Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Haaške presude [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2011. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lydi je napisao/la (Pogledaj post): ›

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/04/11/0501006.html


Neporecivo je da je Gotovina bio nemirna duha. Rodni kraj napustio je još kao maloljetnik i nakon plovidbe se odlučio priključiti kontroverznoj francuskoj Legiji stranaca, koja nosi moto da bez obzira na porijeklo i status dobrovoljcima nudi "šansu započeti novi život". Misije su ga odvele na sjever Afrike i u Aziju, i on kao legionar gubi kontakt s Hrvatskom. O njegovom životu tada malo se zna. U medijima je objavljeno da je u Parizu 1981. godine sudjelovao u oružanoj pljački obiteljskog nakita Henrija i Sare Solomon vrijednog dva milijuna franaka, što potvrđuje i presuda Porotnog suda u Parizu od 25. ožujka 1986. godine. [b]


E moj heroj nije netko tko pljačka ,,biram sebi heroje ako ništa drugo bar po poštenju.... Razz

Jel to tekst možda iz one knjige koju su napisali oni protuhrvatski elementi iz bivšeg ferala i sličnih glasila?

http://www.jutarnji.hr/misetic--haaski-sudac-antonetti-izigran-kad-je-osudio-gotovinu/233507/

http://www.antegotovina.com/default.aspx?clanak=4756

I ima na youtubeu prilog iz vijesti NoveTv ali to sad ne mogu pronaći. Mislim da su i ova dva linka dovoljna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.04.2011. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
Dejavu.
41, 45, vanjski neprijatelji, unutarnji neprijatelji, skidanje gaća (opet ta desničarska analna fiksacija).
Kolobariću, koliko si branitelja zaposlio u ZOO hotelu?
0 branitelja, a puna su ti usta branitelja i pravde. Koji licemjeri, svi do jednoga, na tom skupu. Smile
vidi se da nisi nimalo informiran što se tiće zapošljavanja u zoo hotelu pa čovjek je svim zaposlenima omogučio da ostanu na svome radnom mjestu tko je to htio pa za ostalom radnom snagom nije bilo potrebe...a šta je trebao po tvome učiniti...dati svima otkaz i zaposliti branitelje?pa onda bi ga još više popljuvali!ajd crveni ne lupetaj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2011. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paradox1991 je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la: ›
Dejavu.
41, 45, vanjski neprijatelji, unutarnji neprijatelji, skidanje gaća (opet ta desničarska analna fiksacija).
Kolobariću, koliko si branitelja zaposlio u ZOO hotelu?
0 branitelja, a puna su ti usta branitelja i pravde. Koji licemjeri, svi do jednoga, na tom skupu. Smile
vidi se da nisi nimalo informiran što se tiće zapošljavanja u zoo hotelu pa čovjek je svim zaposlenima omogučio da ostanu na svome radnom mjestu tko je to htio pa za ostalom radnom snagom nije bilo potrebe...a šta je trebao po tvome učiniti...dati svima otkaz i zaposliti branitelje?pa onda bi ga još više popljuvali!ajd crveni ne lupetaj...


a.d. 1
Pravi domoljub poznaje gramatiku svog materinjeg jezika.
a.d. 2
Nije tu samo u priči Kolobarić, već i gradska uprava koja ne poštuje odluku Vlade RH o prioritetnom zapošljavanju branitelja (malo se raspitaj o natječajima i kako se zapošljava u gradskom aparatu).
a.d. 3
Iz vokabulara govornika je razvidno slijedeće:
- sve dosadašnje vlade su vodile "izdajničku"politiku
Gospodo govornici, a gdje ste vi do sada bili? Participirali ste u toj istoj vlasti.
- domaći izdajnici su svugdje oko nas
Gospodo govornici, idući korak je uzimanje pravde u svoje ruke i sve one osobe a za koje se utvrdi da ne razmišljaju "domoljubno" primjeniti će se "preventivna dehumanizacija" (vidi R.M. i djelo "Kiklop". Ovo što sam uspio vidjeti na općenarodnim dernecima po RH je klasični govor mržnje i igra sa istim. Sutra, kada se napuni nečija prazna glava, može doći i do pizdarija.
- protiv nas su Velika Britanija i Francuska
I tko nam to govori? Predsjednik HVIDR-e koji je Veliku Britaniju i Francusku vidio samo na satu zemljopisa. Klasični bullshit kvazifilozofski govor.

Još nešto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.04.2011. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
paradox1991 je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la: ›
Dejavu.
41, 45, vanjski neprijatelji, unutarnji neprijatelji, skidanje gaća (opet ta desničarska analna fiksacija).
Kolobariću, koliko si branitelja zaposlio u ZOO hotelu?
0 branitelja, a puna su ti usta branitelja i pravde. Koji licemjeri, svi do jednoga, na tom skupu. Smile
vidi se da nisi nimalo informiran što se tiće zapošljavanja u zoo hotelu pa čovjek je svim zaposlenima omogučio da ostanu na svome radnom mjestu tko je to htio pa za ostalom radnom snagom nije bilo potrebe...a šta je trebao po tvome učiniti...dati svima otkaz i zaposliti branitelje?pa onda bi ga još više popljuvali!ajd crveni ne lupetaj...


a.d. 1
Pravi domoljub poznaje gramatiku svog materinjeg jezika.
a.d. 2
Nije tu samo u priči Kolobarić, već i gradska uprava koja ne poštuje odluku Vlade RH o prioritetnom zapošljavanju branitelja (malo se raspitaj o natječajima i kako se zapošljava u gradskom aparatu).
a.d. 3
Iz vokabulara govornika je razvidno slijedeće:
- sve dosadašnje vlade su vodile "izdajničku"politiku
Gospodo govornici, a gdje ste vi do sada bili? Participirali ste u toj istoj vlasti.
- domaći izdajnici su svugdje oko nas
Gospodo govornici, idući korak je uzimanje pravde u svoje ruke i sve one osobe a za koje se utvrdi da ne razmišljaju "domoljubno" primjeniti će se "preventivna dehumanizacija" (vidi R.M. i djelo "Kiklop". Ovo što sam uspio vidjeti na općenarodnim dernecima po RH je klasični govor mržnje i igra sa istim. Sutra, kada se napuni nečija prazna glava, može doći i do pizdarija.
- protiv nas su Velika Britanija i Francuska
I tko nam to govori? Predsjednik HVIDR-e koji je Veliku Britaniju i Francusku vidio samo na satu zemljopisa. Klasični bullshit kvazifilozofski govor.

Još nešto?
da,još nešto a to je ono što sam primjetio več nekoliko puta kad govornici kao što si ti nemaju više što reći ili ih boli upravo ta istina onda se hvataju pravopisa i gramatike,pa gospodine crveni na tvoju žalost a na našu radost još uvjek nas je više nego vas...BOG I HRVATI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
paradox1991 je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la: ›
Dejavu.
41, 45, vanjski neprijatelji, unutarnji neprijatelji, skidanje gaća (opet ta desničarska analna fiksacija).
Kolobariću, koliko si branitelja zaposlio u ZOO hotelu?
0 branitelja, a puna su ti usta branitelja i pravde. Koji licemjeri, svi do jednoga, na tom skupu. Smile
vidi se da nisi nimalo informiran što se tiće zapošljavanja u zoo hotelu pa čovjek je svim zaposlenima omogučio da ostanu na svome radnom mjestu tko je to htio pa za ostalom radnom snagom nije bilo potrebe...a šta je trebao po tvome učiniti...dati svima otkaz i zaposliti branitelje?pa onda bi ga još više popljuvali!ajd crveni ne lupetaj...


a.d. 1
Pravi domoljub poznaje gramatiku svog materinjeg jezika.
a.d. 2
Nije tu samo u priči Kolobarić, već i gradska uprava koja ne poštuje odluku Vlade RH o prioritetnom zapošljavanju branitelja (malo se raspitaj o natječajima i kako se zapošljava u gradskom aparatu).
a.d. 3
Iz vokabulara govornika je razvidno slijedeće:
- sve dosadašnje vlade su vodile "izdajničku"politiku
Gospodo govornici, a gdje ste vi do sada bili? Participirali ste u toj istoj vlasti.
- domaći izdajnici su svugdje oko nas
Gospodo govornici, idući korak je uzimanje pravde u svoje ruke i sve one osobe a za koje se utvrdi da ne razmišljaju "domoljubno" primjeniti će se "preventivna dehumanizacija" (vidi R.M. i djelo "Kiklop". Ovo što sam uspio vidjeti na općenarodnim dernecima po RH je klasični govor mržnje i igra sa istim. Sutra, kada se napuni nečija prazna glava, može doći i do pizdarija.
- protiv nas su Velika Britanija i Francuska
I tko nam to govori? Predsjednik HVIDR-e koji je Veliku Britaniju i Francusku vidio samo na satu zemljopisa. Klasični bullshit kvazifilozofski govor.

Još nešto?


Nešto još da, tvoj nick govori više od ovih tvojih prosera svih koje si dosad izgovorio. Stavio si se na stranu komunizma koji je u svijetu pobio više ljudi nego nacizam što naravno ne umanjuje zločine ni jednog režima ali ja se zato ne svrstavam u crne ili zelene a ti da. toliko o praznim glavama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2011. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Nešto još da, tvoj nick govori više od ovih tvojih prosera svih koje si dosad izgovorio. Stavio si se na stranu komunizma koji je u svijetu pobio više ljudi nego nacizam što naravno ne umanjuje zločine ni jednog režima ali ja se zato ne svrstavam u crne ili zelene a ti da. toliko o praznim glavama.


Bobi, moj nick crveni nema apsolutno veze sa tvojom paranojom. A što se tiče praznih glava, evo ti jedna informacija kako bi ti, kao domoljub (ne deklarativni, jer takvih ima kao kenje), usmjerio konstruktivno svoj bijes i gnjev.
http://vinkovci.com.hr/vinkovci/hrvatska/vinkovci-korizmena-akcija-caritasa-vinkovackog-dekanata/
"Akcija je već započela, ali , nažalost, zbog teške ekonomske i socijalne krize koja je zahvatila cijeli svijet pa tako i našu domovinu to se odrazilo i na Caritas u Vinkovcima. Naime, broj obitelji koji traže i očekuju pomoć povećao se sa 480 obitelji od Božića na 677 obitelji (oko 3000 osoba) za ovaj Uskrs."
Da ste svi vi prosvjednici donirali hranu, bili bi ste veći domoljubi. No naravno, najlakše je doći na trg i izigravati bolesnog majmuna zajedno sa ekipom iz HDSSB-a/HVIDR-e. Licemjeri ste, deklarativni domoljubi i deklarativni katolici. A u stvarnosti ste zaokupljeni samim sobom i boli vas dupe za sve druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Nešto još da, tvoj nick govori više od ovih tvojih prosera svih koje si dosad izgovorio. Stavio si se na stranu komunizma koji je u svijetu pobio više ljudi nego nacizam što naravno ne umanjuje zločine ni jednog režima ali ja se zato ne svrstavam u crne ili zelene a ti da. toliko o praznim glavama.


Bobi, moj nick crveni nema apsolutno veze sa tvojom paranojom. A što se tiče praznih glava, evo ti jedna informacija kako bi ti, kao domoljub (ne deklarativni, jer takvih ima kao kenje), usmjerio konstruktivno svoj bijes i gnjev.
http://vinkovci.com.hr/vinkovci/hrvatska/vinkovci-korizmena-akcija-caritasa-vinkovackog-dekanata/
"Akcija je već započela, ali , nažalost, zbog teške ekonomske i socijalne krize koja je zahvatila cijeli svijet pa tako i našu domovinu to se odrazilo i na Caritas u Vinkovcima. Naime, broj obitelji koji traže i očekuju pomoć povećao se sa 480 obitelji od Božića na 677 obitelji (oko 3000 osoba) za ovaj Uskrs."
Da ste svi vi prosvjednici donirali hranu, bili bi ste veći domoljubi. No naravno, najlakše je doći na trg i izigravati bolesnog majmuna zajedno sa ekipom iz HDSSB-a/HVIDR-e. Licemjeri ste, deklarativni domoljubi i deklarativni katolici. A u stvarnosti ste zaokupljeni samim sobom i boli vas dupe za sve druge.


Da se ne grade kuće vama koji ste pobjegli odavdje mogli smo zbrinuti bezbroj obitelji, tako da ti ta teza ne stoji ni malo. Osim toga demokracija je prosvjedovati dostojanstveno a to što se ti povampiriš na spomen Hrvatstva ili bilo čega vezanog za Hrvatsku tvoj je problem. A druga stvar uopće je bespredmetno govoriti o domoljubima kao nečemu negativnome sama riječ kaže da je to nešto pozitivno, a ti ako to povezuješ sa ratnim zločinom ili nečim drugim tvoj problem. Stvar je osobe i financijskog stanja pa tako ako možeš i želiš doniraj a ove paralele koje povlačiš su stvarno smješne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Da se ne grade kuće vama koji ste pobjegli odavdje mogli smo zbrinuti bezbroj obitelji, tako da ti ta teza ne stoji ni malo. Osim toga demokracija je prosvjedovati dostojanstveno a to što se ti povampiriš na spomen Hrvatstva ili bilo čega vezanog za Hrvatsku tvoj je problem. A druga stvar uopće je bespredmetno govoriti o domoljubima kao nečemu negativnome sama riječ kaže da je to nešto pozitivno, a ti ako to povezuješ sa ratnim zločinom ili nečim drugim tvoj problem. Stvar je osobe i financijskog stanja pa tako ako možeš i želiš doniraj a ove paralele koje povlačiš su stvarno smješne.


Kao prvo, kome nama koji smo pobjegli odavdje? Sinko Bobi, ti si se nekakve gadne droge najeo. U ostalom, vi (forumski fašisti) ste pičkice u duši. Tak da vas ne shvaćam ozbiljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2011. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Da se ne grade kuće vama koji ste pobjegli odavdje mogli smo zbrinuti bezbroj obitelji, tako da ti ta teza ne stoji ni malo. Osim toga demokracija je prosvjedovati dostojanstveno a to što se ti povampiriš na spomen Hrvatstva ili bilo čega vezanog za Hrvatsku tvoj je problem. A druga stvar uopće je bespredmetno govoriti o domoljubima kao nečemu negativnome sama riječ kaže da je to nešto pozitivno, a ti ako to povezuješ sa ratnim zločinom ili nečim drugim tvoj problem. Stvar je osobe i financijskog stanja pa tako ako možeš i želiš doniraj a ove paralele koje povlačiš su stvarno smješne.


Kao prvo, kome nama koji smo pobjegli odavdje? Sinko Bobi, ti si se nekakve gadne droge najeo. U ostalom, vi (forumski fašisti) ste pičkice u duši. Tak da vas ne shvaćam ozbiljno.


Pa samo sam ti dao usporedbu tipa tvoje, da nije bilo prosvjeda bilo bi kruha.. lakrdija od komentara. Hehe ali to sam čekao, fašisti to je to, svi ste isti. Hrvat = domoljub = ustaša = fašist.. e sinko moj proziran si Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2011. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
lydi je napisao/la (Pogledaj post): ›

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/04/11/0501006.html


Neporecivo je da je Gotovina bio nemirna duha. Rodni kraj napustio je još kao maloljetnik i nakon plovidbe se odlučio priključiti kontroverznoj francuskoj Legiji stranaca, koja nosi moto da bez obzira na porijeklo i status dobrovoljcima nudi "šansu započeti novi život". Misije su ga odvele na sjever Afrike i u Aziju, i on kao legionar gubi kontakt s Hrvatskom. O njegovom životu tada malo se zna. U medijima je objavljeno da je u Parizu 1981. godine sudjelovao u oružanoj pljački obiteljskog nakita Henrija i Sare Solomon vrijednog dva milijuna franaka, što potvrđuje i presuda Porotnog suda u Parizu od 25. ožujka 1986. godine. [b]


E moj heroj nije netko tko pljačka ,,biram sebi heroje ako ništa drugo bar po poštenju.... Razz

Jel to tekst možda iz one knjige koju su napisali oni protuhrvatski elementi iz bivšeg ferala i sličnih glasila?

http://www.jutarnji.hr/misetic--haaski-sudac-antonetti-izigran-kad-je-osudio-gotovinu/233507/

http://www.antegotovina.com/default.aspx?clanak=4756

I ima na youtubeu prilog iz vijesti NoveTv ali to sad ne mogu pronaći. Mislim da su i ova dva linka dovoljna.


Ova dva linka ne dokazuju ništa kao ni moj prvi link,,,osim da gdje ima dima ima i vatre...
A i opće poznata stvar da u legiju stranaca ne idu odlični djaci,štreberi kao ni visoko obrazovani gradjani...
Sad ti vjeruj ono što ti želiš vjerovati,,moja vjerovanja se temelje na dokazima koje ču ti sada nabrojat a to su da su činove dobijali kriminalci,gradski mangupi i bivši oficiri JNA...
Ako je pokojni Mato ŠAban i drugi živi pod navodnicima nosioci visokih činova iz domovinskog rata nekima heroj meni nije,,,imam pravo birati sebi heroje ...

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2011. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska je na koljenima.Perecija nikad jača. Po njoj hodaju uplakani politički zombiji, ljudi koji su shvatili da su prodali dušu vragu iako to neće priznati. I dok traže dežurnog krivca za spaljivanje, bez obzira na činjenicu da su u dva mandata potvrdili svoju želju kriminalizacije vlastite državnosti, nariču kao da s tim nemaju ništa.

Zato vrijeme im Veliki Brat iz Bruxella poručuje "Pazite koliko suza suzite dragi Pereci, jer Bruxell broji suze..."

Stoga predlažem braći u Pereciji, da ne plaču po ulicama i trgovima. Budite mirni i podvijte repove. Plačite po privatnim kućama u kojima nema kamera. Poradi višeg cilja. Jer Bruxell to traži od vas.

Ta nećete sada kada ste došli pred sama vrata EU raja zajebati stvar? Šta je jedan mali tovar iz Pakoštana za vas? Ako ste mogli tolike godine gutati Mesićevo štivo, diviti se njegovim pošalicama, uživati u mitovima o crvenom telefonu na Pantovčaku, te učiti na pamet Dežuloviće, Butkoviće , Pavićeve "krave" Lovrićke i ostale telale detuđmanizacije, progutajte zaboga do kraja transfomraciju Hrvatske u ono u šta ste htjeli da se transformira. U Pereciju...


http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=27242:brao-pereci-ne-plaite-po-ulicama-bruxell-broji-suze&catid=173:nikola-zirdum&Itemid=432

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2011. 23:44 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2011. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se, eto, u petak napio u čast generalima, al' mi bilo malo neugodno - u birtiji nisu primali kartice, već samo gotovinu, jelte...
Pa sam se predomišljao da možda uopće ne platim ili da perem sudove.
Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.04.2011. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la: ›
crveni je napisao/la: ›
boban_os je napisao/la (Pogledaj post): › Da se ne grade kuće vama koji ste pobjegli odavdje mogli smo zbrinuti bezbroj obitelji, tako da ti ta teza ne stoji ni malo. Osim toga demokracija je prosvjedovati dostojanstveno a to što se ti povampiriš na spomen Hrvatstva ili bilo čega vezanog za Hrvatsku tvoj je problem. A druga stvar uopće je bespredmetno govoriti o domoljubima kao nečemu negativnome sama riječ kaže da je to nešto pozitivno, a ti ako to povezuješ sa ratnim zločinom ili nečim drugim tvoj problem. Stvar je osobe i financijskog stanja pa tako ako možeš i želiš doniraj a ove paralele koje povlačiš su stvarno smješne.


Kao prvo, kome nama koji smo pobjegli odavdje? Sinko Bobi, ti si se nekakve gadne droge najeo. U ostalom, vi (forumski fašisti) ste pičkice u duši. Tak da vas ne shvaćam ozbiljno.


Pa samo sam ti dao usporedbu tipa tvoje, da nije bilo prosvjeda bilo bi kruha.. lakrdija od komentara. Hehe ali to sam čekao, fašisti to je to, svi ste isti. Hrvat = domoljub = ustaša = fašist.. e sinko moj proziran si Smile
hehe pa vidiš da puca po šavovima titina budaletina...netreba vrijeme trošiti na takve...nije mi to prvi pa već znam što če sljedeče napisati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2011. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paradox1991 je napisao/la: › hehe pa vidiš da puca po šavovima titina budaletina...

izgleda da je tito još uvijek jači od mesića. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: