Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dijelu Trga slobode uskoro ime dr. Franje Tuđmana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala Bogu pa imamo objavljen registar branitelja, iako ni to nije baš 100% sigurno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo
Kako te nije sramota Tudjmanina pravdati vukovarskim zrtvama i Vukovarcima koji upravo njega smatraju odgovonim za zrtvovanje Vukovara?!

Da si bio tada u Osijeku, znao bi da je sve bilo spremno za proboj, ali je upravo ratni zlocinac Glavas poslusao zapovijed Tudjmanina i Suska i ostavio Vukovarce na milost i nemilost.


nesto mi zvoni u usima da su neki na glavasa ljuti i kad je bila ona akcija oslobadjanja baranje ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ustvari je Glavaš bio Miloševićev igrač i špijun ovdje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ma ustvari je Glavaš bio Miloševićev igrač i špijun ovdje


nemoj tako protivu naseg generala. di's ti bio '91. ?

on je puno toga ucinio za slavoniju,.


najvise je ucinio kao osnivac i clan hdza nakon rata, kada je slavonsko gospodarstvo procvalo, poljoprivreda propupala, grad obasjalo sunce domoljublja.

a tek kad je osnovao hdssb ... sad nam je jos i bolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ma ustvari je Glavaš bio Miloševićev igrač i špijun ovdje


nemoj tako protivu naseg generala. di's ti bio '91. ?

on je puno toga ucinio za slavoniju,.


najvise je ucinio kao osnivac i clan hdza nakon rata, kada je slavonsko gospodarstvo procvalo, poljoprivreda propupala, grad obasjalo sunce domoljublja.

a tek kad je osnovao hdssb ... sad nam je jos i bolje


a čuj, prije je bio miloševićev, sad je tadićev igrač Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo


zašto se trg nebi onda zvao trg grada vukovara ili sl.ili jednostavo Trg Slobode?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo


zašto se trg nebi onda zvao trg grada vukovara ili sl.ili jednostavo Trg Slobode?



ni to nije loša ideja...jednako su zaslužni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo


zašto se trg nebi onda zvao trg grada vukovara ili sl.ili jednostavo Trg Slobode?


trg grada Vukovara mi se svidja Smile odlicna ideja.

ali kada bi gradjane netko pitao Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inat
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekima je krivo što Tuđmana podržavaju i cijene svi. I HDDSB i HDZ, HNS, Matkovićevi, HSP... Oni što se bune sigurno su SDP, ali ko ih šljivi ionako su nebitni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto ta briljantna ekipa koja je na vlasti u Osijeku nije trg Slobode preimenovala u Tuđmanov trg?? Nemoj te raditi polovično , budi te do kraja dorečeni. Ovako se zapravo vidi da vi ne cijenite lik i djelo Franje Tuđmana, nego vam to služi za imbecilno politikanstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Comrade Nimoy je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto ta briljantna ekipa koja je na vlasti u Osijeku nije trg Slobode preimenovala u Tuđmanov trg?? Nemoj te raditi polovično , budi te do kraja dorečeni. Ovako se zapravo vidi da vi ne cijenite lik i djelo Franje Tuđmana, nego vam to služi za imbecilno politikanstvo.

Onda bi ispalo da je samo Tuđman stvorio suverenu državu Hrvatsku, a ovako su za polovicu stvaranja zaslužni i branitelji ili možda Branimir Glavaš (mislim da on ipak ima prioritet u Slavoniji u odnosu na Antu Gotovinu, a možda ipak Vladimir Šeks jer je on bio nadređeni Glavašu).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2011. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Comrade Nimoy je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto ta briljantna ekipa koja je na vlasti u Osijeku nije trg Slobode preimenovala u Tuđmanov trg?? Nemoj te raditi polovično , budi te do kraja dorečeni. Ovako se zapravo vidi da vi ne cijenite lik i djelo Franje Tuđmana, nego vam to služi za imbecilno politikanstvo.

Onda bi ispalo da je samo Tuđman stvorio suverenu državu Hrvatsku, a ovako su za polovicu stvaranja zaslužni i branitelji ili možda Branimir Glavaš (mislim da on ipak ima prioritet u Slavoniji u odnosu na Antu Gotovinu, a možda ipak Vladimir Šeks jer je on bio nadređeni Glavašu).


http://www.youtube.com/watch?v=gm6nNoipWFs&NR=1
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › Razočaran sam činjenicom da u ovom gradu ima toliko jugonostalgičara i anti-hrvata. Ili možda nisu ni znali što se događalo ovdje dok su se brćkali negdje na moru u Istri, ili otišli na putovanje u inozemstvo s kojeg su se vratili 1997. Jedino vas to opravdava... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, no nakon ovakvih vaših postova to me ni ne čudi. Niste ni zaslužili imati svoju državu. Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo



Razmisli malo o svojim predrasudama.

Nema tu nikakvih "anti-hrvata", čak i jugonostalgičari nemaju ništa protiv Hrvatske, samo imaju malo više pameti u glavi pa ne dozvoljavaju da ih tebi slični prave budalama.

Jugonostalgičari su imali svoju državu, dok se JNA general Franjo Tuđman nije izdajnički okrenuo ustaškim dolarima, i uz njega mnogi drugi dakako.
Ta država je bila zaslužena, a ovo je akvizicija Dojče telekoma.

I da, mnogi su poginuli, to se inače događa u ratu.

Zato treba razvijati mirovnu politiku, a među svim tim "žrtvama" nije falilo onih koji su htjeli ratovati.

Žao mi je stradanja, ali sit sam više tih "velikih" žrtava.

Moš mislit, netko je nekome poginuo! Svaki dan se događa, bilo i bit će.

I ja sam žrtva rata pa ne serem stalno o tome i ne pada mi na pamet trgovati svojom nesrećom i mrtvom rodbinom.

I nije Hrvatska osudila sve svoje generale - to je LAŽ!

Sad bih dodao još svašta, ali obrisat će mi ivl menadžent.

Ajd bok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo


zašto se trg nebi onda zvao trg grada vukovara ili sl.ili jednostavo Trg Slobode?


trg grada Vukovara mi se svidja Smile odlicna ideja.

ali kada bi gradjane netko pitao Wink



Ili Trg Josipa R. Kira npr.?!

Ma neeee, to je mirovnjačka pičkica.

Treba nešto nekrofiličarsko i piromansko!


Baš nam je mrska ta "Sloboda". Volimo ratove, stradanja, mrtve, ubojice, lopove, kretene, još ako je "hrvatsko"...

Ludilo na sve strane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ko je reko da se ukida trg slobode?
90 % trga će se i dalje tako zvati a ovaj mali dio kod onih prolaza i tako nikad nitko nije shvaćao kao trg slobode (uvijek se misli na dio od supera do crvenog nebodera)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: