Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 19:23 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la (Pogledaj post): › ...
Ajde uživaj i nemoj da te pogađaju vijesti o osječkim fufama na godišnjem odmoru. Od previše živciranja možeš dobiti, što ja znam, hemeroide. Gastritis.


Ne znaš ti ništa, osim biti primitivan.

U svoja tri javljanja svoje si sugrađanke nazvao, redom, ribicama, ćurkama i fufama.

Dakle, iz tebe progovara tek mržnja, onaj najgori balkanski kvazi-macho primitivizam. I deklarirao si se. Ne vidim razloga da se više javljaš. Shvatili smo - prezireš žene. Posjeti prikladnog liječnika i kreni krivudavim putevima psihoanalize i samopropitivanja.

Na temelju čega tvrdiš da su fufe? Ili su tebi sve žene fufe, kao što su, recimo, Paravinji. Diskurs ti je istovjetan njegovom. Čestitam.


Ne, najbolje bi bilo da se iz protesta poliješ benzinom i zapališ Smile
Onak filmski. Jer je ribitza dobila rikošet u nogu. I jer su platili taxi 20 ojra. A ne uobičajenih 2 ojra.
Evo ja sam još uvijek potresen čitajući tragičnu ispovjest 28 godišnje ribitze iz Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2011. 20:09 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Led te jebo,ja sad na kraju ispadam glup jer ja kao nemam pojma šta se događa u sjevernoj Africi... Pa jebo te otac pametni jel bi ti sad išao u Tunis na odmor? Jel bi išao sad u Egipat,Libiju,Alžir?! Jel bi otišao u Jordan,Izrael,Siriju ili Pojas Gaze?! A možda i u Nigeriju,Kongo ili malo na plaže u Somaliji? Pa koja vam je pička materina ne bi tamo ni lud otišao,vi se javljate koji kurca niste vidjeli a ne puta i tu sad serete o politici,nekim breivicima,Šišljagićevcima i šta ti ja znam čemu sve ne. Bundeve jedne glupe pokrijte se ušima,ta mjesta su sad opasna i nesigurna i neće biti sigurna još neko vrijeme,tamo može samo KOMPLETNI IDIOT otići na odmor i očekivati super gostoprimstvo,bespla koktelčiće i zabavu. Ni puške se još nisu ohladile a pitanje je i kada će se uopće život stabilizirati a vi ste eto pametni pa idete uspoređivati Holokaust i te gluposti s time što nema veze s vezom. Nijedan Židov si nije sam kupio all inclusive kartu za Auschwitz,Treblinku ili Sobibor! Idioti jedni idiotski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Led te jebo,glup Pa jebo te otac pametni Pa koja vam je pička materina ,vi se javljate koji kurca niste vidjeli sad serete o politici Bundeve jedne glupe pokrijte se ušima,
ta mjesta su sad opasna i nesigurna i neće biti sigurna još neko vrijeme,tamo može samo KOMPLETNI IDIOT otići na odmor i očekivati super gostoprimstvo,bespla koktelčiće i zabavu. Idioti jedni idiotski.


Haahahaahahahaha ovako se dugo nisam nasmijao Very Happy Koji je tvoj problem? Osim što si neobavješten? U nedostatku argumenata koristiš riječi koje koristiš.... Ili mjenjaj terapiju na kojoj si ili mjenjaj dilera, jer ne ide na dobro Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 6:03 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Nijedan Židov si nije sam kupio all inclusive kartu za Auschwitz,Treblinku ili Sobibor! Idioti jedni idiotski.


Smile na kikiriki Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Nijedan Židov si nije sam kupio all inclusive kartu za Auschwitz,Treblinku ili Sobibor! Idioti jedni idiotski.


Smile na kikiriki Smile

Da, ova zaslužuje kikiriki Very Happy ... Šaljem i ja ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2011. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što su cure bile nedovoljno informirane o revoluciji u Tunisu; s kim su tulumarile i kome se davale ne znači da moraju biti kamenovane. U Europi to više ne radimo takvim curama.

Zemlja koja pretendira na kakvu-takvu zaradu od turizma (obzirom da ne proizvodi ništa pametnije) ne može si dozvoliti ovakve idiotarije.
Komentari me podsjećaju na srednjevjekovne stereotipe: ako je silovana - sama je to tražila, jer je nosila minicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › To što su cure bile nedovoljno informirane o revoluciji u Tunisu; s kim su tulumarile i kome se davale ne znači da moraju biti kamenovane. U Europi to više ne radimo takvim curama.

Zemlja koja pretendira na kakvu-takvu zaradu od turizma (obzirom da ne proizvodi ništa pametnije) ne može si dozvoliti ovakve idiotarije.
Komentari me podsjećaju na srednjevjekovne stereotipe: ako je silovana - sama je to tražila, jer je nosila minicu.


Opetovno:
- vijest je totalno debilna. Zamisli, kamen je ribitzu ogrebao po nozi.
I to je sva poanta koju sam želio reći. A nadrkani likovi odmah kenjaju po temi:
Baudolino:
-crnih primitivaca
- nerealizirani Breivik
- osim što si primitivan, usto i lažeš (btw piše se uz to, a ne usto)
- da si balkanski primitivac
- Diskurs ti je istovjetan njegovom (Paravinji)

E sad, kak sam bio lijen, ali nakupilo se direktnih uvreda pa sad imam gradiva da Baudolina prijavim administratorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znamo da u neke krajeve svijeta nije poželjno ići. Isto tako kada se nekud ide treba paziti na ponašanje i odijevanje,ne odskakati od okoline koja to može shvatiti i kao provokaciju.
Naravno, isto očekujem i od stranaca koji dolaze u "naš svijet", neka se i oni prilagode zemlji u koju su došli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › To što su cure bile nedovoljno informirane o revoluciji u Tunisu; s kim su tulumarile i kome se davale ne znači da moraju biti kamenovane. U Europi to više ne radimo takvim curama.

Zemlja koja pretendira na kakvu-takvu zaradu od turizma (obzirom da ne proizvodi ništa pametnije) ne može si dozvoliti ovakve idiotarije.
Komentari me podsjećaju na srednjevjekovne stereotipe: ako je silovana - sama je to tražila, jer je nosila minicu.


Opetovno:
- vijest je totalno debilna. Zamisli, kamen je ribitzu ogrebao po nozi.
I to je sva poanta koju sam želio reći. A nadrkani likovi odmah kenjaju po temi:
Baudolino:
-crnih primitivaca
- nerealizirani Breivik
- osim što si primitivan, usto i lažeš (btw piše se uz to, a ne usto)
- da si balkanski primitivac
- Diskurs ti je istovjetan njegovom (Paravinji)

E sad, kak sam bio lijen, ali nakupilo se direktnih uvreda pa sad imam gradiva da Baudolina prijavim administratorima.


Vidi, *, u svakom tvom postu ima toliko pravopisnih grešaka da me bole oči samo čitajući tvoje upise balkanske provenijencije. Piše se i "usto", malo provjeri pravopis.

I ne, to nije sve što si ti htio reći. Iako bih, u skladu s poslovicom, trebao odustati - neću. Iz tvojih postova proizlazi da su te "ribice, ćurke i fufe" same zaslužile agresiju. Zatim - svjesno omalovažavaš pretrpljeni strah - čitav disko klub je bio kamenovan.

No, nije to poanta. Poanta je vidjeti na okupu veselo kolo osječkih primitivaca. Svi do jednog stručnjaci za zemlje Magreba, specijalizirali se za Tunis. Znaju oni kako je tamo, gledaju vijesti, pobogu.

Činjenice su sljedeće - većina postova na ovoj temi je zlonamjerna. Iz njih progovara, najčešće, mizoginija i čisti balkanski primitivizam.

Ove reakcije na neugodnost naših, ponavljam, NAŠIH sugrađanki samo pokazuju zašto smo kao društvo tu gdje jesmo, bez osjećaja društvene odgovornosti i bazične solidarnosti.

Neki su, da prostite, cičali ovdje od radosti što su te "glupače" doživjele neugodnost, a cičali bi još više da je neugodnost bila veća.

Da li će mene kolega forumaš crveni, inače deklarirani primitivac, prijaviti redakciji - zaboli me. Meni je doista fascinantno kako ti Breivici i Paravinje iz našeg sokaka, kada ih se razotkrije u svoj njihovoj rmžnji i ograničenosti, se odmah idu pozivati na vlastiti integritet, isti onaj koji odriču tim "ribicama, ćurkama i fufama". Dakle - ako će redakcija mene kazniti zbog vrijeđanja kolege crvenog, onda istog mora kazniti zbog govora mržnje, te još nekoliko forumaša, također.

Da zaključim - ono što nam je ova tema zorno pokazala su dvije činjenice:

1. Osijek je doista balkanska rupa;
2. HDSSB je logičan izbor za ljude koji ovako reagiraju na nevolju sugrađanki, a i Breivik ga, pobogu, odobrava.

Toliko od mene. Više su tu nema što reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 11:13 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.

Kao što rekoh - primitivizam, i to onaj balkanski. Djevojke su, dakle, ćurke - zašto - zato što su si priuštile poznat turističku destinaciju.

Drugo, *, nisam cvilio ni za kim, a pogotovo ne za dilerima droge. Dakle, osim što si primitivan, usto i lažeš. Logično - to ide ruku pod ruku.

No posebno bih istakao: "Kome one daju vagine?" - kao da to pitanje ima bilo kakve veze s člankom i kao da već nisi dao do znanja da si balkanski primitivac.


6 direktnih uvreda, jedna pobrisana od admina. Znači 7.

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ne znaš ti ništa, osim biti primitivan.

U svoja tri javljanja svoje si sugrađanke nazvao, redom, ribicama, ćurkama i fufama.

Dakle, iz tebe progovara tek mržnja, onaj najgori balkanski kvazi-macho primitivizam. I deklarirao si se. Ne vidim razloga da se više javljaš. Shvatili smo - prezireš žene. Posjeti prikladnog liječnika i kreni krivudavim putevima psihoanalize i samopropitivanja.

Na temelju čega tvrdiš da su fufe? Ili su tebi sve žene fufe, kao što su, recimo, Paravinji. Diskurs ti je istovjetan njegovom. Čestitam.


I još 3.

Shvati, ribitzi je pukao nokat na malom prstu. Tragično. I definitivno je to vijest za novine/portale. Jamačno.


Zadnja promjena: crveni; 09.09.2011. 11:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dupliah post, greška.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2011. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ipak, od svega ovoga, najzanimljiviji naslov koji ima veze s tekstom jednako kao i riba sa biciklom.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je ipak, od svega ovoga, najzanimljiviji naslov koji ima veze s tekstom jednako kao i riba sa biciklom.


VIše manje da. A još je najsmješnije članak i izjava jednih od ribitza (na drugom portalu) da nije ni sanjala da se mogla vratiti u lijesu sa godišnjeg. I na kraju skužiš da je flaster iz FA Kit-a riješio ogrebotinu. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2011. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo mi je lijeno sad googlati i traziti sve poginule, opljackane i prebijene strance u lijepoj nasoj.

Eto, neki dan pisalo da je skoro i princ dobio po picki jer se beljio lokalnim deckima na mulicu.

Da se to dogodilo, sigurno bi cijeli svijet bio pun razumjevanja i rekao da je on sam kriv jer se beljio ... i da oni tamo na balkanu nisu primitivcine i samo budale idu na tako opasna mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 12:22 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doista, trebamo se pomiriti s činjenicom da u 21. stoljeću postoje mjesta na kojima je normalno udarit kamenjem, betonskim blokovima i dimnim bombama po svakom tko iskače iz "kalupa". Shocked
zapravo, kada se malo bolje pogleda, i nema neke fundamentalne razlike između tih radikalnih islamista, onih kamenovatelja s gay parade i par bolesnika s ovog foruma. vjerujem da bi i potonji spremno uzeli kamen u ruke čim bi se ukazala prilika. zapitajte se ljudi jeste li normalni.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: