Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jack Fate
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolko para tolko muzike Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: › mungos nimalo me necudi tvoja izjava...ti si se vec dokazao svojim piskaranjem tu po forumu i pljuvanju svega i svakoga...
Vjrojatno nisi dovoljno dugo ovdje da bi znao kako sam bio za obiljezavanje i za spomenik jos od prvih naznaka da bi se taj dan trebao nekako obiljeziti: evo i dokaza

Ali, nisam za ovakav spomenik, za ovakvo postavljanje i za skupljanje politickih bodova i velicanje zlocinaca na konto ovog spomenika/dogadjaja.

Ono sto je zalosno je da danas Bubalo i Kolobaric sebe predstavljaju kao neke zacetnike ove ideje, ovo-ono, a zapravo je to ideja proistekla od Marije Medic, iz vremena dok je Kolobaric jos sredjivao papire za produzetak invalidnosti ili cega vec [nisam bas primjetio da je nesto invalidan, a i nasmijesen je bio - hoce li se kakva komisija pozabaviti tim cinjenicama?]

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›
tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor


shvati kako hoces...meni tipkovnicu nitko nije dao u ruke osim ja sam sebi...a kao drugo i mungos napada cijelo vrijeme ako cemo gledati tako,to ti je promaklo pod prstima,ali dobro...taj dio ocito preskaces,(mozda ste iz iste stranke) jer te zanimaju ocito oni komentari koji hvale ovaj spomenik...sada se ustali svi dusebriznici sa foruma protiv spomenika,i bacaju price te pare su mogle ici tamo i tamo...a nitko od vas koji to govorite,nisam vidio da je napisao sta je sa hdz-ovim kradama silnih i silnih milijuna,mnogobrojne afere,itd. itd.,to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...


eo gle ja ću za razliku od tebe jasno i glasno reći da nisam niti ću ikad biti član ijedne stranke...

a o čemu bi trebali pričati nego ovome topicu a to je postavljanje spomenika, mišljenje o njemu, i ukus, nekom je super nekom nije i to je to...

e sad to što vi nemate ukusa i branite KIČ, i pranje poreznog novca, i radite po stranačkoj dužnosti i koristite gradski novac za nadolazeće izborne kampanje igrajući na kartu Domovinskog rata i branitelja, e protiv toga imam i zato sam protiv toga, jer ćete u svoje jeftine politikanske igre uvući ovakve plemenite i hrabre akcije građana Osijeka (pod tim mislim na stvarni događaj)
to mi je jadno i nepotrebno

osim toga nisam simpatizer definitivno stranke koju su osnovali otpaci iz HDZ-a pod imaginarnom pričom regionalnosti, ljudi koji ne poštuju zakone RH, potplaćuju Vrhovne suce, i agitiraju da se u interesu stranke šara po pročeljima mojih sugrađana tupaste parole

mislim da sam ti sada jasniji, i mislim da si me sada razumio


gledaj,ja se nisam izjasnio da sam u ijednoj stranci,tako da te molim da mi se ne obracas kao da sam jedan od njih...a ovo sto pricas o potplacivanju,saranju itd, ja nigdje nisam vidio,procitao,cuo da je to dokazano,jedino sam cuo od hadezea, a ti eto kazes nisi u nijednoj stranic zasto onda iznosis nesto sto nije dokazano? nego si to cuo od njih pa tu iznosis...mozda je, mozda nije u to ne ulazim dok se ne dokaze kako je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektorat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ono sto je zalosno je da danas Bubalo i Kolobaric sebe predstavljaju kao neke zacetnike ove ideje, ovo-ono, a zapravo je to ideja proistekla od Marije Medic, iz vremena dok je Kolobaric jos sredjivao papire za produzetak invalidnosti ili cega vec [nisam bas primjetio da je nesto invalidan, a i nasmijesen je bio - hoce li se kakva komisija pozabaviti tim cinjenicama?]


Marija Medić je jedna krasna žena koju dobro poznam jer mi je predavala hrvatski u osnovnoj školi i sjećam se da mi je bilo drago da je prijedlog potekao baš od nje.

Žalosno je što je na kraju građanski spomenik, nastao na temelju otpora građana i inicijativu građana doslovno otela braniteljska udruga, napravila idejno rješenje i bez ikakve konzultacije sa strukom, građanima ili bilo kime drugim realizirali ovo kičasto rješenje!

Da je u pitanju spomenik braniteljima, u redu - radite kako želite, ali ovo ne spada pod njihovu "ingerenciju".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Čujem da dolazi delegacija Sjeverne Koreje po licencu za umjetničku instalaciju.Shrvani su što se nisu prije Kolobarića toga sjetili i razveselili velikog vođu.


Šteta što je Kim Il-sung već odavno mrtav, no uvjeren sam da će ovaj naš spomenik inspirirati njegova sina Kim Jong-ila da napravi nešto slično. http://www.environmentalgraffiti.com/architecture/news-7-most-ostentatious-monuments-north-korea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oblak
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 17:52 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2011. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrasno! Baš sam sretan što je tako puno ljudi popratilo ovaj događaj. a vi forumaši ste uvijek kivni zato što ste šaka jada i što vas nema 10. pi***e Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2011. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Comrade Nimoy je napisao/la: ›


Evo kako besmislenost treba izgledati ...

ovi naši još nisu na tom stupnju imaginacije. ali, kako su krenuli...


...još malo pa će i Gadafija zahebati u estetici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2011. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...još nešto: prije paljbe dežurnih forumskih branitelja lika&djela gradonačelnika i njegovih estetsko-umjetničkih kriterija - govorim o čisto estetskom kriteriju; molim bez podmetanja tema o braniteljima, domoljublju, ratu i slično. Jer, smatram da je ovaj neviđeni kič bio najjadniji način održavanja uspomene na sve što se događalo tada ovom gradu i ovoj zemlji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektorat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Prekrasno! Baš sam sretan što je tako puno ljudi popratilo ovaj događaj. a vi forumaši ste uvijek kivni zato što ste šaka jada i što vas nema 10. pi***e Wink


Kakve veze ima forum s činjenicom da je spomenik katastrofa? Nitko ovdje nije protiv toga da se fići oda dužna počast, ali s pravom se dovodi u pitanje kad iza "umjetničke instalacije" stoje ljudi sa završenom srednjom školom tehničkog smjera. I to nema nikakve veze ni sa ratom ni sa ničim, to je naprosto jedna u nizu primitivnih nelogičnosti pod kojima već godinama umire zadnji trag građanskog Osijeka.

Da li ovo znači da od sada bilo tko može osmišljavati i postavljati spomenike po gradu? Da li se isto može primjeniti i na ostale društvene grane? Npr. medicinu ili arhitekturu ili pravo ili... Čemu te neke glupe akademije, fakulteti, doktorati... Svi ćemo se lijepo baviti onim što želimo i raditi kako god hoćemo, bez obzira imamo li ikakvu podlogu za to!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›
tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor


shvati kako hoces...meni tipkovnicu nitko nije dao u ruke osim ja sam sebi...a kao drugo i mungos napada cijelo vrijeme ako cemo gledati tako,to ti je promaklo pod prstima,ali dobro...taj dio ocito preskaces,(mozda ste iz iste stranke) jer te zanimaju ocito oni komentari koji hvale ovaj spomenik...sada se ustali svi dusebriznici sa foruma protiv spomenika,i bacaju price te pare su mogle ici tamo i tamo...a nitko od vas koji to govorite,nisam vidio da je napisao sta je sa hdz-ovim kradama silnih i silnih milijuna,mnogobrojne afere,itd. itd.,to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...


eo gle ja ću za razliku od tebe jasno i glasno reći da nisam niti ću ikad biti član ijedne stranke...

a o čemu bi trebali pričati nego ovome topicu a to je postavljanje spomenika, mišljenje o njemu, i ukus, nekom je super nekom nije i to je to...

e sad to što vi nemate ukusa i branite KIČ, i pranje poreznog novca, i radite po stranačkoj dužnosti i koristite gradski novac za nadolazeće izborne kampanje igrajući na kartu Domovinskog rata i branitelja, e protiv toga imam i zato sam protiv toga, jer ćete u svoje jeftine politikanske igre uvući ovakve plemenite i hrabre akcije građana Osijeka (pod tim mislim na stvarni događaj)
to mi je jadno i nepotrebno

osim toga nisam simpatizer definitivno stranke koju su osnovali otpaci iz HDZ-a pod imaginarnom pričom regionalnosti, ljudi koji ne poštuju zakone RH, potplaćuju Vrhovne suce, i agitiraju da se u interesu stranke šara po pročeljima mojih sugrađana tupaste parole

mislim da sam ti sada jasniji, i mislim da si me sada razumio


gledaj,ja se nisam izjasnio da sam u ijednoj stranci,tako da te molim da mi se ne obracas kao da sam jedan od njih...a ovo sto pricas o potplacivanju,saranju itd, ja nigdje nisam vidio,procitao,cuo da je to dokazano,jedino sam cuo od hadezea, a ti eto kazes nisi u nijednoj stranic zasto onda iznosis nesto sto nije dokazano? nego si to cuo od njih pa tu iznosis...mozda je, mozda nije u to ne ulazim dok se ne dokaze kako je...

pa nisi se ti prijatelju o ničem izjasnio osim što si došao tu i napao mungosa u prvom svom postu na koji sam reagirao, kao što sam rekao u zadnjem postu bio sam prilično jasan i detaljno sam ti odgovorio na sve...
tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›
tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor


shvati kako hoces...meni tipkovnicu nitko nije dao u ruke osim ja sam sebi...a kao drugo i mungos napada cijelo vrijeme ako cemo gledati tako,to ti je promaklo pod prstima,ali dobro...taj dio ocito preskaces,(mozda ste iz iste stranke) jer te zanimaju ocito oni komentari koji hvale ovaj spomenik...sada se ustali svi dusebriznici sa foruma protiv spomenika,i bacaju price te pare su mogle ici tamo i tamo...a nitko od vas koji to govorite,nisam vidio da je napisao sta je sa hdz-ovim kradama silnih i silnih milijuna,mnogobrojne afere,itd. itd.,to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...


eo gle ja ću za razliku od tebe jasno i glasno reći da nisam niti ću ikad biti član ijedne stranke...

a o čemu bi trebali pričati nego ovome topicu a to je postavljanje spomenika, mišljenje o njemu, i ukus, nekom je super nekom nije i to je to...

e sad to što vi nemate ukusa i branite KIČ, i pranje poreznog novca, i radite po stranačkoj dužnosti i koristite gradski novac za nadolazeće izborne kampanje igrajući na kartu Domovinskog rata i branitelja, e protiv toga imam i zato sam protiv toga, jer ćete u svoje jeftine politikanske igre uvući ovakve plemenite i hrabre akcije građana Osijeka (pod tim mislim na stvarni događaj)
to mi je jadno i nepotrebno

osim toga nisam simpatizer definitivno stranke koju su osnovali otpaci iz HDZ-a pod imaginarnom pričom regionalnosti, ljudi koji ne poštuju zakone RH, potplaćuju Vrhovne suce, i agitiraju da se u interesu stranke šara po pročeljima mojih sugrađana tupaste parole

mislim da sam ti sada jasniji, i mislim da si me sada razumio


gledaj,ja se nisam izjasnio da sam u ijednoj stranci,tako da te molim da mi se ne obracas kao da sam jedan od njih...a ovo sto pricas o potplacivanju,saranju itd, ja nigdje nisam vidio,procitao,cuo da je to dokazano,jedino sam cuo od hadezea, a ti eto kazes nisi u nijednoj stranic zasto onda iznosis nesto sto nije dokazano? nego si to cuo od njih pa tu iznosis...mozda je, mozda nije u to ne ulazim dok se ne dokaze kako je...

de stvarno...
Drmiću su maknuli saborski imunitet zbog prekomjernog doprinosa demokraciji u RH....lol
ne kužim koja je sad bit ove rasprave .. nije dokazano...
a zašto ne bi iznosio stvari o kojima naveliko pišu novine u RH i portali, šta oni ne bi trebali objaviti vijest dok to nije dokazano? ne kužim te...
kao što rekoh u zadnjem postu bio sam prilično jasan u svome stavu, nema potrebe da se raspravljamo oko toga, pogotovo ako imaš ovakve argumente

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma na stranu to što će mu potkupljivanje sudaca tek dokazati. imamo mi i njegovo osobno priznanje da je namještao hdz-ove izbore Wink

http://www.jutarnji.hr/drmic--ja-sam-krao-glasove-za-sanadera/163434/

http://www.nacional.hr/clanak/29325/drmic-krao-sam-glasove-za-sanadera

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/drmic-varao-sam-na-izborima-za-sanadera.html

jel dosta linkova? ili su i to sve laži i izmišljotine? Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
juraj11
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 19:17 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemogu vise gledati i trpiti kakve gluposti neki pišu!
Ajde jednom u zivotu stavite na stranu politiku i to sto bivsi HDZ ovci..tj bivsa mladez HDZ,danas strez HDSSB-pokusavaju skupljati bodove na tenku i fici.
Stavite se u kozu covjeka koji je izgubio nekoga ili nesto u ratu,stavite se u kozu onoga koji je bio medu 10 000 tisuca ljudi u OSIJEKU KADA JE VUKOVAR PAO. U toj osobi ,u tom branitelju spomenik koji je iskreno jeftino ruglo budi samo lose sjecanje,tugu bol i jad!
Da negovorim o pravoj poruci ovog spomenika ,a to je... FICO PROIZVEDEN U SRBIJI GAZI TENK PROIZVEDEN U RH!
OVAKAV TIP SPOMENIKA ME PODSJECA SAMO NA KOMUNIZAM JER TAMO SU SE RADILE OVAKVE GLUPOSTI(U bivsem SSRU )Primjera koliko hoces.
Ovaj NAS OSIJEK i HRVATSKU NIJE OBRANIO TENK ,GLAVAS,FICO! OBRANILI SU GA POSTENI BRANITELJI KOJI NISU ISLI U RAT DA SJEBU NEKU FIRMU NEGO IZ LJUBAVI.
HRVATSKI LJUDI-BRANITELJI KOJI SU OBRANILI OVAJ GRAD(ne oni koji se reklamiraju I koji su si sredili statuse,invalidnosti..itd)POSTENI MALI LJUDI ZASLUZUJU SPOMENIK.
TI MALI LJUDI SU ZAPRAVO VELIKI!
OVAJ TENK JE TREBAO BITI UKOPAN(kao i sada) A ISPRED NJEGA STOJI METALNI ODLJEV HRVATSKOG VOJNIKA sa kalašnjikovom na ledima ,koji drzi desnu ruku(kao znak stop)prema tenku. E to je spomenik to je simbolika koju ce shvatiti turist kada bude prolazio KROZ MOJ GRAD.To simbolizira otpor je covjek je zaustavio agresora,koji se ukopao od muke.Onaj tko je prosao rat shvatit ce sto sam napisao.Onaj tko nije ili je tada imao par godina mozda nece. ANikoga nisam zelio povrjediti ako jesam ispricavam se !Samo mi se gadi sto su danas ,,najveci,, branitelji bas oni koji su bili ukopani u podrumima,bunkerima(štabovima)i davali zapovjedi..Dok su mali LJUDI bili u rovovima.I danas ih nitko ne spominje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Osječani. Vaš dolazak u tolikom broju pokazuje da je ovaj spomenik crvenom fići pogodak u sridu.

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 20:07 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juraj11 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj NAS OSIJEK i HRVATSKU NIJE OBRANIO TENK ,GLAVAS,FICO! OBRANILI SU GA POSTENI BRANITELJI KOJI NISU ISLI U RAT DA SJEBU NEKU FIRMU NEGO IZ LJUBAVI.
HRVATSKI LJUDI-BRANITELJI KOJI SU OBRANILI OVAJ GRAD(ne oni koji se reklamiraju I koji su si sredili statuse,invalidnosti..itd)POSTENI MALI LJUDI ZASLUZUJU SPOMENIK.
TI MALI LJUDI SU ZAPRAVO VELIKI!
OVAJ TENK JE TREBAO BITI UKOPAN(kao i sada) A ISPRED NJEGA STOJI METALNI ODLJEV HRVATSKOG VOJNIKA sa kalašnjikovom na ledima ,koji drzi desnu ruku(kao znak stop)prema tenku. E to je spomenik to je simbolika koju ce shvatiti turist kada bude prolazio KROZ MOJ GRAD.To simbolizira otpor je covjek je zaustavio agresora,koji se ukopao od muke.

Ova ideja je vrijedna pohvale. Šteta što ljude sa ovakvim prijedlozima netko iz grada ne pozove za savjetnike, a budaletine koje stavljaju crvenog fiću poslati kući da uređuju svoj vrt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: