Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danas počinje kažnjavanje neodgovornih vlasnika pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo udri po džepu.
Sad baš geldam viejsti da murija najavljuje veliku akciju protiv biciklista na pločnicima. Udri i njih.
Udri i motoriste i vozače auta koji jurcaju ko muhe bez glave po gradskim ulicama pa se biciklisti boje na cestu.

Kazna će budalu dotjerat u red.

Btw. neki dan je negdje pisalo da su na sjenjaku najavljene neke posebne površine za rastrčavanje pasa?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da vlasnici pasa ugrade vrećicu za nagazno-razmazne mine psu na pozadinu? Smile
Ćuko obavlja direktno u vrećicu ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › Samo udri po džepu.
Sad baš geldam viejsti da murija najavljuje veliku akciju protiv biciklista na pločnicima. Udri i njih.
Udri i motoriste i vozače auta koji jurcaju ko muhe bez glave po gradskim ulicama pa se biciklisti boje na cestu.

to sam i ja gledao danas...
i taman se sad obnavlja pjesacka staza na aveniji. naprosto mi je nevjerojatno da nikome od nadleznih sluzbi nije palo na pamet povuci jednu jebenu liniju duzinom cijele avenije i tamo napraviti biciklisticku (troskovi cirka 500kn).
valjda najprometnija biciklisticka ruta u gradu i najsira pjesacka staza u gradu. bez pretjerivanja, tamo jebena labudica koja tegli bager moze proci... da tragedija bude veca, posto nema biciklisticke tamo, bicikl bi trebao voziti na cetverotracnoj cesti i to u traci gdje ide tramvaj. Shocked kako da on mene obide? ko je tu lud?!
a policija ce opet samo cekati tamo da nekome spici kaznu (kao sto mi vec jednom jesu)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko ti je rekao da neće povući linju? Nije još gotova staza tamo kod arhiva.
Bio Bubalo na radiju da će staviti crtu na cijelu tu široku stazu i na bijeli most tako da i tamo nema kazni i da se zna tko bi gje TREBAO voziti.


Zadnja promjena: Mrky007; 26.04.2011. 21:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta bi vanzemaljci pomislili kad bi došli na zemlju....kontam da bi mislili da ovdje psi kolo vode....ti vidiš da čovjek ide za psom i kupi njegova govna....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 21:55 
Naslov:  Re: Danas počinje kažnjavanje neodgovornih vlasnika pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PODRŽAVAM ovaj i sve slične zakone koji će dotjerati "građane" u red,kada je lijepo vrijeme u gradu recimo nigdje ne možeš sjesti na travu pa čak ni prošetati a da ne ugaziš u faking govno. Na promenadi to je živi užas,na samoj šetnici čisto a gore na travi... Proputovao sam dosta Europe i šetao sam ulicama gdje nema nijednog papirića na ulici (pa čak ni u kanti!) i onda kad se vratim ovdje bude mi potpuno jasno zašto smo mi klasa ispod njih...

TREBA KAZNITI ulične pijance,kazniti vandale,kazniti seratore po ulici,manijakalne nadobudne vozače,idiote koji vikendom sve rješavaju šakama i još mnoge druge. Kada eliminiramo samo ove likove kontam da će grad biti puno bolji za živit,kad nas već financijska situacija ne miluje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedva čekam policijota na pomenutoj dužnosti,..."Druže jel to drek? molim Vas pođite sa mnom u stanicu!"
Smile)))))

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha koliko ima ovdje morona koji podbadaju a drugi nasjedaju strava haha..

uglavnom drago mi je da napokon ces se i to kaznjavati!! sjedis na klupi na promenadi i uzivas u smradu govana ne moze bolje.. najbolji primjer je preko zime kad onako fino snjeg bijeli pa svakih 4-5m govno a tek preko proljeca i ljeta uff.. prosle godine je bilo na promenadi govna od konja i to se nadje na promenadi.. parkovi su odavno postali zarista psecih govana kod bolnice ne smijes ni hodati a ima kanta za govna..

smjesno mi je kada vidim vlasnika s ljubimcem i ljubimac vrsi nuzdu haha a vlasnik se odma hvata mobitela kao ono nezna pravi se lud ili gleda u drugu stranu haha uvijek se ovdvalim smijati na takvo sto..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
neka mi neko kaže gdje su te jebene označene površine? kad mi to pokažu onda mogu jesti govna sa svojim zakonom!

i btw. moj pas NIKADA neće imati brnjicu na sebi!


dino_bno je napisao/la: ›
Ja da labradoru stavljam brnjicu? nema sanse


Nažalost upravo zbog ovakvih balkanoidno-primitivnih promišljanja i ego tripova "tko-sam-što-sam-baja-sam-tko-mi-što-može-u-mom-sokaku-od-promenade" je i potrebno uvoditi ovakve mjere. No srećom da se upravo taj primitivizam primjećuje sve više, o balkanoidnosti se raspravlja, pa u konačnici ipak daje nadu da se edukacijom i učestalim ponavljanjem određenih termina pojedincima može usaditi barem primjećivanje i prepoznavanje samih sebe u istima, ako već ne i mijenjanje takvih navika...


Shocked Shocked
bas volis taj pojam balkanoid a?
al naprica gluposti majko mila Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kazne za neodgovorne vlasnike kucnih ljubimaca ce biti jednako djelotvorne kao i kazne za krivo parkiranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2011. 5:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › kazne za neodgovorne vlasnike kucnih ljubimaca ce biti jednako djelotvorne kao i kazne za krivo parkiranje.


bome ja kad dobijem kaznu za parkiranje nije mi svejedno ... pa opleti 2-3 puta po džepu i da vidim oćeš li sljedeći put pokupit drek iza dlakavca il ne Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2011. 7:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači li to novo zapošljavanje komunalnih redara ?
Ipak proširuje im se obim posla, jer bit će puno prekršitelja.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2011. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dalje meni nije jasno kako već 2 godine šećem promenadom po livadama i ni jednom nisam stao u govno.... ljudi moji pa gdje vi hodate?

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elonora
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2011. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi su stvarno čudni s tim psima. Promenada, parkovi, livade igrališta sve je to napravljeno za obitelji, djecu, rekreativce. Onda ova kerovodačka manjina zagorčava život svim građanima. Ako imaš psa brini se za njega. Parkove,livade, ostavite djeci. Jedva čekam da se uvede reda. Pa onda ono kad kažu neće on ništa,samo njuška.. ma nek si njuška gazdaricu, ne želim psa u blizini. Vani je normalno uzeti deku i leći na travu (oko fakulteta) tako ljudi iskoriste odmor na predavanju/poslu. Zamisli da neko kod nas to pokuša napraviti. Osim što bi deka bila zas## garant bi bili i onjušeni od glave do pete,uz neizostavno "neće on ništa",fučka mi se jel oće il neće, ja ga ne želim u blizini..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tratkovic
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2011. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
tratkovic je napisao/la (Pogledaj post): › Sve je to supika, ali za bilo koju takvu i sl. odluku treba onaj koji misli kažnjavati vlasnike stvoriti uvijete da se ljude navikne na kulturu održavanja javnih površina. Neka se označe ili još bolje ograde dječija igrališta i postave ZASEBNI koševi za izmete, a ne očekivati da ljudi bez osnovnih uvijeta prihvate od prve minute nešto što zadnjih 100 godina smatraju da je bezveze.


Imao si roditelje koji su te trebali naučiti nekim osnovnim normama ponašanja.
Po meni, onaj tko je donekle odgojen uopće nije do sada trebao zakone, vrečice i obilježja da bi znao što je društveno prihvatljivo, a što ne.

Ukoliko ti tako ne razmišljaš, imaš problem koji će te skupo koštati.i to ne samo na račun psa.

Pohvala za grad, apeliram da dovedu u red kretene bicikliste i onda ćemo imati mjesto ugodno za šetnju i uživanje po prekrasnim parkovima.


Prvo mislim da bi trebao još barem 10 puta pročitati što sam napisao da shvatiš i šta se mislilo sa rečenim. Mi Hrvati nemamo tu kulturu, i da, između ostalog roditelji su krivi u mjeri za to, jednako kao i tvoji za tvoj odgoj da komentiraš ljude koje ne znaš. Ali to je sveopće prihvaćeni fenomen.
Ako budeš mogao povezati moje dvije rečenice shvatit ćeš slijedeće (nacrtat ću): Pohvalna inicijativa i da, treba se kažnjavati jednako kao i sve druge komunalne prekršaje u gradu, počevši od onih koji imaju najveće prioritete za vizuru i funkciju grada. Ja imam psa i ja sam jedan od rijetkih koji skuplja govna za njim tako da ja nemam problem koji će me skupo koštati. Imat ćeš ti i svi ostali problem kada se budeš približio običnoj kanti za smeće, a unutra 10 kila govana (pogotovo ljeti), jer Grad koji misli kažnjavati nije u stanju postaviti i održavati svoje objekte koji imaju određeni svrhu. Zato, ako se misle provoditi neki zakoni i naplaćivati penali prvi korak je postaviti i održavati "objekte", a onda i sukladno s nepoštivanjem donešene odluke ili pak uništavanja gradske imovine i kažnjavati.
I da, da konkretiziramo stvar, park oko Zrinjevca. Kako ćemo kazniti roditelje koji dovedu svoju djecu na ljulje i tobogan i onda skinu dijete da se posere ili popiša na isto igralište pored drveta? Ili klince pijance u sred bijela dana i njihove puno starije sugrađane da ne obavaljaju nuždu u parku?
Nisu psi problem, postoje veći kerovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: