Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Crkva gradi luksuznu palaču od 50 mil. kn usred Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Nije crkva tako loša kao što misliš, ...


Ne, nije, stoput je gora.

Kad doživiš (katolik ili ne) ono što sam ja - onda reci svoje mišljenje. Budući pričaš da nisi katolik, a da crkva pomaže istima, na koji način je pomogla tebi pa su ti usta puna hvale?

Evo primjer iz života: Prije cca dvije godine umrla mi majka na šok i nejvericu svih u obitelji u 36. godini života. Izbezumljen, njen muž odlazi kod svećenika kako bi dogovorli detalje o pogrebu. Naravno, pokušavao je prvo doći do gospodina, koji se ne javlja na telefon i nikad nije tamo gdje bi trebao biti. Kad ga je napokon "ulovio", prvo što je izgovorio tom čovjeku nije bilo izražavanje saučešća, štoviše, niti dobar dan. Pitao je: "Jel imaš pare? Ako nemaš pare, neću sahranit."

Serem se na crkvu i sve, da, SVE, njezine članove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2011. 18:58 
Naslov:  Re: Crkva gradi luksuznu palaču od 50 mil. kn usred Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad čovjek pomisli da se svakakvih gluposti načitao na forumu i da ne može gore, pojave se likovi kako bi objasnili tj. opravdali neviđenu bahatost crkvenih krugova. stvarno se čovjek zapita imaju li ljudi imalo mozga u glavi. i odakle im obraz tako nešto opravdavati.skupocjenu keramiku, pozlaćene slavine, parket od "kuhanog bagrema", skupe pločice itd. ja sam svakako za obnovu. drago mi je kad se obnovi bilo koja zgrada u Osijeku. ali ovo? i još tražiti opravdanja za takvu raskalašenost?
zamislite vi opravdanja "radna mjesta"...pa kome to osiguravamo radna mjesta? firmama iz EU? jer jamačno su sve te perverzije došle iz hrvatskih firmi tipa Inker, KIO,Spačva, Birin..a sve te hrvatske firme proizvode i pločice, i keramiku, parkete, slavine itd. al neee, biskupu Srakiću trebaju pozlaćene slavine..SRAMOTA! i još se nađu ljudi koji to opravdavaju. a šta je tek sa ugradnjom dizala u zgradi koja ima 1 kat????????
vrhunac licemjerstva je kad pametnjaković sa ovog foruma kao opravdanje iznosi činjenicu kako je Srakić najzaslužniji što je crkva postala konkatedrala.u jebote!
jel to ista ona konkatedrala koja nema novaca za obnovu, u kojoj "toranj sam što se ne sruši", obnova pročelja ide puževim korakom jer nema novaca, za obnovu orgulja nema novaca, odustaje se od ugradnje podizne rampe za invalide jer nema novaca a u isto vrijeme biskup u svojoj jednokatnici ugrađuje dizalo za tko zna koliko novaca??!?!!!! a Bubalo tup miliončić Srakiću za njegove perverzije...glavno nek župnici kukaju kako im crkve propadaju jer nema novaca za obnovu..ima brate mili kod Srakića kolko oš,ima milione viška pa časti firme iz EU kupovinom njihovih proizvoda umjesto hrvatskih, ak ponestane tu je Bubi da uskoči s kojim miliončićem...sve u slavu Boga! i još netko ima obraza sve to opravdavati..za nepovjerovati!


Zadnja promjena: Osječanin; 08.10.2011. 19:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Nije crkva tako loša kao što misliš, ...


Ne, nije, stoput je gora.

Kad doživiš (katolik ili ne) ono što sam ja - onda reci svoje mišljenje. Budući pričaš da nisi katolik, a da crkva pomaže istima, na koji način je pomogla tebi pa su ti usta puna hvale?

Evo primjer iz života: Prije cca dvije godine umrla mi majka na šok i nejvericu svih u obitelji u 36. godini života. Izbezumljen, njen muž odlazi kod svećenika kako bi dogovorli detalje o pogrebu. Naravno, pokušavao je prvo doći do gospodina, koji se ne javlja na telefon i nikad nije tamo gdje bi trebao biti. Kad ga je napokon "ulovio", prvo što je izgovorio tom čovjeku nije bilo izražavanje saučešća, štoviše, niti dobar dan. Pitao je: "Jel imaš pare? Ako nemaš pare, neću sahranit."

Serem se na crkvu i sve, da, SVE, njezine članove.

Moja iskrena sućut, i pamet u glavu jer stvarno si mlada ostala bez majke.

Problem je kao što sam rekao da govna uvijek isplivaju na vrh pa isto vrijedi i za svećenike, ali to ne znači da nema i onih koji se doista trude pomagati ljudima.

Ja sam još uvijek katolik, tako sam se deklarirao na popisu stanovništva jer mi se ne da tražiti ispis iz knjige krštenih, a to bi bilo i malo teže izvedivo.

Zašto branim crkvu? Branim je iz razloga što su i sve ostale institucije što se tiče licemjerja još gore od crkve.

Zaista grdno zvuči, ali onaj tko ti u lice kaže ono što misli može biti bolja osoba od one koja te obasipa lijepim riječima i u većini slučajeva je tako.
Naravno, svećenik se ne smije tako ponašati, ali kao što sam i rekao, taj ni nije svećenik nego govno i zato te molim da svojim mislima zaobilaziš takva govna jer takvih govana imaš koliko hoćeš i kroz život ćeš još puno takvih govana sresti.

Kad nagaziš na takvo govno, obrišeš cipelu u travu i nikada više ne zgaziš u isto govno. S vremenom naučiš zaobilaziti govna.

Oprosti ako sam malo surov ali nije mi namjera nikog povrijediti tko nije zaslužio, a najmanje tebe u ovakvoj situaciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2011. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jel te "institucije" (koje su kako kažeš gore od crkve) propovjedaju o moralu, poniznosti, skromnosti itd.????? daj čovječe, nemoj se sramotiti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2011. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Nije crkva tako loša kao što misliš, ...


Ne, nije, stoput je gora.

Kad doživiš (katolik ili ne) ono što sam ja - onda reci svoje mišljenje. Budući pričaš da nisi katolik, a da crkva pomaže istima, na koji način je pomogla tebi pa su ti usta puna hvale?

Evo primjer iz života: Prije cca dvije godine umrla mi majka na šok i nejvericu svih u obitelji u 36. godini života. Izbezumljen, njen muž odlazi kod svećenika kako bi dogovorli detalje o pogrebu. Naravno, pokušavao je prvo doći do gospodina, koji se ne javlja na telefon i nikad nije tamo gdje bi trebao biti. Kad ga je napokon "ulovio", prvo što je izgovorio tom čovjeku nije bilo izražavanje saučešća, štoviše, niti dobar dan. Pitao je: "Jel imaš pare? Ako nemaš pare, neću sahranit."

Serem se na crkvu i sve, da, SVE, njezine članove.

Moja iskrena sućut, i pamet u glavu jer stvarno si mlada ostala bez majke.

Problem je kao što sam rekao da govna uvijek isplivaju na vrh pa isto vrijedi i za svećenike, ali to ne znači da nema i onih koji se doista trude pomagati ljudima.

Ja sam još uvijek katolik, tako sam se deklarirao na popisu stanovništva jer mi se ne da tražiti ispis iz knjige krštenih, a to bi bilo i malo teže izvedivo.

Zašto branim crkvu? Branim je iz razloga što su i sve ostale institucije što se tiče licemjerja još gore od crkve.

Zaista grdno zvuči, ali onaj tko ti u lice kaže ono što misli može biti bolja osoba od one koja te obasipa lijepim riječima i u većini slučajeva je tako.
Naravno, svećenik se ne smije tako ponašati, ali kao što sam i rekao, taj ni nije svećenik nego govno i zato te molim da svojim mislima zaobilaziš takva govna jer takvih govana imaš koliko hoćeš i kroz život ćeš još puno takvih govana sresti.

Kad nagaziš na takvo govno, obrišeš cipelu u travu i nikada više ne zgaziš u isto govno. S vremenom naučiš zaobilaziti govna.

Oprosti ako sam malo surov ali nije mi namjera nikog povrijediti tko nije zaslužio, a najmanje tebe u ovakvoj situaciji.


Ma nisamja povrijeđena, nego nemam više tolerancije za ljudsku glupost.


P.S. imala sam 20 g kad je dotična preminula

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › a jel te "institucije" (koje su kako kažeš gore od crkve) propovjedaju o moralu, poniznosti, skromnosti itd.????? daj čovječe, nemoj se sramotiti..

Pa o čemu oni propovijedaju? O zaštiti branitelja pa ih transferiraju u Haag, o zaštiti umirovljenika pa im pokradu mirovine, o zaštiti radnika pa ih dovode u robovski položaj u odnosu na poslodavce, o zaštiti bolesnih pa im uvode participacije ... I ne samo to, zadužili su Hrvate za idućih 30 godina da moraju vraćati dugove s kamatama, u centru Europe da ljudi nemaju gdje raditi kao da žive na rijeci Ganges samo što ovdje nema ni skakavaca za jesti.

Pa naravno da je crkva bolja od njih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2011. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crkva je za mene ruglo čovječanstva i to je tako. Dobro je kad govna isplivaju na površinu, ali problem se javlja kad tih govana ima previše i da zauzimaju 90% površine pa ih je onda jako teško zaobilaziti. Možda bi bilo bolje da ostanu u dubinama. Slijep čovjek je sretan čovjek kad je prizor pred njim ružan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma nisamja povrijeđena, nego nemam više tolerancije za ljudsku glupost.

Nažalost to ne možeš promijeniti, ljudi su glupi jer se manipulira s njima kao sa stokom i nikog od njih ne možeš u to uvjeriti. Dali će ikad to shvatiti ne ovisi o tebi jer nikakav utjecaj nemaš na mijenjanje stvari, ili se dogodi ili ne jer o milijun faktora ovisi.
Ne razbijaj glavu s ljudskom glupošću na koju ne možeš utjecati nego se potrudi da i ti ne dođeš na staro jer glupost je gravitacijska sila koja ljudima dozvoljava da budu pametni samo kad poskoče.

Zato samo skači, skači, skači .... i ne razmišljaj o govnima. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2011. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › a jel te "institucije" (koje su kako kažeš gore od crkve) propovjedaju o moralu, poniznosti, skromnosti itd.????? daj čovječe, nemoj se sramotiti..

Pa o čemu oni propovijedaju? O zaštiti branitelja pa ih transferiraju u Haag, o zaštiti umirovljenika pa im pokradu mirovine, o zaštiti radnika pa ih dovode u robovski položaj u odnosu na poslodavce, o zaštiti bolesnih pa im uvode participacije ... I ne samo to, zadužili su Hrvate za idućih 30 godina da moraju vraćati dugove s kamatama, u centru Europe da ljudi nemaju gdje raditi kao da žive na rijeci Ganges samo što ovdje nema ni skakavaca za jesti.

Pa naravno da je crkva bolja od njih!


da, super..nisam ni očekivao pametniji odgovor...AMEN!

Pa ni tvoje replike nisu baš nešto pametne, ali drago mi je da se tako osjećaš zbog toga.


a šta bi ja sad tebi trebao napisati na tvoju "pametnu repliku"? spominješ branitelje, radnike, umirovljenike, bolesne..pa tko je odgovoran za sve to? oni koji zajedno sa crkvom idu ruku pod ruku, pred izbore su najveći vjernici koji postoje a crkva potvrđuje, slikaju se zajedno, velikodušno daju donacije crkvi koja ih još velikodušnije prima..i oni su ti kao "replika" mog pitanja tko propovijeda moralnost, poniznost, skromnost..al ti si prepametan za sve to..jel...super lega, budi pozdravljen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › a jel te "institucije" (koje su kako kažeš gore od crkve) propovjedaju o moralu, poniznosti, skromnosti itd.????? daj čovječe, nemoj se sramotiti..

Pa o čemu oni propovijedaju? O zaštiti branitelja pa ih transferiraju u Haag, o zaštiti umirovljenika pa im pokradu mirovine, o zaštiti radnika pa ih dovode u robovski položaj u odnosu na poslodavce, o zaštiti bolesnih pa im uvode participacije ... I ne samo to, zadužili su Hrvate za idućih 30 godina da moraju vraćati dugove s kamatama, u centru Europe da ljudi nemaju gdje raditi kao da žive na rijeci Ganges samo što ovdje nema ni skakavaca za jesti.

Pa naravno da je crkva bolja od njih!


da, super..nisam ni očekivao pametniji odgovor...AMEN!

Pa ni tvoje replike nisu baš nešto pametne, ali drago mi je da se tako osjećaš zbog toga.


a šta bi ja sad tebi trebao napisati na tvoju "pametnu repliku"? spominješ branitelje, radnike, umirovljenike, bolesne..pa tko je odgovoran za sve to? oni koji zajedno sa crkvom idu ruku pod ruku, pred izbore su najveći vjernici koji postoje a crkva potvrđuje, slikaju se zajedno, velikodušno daju donacije crkvi koja ih još velikodušnije prima..i oni su ti kao "replika" mog pitanja tko propovijeda moralnost, poniznost, skromnost..al ti si prepametan za sve to..jel...super lega, budi pozdravljen!

Pa nema ništa loše u tom luksuzu. Bezveze se priča o luksuzu a to sve nekošta ni 10% od onoga što su izvođači sebi uzeli, dakle u ovoj situaciji je crkva opljačkana i optužena za luksuz a zapravo su opet ove druge institucije (poduzeća kriminalaca su također institucije) pokrale crkvu na koju su svalile krivicu. Al ljudi su glupi kao i obično pa ne razumiju i ne vide pravog krivca jer su od istog izmanipulirani. Tako se kriomice opljačka narod za 30-50 milijuna kuna, a za sve se okrivi naivna izmanipulirana nevina crkva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2011. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
francika je napisao/la: ›
Nije crkva tako loša kao što misliš, ...


Ne, nije, stoput je gora.

Kad doživiš (katolik ili ne) ono što sam ja - onda reci svoje mišljenje. Budući pričaš da nisi katolik, a da crkva pomaže istima, na koji način je pomogla tebi pa su ti usta puna hvale?

Evo primjer iz života: Prije cca dvije godine umrla mi majka na šok i nejvericu svih u obitelji u 36. godini života. Izbezumljen, njen muž odlazi kod svećenika kako bi dogovorli detalje o pogrebu. Naravno, pokušavao je prvo doći do gospodina, koji se ne javlja na telefon i nikad nije tamo gdje bi trebao biti. Kad ga je napokon "ulovio", prvo što je izgovorio tom čovjeku nije bilo izražavanje saučešća, štoviše, niti dobar dan. Pitao je: "Jel imaš pare? Ako nemaš pare, neću sahranit."

Serem se na crkvu i sve, da, SVE, njezine članove.



I u mojoj obitelji imamo taj slučaj.
Svećenik nije rekao ni dobar dan već imate li vi novce!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2011. 2:18 
Naslov:  Re: Crkva gradi luksuznu palaču od 50 mil. kn usred Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Varaš se, ne žive samo kleri u srednjem vijeku, nego svi ljudi uključujući i tebe samo zbog tvoje prevelike pismenosti i visokog ega toga nisi svjestan, iako je u srednjem vijeku bilo daleko pismenijih ljudi od tebe.


prema vrijednostima i nazorima, veći dio klera ipak živi u srednjem vijeku. prilikom nedavnog dolaska pape to su iskazali svojom fundamentalističkom retorikom protiv sekularne države zauzimajući se za vjersku državu, dakle nimalo ne razumiju slovo jebenog ustava, još manje demokraciju. ovo o prevelikom egu je obična glupost.

francika je napisao/la (Pogledaj post): › U pravu je chager, ljudi trkeljaju ovdje po forumu ne znajući da žive u srednjem vijeku, a na kavama u gradu ne žele dati kunu prosjacima već se izruguju s njima da su najveći lopovi, od svih nesretnih ljudi okreću glavu na ulici, a dok istovremeno velikim bijelim zubima skidaju braboljke sa šupka svim lopovima i manipulatorima ne usuđujući im se reći ovo što trkeljaju po forumu. Sve se odnosi i na mene osim ovo za prosjake jer kad mi dođe bilo koji prosjak uvijek dobije 5 kn, pa ako mogu dati za cigarete 20 kn dnevno zašto ne bi mogao dati i prosjacima 10-20 kn dnevno. Prosjačenje je posao kao i svaki drugi, jer da ima posla policija ne bi dozvolila prosjačenje. (evo da i ja jednom stajem u obranu policije Smile)


našli se mi zaostali koje ćete vas dvojica prosvijetliti. chager se smatra žrtvom jednoumlja mada raspravlja bez imalo argumenata, već spina usput etiketirajući svoje sugovornike. na forumima treba samo razumjeti pročitano i bilo bi lakše sučeljavati svoja mišljenja kada ne bi bilo takve vrste chageroumlja. btw, pišeš o nečemu što nije tema, dakle spamaš.

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Odlično nadopunjavanje. Zlo uvijek traži oprost grijeha od crkve a pritom prenosi to zlo i na vodeće ljude u crkvi, jer i najsvetijem čovjeku gotovo je nemoguće oduprijeti utjecaju sotone pa kleri nesvjesno to zlo šire na narod (nisu svi kleri takvi).


na čemu si ti? još k tome ne razumiješ značenje riječi kler.

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Nije to etiketiranje nego argument, a najbolje je to opisao kardinal Vinko Puljić prije neki dan u Mariji Bistrici kad je rekao: "Kukavice ne mogu graditi budućnost. Samo ljudi spremni na žrtvu, sposobni su graditi sretniju budućnost", no međutim u Hrvatskoj samo lopovi nisu kukavice.


uveženi kardinal je zaboravio reći da se građani hrvatske cijelo vrijeme žrtvuju, a ta se žrtva nimalo ne cijeni. i već sam napisao kakav gard zauzima chager u sučeljavanju sa svojim neistomišljenicima, etiketira bez ikakvih činjenica.

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Ne vidim problem u tome što crkva gradi luksuzno, pa jedna je crkva. Problem je što su tisuće drugih lopova pokrali milijarde i namjerno uništili gospodarstvo radi vlastitog bogaćenja, pa sad ajmo pljuvat po crkvi.


namjerno sam ostavio u svojoj raspravi imena klerika koji su služili, osim bogu, i narodu koji je u to doba bio potlačen, angažman crkve na strani obespravljenih je njihova misija, a ne kupanje u luksuzu

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim, pored financiranja 100.000 udruga (to su sigurno osnivali po rječniku Bratoljuba Klaića), ne vidim uopće problem da država financira i 1.000 religija.
Pa kad su porezi na plaće i PDV tako visoki, treba svima podijeliti nek rade. Filozofi su uvijek bili na cijeni i u većini slučajeva bili su podložni vlasti, čast iznimkama.


bravo, i ostale vjerske zajednice primaju godišnje 300 miliona kuna, kao i tisuću udruga itd. očigledno ne razumiješ pročitano i za početak počni čitati sa razumjevanjem.


Zadnja promjena: marijuan; 09.10.2011. 19:49; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2011. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ovaj zadnji post ne razumijem, lik marijuan sam sebe citira i demantira??? da nije opsjednut?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2011. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa nema ništa loše u tom luksuzu. Bezveze se priča o luksuzu a to sve nekošta ni 10% od onoga što su izvođači sebi uzeli, dakle u ovoj situaciji je crkva opljačkana i optužena za luksuz a zapravo su opet ove druge institucije (poduzeća kriminalaca su također institucije) pokrale crkvu na koju su svalile krivicu. Al ljudi su glupi kao i obično pa ne razumiju i ne vide pravog krivca jer su od istog izmanipulirani. Tako se kriomice opljačka narod za 30-50 milijuna kuna, a za sve se okrivi naivna izmanipulirana nevina crkva.


Shit of the year!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2011. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › ja ovaj zadnji post ne razumijem, lik marijuan sam sebe citira i demantira??? da nije opsjednut?


moja greška kao posljedica ustajanja na posao. trebalo je biti quote francika. ispravit ću to.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: