Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo o vrticima je pogotovo bolesno.
I sam sam dozivio da cujem kako mi dijete prica kako im je teta u vrticu pricala kako je sasvim u redu da se djeca uce, da otkrivaju svoju seksualnost i kako je sasvim u redu da se medjusobno igraju, pipkaju i ljube, a najbolje bi im bilo da se decki sa deckima druze ...
Rekoh, molim, sad si jos daje i za pravo da ona "normalnu" djecu "preobracuje" kako njoj odgovara. Pa do koje ovo mjere ide. Na kolac sa svim ovakvim idejama. Ako je on/a homo, to joj ne daje nikakvo pravo da druge nagovara. Bas kako je i napisano par postova gore, "NEK TO BUDE U SVOJOJ KUCI", a na poslu nek se ponasa profesionalno. A sto se tice onog da su oni izopceni iz drustva ili sta vec se bune, pa oni daleko vise prigovaraju i nagovaraju ostatak svijeta da se "preobrati" a nisam nikad niti jednog heterosexualca cuo da nagovara dijete ili mu objasnjava da je bolje da se druzi sa svojim spolom ...
(Iako bih rekao da ovo granici i sa pedofilijom, ali sreca pa teta jos radi svoj posao) ...

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.06.2011. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
zamišljam scenu otac i sin na utakmici hrvatska-xy a ono 30 000 ljudi pjeva Evo zore, evo dana... ubij srbina.... pa ti objasni klincima
to mi je lakše objasniti klincima nego ovaj pederluk...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, ta briga za "klince", a zapravo strah od vlastitog pojma neuspjeha kao roditelja. Zar jos ima ljudi koji misle da se homic postaje tako da teta u vrticu djetetu kaze "popusi ga prjiatelju" ili "poljubi prijatelja u usta"?! Ili kao sto onaj sovinist kaze (covjeku nepojmljivo da se o djeci brine muska osoba, valjda zato sto on o svojoj ne vodi nikakvu brigu) "tetan" ce im pricati kako je svom decku pusio kurac u autu.

Umjesto da se brinete o tome sto ce djeci u vrticu govoriti znatno obrazovanije i za to pripremljenije osobe, pocnite se brinuti za vlastito mentalno zdravlje, unutarnje strahove i roditeljske (ne)sposobnosti.

Djiete ce vam biti homic, ako se bude tako osjecalo, makar ga vi zivog zavezali za konja i vukli po cesti. Nece tu pomoci ni odmoci tete ili tetani u vrticu, don Kacunko, moljenje krunice ni vasi sovinisticki stavovi.

@poison_ivy, djeca svoju seksualnost otkrivaju od rodjenja. Ti kao roditelj dijete mozes pokusati sprijeciti u tome, ali time ces od njega vjerojatno napraviti drustveno nezrezlu, i nesigurnu osobu, odnosno vjerojatno ces mu nanijeti zlo. Ali, tvoje dijete - tvoja sramota...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Poison ivy

Eto, drago mi je da postoji još osoba koje nisu lude ni za Papa-paradom, ali ujedno i za gej paradom. Smile

@ Mungos
Vječna je debata između toga jesu li bitnija stečena ili urođena svojstva, i tu se još znanstvenici nisu složili. Ali svatko tko je ima dijete u široj ili užoj obitelji zna da djeca vrlo mnogo toga što vide - OPONAŠAJU.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ zen031
manjina smo, na zalost,
iako s druge strane ...
uskoro cemo i mi moxci traziti svoja prava kao manjina i da nas ovako prati policija kad idemo u shoping, u javni zahod i slicne nebuloze.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2011. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Filip svaka čast... Al ga kenjate pa to je zlo... Meni je to paradiranje isto malo ? , ali ko tebi brani da skupiš 150 ljudi, prijaviš policiji i prošetaš gradom?
Ovo oko žene koja je poginula je ne loša nego prejadna analogija... Ostavi ženu da počiva u miru i ne piši gluposti.. Kakve to veze ima? Pa ajde iniciraj neki prosvjed ja ću doći.. lako je kenjat po forumu...
Još mi niste odg. je li gora parada homoseksualaca ili što cijeli stadion viće Ubij Srbina, Evo zore evo dana... Šta je s onim kretenoidnim tovarima s desnom rukom u zraku??

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i jedno i drugo je za svaku osudu, a sad ima jos treca pojava, procitajte ovo u jutarnjem, vecina Hrvata nepismena ... sta je veca sramota od sveg ovog ...
ukupno gledajuci, opca sramota.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@paradox1991 ajde kako ćeš im objasnit.. Veliki Katolici pjevaju UBIJ SRBINA; ŽIDOVA ( Koja je ono 5. zap?) .. Za dom spremni ( i nemojte one bijedne izgovore..to je pozdrav , kao pa šta.. za dom spremni... onda i švabo može reći Sieg Heil-pozdrav pobjedi...šta je tu čudno.. igra Bayern a ono ori Sieg Heil)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: › @ Mungos
Vječna je debata između toga jesu li bitnija stečena ili urođena svojstva, i tu se još znanstvenici nisu složili. Ali svatko tko je ima dijete u široj ili užoj obitelji zna da djeca vrlo mnogo toga što vide - OPONAŠAJU.
Oko cega se tocno znanstvenici nisu slozili?

Da djeca samo oponasaju ono sto vide, onda ne bi bilo homoseksualnosti medju djecom odraslom s heteroseksualcima, a to je gotovo pravilo (gotovo svi homici su odrasli u hetero zajednici). Jednako tako, nisam jos naisao niti na jedno istrazivanje koje bi potvrdilo da su djeca odrasla s homoseksualnim parom odstupala po ucestalosti seksualne orijentacije. Ako imas rezultate nekih istrazivanja, statistike i slicno, bilo bi dobro kad bi ukazao na njih. U protivnom ti teza ne drzi vodu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče same parade u Splitu, mislim da joj je glavna svrha bila provokacija i ispitivanje dokle seže tolerancija i strpljenje Spličana. Dakle, nije tu bilo nikakve borbe za tobožnja prava homoseksualaca. Dovodit srpske i crnogorske pedere da na pol rive Splitu i Spličanima drže lekcije o demokraciji i pravima, da im dociraju s visoka, da paradiraju sa petokrakama, kartonskim Thompsonom i Kerumom, sve provokacija do provokacije. Kako je jedan kolega forumaš, s jednog drugog foruma primijetio: to je kao da se igraš sa šibicama ili pušiš cigarete na benzinskoj pumpi. Igrali su se s vatrom i pogorili su.
Naravno, nisam za bacanje kamenja (kukavički iz gomile) ni na najljučeg neprijatelja, ali bih osobno bio apsolutno protiv bilo kakvog paradiranja i provociranja od strane pedera i pederskih susjeda koji su nas došli učiti o demokraciji Rolling Eyes

P.S. Volio bih da mi netko objasni tu povezanost, sinergiju i ljubav između petokrake, komunizma i pedera. Osim naravno što to služi kao provokacija.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la: › @ Mungos
Vječna je debata između toga jesu li bitnija stečena ili urođena svojstva, i tu se još znanstvenici nisu složili. Ali svatko tko je ima dijete u široj ili užoj obitelji zna da djeca vrlo mnogo toga što vide - OPONAŠAJU.
Oko cega se tocno znanstvenici nisu slozili?

Da djeca samo oponasaju ono sto vide, onda ne bi bilo homoseksualnosti medju djecom odraslom s heteroseksualcima, a to je gotovo pravilo (gotovo svi homici su odrasli u hetero zajednici). Jednako tako, nisam jos naisao niti na jedno istrazivanje koje bi potvrdilo da su djeca odrasla s homoseksualnim parom odstupala po ucestalosti seksualne orijentacije. Ako imas rezultate nekih istrazivanja, statistike i slicno, bilo bi dobro kad bi ukazao na njih. U protivnom ti teza ne drzi vodu.

djeca oponašaju i vojnike, vatrogasce, policajce i pilote, ali ih to postane vrlo malo kad odrastu.

Brick Top je napisao/la: ›
P.S. Volio bih da mi netko objasni tu povezanost, sinergiju i ljubav između petokrake, komunizma i pedera. Osim naravno što to služi kao provokacija.

poveznica je ta da pravi hrvati mrze sve navedeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Još mi niste odg. je li gora parada homoseksualaca ili što cijeli stadion viće Ubij Srbina, Evo zore evo dana... Šta je s onim kretenoidnim tovarima s desnom rukom u zraku??

Nema neke bitne razlike između pedera i homofoba, i jedni i drugi misle samo na svoje dupe.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, ta briga za "klince", a zapravo strah od vlastitog pojma neuspjeha kao roditelja. Zar jos ima ljudi koji misle da se homic postaje tako da teta u vrticu djetetu kaze "popusi ga prjiatelju" ili "poljubi prijatelja u usta"?! Ili kao sto onaj sovinist kaze (covjeku nepojmljivo da se o djeci brine muska osoba, valjda zato sto on o svojoj ne vodi nikakvu brigu) "tetan" ce im pricati kako je svom decku pusio kurac u autu.


Sve takve stvari u razvijenom svijetu riješava pojam konkurencija. Koja bi se teta u vrtiću tako ponašala, ako zna da će se ljudi ispisati iz tog vrtića, odnosno koji vrtić bi uopće zaposlio takvu tetu...

Pedera je uvijek bilo neki malo postotak, ali mene zapravo užasava činjenica koliko kod nas ima ljudi koji misle da ćemo jednog dana svi postati pederi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jbt u kakvoj ja državi živim. Sve veliki vjernici koji citiraju Bibliju, licemjerno se pitaju koliko je organizacija i osiguranje skupa koštala, ali zaboravljaju koliko je koštao dolazak matorog pedofila, među hrvatskih pukom poznatiji kao papa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: › Sve takve stvari u razvijenom svijetu riješava pojam konkurencija. Koja bi se teta u vrtiću tako ponašala, ako zna da će se ljudi ispisati iz tog vrtića, odnosno koji vrtić bi uopće zaposlio takvu tetu...
Aha, dakle, smatras da bi teta trebala dobiti otkaz, ili ga se bojati, jer nije rekla da je homoseksualizam bolest?! Ili zelis reci da smo mi zemlja pune zaposlenosti, pa vrtici muku muce s pronalaskom teta?! Za koju od te dvije teze smatras da je promasenija?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: