Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija krenula u “lov” na bicikliste

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pronoob je napisao/la (Pogledaj post): ›
MadWheels je napisao/la: ›
haha, kaznjava se neispravnost bicikla? Bas me zanima koji ce policajac pregledati moj bicikl i reci da je u neispravonm stanju,


to se misli ak ti recimo ne radi svjetlo po noći i takva šema...neće ti gledat jel podmazan lanac i gume napumpane Very Happy


i najveći problem nekih, kočnice, tj neimanje istih xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha koja sprdacina!!!! pazi ti ovo da se vozis vukovarskom na cesi gdje voze auti 70km/h a mos mislit sto voze 70 veze 90-120km/h nepada mi napamet radje cu dobiti 300kn kazne nego ostati invalid isto vrijedi i za strosiku.. dakle voziti cu se na cesti gdje je manje prometna i gdje je ogranicenje 40-50km/h na brzim cestama me nema..btw. u dgo bi cipelici trebali prosetati kraj parka pa kazniti ove pjesake (mame s djecom) da ne secu vise po to biciklistickoj..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinokio091
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2011. 21:00 
Naslov:  Re: Policija krenula u “lov” na bicikliste
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad ce oni poceti raditi svoj posao a ne igrati se tu POLICIJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2011. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da bi pisali kazne prvo trebaju naučiti čitati i pisati... neka se sjete boljeg načina kako da Jaci i Šukiju poprave budžet za prekomorske letove i večerice i neka prestanu glumiti neku strogoću



ako s biciklom projurim kraj cipelića hoće zvati presretače da me kazne Very Happy




_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas sam vidio kako policajac zaustavlja biciklistu i pocinje mu pisati kaznu. Taman sam imao vremena sici sa bicikla i proci pored njih kao pjesak koji gura bicikl Smile

_________________
lunobus.com - gadgeti iz Kine
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metalac-os
Offline
Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogami taj policajac ako trci 40km/h onda ce mi mozda naplatit kaznu, drugacije moze samo ficukat za mnom Very Happy Za svijetla se slazem da trebaju postojat, a ostalo je stvarno blesavo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da za promjenu kaznjavaju one koje bi i trebali, recimo lopove, one koji imaju viska love i sl. ...
a da ne govorimo da nemaju mogucnosti kaznjavati bicikliste jer je po Osijeku i dalje vecina biciklistickih staza zakrcena "nepravilno" parkiranim autima koji zakrcavaju promet biciklistima - pa je ovo odlicna mogucnost da se izvucete ukoliko Vas uhvate.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2011. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pronoob je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la: ›
Ma pušite mi salapana drotovi! Možda neki sad nemaju para za vaše j..... fensi kacige i sva svjetla i ostalu glupu opremu za bicikle,i NEMA ŠANSE da se vozam na cesti s biciklom zajedno sa svim nadobunim divljacima koji tamo inače i voze! J... vas više taj harač da vas j...


od opreme koja ti trea na biciklu su samo svijetla koja možeš kupit za sitnu paru (ja kupio prednje i zadnje led svjetlo za 60-ak kuna sve skupa, tak da nije neka para), a ne samo da će pomoći tebi već da te vide manijaci koji divljaju s autom i neće te skontat bez svjetla po noći Wink
slažem se s tim zakonom u potpunosti, ne znam kak će provest kažnjavanje jer te teško mogu zaustaviti ak si na biciklu, al nek im je sa srećom... btw vozim samo po cesti, na biciklističkoj sam 2 puta probušio gumu u 3 tjedna, a i kad se počnu kažnjavat pješake koji šetaju po biciklističkoj onda će moći kažnjavati i bicikliste na pješačkoj stazi


Šta ja znam,ja recimo neam para za te vaše fensi bicikle od 2,3 ili 5 tisuća kuna,a i da ih imam ne bi dao te pare za bicikl nema šanse. Budi lega siguran da likovi za volanom te ne fermaju ma koliko ti svjetala i prsluka i kaciga imao po sebi,jednostavno ih boli briga! To se odnosi i na motocikliste,baš ih boli briga ako ih udare,ali to je druga tema.

Evo reci ti meni kako ćeš sa Sjenjaka doći do Vukovarske bez kazne i da te netko ne pogazi? Preko pruge biciklom neću jer ide vlak,podvožnjakom mogu ali samo dolje cestom gdje idu svi auti i kamioni jer je gore nogostup rezerviran samo za pješake...pa hajde da te vidim što bi se ti pridržavao tog zakona,ma nema šanse. Ne vidim razloga zašto nas guraju na cestu u taj po bicikliste opasan promet? Ovo nije ništa drugo nego još jedan harač-zakon za punjenje proračuna.

Umjesto da donose ovako glupe zakone ja sam za da se recimo uvedu oštri zakoni protiv bacanja žvakaćih guma,opušaka i drugog smeća po ulici,da se ljudi više nauče kulturi i da grad napokon bude čist ali kako spada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2011. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je sa rolama di su oni u toj cijeloj priči? kad sam pjehe ludi su i voze skoro da me pokupe, kad sam biciklom smetaju -.-'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pronoob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2011. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@duminske trake
u principu baš se tom rutom vozim skoro svaki dan od retfale pa do dgo-a ili sjenjaka, znači nekih 15-ak km svaki dan i uvijek po cesti i nisam poginuo još Very Happy
a čuj, kad bi se ljudi naučili nekoj osnovnoj kulturi pa imali u glavi toliko da se ne šetaju po biciklističkoj bilo bi puno bolje i nitko se nebi vozio stazom niti cestom, već baš tamo di trebaju...

_________________
01101011 01101101 01100101 01110100 00100000 01101100 01100101 01100111 01100101 01101110 01100100 01100001
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Endi_031
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2011. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protivnici su im biciklisti i obični prolaznici,to je neprekidan zadatak za ljude iz MUP-a...naš novčanik njihov je posao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unLog!c
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2011. 0:34 
Naslov:  Re: Policija krenula u “lov” na bicikliste
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već su me pokušali zaustaviti.. nije im uspjelo Very Happy
tako da ono.. poduvalimi...

jedino što se slažem su svijetla i reflektirajući prslusi na cestama gdje nema osvjetljenja.. tipa ako se neka budala nađe pa vozi zaobilaznicom ili tako nekakvim cestama.. par puta sam vozio osijek-zagreb relaciju po noći starom cestom i ti reflektirajući prslusi su nekim ljudima spasili život, a mene od zatvora ! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.05.2011. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa onim pametnijim dijelom populacije u svezi tog kažnjavanja. Da se razumijemo nisam neki povremeni biciklist već gotovo 360 dana u godini ga vozim pa znam kako i gdje. Nek mi policija pošalje godišnju kaznu pa da budem miran jer potpuno poštivati pravila je gotovo nemoguće. Neka naprave kao u Nizozemskoj gdje su biciklisti na vrhu piramide u prometu a ostali ispod njih. Ni u ludilu neće nugdje voziti po cesti osim po manje prometnim cestama u naseljima. Na velikim pravcima zbog pišljive kazne neću u grob. Neka nam malo počiste staze od pješaka plus mogao bi Unikom ponekada od stakala očistiti iste a ne da bušim gumu 3 mjesečno. Nemam para za fensi bicikle pa mogu se k* s njim. Stavim svjetla i ajd nekako s prednjim izdržim no zadnje ili se raspadne ili mi marnu 5 po sezoni. Neka sjednu na bicikl i kažu mi da poštuju sve pa ću im platiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2011. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema tog murjaka koji moze s opremom trcat 30 km/h, neki dan su bez opreme trcali na tepihu s lijeve strane pa sam ih i pjeske lagano obisao.U mom svijetu smo samo ja i bicikl glavni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2011. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la (Pogledaj post): › U mom svijetu smo samo ja i bicikl glavni


To care!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: