Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet nisi shvatio Very Happy

"Mile s kombajnom me na pješačkoj stazi neće pokupiti 100%, a u jednosmjernoj nastavljam tamo voziti u suprotnom smjeru."
Ponavljam: TAMO - NA PJEŠAČKOJ STAZI!

U svim svojim postovima pišem kako treba kažnjavat one koji VOZE jednosmjernima u suprotnom smjeru po cesti, i napisao sam da ja u jednosmjernima u suprotnom smjeru vozim SAMO po PJEŠAČKOJ STAZI i da me za to nitko neće kazniti jer nemam izbora.

Još postavim pitanje policiji kako bi drugačije trebao voziti tamo i dam primjer Ružine iz Centra prema Retfali Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspektor Maska je napisao/la (Pogledaj post): › Opet nisi shvatio Very Happy

U svim svojim postovima pišem kako treba kažnjavat one koji VOZE jednosmjernima u suprotnom smjeru po cesti, i napisao sam da ja u jednosmjernima u suprotnom smjeru vozim SAMO po PJEŠAČKOJ STAZI i da me za to nitko neće kazniti jer nemam izbora.

Još postavim pitanje policiji kako bi drugačije trebao voziti tamo i dam primjer Ružine iz Centra prema Retfali Very Happy


Ah da, ti voziš po pješačkoj stazi i to je u redu. To voziš ti i još njih nekolicina.

Nemam rješenje za tvoje pitanje. To je puno manji prekršaj od onoga što napominjem pa ćete možda imati toleranciju od policije u tom slučaju. Ne volim ti ja policiju pogotovo kada donose mjere da bi se jadne građane peljušilo bez razloga, ali da problem postoji to je neupitno. Neka vlasnik portala službeno upita policiju o konkretnim slučajevima i objavi to ovdje pa se rasprava može nastaviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 15:33 
Naslov:  Re: Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to pokušavam cijelo vrijeme i reći: navodno je nekolicina upravo zbog te vožnje u jednosmjernoj ulici po pješačkoj stazi (suprotan smijer) dobila kazne, dok se ekipa masovno vozi u isto vrijeme po cesti ugrožavajući sebe i druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drotovi me mogu samo pokušati uhvatiti.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:14 
Naslov:  Re: Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suprotan smijer biciklista..idem neki dan... vozila parkirana na desnoj strani, ja vozim lijevom slobodnom stranom jednosmjene ulice...a meni u susret ide Nusreta Nusreta Nusretović, godina 50...na guvernalima sa obje strane vreće...ne vrećice...već vreće plastičnih boca....i ona IDE.....ja nemam kuda...desno parkirani auti, lijevo Nusreta i gazi u suprotnom smijeru..ne benda pet posto..ja sviram..naravno hebanje majke i meni i sviranju...ali ne silazi Nusreta..ONA IDE...i sada da ju murija zaustavila evo kazne..2000-5000 kuna mislim....i mislim da ima kazna još za širok teret na biciklu..pa kupila bi meni Nusreta boce još 20 godina....nebi ju žalio ja ništa..baš zato jer su takvi likovi bezobrazni...ona zna da vozi suprotnim smjerom ali je bazobrazna, nije skrušena pa da se makne...e take da je imat spravu za mjerenje bezobraznosti i drsosti pa po količini odrapit kaznu!!!

Prošle godine...mrak, brza cesta u jednom gradu, obilaznica poput ove u OS...vozim se iza BUSa pet minuta, promet gust, nikako da ga obiđem....i odjednom slobodan prostor, nema auta nigdje i ja žmigavac..krenem u pretjecanje...kad odjednom iz suprotnog smijera iz mraka izranja BATMAN biciklist, bez svjetala, bez prsluka, bez ikakvih signala...naravno vozi po pola trake...da ne duljim..jedva sam zakočio, odustao od pretjecanja, stao..hebao mu mater dok me čuo..nije imao mooda da stane...i onda na parking gdje su mi noge drhtale ko piletu...

Prije 2-3 godine...sraz sa babetinom...sreća prošlo sa malim ozlijedama..bez upozorenja, bez signala da će skrenut...meni na haubu...i još dok sam ju pridizao sa tla počela je brojat...došlo mi je da izvadim pajser i dokrajčim ju.... Evil or Very Mad

Stoga...deračina te skupine sudionika je sasvim opravdana!!

30 kuna set svjetala, 15 kuna prsluk...cca 50-ak kuna...opremit se i vozi-ali neeee gospodi je i to teško!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › drotovi me mogu samo pokušati uhvatiti.. Laughing


drotovi će ti bit najmanji problem kad u šokari budeš ležala/o poput biljke sa ozlijedom glave...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › drotovi me mogu samo pokušati uhvatiti.. Laughing


drotovi će ti bit najmanji problem kad u šokari budeš ležala/o poput biljke sa ozlijedom glave...


Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › drotovi me mogu samo pokušati uhvatiti.. Laughing


drotovi će ti bit najmanji problem kad u šokari budeš ležala/o poput biljke sa ozlijedom glave...


Crying or Very sad


hbg..ne želim da tako završiš ali istina je surova....nedavno je u sl. brodu jedan stariji gospodin poginuo..ulazio je na cestu na pješačkom prijelazu, nije slazio sa bicikla....bilo je zeleno za automobil...i malo su se okrznuli..biciklist pao i lupio glavom (najvjerojatnije) u rub..poginuo na mjestu....

što je netko gore napisao...600 mrtvih godišnje u prometu je dovoljna činjenica i surova realnost!!!

zamisli 600 ljudi da stoji ispred tebe...600 osoba...godišnje, 10 godina 6000 ljudi..samo u prometu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha....normalno da mislim da treba poštovati pravila i neglumiti neku kamikazu na biciklu.....al jbmu ovi naši policajci....khm što reći o njima nego da su prebahati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još posebice neki koji misle da su popili svu pamet svijeta. (drotovi)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je do prije par godina ta brojka bila preko 1000, sada je eto 600-700 zadnjih par godina ako se ne varam...Uglavnom, negdje sam čitao da je više ljudi poginulo u prometu od početka rata do danas nego u ratu... Neznam, meni se 600 ljudi čini stvarno pozamašnom brojkom...Zato, samo opalit kaznama drakonskim - ALI SVE! Jer stradavaju SVI! Ovo 300 kn je sića - da je 3000 baš me zanima bil tko riskirao??? Ovako ako uhvati, ajd 300 kn nije puno... a 600 - jel 600 ljudi puno!? Očito nije!


Zadnja promjena: Ica; 29.09.2011. 16:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počet ću bušit gume na biciklima ako ne prestanete raspravljat!

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leeega puko si ko kokica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakodnevno se vozim bicom po gradu, i svakodnevno se susrecem s pristojnim i nepristojnim vozacima, a sve je samo u tome da ako si pristojan prema pjesacima i drugim vozacima, bit ces i prema biciklistima..
koliko sam puta znala stat na pjesackom (bez semafora) i nisam sisla s bicikle-nisam ni jurisala preko ceste da se razumijemo, ali mi je covjek stao i jos dao znak rukom da mogu prec..i ti mu lijepo zahvalis i dovidenja..
sve to stoji da su neki biciklisti kreteni, al ja vjerujem da su ti kretenski biciklisti ujedno i ti koji su kretenski vozaci bilo kojeg drugog vozila..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › ha....normalno da mislim da treba poštovati pravila i neglumiti neku kamikazu na biciklu.....al jbmu ovi naši policajci....khm što reći o njima nego da su prebahati.


ti si klasa optimist..ovo je balkan..kakav narod takva i murija..odakle ti optimizam da ćeš u ovakvom govnarskom okruženju susrest policajca sa ružom..zašto mu to ne kažeš odmah tamo na mjestu..a ne ovako peko foruma??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: