Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison_ivy je napisao/la (Pogledaj post): › "Nikakvo nasilje ne pravdam."
istina, nek rades sta hoce, ali "golotinja" je i ovako kaznjiva, pa nek se onda i njih kazni ako ce ovakvi setati, a da ne govorim o tome da je Papa nedavno bio kod nas, pa s enisu tada sjetili praviti ovaj cirkus kad vec hoce svoja prava.


pa mogu ti reći da se ne mogu točno odlučiti jel mi draži dolazak Pape ili Gay pride.
na potonjem se barem može vidjeti dobrih lez-butrica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

povraca mi se i od jednog i od drugog, na zalost
Very Happy

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.06.2011. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velikim koracima u Europsku Uniju.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A u EJU je kao dozvoljeno zvaljakanje po ulicama i da ovako polugoli hodaju samo s ciljem da budu u centru medijske paznje (idem se i ja sutra prosetati i molim da mi policija napravi zivi zid oko mene da me ne gledaju ljudi), lo0l

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 1:30 
Naslov:  Re: Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svaki put kad sam došla u doticaj s nekima od njih bila sam prevarena i izigrana, nevjerojatno su podmukli ( neki od njih) i nevjerojatno povezani, iz jedne liberalne stranke od 100 mladih put ka Briseli ( sorry) je pronašao samo jedan dečko, samo zato što je gay on je prošao, ostali nisi jer nisu gay


To sve stoji da su povezani i da se ponašaju rasistički. Oni su zapravo bagra, čuvaju leđa jedan drugome i daleko od toga da su tolerantni prema sebi različitoj većini, a zna se tko ih medijski podržava na globalnoj razini. S obzirom na tešku gospodarsku situaciju, šokantno je baš to što se kod nas u Hrvatskoj stvarno isplati biti peder, čak više nego da si član najjačih stranaka. No, eto, kao što rekoh, nećemo ništa postići agresivom (samo će nedužni ljudi stradati kao onaj TV reporter) jer se te stvari jedino mogu riješiti u Briselu a ne ovdje. Treba ih pustiti neka otplešu i bok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 2:17 
Naslov:  Re: Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BEE čekaj nisam apsolutno za agresivu, ali pusti Srbe jebiga Evropa ih štiti daj im 15% radnih mjesta, pusti ..što bar ja nisam ni Hercegovka ni Posavka pa mi se to još kaže i ne mogu dobiti posao jer nisam njihova, pusti ..ovo pusti ono...i rezultat mi obični manji od makova zrna i svi ostali ko fol ugorni brate penju ti se po glavi...dokle? Pusti držav da radi protuzakonite ivrhe,plati još malo pa i režije unaprijed, pusti poslodavca da te zakne gdje stigne jer njemu treba a tebi ne, i tako bi mogla u nedogled..jebote stisnuli su nas sa svih strana..brine me to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tgotal1
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 6:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada čitam ove bljuvotine muka mi je!
Pa pozivate se na ljubav ili naka slična sranja, ali očito je samo to da tražite medijsku pažnju i potrebno vam je liječenje, jer ste BOLESNI PEDERI!!!!!!!!!!
Da je Bog htio pedere onda ne bi stvorio Adama i Evu, nego Muju i Hasu. Zar doista mislite da ste normalni?
Zar se ljubav na taj način ispoljava? Što ne vodite koze sa sobom, i ona su živa bića i njima treba ljubavi (i njih možete VOLITI U AUSPUH)?
Odvratne li boleštine, koju sada nazivaju sklonosti ili opredjeljeni...............
Leteci mungos je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: › zamišljam scenu, muž na plaži sa ženom i dvoje djece i ispred njih muškarac užvali muškarca, pa ti objasni klincima Shocked
A sto bi ti bio problem objasniti?! Da se dvoje ljudi vole?! Koliko je testko objasniti ljubav?! Nekad se djeci nije moglo objasniti da crnac ljubi bjelkinju. Nezamisliva ljubav zbog koje su mnogi i stradali.

Ili se bojis da ti dijete "ne postane peder"? Ako imas taj strah, onda ti nikakvo objasnjenje nece pomoci, jer ce ti dijete prije ili kasnije shvatiti koji spol ga privlaci. Mozes ga tuci, mozes mu zabranjivati... a mozes mu i objasniti to na plazi. U konacnici ce ishod biti jednak - ako ti je dijete homic - voljet ce osobe istog spola, ma sto ti napravio, zabranjivao ili ignorirao.

S druge strane, bolje se pozabavi time kako djetetu objasniti zasto gradonacelnik Osijeka i mnogi drugi javno daju podrsku pravomocno osudjenom ratnom zlocincu. Zar bi osobe i zlodjela, zbog kojih su krivci pravomocno osudjeni za strasan zlocin kakav je bio u ovom slucaju, trebale dobivati podrsku?!

Ako zlocinci mogu dobivati i imati podrsku, onda su kradja, ubijanje, silovanje i dilanje droge samo nesto sto treba ciniti (jer ce podrske uvijek biti) uz paznju da te ne uhvati murija. Ako se ubijanje ljudi kao pasa (zapravo, ni pse se ne smije ubijati) na obali rijeke moze opravdati, onda su svi nabrojani zlocini pickin dim. Zelis li da ti dijete tamo razmislja?

Stoga pocni objasnjavati klincu prave stvari, jer bi ako ne shvati kako treba, danas sutra mogao zavrsiti kao ona dva lika sto su sverali koku u zelucu. A onda ce postati peder, makar ga ne privlaci isti spol.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 9:00 
Naslov:  Re: Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da se tu neki pozivaju na argument da su se uzalud potrošili novci na čuvanje gay pridea, a da su se ti isti novci mogli potrošiti na nešto drugo i korisnije. Istina, mogli su se utrošiti - da nije bilo onih koji su se okupili pokraj parade i htjeli pretući i/ili ubiti svakog člana parade. Niste malo razmišljali o tome? I nemojte se pozivati na Bibliju, bar ne oni koji u potpunosti ne žive prema Bibliji - piše tamo raznih stvari, pa tako i da onaj koji ima dvije haljine, neka jednu da. I piše tamo o milosrđu i da se ljubi bližnjeg svog i ne ubij itd., itd. Vidim da su oni protivnici parade u Splitu vrlo milosrdni i drže se tih zapovijedi. I ne znam što se svi tu žale na neku golotinju u paradi i kako se oni ponašaju nepristojno i sramotno - pa dajte pogledajte reklame današnje, filmove, spotove, sve sama golotinja, djevojke danas hodaju u minicama, majice na bretele, ne vidim da se tu itko žali na to. A i zašto bi? Isto kao i onaj prigovor - joj, vidjeti da se dva muškarca poljube javno. Mislim strašno! Pa poljube se i muškarac i žena javno pa nikom ništa. Uopće ne mogu shvatiti u čemu je tu problem. Istina je da dobar dio gay populacije smatra da su samo oni u pravu, izrazito su neprijateljski nastrojeni prema heteroseksualnim osobama, drže se skupa (a takvih osoba ima u heteropopulaciji). To i neki homoseksualci i lezbijke priznaju i kažu da to nije u redu. A i ima i pripadnika gay populacije koji su potpuno ok. Svi smo mi ljudi.


Zadnja promjena: lingvist; 13.06.2011. 10:03; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 9:38 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tgotal1 je napisao/la (Pogledaj post): › Kada čitam ove bljuvotine muka mi je!
Pa pozivate se na ljubav ili naka slična sranja, ali očito je samo to da tražite medijsku pažnju i potrebno vam je liječenje, jer ste BOLESNI PEDERI!!!!!!!!!!
Da je Bog htio pedere onda ne bi stvorio Adama i Evu, nego Muju i Hasu. Zar doista mislite da ste normalni?
Zar se ljubav na taj način ispoljava? Što ne vodite koze sa sobom, i ona su živa bića i njima treba ljubavi (i njih možete VOLITI U AUSPUH)?
Odvratne li boleštine, koju sada nazivaju sklonosti ili opredjeljeni...............


Bravo
lijepo rečeno!
šta koji *bip* imaju paradirati. nikada u ovoj državi neće imati prava, ne zato što ja tako želim nego zato što crkva ima jak utjecaj u državi.
držite se za ruke, volite se, ljubite se, *bip* se, ali radite to gdje vas nitko ne vidi.
pa ako su pederi normalni ljudi šta onda paradiraju u takvoj odjeći? da li bi takvi hodali po ulici kada bi dobili prava? da li se inače tako oblače kada idu van? *bip* *bip* *bip*!
pa da mi dva normalno obučena predera (koji to ne ističu) uđu u kafić u kojem pijem kavu s ekipom i da mi u razgovoru kažu da su pederi, možda bi ih pogledao onako poprijeko, ali nebi reagirao. ali da uđu obučeni u te svoje krpice u kojima paradiraju, bome nebi ni sjeli a već bi pojeli pepeljaru.
nemam ništa protiv ljubavi, ali koji *bip*... hoće i pedofili paradirati i tražiti prava? i to je ljubav. hoće oni nastrani što vole životinje paradirati?
i to sve podržavate ili samo ove vaše?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Apsolutno sam za prava ljudi homoseksualne orijentacije, ali mislim da su parade u ovakvoj izvedbi promašaj...

Sa ovime postižu to da oni koji ih mrze počinju mrziti još više, oni koji ih podržavaju, kao npr ja, ne mijenjaju mišljenje, ali najgora je situacija kod onih neutralnih, gdje mi se cini da sa ovakvim paradama ( ponavljam : parada za prava apsolutno, ali u drugacijoj, kulturnijoj izvedbi, znaci bez zvizdaljki, provokativne odjece i sl, nego uz neke javne tribine, izjave u narodu cijenjenih ljudi i sl), kod njih dobivaju vise negativnih nego pozitivnih dojmova i osječanja...

a da ne spominjem da su znali što će se dogoditi...

Potpis. I sam sam ovakvoga li-la misljenja oko svega toga. Mislim da smo i ovdje svjedoci jednoga dvostrukoga standarda. s jedne strane ta populacija se poziva na ono sto je na prijelazu stoljeca i u ocekivanju tog novoga, famoznoga 21. st kao neke prekretnice postalo, pa...moderno, vise nego opravdano ili svrsishodno- te 'hiperdemokracije' i prava na slobodu govora, izrazavanja. Pa su onda svi kerenuli k'o mutavi i svi se busaju da bi sve, odmah i sad. promjene se ne događaju tako brzo, bar ne s nekim ovoliko ukorijenjenim stereotipima, koji imaju i biološku i drustvenu podlogu.
Mislim da bi te zajednice trebale djelovati upravo kao sto poodingh kaze, koliko god to sada ne zvucalo svrsishodno. Ok, znamo da se nenaklono gleda na to... Ali djelujte pomalo i cekajte smjenu generacija. Ako zivite normalo, INDIVIDUALNO, stariji, mahom balkanoidi, vas svehjedno nece voljeti i postivati...ali s vremenom ce mladjima s kojima se druzite, ako se ne forsira, to postati sasvim normalno, ili bar normalnije. A starce i njihove gluposti ionako nece sljiviti.
Polako, narode, polako...ni od cirkusa ni hiperpompe nema kruha. i sami to vidimo.


Zadnja promjena: skoro_skorojevic; 13.06.2011. 9:57; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dorian Sivi
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
zamišljam scenu otac i sin na utakmici hrvatska-xy a ono 30 000 ljudi pjeva Evo zore, evo dana... ubij srbina.... pa ti objasni klincima


Pa pjevaju ljudi i magazin pa nemoš objasnit, a di tek ovo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvio
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.06.2011. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...2015. Osijek europski grad...ostvaruju se teško ostvarena prava..."vodim sina u vrtić i pitam ga..kako ti se sviđa novi tetan u vrtiću?..sin mi odgovara..super je jer kaže da bi se trebali svi voljeti..on kaže da bi se smijeli ja i Matej pusiti u usta i živjeti zajedno kada se oženimo..i znaš što tata, mi smo se svi smijali kada smo vidjeli da se u autu pusio sa svojim mužem kada je išao kući..hihihi znaš dva puta su se pusili u usta a i mama je vidjela isto"..."vozimo se kući iz vrtića a starija Kčerka kaže..stvarno je čudna ona učiteljica i 'b' razreda..danas kada smo čekali da učiteljice dođu ispred škole..sa tramvaja su sišle naša učiteljica Zdenka, ova visoka učiteljica iz 'c' rezreda i učiteljica iz 'b' rezreda sa svojom ženom i držali su se za ruke..onda su se pozdravili i pusili..fuj ja nikada neču pusiti svog muža a ni dečke u razredu..nikada makar mi dali da prođem sve razrede sa pet"...e sada da objasnim ovaj moj idiotski sarkazam...mogli bi malo razmisliti želimo li da nam djeca počnu govoriti kako je super ljubiti se sa drugim istospolnim prijateljima, dečkima/curama, te kako če netko imati izravan utjecaj na tvoje normalno djete sa takvim bolesnim stvarima...gdje če tetani u vrtiću (na to ne mislim na muške odgojitelje u pravom muško-ženskom braku) djecu odgajati da je posve normalno da se muškarci/žene ljube, imaju djecu, stvaraju obitelji, gdje če učiteljice/učitelji, profesori/profesorice davati slobodne znakove istospolnih brakova...te učiti osmaše o istospolnom seksualnom odgoju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 10:21 
Naslov:  Re: Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › BEE čekaj nisam apsolutno za agresivu, ali pusti Srbe jebiga Evropa ih štiti daj im 15% radnih mjesta, pusti ..što bar ja nisam ni Hercegovka ni Posavka pa mi se to još kaže i ne mogu dobiti posao jer nisam njihova, pusti ..ovo pusti ono...i rezultat mi obični manji od makova zrna i svi ostali ko fol ugorni brate penju ti se po glavi...dokle? Pusti držav da radi protuzakonite ivrhe,plati još malo pa i režije unaprijed, pusti poslodavca da te zakne gdje stigne jer njemu treba a tebi ne, i tako bi mogla u nedogled..jebote stisnuli su nas sa svih strana..brine me to


A eto... Dobrodošla u Europu, mjesto sa cijelim čudom interesnih skupina. Koliko mi se čini, bolje će ovdje prolaziti pederi nego svi ovi nabrojani. Zapravo, već oni i dugo drmaju našom scenom. Dovoljno je upaliti na Red Carpet npr. Dakle, svjesni su snage. Primjera radi, vani je gradonačelnik Pariza gay.

No, i mi smo kao društvo malo (puno) licemjerni. Svakodnevno također gledamo svojevrsne parade raznih naših tajkuna i to nas kao ne vrijeđa kad nas pljačkaju, a kad pederi izađu na sunce onda se svi dignu na noge. Dakle, ono što htjedoh reći je - kamo sreće da rulja (pogotovo u Splitu) tako žustro ustane i protiv domaćih pljačkaša, a njih ima na pretek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isto mislim o paradama katolika i lezbopedera.

Ništa se, ionako, nije promijenilo. Hrvoje je i dalje dosljedan. Očajno loš pisac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 10:45 
Naslov:  Re: Ne ljubi bližnjega svoga, dobit ćeš pepeljarom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš gledam http://www.jutarnji.hr/ oni još uvijek, 2 dana poslije parade, imaju prve 3 vijesti vezane za to! Bolesno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: