Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
juraj11
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 21:02 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostati cu za sada juraj..A ako netko ,nekada bude pitao ili trazio savjet rado cu se odazvati mail mi je [email protected] sto nazalost nas gradane rjetko tko slusa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 21:05 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juraj11 je napisao/la (Pogledaj post): › Ostati cu za sada juraj..A ako netko ,nekada bude pitao ili trazio savjet rado cu se odazvati mail mi je [email protected] sto nazalost nas gradane rjetko tko slusa.

Ne nadaj se, neće ti se nitko obratiti. Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko mene sjecanje sluzi prije crvenog fice stradala su dva osobna automobila na identican nacin, ali kamere to nisu pokrile...................zna li itko išta o vlasnicima tih automobila????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
koliko mene sjecanje sluzi prije crvenog fice stradala su dva osobna automobila na identican nacin, ali kamere to nisu pokrile...................zna li itko išta o vlasnicima tih automobila????


Mislim da je crvena skoda favorit zabijena u bus pripadala Marku Milasu.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odavno se bavim mišlju kako bi trebalo normalne građane, stare osječane, uglednike, tzv. intelektualnu elitu i sve nas ostale poštene ljude bez političkog predznaka, kojima je u interesu istinski boljitak ovog grada, okupiti u inicijatvu, udrugu ili što već i na taj način stvoriti jedinstveni "vox populi" koji bi ovakvim pizdarijama i samovolji egomanijaka mogao stati na kraj!
Možda ova sprdačina bude okidač koji će misao pretvoriti u djelo, a možda jednostavno sanjarim i jednog se dana k'o zmaj u onom vicu probudim s pitanjem na usnama "jebote, gdje ja živim?!"...

Što je previše je previše!

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ian, potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2011. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › koliko mene sjecanje sluzi prije crvenog fice stradala su dva osobna automobila na identican nacin, ali kamere to nisu pokrile...................zna li itko išta o vlasnicima tih automobila????


Kad sam se ja pojavio na Vukovarskoj vidio sam sanitetsko vozilo na autobusnoj stanici,na semaforu je stajao onaj narančasti Citroen GS a fiće već odavno nije bilo. Mislim da je stradao još i jedan bijeli Yugić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snimka govori da je fićo zakasnio kao i kamera
http://www.youtube.com/watch?v=Z1oMYfSsOl4

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.06.2011. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la: ›
Prekrasno! Baš sam sretan što je tako puno ljudi popratilo ovaj događaj. a vi forumaši ste uvijek kivni zato što ste šaka jada i što vas nema 10. pi***e Wink
slažem se s tobom...vidiš da ovi jadnici na forumu nisu zaslužili niti da ulazimo s njima u raspravu...živio Glavaš .....hehehehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="juraj11"
OVAJ TENK JE TREBAO BITI UKOPAN(kao i sada) A ISPRED NJEGA STOJI METALNI ODLJEV HRVATSKOG VOJNIKA sa kalašnjikovom na ledima ,koji drzi desnu ruku(kao znak stop)prema tenku. E to je spomenik to je simbolika koju ce shvatiti turist kada bude prolazio KROZ MOJ GRAD.
[/quote]
ne budi smješan...
još će nam se smijat narod da kopiramo kineze Very Happy
istina da još ne postoji, al jednom kad se oslobode komunizma takva instalacija će krasit Tiananmen
Wink

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juraj11 je napisao/la: ›
OVAJ TENK JE TREBAO BITI UKOPAN(kao i sada) A ISPRED NJEGA STOJI METALNI ODLJEV HRVATSKOG VOJNIKA sa kalašnjikovom na ledima ,koji drzi desnu ruku(kao znak stop)prema tenku.


Tenk je, IMO, trebo biti objesen da visi u zraku, a hrvatski bi vojnik, sa svjetlosnom sabljom u lijevoj ruci, desnom djelovao Silom na agresora!
E TO JE SPOMENIK! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.09.2011. 15:12 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću

koga zanima kako izgleda istinsko sjećanje / spomen stradalim građanima / herojima jednog grada, neka uključi CNN. može i Euronews.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.09.2011. 18:31 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću

koga zanima kako izgleda istinsko sjećanje / spomen stradalim građanima / herojima jednog grada, neka uključi CNN. može i Euronews.
 


ma daj molim te ... sta oni znaju ... tu napravili nekakav potok.

trebali su napraviti monumentalni spomenik kako twinsi ruse zrakoplove. to bi bila prava poruka i sjecanje na stradale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2011. 7:40 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
nije stos u spomeniku, vec u odavanju pocasti. u New Yorku to je bio spomen stradalim gradjanima / gradu, u Osijeku pak spomen ratnom zlocincu / etnickom ciscenju.

drugacije i nije moglo biti. USA je izgradjena na slobodi gradjana, Hrvatska pak na slobodi ethnosa.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 12:06 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›  
nije stos u spomeniku, vec u odavanju pocasti. u New Yorku to je bio spomen stradalim gradjanima / gradu, u Osijeku pak spomen ratnom zlocincu / etnickom ciscenju.

drugacije i nije moglo biti. USA je izgradjena na slobodi gradjana, Hrvatska pak na slobodi ethnosa.
 

Je, kako da ne Rolling Eyes
Ameri s jedne strane, kako ti kažeš, odaju počast stradalim građanima, dok s druge strane (kako vješto prešućuješ) drmaju po Bliskom istoku već 10 godina u ime tih istih građana (a u biti u ime nafte), što je uz nebrojene gubitke u ljudskim životima, vjerojatno dovelo i do svjetske ekonomske krize.

Stvarno, kad ćemo se više ugledati u taj napredni, civilizirani zapadni svijet Rolling Eyes Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: