Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danas počinje kažnjavanje neodgovornih vlasnika pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konacno vise! potpuno podrzavam. muka mi je vise od psecih govana po gradu. niti jednom u zivotu ja nisam vidio da je neki vlasnik pokupio govno iz svog psa...
nemosvjerovat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pohvala za grad, apeliram da dovedu u red kretene bicikliste i onda ćemo imati mjesto ugodno za šetnju i uživanje po prekrasnim parkovima.

i kretene pjesake koji redovi hodaju po biciklistickoj stazi pocevsi od svaciceve pa redom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao biciklist, potpuno se slažem s tobom.
Iako su biciklisti puno veći problem.

Što se tiče nekih komentara na ovu temu...
kako voli reći jedan forumaš, puno previše balkanoida imamo u gradu da bi se sad uopće oko ovoga razvukla neka normalna rasprava(ako je uopće treba i biti) pa čisto da završimo.

dakle gospodo, neka vam vaši psi seru po dnevnoj sobi.
Ne morate čistiti, nitko vas neće globiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
Kao biciklist, potpuno se slažem s tobom.
Iako su biciklisti puno veći problem.

Što se tiče nekih komentara na ovu temu...
kako voli reći jedan forumaš, puno previše balkanoida imamo u gradu da bi se sad uopće oko ovoga razvukla neka normalna rasprava(ako je uopće treba i biti) pa čisto da završimo.

dakle gospodo, neka vam vaši psi seru po dnevnoj sobi.
Ne morate čistiti, nitko vas neće globiti.

Opasan si ti neki lik, mora da nisi s Balkana..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2011. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

on je bečka škola

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tužno je da me odbojnost prema sranju pasa na dječjim igralištima svrstava u bečku školu.
Dovoljno je da imaš gram mozga i spadaš u intelektualnu elitu.
jedna od rijetkih prednosti življenja u ovoj državi.

Hala Vam na komplimentima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
neka mi neko kaže gdje su te jebene označene površine? kad mi to pokažu onda mogu jesti govna sa svojim zakonom!

i btw. moj pas NIKADA neće imati brnjicu na sebi!


dino_bno je napisao/la: ›
Ja da labradoru stavljam brnjicu? nema sanse


Nažalost upravo zbog ovakvih balkanoidno-primitivnih promišljanja i ego tripova "tko-sam-što-sam-baja-sam-tko-mi-što-može-u-mom-sokaku-od-promenade" je i potrebno uvoditi ovakve mjere. No srećom da se upravo taj primitivizam primjećuje sve više, o balkanoidnosti se raspravlja, pa u konačnici ipak daje nadu da se edukacijom i učestalim ponavljanjem određenih termina pojedincima može usaditi barem primjećivanje i prepoznavanje samih sebe u istima, ako već ne i mijenjanje takvih navika...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemogu vjerovat da je nekim balkanskim seljačinama njihov pas bitniji od sigurnosti djece na ulici, propucajte se konjine glupe

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
nemogu vjerovat da je nekim balkanskim seljačinama njihov pas bitniji od sigurnosti djece na ulici, propucajte se konjine glupe

Znaci ako svi pokupe govna od pasa, djeca su sigurna na ulici? Smile nije ni vrijedno komenatirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislio je na brnjicu.
Ne bi bilo loše da si staviš na ruke 2 komada, i poštediš nas gluposti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2011. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
nemogu vjerovat da je nekim balkanskim seljačinama njihov pas bitniji od sigurnosti djece na ulici, propucajte se konjine glupe

Znaci ako svi pokupe govna od pasa, djeca su sigurna na ulici? Smile nije ni vrijedno komenatirati.

mislio sam na brnjicu iako i ovo što si ti rekla drži vodu jer nije se jednom dogodilio da djeca padnu u govno od psa ili slučaj koji sam svojim očima vidio di se pas israo i mala od svojih cca. 2-3 godine ode do tamo dotrči i djete koje ne zna uzme to govno u ruku, tako da i to je, djeca su sigurnija i kad psi ne seru okolo

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2011. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko sam nema kulture - treba ga lupiti po džepu pa će valjda naučiti...
i ne samo u centru grada nego i kod nas oko Juga 2 gdje ne možeš pokositi travu pred kućom, a da ne naletiš na smrdljivu hrpetinu...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
neka mi neko kaže gdje su te jebene označene površine? kad mi to pokažu onda mogu jesti govna sa svojim zakonom!

i btw. moj pas NIKADA neće imati brnjicu na sebi!


dino_bno je napisao/la: ›
Ja da labradoru stavljam brnjicu? nema sanse


Nažalost upravo zbog ovakvih balkanoidno-primitivnih promišljanja i ego tripova "tko-sam-što-sam-baja-sam-tko-mi-što-može-u-mom-sokaku-od-promenade" je i potrebno uvoditi ovakve mjere. No srećom da se upravo taj primitivizam primjećuje sve više, o balkanoidnosti se raspravlja, pa u konačnici ipak daje nadu da se edukacijom i učestalim ponavljanjem određenih termina pojedincima može usaditi barem primjećivanje i prepoznavanje samih sebe u istima, ako već ne i mijenjanje takvih navika...


Eto kad smo mi vlasnici pasa toliko primitivni molim te prošeći se promenadom kada ima pasa i obrati pozornost kakav tip psa širi agresivnost i ostala sranja....
baš oni psi koji nebi trebali imati brnjicu..... pinčevi, mješanci, pekinezeri i ostali psići na baterije.......

Dok ja za moju labradorku stavim ruku u vatru ako je ona ikada ili bude pokazala ikoji znak agresivnosti.......

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
Citiram:

Citat: › Nije dopušteno puštanje životinja na javne površine osim onih koje su za tu namjenu određene i posebno označene . Vođenje pasa na javnu površinu dozvoljeno je samo na povodcu i sa zaštitnom košarom. Štenad i patuljaste pasmine pasa ne moraju imati zaštitnu košaru. Šetnja i zadržavanje pasa bez zaštitne košare i povodca dozvoljeno je samo na javnim površinama koje su za tu namjenu određene i posebno označene.


neka mi neko kaže gdje su te jebene označene površine? kad mi to pokažu onda mogu jesti govna sa svojim zakonom!

i btw. moj pas NIKADA neće imati brnjicu na sebi!


e pa eto ja se onda nadam da će te pošteno oderat i zbog brnjice i zbog sranja !

jer iskreno pun mi je kurac toga da hodam livadom i stanem u govno, klinci igraju nogoš i izbjegavaju govna, a da ne spominjem što ljudi puste djecu od 5-6 godina da se igraju pa se nije jednom dogodilo da djete ode na govno od psa !

a pogotovo mi je dosta čitanja članaka di je pas izgrizao nekog, a vlasnik je normalno ne dužan


a tebe ne kontam, kakve veze govna imaju sa brnjicom?????

neseru psi na usta jebemu boga.....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2011. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › tko sam nema kulture - treba ga lupiti po džepu pa će valjda naučiti...
i ne samo u centru grada nego i kod nas oko Juga 2 gdje ne možeš pokositi travu pred kućom, a da ne naletiš na smrdljivu hrpetinu...

da redovito kosiš onda bi primjetio hrpu i ne bi stao u nju... Razz

najveći problem je u vlasnicima... vlasnik bicikla, psa ili djeteta....
pametan vlasnik bicikla će vozit bicikl jasno označen i po propisima.
pametan i odgovoran vlasnik psa će odgojit psa koji nikad neće napast nekoga (osim u samoobrani) i koji će pokupit iza psa i to bacit u za to predviđen koš.
pametan i odgovoran vlasnik djece (dakle roditelj ili staratelj) će odgojit svoju djecu kako spada, a ne proizvest isfrustriranog, neodgojenog delikventa...dete kreten...
a to je ono najteže!

prema tome, krenimo od najtežeg, najvećeg i najbitnijeg problema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BrunCHI je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › tko sam nema kulture - treba ga lupiti po džepu pa će valjda naučiti...
i ne samo u centru grada nego i kod nas oko Juga 2 gdje ne možeš pokositi travu pred kućom, a da ne naletiš na smrdljivu hrpetinu...

da redovito kosiš onda bi primjetio hrpu i ne bi stao u nju... Razz

najveći problem je u vlasnicima... vlasnik bicikla, psa ili djeteta....
pametan vlasnik bicikla će vozit bicikl jasno označen i po propisima.
pametan i odgovoran vlasnik psa će odgojit psa koji nikad neće napast nekoga (osim u samoobrani) i koji će pokupit iza psa i to bacit u za to predviđen koš.
pametan i odgovoran vlasnik djece (dakle roditelj ili staratelj) će odgojit svoju djecu kako spada, a ne proizvest isfrustriranog, neodgojenog delikventa...dete kreten...
a to je ono najteže!

prema tome, krenimo od najtežeg, najvećeg i najbitnijeg problema...

Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakše; iskustvo - ono je najneugodnije...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2011. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno podržavam naplaćivanje kazni.

Sramotno je kako pojedinci smatraju da je cijeli ovaj grad jedna velika sraonica za njihove kućne ljubimce. To većinom govore oni koji drže pse u stanu ili kući bez dvorišta. Kada imaš dvorište u kojem boravi pas, normalno da ćeš čistiti njegov izmet jer sere u tvom dvorištu!
Ljenčine jedne neodgojene. Toliki je problem nositi vrećicu sa sobom, pokupiti i baciti u koš. Takvi ljudi ni ne zaslužuju psa.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: