Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sikki je napisao/la (Pogledaj post): › trebalo je izvadit i komad asfalta na kojem je ćofi zgažen... kakav je ovo šljunak?


dravski brate, dravski.
neće valjda stavit makar kakvi osijek031.com smile

a jesam se usro kada je počelo zavijat... uzeo praćku u ruke i trk u podrum Very Happy

sviđa mi se instalacija, ali bi bilo bolje da su na tom raskrižju napravili kružni tok i u sredinu stavili spomenik, tako da ne bude lako dostupan delikventima koji će garant u rekordnom roku ostaviti svoja debilna imena na njemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
I ovi ljudi na slici su dokaz cemu?! Da nas Bubalo i Kolobaric mogu i dalje zasipavati svojim preimenovanjima trgova, spomenicima, ratom, uzbunama?!

Kao sto su neki vec napisali, bili su tamo iz radoznalosti, neki jer misle da se taj dogadjaj treba obiljeziti (ali ne uz ovakav spomenik), dobar dio jer su cijeli dan zvonili telefoni okolo [mobilizacija stranackog tijela, prica se], itd, itd...

Najgore od svega je sto ce si sada netko nakon ovoga [a i nije dislo bas nesto ljudi, vise je "mutanata" Djapic dovezao autobusima na Trg] uzeti za pravo i reci da su svi ti ljudi klicali njemu ili ratnom zlocincu Glavasu kojeg je njegov potrcko morao spomenuti.

Ovo je kopija fenomena "Osijek je rekao DA spomenuku Starcevicu". Jumbo plakati, majice, retorika.

Dobra je stvar sto je ovaj spomenik postavljen kao i spomenik Starcevicu - silovanjem gradjanske javnosti. Tim ce ga biti lakse ukloniti, ili promijeniti u nesto civiliziranije kad i ako u ovoj palanci na vlast dodju normalni ljudi, ljudi koji na ratu nisu profitirali, ne profitiraju i ne zive samo od rata, mrznje i pljacke poreznih obveznika.


br. Kandidat glasova %
1. Krešimir Bubalo 18.242 38,71 %
2. Anto Đapić 10.812 22,94 %
3. Gordan Matković 10.077 21,38 %
4. prof.dr.sc. Josip Vrbošić 7.184 15,24 %

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=19605#ixzz1QYWq5hBl

Šta tebi nije jasno?


To što je netko pobijedio na izborima ne daje mu za pravo da radi kako mu padne na pamet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chole je napisao/la (Pogledaj post): › Inace samo se ceka da nasa mladez u ranim jutarnjim satima pod utjecajem casice vise pocne ulazit u tenk i obavljat veliku i malu nuzdu u tenku na tenku pod tenkom na fici u fici

pretjerujes, ali da ce 80% ekipe za mjesec dana imat profil sliku sa tenkom ne fejsu, to sigurno. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmišljao sam čitavih pet minuta i nadošle su mi dvije ideje kako se mogla obilježiti uspomena na crvenog fiću. u oba slučaja bi se fićo, išaran porukama mira, našao u sredini nekog manjeg cvjetnjaka. jedna ideja je da na unutrašnjem retrovizoru ima okačenu malu replikicu tenkića, nešto poput zastavice za auto. druga je da iz poluotvorenog prednjeg gepeka viri mala maketa tenka. kao u stilu fićo je pojeo tenka. eto mislim da je već to kudikamo sretnije i originalnije rješenje.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2011. 12:05 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta ima veze što je došlo toliko ljudi,pa došli bi i da mečka igra. Bar 30-40% od tih ljudi što je bilo tamo nije se ni rodilo kad je to bilo,mnogo njih nije uopće ni iz Osijeka a eto pojavili su se. I šta sad,pljeskali su,gledali su igrokaz i na kraju vatromet,sve uz kokice i pivo naravno. Mi koji smo odrasli na Drvljaniku i vidjeli sve to imamo malo drugačije mišljenje o svemu ovom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektorat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 12:34 
Naslov:  Re: Predstavljeno sjećanje na crvenog fiću [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predlažem da se skupimo kao '91. i zasujemo ovu nakaradnu kič instalaciju molotovljevim koktelima, gajbama i kupusom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stari je napisao/la: ›
Stvarno je zapanjujuće s koliko mržnje i omalovažavanja se komentira ovaj pažnje vrijedan događaj.
Zar Vam stvarno baš ništa nije vrijedno i morate li pljunuti baš na sve, pa i na takvu vrijednost kakav je Domovinski rat ?


čovjek bi reko da ćeš se naviknuti na ove maloumne komentare svih ovih " akademika " ...

što vrijeme bude išlo dalje biti će još gore...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2011. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čujem da dolazi delegacija Sjeverne Koreje po licencu za umjetničku instalaciju.Shrvani su što se nisu prije Kolobarića toga sjetili i razveselili velikog vođu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi ljudi na slici su dokaz cemu?! Da nas Bubalo i Kolobaric mogu i dalje zasipavati svojim preimenovanjima trgova, spomenicima, ratom, uzbunama?!

Kao sto su neki vec napisali, bili su tamo iz radoznalosti, neki jer misle da se taj dogadjaj treba obiljeziti (ali ne uz ovakav spomenik), dobar dio jer su cijeli dan zvonili telefoni okolo [mobilizacija stranackog tijela, prica se], itd, itd...

Najgore od svega je sto ce si sada netko nakon ovoga [a i nije dislo bas nesto ljudi, vise je "mutanata" Djapic dovezao autobusima na Trg] uzeti za pravo i reci da su svi ti ljudi klicali njemu ili ratnom zlocincu Glavasu kojeg je njegov potrcko morao spomenuti.

Ovo je kopija fenomena "Osijek je rekao DA spomenuku Starcevicu". Jumbo plakati, majice, retorika.

Dobra je stvar sto je ovaj spomenik postavljen kao i spomenik Starcevicu - silovanjem gradjanske javnosti. Tim ce ga biti lakse ukloniti, ili promijeniti u nesto civiliziranije kad i ako u ovoj palanci na vlast dodju normalni ljudi, ljudi koji na ratu nisu profitirali, ne profitiraju i ne zive samo od rata, mrznje i pljacke poreznih obveznika.


mungos nimalo me necudi tvoja izjava...ti si se vec dokazao svojim piskaranjem tu po forumu i pljuvanju svega i svakoga...a pogotovo po odredenim politickim strankama....i tu sada oces prodat pricu da su ljudi dosli iz radoznalosti,da su dosli na poziv stranaka, ustvari sto hocu reci...da si jadan. samo znas s*ati preko foruma i pisati kako ti se ne svida, kako su ankete pokazale da forumaši ne žele spomenik,a sada kad vidis koliko je ljudi doslo i dalje trazis neke izgovore da popljujes to....ne uspjeva ti,pomiri se sa cinjenicom da velika vecina osjecana je za ovo i amen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi ljudi na slici su dokaz cemu?! Da nas Bubalo i Kolobaric mogu i dalje zasipavati svojim preimenovanjima trgova, spomenicima, ratom, uzbunama?!

Kao sto su neki vec napisali, bili su tamo iz radoznalosti, neki jer misle da se taj dogadjaj treba obiljeziti (ali ne uz ovakav spomenik), dobar dio jer su cijeli dan zvonili telefoni okolo [mobilizacija stranackog tijela, prica se], itd, itd...

Najgore od svega je sto ce si sada netko nakon ovoga [a i nije dislo bas nesto ljudi, vise je "mutanata" Djapic dovezao autobusima na Trg] uzeti za pravo i reci da su svi ti ljudi klicali njemu ili ratnom zlocincu Glavasu kojeg je njegov potrcko morao spomenuti.

Ovo je kopija fenomena "Osijek je rekao DA spomenuku Starcevicu". Jumbo plakati, majice, retorika.

Dobra je stvar sto je ovaj spomenik postavljen kao i spomenik Starcevicu - silovanjem gradjanske javnosti. Tim ce ga biti lakse ukloniti, ili promijeniti u nesto civiliziranije kad i ako u ovoj palanci na vlast dodju normalni ljudi, ljudi koji na ratu nisu profitirali, ne profitiraju i ne zive samo od rata, mrznje i pljacke poreznih obveznika.


mungos nimalo me necudi tvoja izjava...ti si se vec dokazao svojim piskaranjem tu po forumu i pljuvanju svega i svakoga...a pogotovo po odredenim politickim strankama....i tu sada oces prodat pricu da su ljudi dosli iz radoznalosti,da su dosli na poziv stranaka, ustvari sto hocu reci...da si jadan. samo znas s*ati preko foruma i pisati kako ti se ne svida, kako su ankete pokazale da forumaši ne žele spomenik,a sada kad vidis koliko je ljudi doslo i dalje trazis neke izgovore da popljujes to....ne uspjeva ti,pomiri se sa cinjenicom da velika vecina osjecana je za ovo i amen.

šta su vam iz Hdssb-ea oduzeli sprejeve i podjelili tipkovnice?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›
tom-2 je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi ljudi na slici su dokaz cemu?! Da nas Bubalo i Kolobaric mogu i dalje zasipavati svojim preimenovanjima trgova, spomenicima, ratom, uzbunama?!

Kao sto su neki vec napisali, bili su tamo iz radoznalosti, neki jer misle da se taj dogadjaj treba obiljeziti (ali ne uz ovakav spomenik), dobar dio jer su cijeli dan zvonili telefoni okolo [mobilizacija stranackog tijela, prica se], itd, itd...

Najgore od svega je sto ce si sada netko nakon ovoga [a i nije dislo bas nesto ljudi, vise je "mutanata" Djapic dovezao autobusima na Trg] uzeti za pravo i reci da su svi ti ljudi klicali njemu ili ratnom zlocincu Glavasu kojeg je njegov potrcko morao spomenuti.

Ovo je kopija fenomena "Osijek je rekao DA spomenuku Starcevicu". Jumbo plakati, majice, retorika.

Dobra je stvar sto je ovaj spomenik postavljen kao i spomenik Starcevicu - silovanjem gradjanske javnosti. Tim ce ga biti lakse ukloniti, ili promijeniti u nesto civiliziranije kad i ako u ovoj palanci na vlast dodju normalni ljudi, ljudi koji na ratu nisu profitirali, ne profitiraju i ne zive samo od rata, mrznje i pljacke poreznih obveznika.


mungos nimalo me necudi tvoja izjava...ti si se vec dokazao svojim piskaranjem tu po forumu i pljuvanju svega i svakoga...a pogotovo po odredenim politickim strankama....i tu sada oces prodat pricu da su ljudi dosli iz radoznalosti,da su dosli na poziv stranaka, ustvari sto hocu reci...da si jadan. samo znas s*ati preko foruma i pisati kako ti se ne svida, kako su ankete pokazale da forumaši ne žele spomenik,a sada kad vidis koliko je ljudi doslo i dalje trazis neke izgovore da popljujes to....ne uspjeva ti,pomiri se sa cinjenicom da velika vecina osjecana je za ovo i amen.

šta su vam iz Hdssb-ea oduzeli sprejeve i podjelili tipkovnice?


to je sve sto znate i reci,samo napadate nekog jer govori istinu,tj drukcije od vaseg...onda nista pametno ne znate za reci nego poceti sa strankama...nista nisam ni ocekivao od forumasa,koji po cijele dane samo vise na netu da bi pljuvali po svemu,nadite si zivot ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor


shvati kako hoces...meni tipkovnicu nitko nije dao u ruke osim ja sam sebi...a kao drugo i mungos napada cijelo vrijeme ako cemo gledati tako,to ti je promaklo pod prstima,ali dobro...taj dio ocito preskaces,(mozda ste iz iste stranke) jer te zanimaju ocito oni komentari koji hvale ovaj spomenik...sada se ustali svi dusebriznici sa foruma protiv spomenika,i bacaju price te pare su mogle ici tamo i tamo...a nitko od vas koji to govorite,nisam vidio da je napisao sta je sa hdz-ovim kradama silnih i silnih milijuna,mnogobrojne afere,itd. itd.,to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: › to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...
Tenk donacija, fico kupljen novcem poreznih obveznika, preko racuna HVIDR-a. Hajde, ustedjeli smo.

Koliko je kostala trava? Koliko bager? Koliko zastitari koji su dnanonocno cuvali "instalaciju" (cega se to postavljaci spomenika boje?), koliko je kostao vatromet? Jelo i pilo? Koliko je kostalo blokiranje prometa? Koliko su kostali video zid, tehnika i sl.? Koliko ce kostati kamere koje ce postaviti zbog straha od reakcije gradjana?

Nije valjda da je sve to bilo donirano?!

Netko je sve to platio. Taj netko je - osjecki porezni obveznici. Ovo je cisto da se pobiju te pijacarsko-birtijaske price da spomenik nije nista kostao. Kostao je, itekako je kostao...

No, cak i da je sve to bilo besplatno, to i dalje znaci da je "idejno rjesenje" spomenika lose, da o njemu nije odlucivala struka, odnosno da je postavljen na jednak nacin na koji je Djapic postavio "repera".

Ovaj spomenik simbolizira prjie svega vaninstitucionalni barbarizam.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › nisam nikog napao... lijepo sam ti postavio pitanje ne vidim što ti nije jasno ako neko napada ti napadaš mungosa zbog izražavanja svog mišljenja na forumu

pošto nisi suvlislo odgovorio na jednostavno pitanje, shvatit ću to kao potvrdan odgovor


shvati kako hoces...meni tipkovnicu nitko nije dao u ruke osim ja sam sebi...a kao drugo i mungos napada cijelo vrijeme ako cemo gledati tako,to ti je promaklo pod prstima,ali dobro...taj dio ocito preskaces,(mozda ste iz iste stranke) jer te zanimaju ocito oni komentari koji hvale ovaj spomenik...sada se ustali svi dusebriznici sa foruma protiv spomenika,i bacaju price te pare su mogle ici tamo i tamo...a nitko od vas koji to govorite,nisam vidio da je napisao sta je sa hdz-ovim kradama silnih i silnih milijuna,mnogobrojne afere,itd. itd.,to vas ne pati toliko koliko ovaj spomenik za koji sam ja cuo da je tenk donacija a fico kupljen od sredstava udruge hvidre ili koga vec...


eo gle ja ću za razliku od tebe jasno i glasno reći da nisam niti ću ikad biti član ijedne stranke...

a o čemu bi trebali pričati nego ovome topicu a to je postavljanje spomenika, mišljenje o njemu, i ukus, nekom je super nekom nije i to je to...

e sad to što vi nemate ukusa i branite KIČ, i pranje poreznog novca, i radite po stranačkoj dužnosti i koristite gradski novac za nadolazeće izborne kampanje igrajući na kartu Domovinskog rata i branitelja, e protiv toga imam i zato sam protiv toga, jer ćete u svoje jeftine politikanske igre uvući ovakve plemenite i hrabre akcije građana Osijeka (pod tim mislim na stvarni događaj)
to mi je jadno i nepotrebno

osim toga nisam simpatizer definitivno stranke koju su osnovali otpaci iz HDZ-a pod imaginarnom pričom regionalnosti, ljudi koji ne poštuju zakone RH, potplaćuju Vrhovne suce, i agitiraju da se u interesu stranke šara po pročeljima mojih sugrađana tupaste parole

mislim da sam ti sada jasniji, i mislim da si me sada razumio


Zadnja promjena: inspektormaska; 28.06.2011. 14:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: