Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2011. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečko. Wilenjak. Ispunio si normu, bio sam juče sa Savom i reči mi Savo, de reci malom Vilenjaku da ne davi ljude više, i još mi reče da pozdraviš Mungosa i Duboko Grlo. Pa pozdrav za Duboko grlo i Mungosa od save.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2011. 20:51 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak, ajd sad iskreno i na stranu sve što je prije bilo, teške riječi i slično...

Kako misliš da itko s tobom može ozbiljno i normalno diskutirati kao evo ja sada što (ne znam zašto uopće) pokušavam, ako ti moje argumente gdje ja citiram Ministarstvo pravosuđa (koje ti odmah u startu diskvalificiraš kao "vusrano") i DORH (koji su zaradili diskvalifikaciju kao "muljatori") uopće ne doživljavaš? Ajde kako?
S druge strane bih ja nevladine udruge (koje su se prve, tamo negdje oko 1993. počele osnivati gle čuda, a prije toga su bili manji od makova zrna) i documentu trebao uzimati za ozbiljno? Daj molim te Rolling Eyes Neće moći.

Što se tiče ovog da tužiteljstvu nije bio cilj dokazati svaki pojedinačni zločin, tu istu tezu sam čuo i od z. pusića prilikom gostovanja u emisiji Puls nacije (HRT). Par minuta prije je u istoj emisiji govorio o preko 600 ubijenih srba u Oluji, nakon čega mu je dr. Nazor iz Memorijalnog centra ukazao da je na sudu dokazano svega 40-ak ubojstava (da, napisao sam "svega", ali to je u kontekstu brojke od prvotno rečenih 600, a ne da bi se umanjilo zločin). I pusićeva teza bi možda i mogla proći (a onda i tvoja) da u toj istoj emisiji nije spomenuto da je žarko puhovski, kao svjedok tužiteljstva, na sudu svjedočio o preko 80 ubijenih, ali ga je Luka Mišetić ipak uspio uhvatiti u precjenjivanju pa je brojka pala na tih 40-ak, a i za njih se kaže da nisu svi civili.
Uostalom, da završimo ovu neumjesnu "licitaciju" s brojem mrtvih, koliko ti smatraš da je ubijeno civila u Oluji, tj. nakon nje? Za svaku brojku bih te molio i imena i prezimena Rolling Eyes Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2011. 14:39 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
i onda kazu -> treba im dati sansu.
aman, koliko puta?


...


Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › moje argumente gdje ja citiram Ministarstvo pravosuđa

proslo je dva tjedna (u biti vise, obzirom da si "40-ak mrtvih" ispalio 01.06.), koliko jos treba cekati da konacno navedes tih 40-ak zrtava cije su ubojice, po tebi i tvom ministarstvu pravosudja, pravomocno osudjene u Hrvatskoj? je li, uvazeni gospodine diskutante? stovise, u ta dva tjedna koja sam ti dao da na miru procitas / proanaliziras link koji si prilozio kao argumentaciju, ti si samo jos jednom potvrdio vlastitu nesposobnost da razlucis istinu i cinjenice od lazi i manipulacija.


Skriveno: 
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › London:



na Temzi u "centru" Londona:


Ottawa:



english Sherman tank, war memorial, Westkapelle, Zeeland, Holland, the Netherlands


slovačka:


Mislim Austrija ili njemačka:


UK:


i meni najbitniji :

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Da, svaka čast mrkyju, ali je zanimljivo zašto mu se uopće mora čestitati kad je notorna činjenica ono što je on prezentirao slikama.



...


nista, potraga za desnicarom koji je u stanju suvislo i argumentirano diskutirati nastavlja se.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2011. 16:43 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › ...

Na mojoj strani su argumenti, a na tvojoj podmetanja i fabriciranja. Prema tome, nek neutralni čitatelj presudi tko je u pravu. Skočio si prvo na mene kada sam se osvrnuo na hašku "pravdu" gdje za Škabrnju i ostale zločine u Hrvatskoj, Mladiću neće biti suđeno. Očito se onda slažeš s time. Počeo si mi tražiti svaki zarez ne bi li me diskreditirao i skrenio s teme da, ponavljam, Mladiću neće biti suđeno za te zločine.
Čak štoviše, zabio si sam sebi klasični levičarski autogol s tvrdnjom da se Hrvatima i za hrvatske zločine nije sudilo ili nije moglo sudit poslije rata. Lijepo sam ti nakon toga naveo dokaz, na što si ti ustvrdio da se radi o vusranom DORH-u i Ministarstvu pravosuđa (ili što si već napisao, ne da mi se tražit). Sad tu linkaš te tenkove za koje apsolutno ne vidim kakve veze s vezom imaju...

Rekoh, nek neutralni čitatelj presudi tko je u pravu, jer vodit neku smislenu i argumentiranu raspravu s tobom, nema apsolutno nikakvog smisla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2011. 18:15 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Rekoh, nek neutralni čitatelj presudi tko je u pravu, jer vodit neku smislenu i argumentiranu raspravu s tobom, nema apsolutno nikakvog smisla.


Brick, opet si ispao glup? Pa jebem mu miša, ti samo sramotiš forumske desničare. Ispast će da su svi forumski desničari na tvom nivou Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2011. 21:02 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick, opet si ispao glup? Pa jebem mu miša, ti samo sramotiš forumske desničare. Ispast će da su svi forumski desničari na tvom nivou Smile

Tvoje mišljenje me ne zanima. Ti si sve samo ne neutralan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na izborima u Osijeku i Slavoniji, desne stranke dobiju oko 70-80% . Zašto se prepirat sa ogromnom manjinom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2011. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › na izborima u Osijeku i Slavoniji, desne stranke dobiju oko 70-80% . Zašto se prepirat sa ogromnom manjinom?

Isto što su lijevičarski komunisti bili u socijalizmu to su sad u kapitalizmu desničarski fašisti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2011. 21:27 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › za preko 80 mrtvih u Škabrnji - nema optužnice
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › ponavljam, Mladiću neće biti suđeno za te zločine.






Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › a za 40-ak mrtvih u Oluji
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › http://members.fortunecity.com/kegla/kaznena-djela.html





next!
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 12:52 
Naslov:  Re: Presuda generalima [Gotovina, Čermak, Markač] [Haag]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › http://members.fortunecity.com/kegla/kaznena-djela.html

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › vusrano Ministarstvo pravosuđa... DORH-ovi muljatori


Da, naravno, sljedeći molim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispričavamo se Haškim istražiteljima, ali mi ratnih zločinaca više nemamo (ostali nam samo ratni profiteri).
Ratne zločince potražite u državi pored naše.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: