Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Počet ću bušit gume na biciklima ako ne prestanete raspravljat!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idealno rješenje je da bajsevi voze po cesti, a automobili biciklističkom Cool
Podrazumjeva se naravno, da se iz auta mora izaći prije pješačkog i gurati auto, a tko "zakači" kolnik ne mora se brinuti jer tu je policajac koji će mu u što kraćem roku zaljepiti kaznu na šajbu. Razz
Biciklisti moraju platiti cestarinu, ovaj mjesec !
Very Happy

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/29/1022006.html

Bilo bi i više, nego zanimljivih sličnih situacija i kod nas...

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ms.bovary
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2011. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ms.bovary je napisao/la: ›
Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

a što fali tom poslu ?
radiš kao policijac na biciklu, vrlo zdrav posao , savršen za ostat u formi, zar ne ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2011. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
ms.bovary je napisao/la: ›
Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

a što fali tom poslu ?
radiš kao policijac na biciklu, vrlo zdrav posao , savršen za ostat u formi, zar ne ?


Dajem sve kikirikose onome tko izvrši cyber atentat na ovog lika i njemu slične.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.10.2011. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam i čitam te ne mogu vjerovati. Da ne nabrajam redom nebuloze ali jedan prednjači u svemu. Misliš da provociranjem nešto postižeš. da se razumijemo mi ovdje pričamo o kažnjavanju a ne o pravilima. vozim bicikl 365 dana u godini i vjeruj da pazim i to puno bolje i više nego kad Vi sjednete za upravljač svoga vozila. Nikada ama baš nikada neću dati prednost pravilima nad mojim životom. Slažem se da se reda mora uvesti među bicikliste ali gospodo najviše se stradava od vas vozača. Slabo pamtim te silne poginule vozače i piješake od nas "bahatih" biciklista i gotovo svaki dan vidim ponekog mrtvog piješaka stradalog od klinca ili babe na ulicama grada. Ne može se jedni po repu a druge pustiti na miru. Svima po džepu i "bahatim" biciklistima i abnormalno glupim vozačima te potpuno izgubljenim piješacima. Još nešto na kolnom prelazu označenom crvenom bojom biciklist nije dužan silaziti i gurati bicikl jer to je njegov prometni trak. Druga je stvar što to ni vi a očigledno i neki prometni policajci to ne znate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2011. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › Čitam i čitam te ne mogu vjerovati. Da ne nabrajam redom nebuloze ali jedan prednjači u svemu. Misliš da provociranjem nešto postižeš. da se razumijemo mi ovdje pričamo o kažnjavanju a ne o pravilima. vozim bicikl 365 dana u godini i vjeruj da pazim i to puno bolje i više nego kad Vi sjednete za upravljač svoga vozila. Nikada ama baš nikada neću dati prednost pravilima nad mojim životom. Slažem se da se reda mora uvesti među bicikliste ali gospodo najviše se stradava od vas vozača. Slabo pamtim te silne poginule vozače i piješake od nas "bahatih" biciklista i gotovo svaki dan vidim ponekog mrtvog piješaka stradalog od klinca ili babe na ulicama grada. Ne može se jedni po repu a druge pustiti na miru. Svima po džepu i "bahatim" biciklistima i abnormalno glupim vozačima te potpuno izgubljenim piješacima. Još nešto na kolnom prelazu označenom crvenom bojom biciklist nije dužan silaziti i gurati bicikl jer to je njegov prometni trak. Druga je stvar što to ni vi a očigledno i neki prometni policajci to ne znate.


Ja opet malo čitam neke tekstove ovdje i vidim da neki dobro ne razumiju pojam pješačkog prijelaza gdje ne postoje CRVENE trake i obični pješački prijelaz!!
Tamo gdje je prijelaz biciklističke trake sa crvenom bojom tamo biciklista nije dužan da stane...tamo mora vozač da stane..ali gdje je čisti pješački prijelaz..tamo je biciklist DUŽAN zaustavit se i sići sa bicikla!! Jedina kvaka22 koju sam ja uočio u Osijeku je Divaltova ulica, gdje su nedavno stavili bez obzira na crvenu traku znakove STOP za bicikliste..što znači da tamo moraš STATI!! Što se tiče kažnjavanja, salžem se sa tobom, treba derat i jedne i druge...ja vozim auto i bicikli..i nem bunim se...osvijetljen sam, pridržavam se kako tako pravila, međutim policija u HR već dugi niz TOLERIRA masu prekršaja biciklista...masu...ovo sada sa tri vrste prekršaja je kikiriki...prsluk, svijetla, traka..to je samo dio!! Kada će se krenut sa kažnjavanjem roditelja što dopuštaju da djeca ispod 14 godina samostalno voze po prometnicama, bez kaciga, kad će se roditelje krenut kažnjavat što voze djecu od 2 godine bez kaciga..policija naprosto mora uvest reda jer ovo je anarhija made in hrvatska..klinjo od sedam godina vozi po noći bicikli čepinskom...SAM..alooo, nema svjetla, nema prsluka, uopće ne smije tamo da bude..i to se tolerira..jer se vrlo dobro zna kakva bi reakcija bila medija da se neko dijete natjera u plać..ajooj jedva bi dočekali..zbog toga mi imamo hrpe mrtvih i znamo samo R.I.P-at po forumima..RIP, RIP..šta RIP..kome RIP, kad ćemo zasukat rukave i dovest sebe u red....da ne moramo RIP-at!!!??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2011. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackbird700 je napisao/la: ›
a što se tiče biciklista, kulture i poznavanja propisa.. svako dijete u vrtiću zna da STOP znači obavezno stani, i sam naziv PJEŠAČKI prijelaz znači da je za PJEŠAKE, a ne za bicikliste. a da bi postao pješak, moraš sić sa bicikla i pregurat ga...


Kenj, ser... Ajd ti izađi iz svog auta pa ga preguraj preko pločnika kad se parkiraš!
No, ponosne vlasnike automobila kojima je automobil jako bitan, a koji ne staju na pješačkom (ne znam zašto, ali većinom vozači passata) kažnjavam lijepom štraftom od guma; ponekad i štraftom od pedale.
Pa me ti ulovi s autom! Razz

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2011. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
blackbird700 je napisao/la: ›
a što se tiče biciklista, kulture i poznavanja propisa.. svako dijete u vrtiću zna da STOP znači obavezno stani, i sam naziv PJEŠAČKI prijelaz znači da je za PJEŠAKE, a ne za bicikliste. a da bi postao pješak, moraš sić sa bicikla i pregurat ga...


Kenj, ser... Ajd ti izađi iz svog auta pa ga preguraj preko pločnika kad se parkiraš!
No, ponosne vlasnike automobila kojima je automobil jako bitan, a koji ne staju na pješačkom (ne znam zašto, ali većinom vozači passata) kažnjavam lijepom štraftom od guma; ponekad i štraftom od pedale.
Pa me ti ulovi s autom! Razz


Sve dok ne naletiš na Jozu Čabraju koji sa svojim jaranima ide na čevape..pa kad ti jarani prebroje rebra i skrše bicikli..zbog pedale na Passatu!! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.10.2011. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
blackbird700 je napisao/la: ›
a što se tiče biciklista, kulture i poznavanja propisa.. svako dijete u vrtiću zna da STOP znači obavezno stani, i sam naziv PJEŠAČKI prijelaz znači da je za PJEŠAKE, a ne za bicikliste. a da bi postao pješak, moraš sić sa bicikla i pregurat ga...


Kenj, ser... Ajd ti izađi iz svog auta pa ga preguraj preko pločnika kad se parkiraš!
No, ponosne vlasnike automobila kojima je automobil jako bitan, a koji ne staju na pješačkom (ne znam zašto, ali većinom vozači passata) kažnjavam lijepom štraftom od guma; ponekad i štraftom od pedale.
Pa me ti ulovi s autom! Razz


Glupo i krajnje infantilno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
blackbird700 je napisao/la: ›
a što se tiče biciklista, kulture i poznavanja propisa.. svako dijete u vrtiću zna da STOP znači obavezno stani, i sam naziv PJEŠAČKI prijelaz znači da je za PJEŠAKE, a ne za bicikliste. a da bi postao pješak, moraš sić sa bicikla i pregurat ga...


Kenj, ser... Ajd ti izađi iz svog auta pa ga preguraj preko pločnika kad se parkiraš!
No, ponosne vlasnike automobila kojima je automobil jako bitan, a koji ne staju na pješačkom (ne znam zašto, ali većinom vozači passata) kažnjavam lijepom štraftom od guma; ponekad i štraftom od pedale.
Pa me ti ulovi s autom! Razz


Glupo i krajnje infantilno.


I nevjerojatno zabavno. Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 20:19 
Naslov:  Re: Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2011. 21:30 
Naslov:  Re: Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na znaku. Fotkano u Zagrebu? Eh, tko zna kada će ih kod nas postaviti.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2011. 5:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
Svaka čast na znaku. Fotkano u Zagrebu? Eh, tko zna kada će ih kod nas postaviti.... Rolling Eyes


s obzirom da se ovdje radi o uradku Marekovica...to znaci da je ova fotka fotoshop...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: