Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dijelu Trga slobode uskoro ime dr. Franje Tuđmana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
inat
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 7:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nije bilo Tuđmana nebi ni vas bilo! Glavno da vi skroz nešto prigovarate preko kojekakvih komentara. Dobili smo vlast i nazvati cemo trg kako zelimo, a kad vi budete na vlasti onda pametujte! Jasno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno da nekome može tolko smetati IME na nekom trgu.
Franjo Tuđman je naš prvi predsjednik i to je povijesna činjenica, treba dobit ime neke važne ulice ili trga.
Oni koji to ne prihvaćaju i dalje će govorit Trg slobode i za taj dio trga i dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inat je napisao/la: ›
Da nije bilo Tuđmana nebi ni vas bilo! Glavno da vi skroz nešto prigovarate preko kojekakvih komentara. Dobili smo vlast i nazvati cemo trg kako zelimo, a kad vi budete na vlasti onda pametujte! Jasno?


inat pojeo špinat za doručak, pa se kurči...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smeće Vam je iz ustiju izlazilo i kad u most nazvali po Franju i koga danas briga za to. Most propada kako i dotični tamo gdje je sada! Nadam se zbog tga da nakon obnove neće istu sudbinu doživjeti. Briga me kako ce se zvati ako ce biti lijepši nego sada a to nije teško postići. Ljudi su uvijek više voljeli taj trg nego Starčevićev pa vjerujem da će uživti i u ovom. A ime mogu mačku i objesiti o rep jer mnoge ulice su davno promjenjene pa ljudi koristi stara imena. Evo primjer Vijenca Ivana Meštrovića jer koga briga za to ime, osim poštara, on je i dalje VBK. A politizirati možete kada vam vaša opcija dođe na vlast a ne seruckati i spominjati neke akumulatore, to nije u redu prvenstveno zbog žrtava a onda dobrog ukusa. Smeće kada nema argumenta onda arogancija i mržnja mu na prvom mjestu. Dajte mi primjere loših stvari u komunalnom smislu a ne spominjanje mrtvih i njihovih egzekutora. Živim tu, danas i nadam se sutra i zanimaju me pločnici, biciklističke staze, ceste i općenito uređenje grada. Radujem se novoj šetnici i asfaltima presvućene ulice a ne izvlačenje mrtvih za dnevne doze mržnje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razočaran sam činjenicom da u ovom gradu ima toliko jugonostalgičara i anti-hrvata. Ili možda nisu ni znali što se događalo ovdje dok su se brćkali negdje na moru u Istri, ili otišli na putovanje u inozemstvo s kojeg su se vratili 1997. Jedino vas to opravdava... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, no nakon ovakvih vaših postova to me ni ne čudi. Niste ni zaslužili imati svoju državu. Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, ...


istina, jadna je to drzava ... samo se zapitaj tko je bio na vlasti i tko je doveo do toga ??

btw, i taj franjo bi bio osudjen u hagu kao ratni zlocinac da je pozivio.

ali vjerovatno su svi krivi osim nas i hdza ... najvecu odgovornost snose forumasi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, ...


istina, jadna je to drzava ... samo se zapitaj tko je bio na vlasti i tko je doveo do toga ??

btw, i taj franjo bi bio osudjen u hagu kao ratni zlocinac da je pozivio.

ali vjerovatno su svi krivi osim nas i hdza ... najvecu odgovornost snose forumasi Smile


inat je napisao/la (Pogledaj post): › Da nije bilo Tuđmana nebi ni vas bilo! Glavno da vi skroz nešto prigovarate preko kojekakvih komentara. Dobili smo vlast i nazvati cemo trg kako zelimo, a kad vi budete na vlasti onda pametujte! Jasno?


dobro nam dosao ... ti si bas netko sasvim novi, prvi puta pises na ovom forumu ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
Razočaran sam činjenicom da u ovom gradu ima toliko jugonostalgičara i anti-hrvata. Ili možda nisu ni znali što se događalo ovdje dok su se brćkali negdje na moru u Istri, ili otišli na putovanje u inozemstvo s kojeg su se vratili 1997. Jedino vas to opravdava... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, no nakon ovakvih vaših postova to me ni ne čudi. Niste ni zaslužili imati svoju državu. Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo


Nekad kad dopustim da me nasekira 20ak forumaša odna budem zao pa poželim da svaka ulica i svaki trg promjeni ime u nešto vezano uz DOmovinski rat da se njima napakosti jer znam da ih boli nestanak jugoslavije više nego išta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, ...


istina, jadna je to drzava ... samo se zapitaj tko je bio na vlasti i tko je doveo do toga ??

btw, i taj franjo bi bio osudjen u hagu kao ratni zlocinac da je pozivio.


ali vjerovatno su svi krivi osim nas i hdza ... najvecu odgovornost snose forumasi Smile


sreća njegova da je umro...nije bitno tko ih je osudio...bitno je sto ja mislim. Oni ce za mene uvijek bit heroji ma sto rekao Hag, ovdašnji sud ili netko treći. Bitno je što mi mislimo i tko su oni za nas, ali nažalost, vidim da sam u manjini....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo
Kako te nije sramota Tudjmanina pravdati vukovarskim zrtvama i Vukovarcima koji upravo njega smatraju odgovonim za zrtvovanje Vukovara?!

Da si bio tada u Osijeku, znao bi da je sve bilo spremno za proboj, ali je upravo ratni zlocinac Glavas poslusao zapovijed Tudjmanina i Suska i ostavio Vukovarce na milost i nemilost.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, ...


istina, jadna je to drzava ... samo se zapitaj tko je bio na vlasti i tko je doveo do toga ??

btw, i taj franjo bi bio osudjen u hagu kao ratni zlocinac da je pozivio.


ali vjerovatno su svi krivi osim nas i hdza ... najvecu odgovornost snose forumasi Smile


sreća njegova da je umro...nije bitno tko ih je osudio...bitno je sto ja mislim. Oni ce za mene uvijek bit heroji ma sto rekao Hag, ovdašnji sud ili netko treći. Bitno je što mi mislimo i tko su oni za nas, ali nažalost, vidim da sam u manjini....


Nisi u manjini..većina šuti..manjina je uvijek glasnija Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: › ...odna budem zao pa poželim da svaka ulica i svaki trg promjeni ime u nešto vezano uz DOmovinski rat da se njima napakosti jer znam da ih boli nestanak jugoslavije više nego išta
Upravo ovako su razmisljale te partizancine i Jugoslaveni nakon WW2. Samo u svojoj recenici zamijenis "Domovinski rat" s "NOB" i "Jugoslavije" s "Hrvatska".

Dakle, ako te ljude i njihove stavove smatras manje vrijednima - guess what - isti si kao i oni.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ... jedina smo država koja je osudila SVE svoje ratne generale, ...


istina, jadna je to drzava ... samo se zapitaj tko je bio na vlasti i tko je doveo do toga ??

btw, i taj franjo bi bio osudjen u hagu kao ratni zlocinac da je pozivio.


ali vjerovatno su svi krivi osim nas i hdza ... najvecu odgovornost snose forumasi Smile


sreća njegova da je umro...nije bitno tko ih je osudio...bitno je sto ja mislim. Oni ce za mene uvijek bit heroji ma sto rekao Hag, ovdašnji sud ili netko treći. Bitno je što mi mislimo i tko su oni za nas, ali nažalost, vidim da sam u manjini....


Nisi u manjini..većina šuti..manjina je uvijek glasnija Wink



onda ima nade Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la: › Odite u Vukovar na groblje hrvatskih branitelja i malo tamo popričajte s ljudima koji obilaze svoje najmilije i poslušajte njihove priče. Sram vas bilo
Kako te nije sramota Tudjmanina pravdati vukovarskim zrtvama i Vukovarcima koji upravo njega smatraju odgovonim za zrtvovanje Vukovara?!

Da si bio tada u Osijeku, znao bi da je sve bilo spremno za proboj, ali je upravo ratni zlocinac Glavas poslusao zapovijed Tudjmanina i Suska i ostavio Vukovarce na milost i nemilost.



Ajde pošalji mi ime i prezime pa da vidim gdje si ti bio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: › Ajde pošalji mi ime i prezime pa da vidim gdje si ti bio?
Franjo Tudjman, ne znam kako su me tocno vodili.

Prjie toga sam bio Isus Krist, jedinica je imala kodno ime "13 zigosanih".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: