Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mojih 35 kvadrata

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz svega se da naslutiti da je tekst srceparajući kao i sve u RH jer se bazira na emocijama, a ne na razumu. Tekst je licemjeran i kontradiktoran. ako covjek svaki dan živi po svojim pravilima, na svoj nacin onda mu se jebe za mišljenje drugih, zašto se sažaljeva nad svojim odlukama.
sažaljeva se zato što je živio po tuðem receptu i kad se osvjestio vidi di ga je to dovelo.
klasican primjer apatije, covjeka koji nema interesa za nicim, nebavi se sportom, nema hobi, ne svira instrument, ne slika, nesluša glazbu, ne cita, neradnik.
kako je divno kad si covjek reducira život na sjedenje i gledanje kroz prozor, kuhanje i propuh misli.
ovakvi tekstovi se pojavljuju kod djece
7 i 8 razreda oš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2011. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mogu vjerovati da živim u istom gradu sa ovakvim seljačinama punim taštine i ljubomore...to je strašno. Da,kažem bolje šutite,budalama kao što ste vi i treba zabraniti bilo kakvu slobodu govora!


Kako je prije par dana rekao Stazić, ljubomora se javlja prama nečemu što ti se sviđa ili voliš. A budući da se dobrom dijelu ljudi kolumna, a posebno ovaj tekst, ne sviđaju, nemoguć je nastanak ljubomore.

A tvoji izljevi ružnih izraza poput: "seljačine, bolje šutite, budale, zabraniti slobodu govora" puno govore o tebi. Ne brini, mnogi su takvi u pubertetskom razdoblju ili kad su na razini pubertetskog razdoblja, kad misle da su jedino oni u pravu. Neki, eto, u to doba pišu dnevnike, ali nas ne časte svi objavljivanjem svojih prištavih muka u javnosti.

Ti si izgleda jako mlad kad "ne možeš vjerovati da živiš s takvim i takvim ... u istom gradu", jer da si stariji davno bi shvatio kakvih sve ljudi ima u jednom gradu, još pritom i srednje velikom.

Hrvoje (a i Duminske), uzmite nekakvu tamburu pa udrite, kupite si bicikl pa se žustro provozajte do Kopačkog (vrijeme je divno; ponesite naočale-ima puno mušica), već će biti bolje.

Štoviše, mislim da se autor ne bi smio ni trebao naći uvrijeđenim ako vidi (neke) loše komentare na svoje književno djelo. To bi mu trebao biti poticaj da piše bolje. Ako sljedeća kolumna bude takva, ja ću ju podržati. Ali ako mu smetaju loši komentari, to bi bio znak, zajedno s drugim razlozima koje je sam iznio u tekstovima, da posjeti psihijatra (nije to sramota).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.05.2011. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ne treba psihijatar vjeruj mi,ja sam čovjek koji može pretrpjeti kritiku ali ovo su gluposti. Znači,čovjek nema pravo biti depresivan? Tu se uopće ne radi o kvadraturi stana nego se radi o njemu kao jednom usamljenom i depresivnom čovjeku koji se ne može izvući iz toga,tu ga u potpunosti razumijem. Po čemu je onda on licemjeran? Zar ga treba ubiti što je takav? Čovjek je takav kakav je i ne stidi se to pokazati,na jedan tugaljiv način je to pokazao svima i šta sad? Gledano s njegove psihološke strane trebao bi poraditi na tome definitivno ali prema napisanome ipak se vidi da u njemu leži jedan normalan čovjek. Kao što neki imaju vječnu borbu s kilogramima tako i on ima borbu sam sa sobom,zar ga zato treba raspeti?

Shvaćam ja dobro kakvih sve ljudi ima u gradu,dovoljno sam star da znam tko su lege jer sam i sam rođeni lega...i na kraju ovaj forum je odraz naših građana,mnogo je tu dežurnih hejtera,pljuvača i katastrofičara koji se kriju iza forumskih nickova a uživo su male bubice,neću dalje ni raspravljat o tome. Ovakav tekst bi vas trebao malo potaknuti na to da razmislite s kakvim ljudima živite,pričate,družite se...naočigled su svi prilično jednaki ali svatko ima neku svoju drugu stranu i ne vidim ništa loše u tome što je autor ovog teksta nama rekao sve o tome. Treba čovjeku bez obzira na to kakav jest iskazati barem neko poštovanje jer je imao muda reći ono što bi malo tko rekao.

Meni osobno ne moraš predlagati nikakvu terapiju,vozim bicikl svaki dan,um mi je bistar i osjećam se sasvim u redu,ali kada vidim da postoji neka nepravda a pogotovo kada se nekog pljuje samo zato što je drugačiji onda ipak neću šutjeti.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit će da je dobar neki tekst čim se nakotilo ovoliko komentatora.....od pljuvaća do voliteljaa....

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2011. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, i ovaj tvoj Hitlerman s avatara je imao i pljuvaČa i volitelja, pa ne znači da je imao dobre tekstove. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
John_Doe
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2011. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Čuj, i ovaj tvoj Hitlerman s avatara je imao i pljuvaČa i volitelja, pa ne znači da je imao dobre tekstove. Very Happy

Ok zen031, shvatili smo da ne voliš autorove tekstove, sad možeš na miru nastaviti živjeti svoj primitivni život i pustiti nama ostalima da uživamo. Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa zar nije istina to što sam napisao, otkad broj komentatora znači da je tekst dobar? Very Happy

A za jednu profesoricu književnosti prilično vrijeđate. Molio bih Vas da to ne činite. Hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
a_reel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2011. 12:42 
Naslov:  Re: Mojih 35 kvadrata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm... a što da ja kažem sa 120m2 samoće?... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 14:15 
Naslov:  Re: Mojih 35 kvadrata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a_reel je napisao/la (Pogledaj post): › hm... a što da ja kažem sa 120m2 samoće?... Rolling Eyes

Da tražiš suprugu ili cimere?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2011. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

castanea sativa je napisao/la: ›
a_reel je napisao/la (Pogledaj post): › hm... a što da ja kažem sa 120m2 samoće?... Rolling Eyes

Da tražiš suprugu ili cimere?!


Ili kucnog/e ljubimca/e?

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: