Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanke kamenovane na ljetovanju u Tunisu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la: ›
Led te jebo,glup Pa jebo te otac pametni Pa koja vam je pička materina ,vi se javljate koji kurca niste vidjeli sad serete o politici Bundeve jedne glupe pokrijte se ušima,
ta mjesta su sad opasna i nesigurna i neće biti sigurna još neko vrijeme,tamo može samo KOMPLETNI IDIOT otići na odmor i očekivati super gostoprimstvo,bespla koktelčiće i zabavu. Idioti jedni idiotski.


Haahahaahahahaha ovako se dugo nisam nasmijao Very Happy Koji je tvoj problem? Osim što si neobavješten? U nedostatku argumenata koristiš riječi koje koristiš.... Ili mjenjaj terapiju na kojoj si ili mjenjaj dilera, jer ne ide na dobro Very Happy Very Happy Very Happy


A lega smij se koliko hoćeš...zato i je ovaj forum. Ali sve što sam rekao (u naletu popizditisa) je točno i držim do toga. Čak i bez ratova zemlje trećeg svijeta su nesigurne i točka,ako te neće upucat ili kamenovat onda će te pokrasti ili nešto treće. Ne to ne znači da sam ljubomoran i da ne treba nigdje putovati,ja obožavam putovanja ali kad već ideš negdje onda uključi mozak...te ženske su ga ostavile kod kuće i našle su se na krivom mjestu u krivo vrijeme ali svojom krivicom. Cure,next time zaobiđite ponude tipa Kabul ili Abbottabad,to je za vaše dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: