Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni bi bila vijest da su praznoglave ribitze bile predmetom kamenovanja u recimo muzeju.
Ali pizdarije po noćnim klubovima me uopće ne iznenađuju.
U svakom slučaju, ni tovari po Dalmaciji nisu u zaostatku za Alžirom. Od gostoljubivosti, puna crna kronika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2011. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci, jednu je kamen pogodio od pod i u nogu, i na svim naslovnicama pise
OSJEČANKE KAMENOVANE U TUNISU.

jeste vi normalni ???

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 10:17 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 12:04 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.


Kužim da me boli lijevi testis za ćurke. Osim toga, ćevap je dao najbolji opis nazovi "članka". Ono, pukao mi je nokat na malom prstu. Ovo, ono.
Što si se propeo na zadnje noge? Moraliste i dežurne dušebrižnike smo čitali na temi o onoj dvojici glupsona koji su u guzici prenosili drogetinu iz Paragvaja. Danas ih se nitko i ne sjeća tu po portalu. A cvilili ste za njima ono do jaja.
I na kraju, kome one daju vagine, s kim plešu, to me apsofaknlutno ne zanima. Tako da smatram cijeli članak i vijest onak, bezveze. Trip članka kao i vijest da Nižetić više ne ševi Šulentićku. BMK, onak ladno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2011. 13:02 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.


Istina je ovakva - they were asking for it. Dobro pa jel one ne gledaju tv,zar ne prate medije i općenito stanje u sjevernoj Africi? Budimo realni,zemlje "trećeg svijeta" još uvijek nisu dovoljno sigurne i razvijene,ja bi sto puta razmislio da li da uopće idem tamo čak i da nije bilo nikakvog rata. Isto tako znam za primjer djevojke koja je nedavno otišla u Grčku pa pri povratku nije imala nikakvih letova za natrag i ostala je visjeti tamo. Pa hello,zar ne vidiš kakvo je stanje tamo? Ja osobno ne opravdavam nikakav napad da se razumijemo ali neću ih ništa ni žalit jer bilo tko da je imalo pametan ne bi tamo išao,pogotovo ne sada. Baš me boli briga što je jeftino i all inclusive ako meni prijeti bilo kakva opasnost. Treba nekad imati zdrav razum za neke stvari,da se meni ovo dogodilo ja bi se pokrio ušima od stida što sam si to dozvolio a ne da se još hvalim okolo po medijima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 13:28 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.


Kužim da me boli lijevi testis za ćurke. Osim toga, ćevap je dao najbolji opis nazovi "članka". Ono, pukao mi je nokat na malom prstu. Ovo, ono.
Što si se propeo na zadnje noge? Moraliste i dežurne dušebrižnike smo čitali na temi o onoj dvojici glupsona koji su u guzici prenosili drogetinu iz Paragvaja. Danas ih se nitko i ne sjeća tu po portalu. A cvilili ste za njima ono do jaja.
I na kraju, kome one daju vagine, s kim plešu, to me apsofaknlutno ne zanima. Tako da smatram cijeli članak i vijest onak, bezveze. Trip članka kao i vijest da Nižetić više ne ševi Šulentićku. BMK, onak ladno.


Kao što rekoh - primitivizam, i to onaj balkanski. Djevojke su, dakle, ćurke - zašto - zato što su si priuštile poznat turističku destinaciju.

Drugo, *, nisam cvilio ni za kim, a pogotovo ne za dilerima droge. Dakle, osim što si primitivan, usto i lažeš. Logično - to ide ruku pod ruku.

No posebno bih istakao: "Kome one daju vagine?" - kao da to pitanje ima bilo kakve veze s člankom i kao da već nisi dao do znanja da si balkanski primitivac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Istina je ovakva - they were asking for it. Dobro pa jel one ne gledaju tv,zar ne prate medije i općenito stanje u sjevernoj Africi? Budimo realni,zemlje "trećeg svijeta" još uvijek nisu dovoljno sigurne i razvijene,ja bi sto puta razmislio da li da uopće idem tamo čak i da nije bilo nikakvog rata. Isto tako znam za primjer djevojke koja je nedavno otišla u Grčku pa pri povratku nije imala nikakvih letova za natrag i ostala je visjeti tamo. Pa hello,zar ne vidiš kakvo je stanje tamo? Ja osobno ne opravdavam nikakav napad da se razumijemo ali neću ih ništa ni žalit jer bilo tko da je imalo pametan ne bi tamo išao,pogotovo ne sada. Baš me boli briga što je jeftino i all inclusive ako meni prijeti bilo kakva opasnost. Treba nekad imati zdrav razum za neke stvari,da se meni ovo dogodilo ja bi se pokrio ušima od stida što sam si to dozvolio a ne da se još hvalim okolo po medijima.


Pišeš gluposti, a uopće nisi upoznat sa stanjem u Tunisu, a i sjevernoj Africi. To je isto kao da ja kažem kako više nikada neću u Zagreb, zbog toga da mi se ne dogodi da kada odem u pekaru po burek da me na pješačkoj stazi ne pokupi neki auto... Najbolje biti u svojoj sobi, ali i onda postoji opasnost da ti se nešto dogodi, pa ako se zapale instalacije dok spavaš, svi ćemo reći, gle budale, spava a soba mu gori, tako mu i treba što si nije ugradio alarm za dim....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 13:32 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.


Istina je ovakva - they were asking for it.
...


Je, tako je. I Židovi u Njemačkoj were asking for it jer su mogli vidjeti šta se sprema i pobjeći, imali su sredstva pobogu, a ne ustrajati da ostanu. I oni koji su preživjeli konc-logore trebaju se pokriti ušima, a ne pričati o tome.

Kao što rekoh - ovo je odlična lakmus-tema da se razotkriju balkanski primitivci i potencijalni Breivici iz našeg sokaka. A nije da ih nema - i sam Breivik je prepoznao HDSSB i HSP kao stranke na koje treba računati u vrloj, novoj Europi. Komentari na ovoj temi pokazuju da je luđak bio u pravu što se tiče Osijeka i dvije mu stranke-perjanice.


Zadnja promjena: Baudolino; 08.09.2011. 13:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Kao što rekoh - primitivizam, i to onaj balkanski. Djevojke su, dakle, ćurke - zašto - zato što su si priuštile poznat turističku destinaciju.

Drugo, primitivčino, nisam cvilio ni za kim, a pogotovo ne za dilerima droge. Dakle, osim što si primitivan, usto i lažeš. Logično - to ide ruku pod ruku.

No posebno bih istakao: "Kome one daju vagine?" - kao da to pitanje ima bilo kakve veze s člankom i kao da već nisi dao do znanja da si balkanski primitivac.


O ne isplati se ulaziti u rasprave sa ponekim ljudima, jer kao da čekaju da se drugome dogodi nesreća pa su oduševljeni time, jer su oni "pametniji" pa se to njima ne može dogoditi. A zapravo su jadni, jer imaju jadne živote i samo čekaju da se nekome drugome dogodi nešto loše, kako bi im se ti njihovi jadni životi činili boljima, ali samo im se čine i to kratko traje pa traže ponovo nekoga kome se nešto loše dogodi i tako u krug, umjesto da porade na sebi da im bude bolje i da ne traže sreću u tuđoj nesreći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudi me kako još nitko nije spomenio kako strani turisti prolaze u Hrvatskoj. Jer ovo je prvi incident za koji sam čuo da se dogodio u Tunisu. Ako se ne varam kod nas su turisti isprebijani, ubijani, silovani, opljačkani, prevareni... Šta mislite kako oni gledaju na našu državu?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 15:13 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zamislite komentare na smrt ono dvoje nesretnih Talijana: "Ma budale, što idu u tu divlju Croaziu, gdje se zna da za tajkune zakoni ne vrijede?"

Mnogi ovdje komentari su ekvivalent tome. Sramota. Crni, prljavi Balkan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2011. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... sta piju i provociraju kad je ramazan??? a znate kakvi su arapi sto se toga tice, sve smatraju provokacijom. jednostavno su se trebale prilagoditi. when in rome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 18:51 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Fascinanto je, i zastrašujuće, koliko crnih primitivaca opravdava ovaj napad. I to sugrađana istih tih djevojaka, neki iz zavisti jer nigdje ne putuju, neki iz zavisti što djevojke plešu s Talijanima a ne s njima, neki jer eto, šta se ima putovati kad se zna da je Hrvatska najljepša...

Odgovornost je na putničkoj agenciji koja djevojke nije podrobno informirala o stanju u mjestu u koje ih vodi. Ne moramo svi pratiti BBC World, nije to nešto čime bi se prosječni turist trebao zamarati.

Da zaključim - svatko tko opravdava napad na djevojke je nerealizirani Breivik iz našeg sokaka, dno dna ljudskosti. Putnička agencija je tipična hrvatska - uzmi pare i bježi.


Kužim da me boli lijevi testis za ćurke. Osim toga, ćevap je dao najbolji opis nazovi "članka". Ono, pukao mi je nokat na malom prstu. Ovo, ono.
Što si se propeo na zadnje noge? Moraliste i dežurne dušebrižnike smo čitali na temi o onoj dvojici glupsona koji su u guzici prenosili drogetinu iz Paragvaja. Danas ih se nitko i ne sjeća tu po portalu. A cvilili ste za njima ono do jaja.
I na kraju, kome one daju vagine, s kim plešu, to me apsofaknlutno ne zanima. Tako da smatram cijeli članak i vijest onak, bezveze. Trip članka kao i vijest da Nižetić više ne ševi Šulentićku. BMK, onak ladno.


Kao što rekoh - primitivizam, i to onaj balkanski. Djevojke su, dakle, ćurke - zašto - zato što su si priuštile poznat turističku destinaciju.

Drugo, primitivčino, nisam cvilio ni za kim, a pogotovo ne za dilerima droge. Dakle, osim što si primitivan, usto i lažeš. Logično - to ide ruku pod ruku.

No posebno bih istakao: "Kome one daju vagine?" - kao da to pitanje ima bilo kakve veze s člankom i kao da već nisi dao do znanja da si balkanski primitivac.


*cvil*

Ja sam Disco Boy. Naime, kontemplirajući tvoj upis dolazim do zaključka:
- da si tankoćutno biće
- da te pogađaju nepravde u svijetu
- da si protiv primitivizma

A ja kužim da kenjaš po osijek031.kom. Možda bi ti bilo najbolje da napraviš npr. prosvjede. Ili da uložiš prosvjednu notu veleposlanstvu. Jer, tko je vidio preuzeti rizik odlaska u sjevernu Afriku. Jer kog to boli dupe što se tamo događaju mini revolucije. I zašto bi netko, kao turist, morao biti informiran o trenutnom stanju u toj državi? I na kraju krajeva, zašto bi turisti morali barem biti informativno upoznati o običajima zemlje - destinacije.

Smile

Ajde uživaj i nemoj da te pogađaju vijesti o osječkim fufama na godišnjem odmoru. Od previše živciranja možeš dobiti, što ja znam, hemeroide. Gastritis.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 19:05 
Naslov:  Re: Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): › ...
Ajde uživaj i nemoj da te pogađaju vijesti o osječkim fufama na godišnjem odmoru. Od previše živciranja možeš dobiti, što ja znam, hemeroide. Gastritis.


Ne znaš ti ništa, osim biti primitivan.

U svoja tri javljanja svoje si sugrađanke nazvao, redom, ribicama, ćurkama i fufama.

Dakle, iz tebe progovara tek mržnja, onaj najgori balkanski kvazi-macho primitivizam. I deklarirao si se. Ne vidim razloga da se više javljaš. Shvatili smo - prezireš žene. Posjeti prikladnog liječnika i kreni krivudavim putevima psihoanalize i samopropitivanja.

Na temelju čega tvrdiš da su fufe? Ili su tebi sve žene fufe, kao što su, recimo, Paravinji. Diskurs ti je istovjetan njegovom. Čestitam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divno štivo! Nastavite, molim vas. Smile

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: