Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Haaške presude [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lydi je napisao/la (Pogledaj post): › Ova dva linka ne dokazuju ništa kao ni moj prvi link,,,osim da gdje ima dima ima i vatre...
A i opće poznata stvar da u legiju stranaca ne idu odlični djaci,štreberi kao ni visoko obrazovani gradjani...
Sad ti vjeruj ono što ti želiš vjerovati,,moja vjerovanja se temelje na dokazima koje ču ti sada nabrojat a to su da su činove dobijali kriminalci,gradski mangupi i bivši oficiri JNA...
Ako je pokojni Mato ŠAban i drugi živi pod navodnicima nosioci visokih činova iz domovinskog rata nekima heroj meni nije,,,imam pravo birati sebi heroje ...





Evo i linka s Nove Tv. Ustvari, ne znam zašto se uopće upuštam u raspravu s tobom. Ti imaš svoje neke "dokaze" koji ni kod save štrbca ne bi prošli, a i očito si zauzeo/la mišljenje koje se temelji na (trofaznim) osjećajima, a ne na činjenicama. Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.04.2011. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Evo i linka s Nove Tv. Ustvari, ne znam zašto se uopće upuštam u raspravu s tobom. Ti imaš svoje neke "dokaze" koji ni kod save štrbca ne bi prošli, a i očito si zauzeo/la mišljenje koje se temelji na (trofaznim) osjećajima, a ne na činjenicama. Pozdrav


Trofaznim osječajima,,pa ovo nisam čuo od 90.-tih,stvarno jadan dokaz Odvjetnik Mišetić je rekao bla,bla,bla i Nova TV osijek031.com smile ,,,tvoj stav prema nekom tko misli drugačije i bira svoje heroje je da taj ima (trofazne) osjećaje.. Jadno ti je razmišljanje za 21.st. i još jedan veliki razlog zašto trebamo glavom u zid lupiti pa sami sebi reći da smo okruženi balkancima kao ti.....
Na ovoj razini ne želim razgovarat sa tobom,,,mislim da i moderator foruma nebi trebao dozvoliti ovakav način komunikacije sa tvoje strane ...

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.04.2011. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napisao si :"A i opće poznata stvar da u legiju stranaca ne idu odlični djaci,štreberi kao ni visoko obrazovani gradjani..."

Pa dobro i što sada? Zar to umanjuje herojstvo ili dobrotu čovjeka ako nema fakultet? Pa baš takvi su i najzaslužniji za obranu države, mali obični ljudi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.04.2011. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la: ›
Napisao si :"A i opće poznata stvar da u legiju stranaca ne idu odlični djaci,štreberi kao ni visoko obrazovani gradjani..."

Pa dobro i što sada? Zar to umanjuje herojstvo ili dobrotu čovjeka ako nema fakultet? Pa baš takvi su i najzaslužniji za obranu države, mali obični ljudi..
slažem se s tobom...1991 godine bili su dobri i robijaši samo da obrane državu...baš te iste fakultetlije su im pljeskali i bacali na njih cvijeće samo da njihovo dupe obrane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2011. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da, sada su to ne obrazovane primitivne seljačine.. ma joj.. licemjeri

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: