Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Haaške presude [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2011. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): › HAŠKI TRUBADURI
Baš se našao nizozemski sudac da čistog obraza osudi naše generale, a zaboravlja kako su upravo nizozemske postrojbe apsolutno krive za GENOCID u Srebrenici...Što njima ne sude???

Sramotno, meni i sunarodnjacima,.. ne može biti poniznije od iskaza kako je Gotovina bio u udruženom zločinačkom pothvatu, kao da smo mi izazvali i pucali na Srbe i njihove gradove. Mi očito nemamo pravo braniti višegodinji okupirani teritorij sa kojega se uklonilo srpsko stanovništvo prije Oluje....kao legitimne vojne akcije.

Naviru mi sva osjećanja, strahovi, bolne slike, doživljaji granatiranja moga grada..ranjenih,nestalih, uplakanih...kao i ostalih dijelova RH.

Osijećam se izdanom, osramoćenom i osuđenom jednako kao Gotovina i Markač....

Ovim suđenjem Haški sud presudio je napačenom hrvatskom narodu koji je uz svoje progonjene ljude primio na tisuće BIH izgnanih i protjeranih...

Kakav je to haos bio za mozak i srce...koliko nepravde nad našim narodom....
Sramota.... Crying or Very sad


Zbog ljudi kao što si Ti i meni naviru suze na oči, o ovom licemjertvu nizozemaca i engleza koji su napravili genocid kakav svijet nije vidio oni sjede i sude nama.. dobili smo rat ali ne i posljednju bitku stvarno ironično

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.04.2011. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la: ›
Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › Nikome nije krivo što su nam opljačkali državu, rasprodali važne tvrtke, privatizirali sve što se moglo privatizirati, sjebali sve što s emoglo sjebati, ali čim nekoga optuže na 24 godine zbog nečega od prije 20 godina, ODMA SE SVI DIŽU NA NOGE.


lega, to nešto je stvaranje cjelovite države Hrvatske! da nisi trofazni i ti bi se digao na noge Exclamation
pa šta on zna o tome vjerojatno je rođen poslje oluje a mama i tata mu slušaju cecu...pa nemoj ga kriviti za to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paradox1991 je napisao/la: ›
pa šta on zna o tome vjerojatno je rođen poslje oluje a mama i tata mu slušaju cecu...pa nemoj ga kriviti za to...


nažalost zbog zaborava povijest se i ponavlja, a liku je to bilo prije dvajst godina-jbt. kao da je bilo za vrijeme dinosaura pa ga se ne tiće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uff
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2011. 14:20 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bijah na trgu, sve o svemu se svodi uhititi i procesuirati Mesića, Milanovića, Šeksa, Josipovića, Sanadera. Tuđman je je ne dodirljiv otac domovine a Jacu se i ne spominje. Valjda zato što im je ona dala mirovine. Pa sam je to rekla....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2011. 14:46 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uff je napisao/la (Pogledaj post): › Bijah na trgu, sve o svemu se svodi uhititi i procesuirati Mesića, Milanovića, Šeksa, Josipovića, Sanadera. Tuđman je je ne dodirljiv otac domovine a Jacu se i ne spominje. Valjda zato što im je ona dala mirovine. Pa sam je to rekla....


haha pa Jacu se spomenulo barem 10 puta, ali bit će i video zapisa pa češ imat priliku ćuti ako nisi već tamo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2011. 14:55 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uff je napisao/la (Pogledaj post): › Bijah na trgu, sve o svemu se svodi uhititi i procesuirati Mesića, Milanovića, Šeksa, Josipovića, Sanadera. Tuđman je je ne dodirljiv otac domovine a Jacu se i ne spominje. Valjda zato što im je ona dala mirovine. Pa sam je to rekla....

lažeš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2011. 15:39 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fotografije sa prosvjeda:
LINK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2011. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Filip. je napisao/la: ›
uff je napisao/la (Pogledaj post): › Bijah na trgu, sve o svemu se svodi uhititi i procesuirati Mesića, Milanovića, Šeksa, Josipovića, Sanadera. Tuđman je je ne dodirljiv otac domovine a Jacu se i ne spominje. Valjda zato što im je ona dala mirovine. Pa sam je to rekla....

lažeš

iole elokventniji komentar ne bi bio naodmet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2011. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Filip. je napisao/la: ›
uff je napisao/la (Pogledaj post): › Bijah na trgu, sve o svemu se svodi uhititi i procesuirati Mesića, Milanovića, Šeksa, Josipovića, Sanadera. Tuđman je je ne dodirljiv otac domovine a Jacu se i ne spominje. Valjda zato što im je ona dala mirovine. Pa sam je to rekla....

lažeš

iole elokventniji komentar ne bi bio naodmet.

Zadnja mi je želja u životu upustiti se u ovakvu vrstu rasprave na osijek031 forumu, zato takav oskudan reply.

Jednostavno sam i ja (ako je "uff" uopće) bio na prosvjedu i rečeno je mnogo pametnijih i istinitijih stvari nego što je to prikazano u uff-ovom izvještaju.
U to može li on uopće shvatiti i prenijeti što se događa oko njega, ili zaista ima neke interese da relativizira sve na prosvjedu rečeno, ne ulazim...

Doduše, bilo je i par standardnih lica i glupih izjava (kao npr. Vekićevo spominjanje nekakvog oružja), ali je generalno skup protekao izrazito dostojanstveno.

A "Jaca" je spomenuta preko nekoliko puta, od strane više govornika, iz čega sumnjam da je "uff" danas vidio naš trg.

Eto malo elokventnije, toliko od mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2011. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cvaky je napisao/la (Pogledaj post): › POZIVAMO VAS NA PROSVJED KOJI CE SE ODRZAT SUTRA(SUBOTA) U 13H NA TRG ANTE STARCEVICA U OSIJEKU. GOVOR CE ODRZATI GOSPODIN IVAN VEKIC(RATNI MINISTAR UNUTARNJIH POSLOVA I PREDSJEDNIK HRVATSKE STRAZE) POVODOM JUCERASNJE PRESUDE RATNIM GENERALIMA. DOMU VJERNI!!!!


Ratni put Gotovine, Markača i Čermaka

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/04/11/0501006.html


Neporecivo je da je Gotovina bio nemirna duha. Rodni kraj napustio je još kao maloljetnik i nakon plovidbe se odlučio priključiti kontroverznoj francuskoj Legiji stranaca, koja nosi moto da bez obzira na porijeklo i status dobrovoljcima nudi "šansu započeti novi život". Misije su ga odvele na sjever Afrike i u Aziju, i on kao legionar gubi kontakt s Hrvatskom. O njegovom životu tada malo se zna. U medijima je objavljeno da je u Parizu 1981. godine sudjelovao u oružanoj pljački obiteljskog nakita Henrija i Sare Solomon vrijednog dva milijuna franaka, što potvrđuje i presuda Porotnog suda u Parizu od 25. ožujka 1986. godine. [b]


E moj heroj nije netko tko pljačka ,,biram sebi heroje ako ništa drugo bar po poštenju.... Razz

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2011. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možemo sad sami sebi ***** pušit. Trebalo je u startu ne dozvoliti to... Al' prošla baba s kolačima.
Tako je to kad se Europa plaća u Gotovini.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2011. 17:59 
Naslov: Snif ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojim se da je tu bilo puno priče, ali da se ne da više što napraviti osim čekati izbore i referendum pa na taj način djelovati po svojoj savjesti.
Molim se, i uvjeren sam da će nakon žalbe kazna biti smanjena.
Jedino, što se tu dešava, bilo je tu puno prepreka prema EU, prvo da se uhiti Gotovina i to je učinjeno, pa su tražili dnevnike i ako se ne varam dobili su neke ali ne sve, objava pa ukidanje ZERP-a, arbitraža sa Slovencima, borba protiv korupcije i eto nekoliko njih u zatvorima. Svuda je bilo jasno što se traži od RH, ali ovdje? Ovo je tolika šamarčina svima nama… Sad
Čiti mi se da oni namjerno žele da se na referendumu glasa protiv EU… Uzevši u obzir bankrot Grčke, Portugala, Islanda, uskoro Španjolske… Ne znam može li EU podnesti još jednog kroničnog bolesnika sa neutaživom željom za kreditima koji se plasiraju u gotovo ništa, odnosno ne ulažu u nešto što proizvodi novac…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2011. 18:18 
Naslov:  Re: Haaške presude [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.04.2011. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›




bravo kolobariću legendo...svaka ti čast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2011. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dejavu.
41, 45, vanjski neprijatelji, unutarnji neprijatelji, skidanje gaća (opet ta desničarska analna fiksacija).
Kolobariću, koliko si branitelja zaposlio u ZOO hotelu?
0 branitelja, a puna su ti usta branitelja i pravde. Koji licemjeri, svi do jednoga, na tom skupu. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: