, mislim da su promašili. Predlažem kompaktniju i jeftiniju koncepciju u linku niže.

http://www.youtube.com/watch?v=kGJfaJAI3J0

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2011. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cujem da se srakic napraviti ludu festu ove godine ... kapnulo mu nesto para ne planirano Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd napokon da smo dočekali nešto dobro za dan grada. iako je grdović bio nedavno s cocom i klapom bilo je super i bilo je puno ljudi što vole poslušati dobru zabavnu glazbu. u isto vrijeme i zlatko pejaković kojeg čekam ajme ajme godina a domaći je uh neprocjenjivo. a eto i za poneke zalutale i opće opasnosti. hvala gradonačelnče

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2011. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › ajd napokon da smo dočekali nešto dobro za dan grada. iako je grdović bio nedavno s cocom i klapom bilo je super i bilo je puno ljudi što vole poslušati dobru zabavnu glazbu. u isto vrijeme i zlatko pejaković kojeg čekam ajme ajme godina a domaći je uh neprocjenjivo. a eto i za poneke zalutale i opće opasnosti. hvala gradonačelnče


da, i ja volim tu underground scenu ... vidim da nam i vuco dolazi ... konacno je osijek postao pravi grad !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vuco je bio Very Happy

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smiješni ste. Upravo to je savršen profil izvođača za prosječnog simpatizera HDSSSB-a kojemu su pjesme naricaljke i tugovaljke gornji domet. Angažiranjem drugorazrednog županjskog hard rock benda je napravljen i mali kompromis prema građanima koji njeguju urbaniji zvuk i to je to. Svi bi trebali biti sretni i zadovoljni.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opća je Ok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2011. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Angažiranjem drugorazrednog županjskog hard rock benda je napravljen i mali kompromis prema građanima koji njeguju urbaniji zvuk i to je to. Svi bi trebali biti sretni i zadovoljni.


DRUGORAZREDNOG??? Rolling Eyes Rolling Eyes

da su doveli Pink Floyd našli bi se pametni kojima bi i to bio drugorazredni band... kome se ne sviđa - NE IDE i amen!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 23:36 
Naslov:  Re: Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo malo za zagrijavanje ...



_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2011. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.jubar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.


Goran Bare i Saša Antić su pjesnici, Mile Kekin također (prodani pjesnik, ali pjesnik). Njihov izričaj se prepoznaje i uvrštava u književnost.

A ovaj šund i kič...božem'prosti, mislim da su promašili. Predlažem kompaktniju i jeftiniju koncepciju u linku niže.

http://www.youtube.com/watch?v=kGJfaJAI3J0


E ako su to pjesnici ja sam Dante Alighieri!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da su umjesto Grdovića doveli Joleta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joleta za novu!!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
damir1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerojatno je koliko ima ovih HDSSB-ovaca koji agitiraju za seljačiju. To oni rade vjerojatno po službenoj dužnosti kao članovi mladeži stranke. Što se toga tiče puno su organiziraniji čak i od HDZ-a i komunjara. Nije mi jasno kako je moguće da su sve listom Hrecegovci tako oštri slavonski regionalisti ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad su se pojavili u Saboru odjeveni u sokacke rekle mrak mi je pao na oci.Ne zato sto ne volim rekle, reklje, spenzlete, spenzle,jankele,bundzure...ili kako god vec koji kraj zove vunene veste,nego bas zato sto ih volim...a posebno onda kad ih i nose oni koji ih vole...

Sminkeraj,preseravanja da 'prostite i glumatanje mi dodje bas kao omalovazavanje tog istog predmeta,a time i onog sto taj odjevni predmet predstavlja u nekom sirem kontekstu...
Sad sam se maknula od teme glazbenih "poslastica" za Dan grada...mada kad se se iskreno promotri i jedno i drugo u osnovi udaraju na istu stranu...

Netko tko nista nezna o vunenim vestama vidjevsi ih na HDSSB-ovcima moze zakljuciti kako je to vezano uz njih,jednako kao sto netko moze zakljuciti da su Pejakovic i Grdovic domet ukusa gradjana grada Osijeka...

I jedno i drugo su krive percepcije.I krivi zakljucci.
No,i jedno i drugo,gle cuda,zive medju nama...posve ravnopravno s pravim istinama.

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: