Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2011. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me nacin zastite od zuba vremena jer odmah ispod krosnje pune letecih stakora.......BLJUW

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.06.2011. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi ih sve preselio u ljepoticu - istočni dio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.06.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahah dobra ideja Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, svaka čast mrkyju, ali je zanimljivo zašto mu se uopće mora čestitati kad je notorna činjenica ono što je on prezentirao slikama. Mora mu se čestitati zato što konstantno na ovaj forum dolaze razno razni likovi koji žele obezvrijediti i omalovažiti sve hrvatsko, koji nas žele što dublje zakopati u balkanski glib... i naravno onda kada ti takvi neki sto puta ponove matru da su spomenici tenkovima staljinističke i komunističke ideje i "trademarkovi", naravno da ti onda ovakve jedne slike sa "zapada" dođu kao osvježenje.
Dakle, u ovom gradu postoje tri spomenika, koji imaju, ajmo reći, različito podrijetlo: jedne je postavila struka ("radijatori") pa mrziteljima Hrvatske i Domovinskog rata ne valjaju, drugog je postavio Đapić ("reper"), koliko se za njega žuči prolilo, ne vrijedi ni pisati, i sada evo imamo i spomenik anonimnog podrijetla: 106 osoba je odlučno reklo NE Very Happy
Bespotrebno se uopće i zapitati: kako uopće zadovoljiti ukus tih osoba? Kada se radi o hrvatskim spomenicima i simbolima, bojim se da nikako. I drago mi je da moraju živjeti u ovom gradu i svakodnevno prolaziti pored tih simbola. Drago mi je jer znam da ih to boli. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2011. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
koji nas žele što dublje zakopati u balkanski glib...

ako ćemo o zakopavanju u balkanski glib, eno baš zakopavaju neki tenk tamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.06.2011. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
106 osoba je odlučno reklo NE Very Happy
- kako uopće zadovoljiti ukus tih osoba?


ukusi su različiti..evo neki npr vole ovo:

http://www.nacional.hr/clanak/110670/za-one-jakog-zeludca-japanski-znanstvenici-napravili-meso-od-ljudskog-izmeta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.06.2011. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Leon je napisao/la: ›


U našoj anketi pitali smo što o idejnom rješenju spomenika misle Osječani; na uzorku od 166 čitatelja njih 27% [46] odgovorilo je potvrdno Da, sviđa mi se!, Ne, ne sviđa mi se! misli 63% [106],


nemoj hebat?? 166 ljudi glasalo?? pa kak to nije bilo na dnevniku? pa trebalo je poslat Bubiju taj podatak da se dobro zamisli..106 ljudi je protiv..uuu pa to je snaga koja će dati idućeg gradonačelnika. U NEKOM FORUMSKOM SVIJETU GEEKOVA



da se sam kvotam.
e sad sam zbunjen..Možda ipak dobro da niste poslali tu anketu jer vidi ovo gore iznad članka za fejs:

144 people like this.

kako sad 144 ljudi to lajka u ovih par sati, a u mjesec dana ankete protiv je bilo 106 ljudi..
Koja anketa je prava..jel stvarno 100njak ljudi neko mjerilo
?!?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2011. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Da, svaka čast mrkyju, ali je zanimljivo zašto mu se uopće mora čestitati kad je notorna činjenica ono što je on prezentirao slikama. Mora mu se čestitati zato što konstantno na ovaj forum dolaze razno razni likovi koji žele obezvrijediti i omalovažiti sve hrvatsko, koji nas žele što dublje zakopati u balkanski glib... i naravno onda kada ti takvi neki sto puta ponove matru da su spomenici tenkovima staljinističke i komunističke ideje i "trademarkovi", naravno da ti onda ovakve jedne slike sa "zapada" dođu kao osvježenje.
Dakle, u ovom gradu postoje tri spomenika, koji imaju, ajmo reći, različito podrijetlo: jedne je postavila struka ("radijatori") pa mrziteljima Hrvatske i Domovinskog rata ne valjaju, drugog je postavio Đapić ("reper"), koliko se za njega žuči prolilo, ne vrijedi ni pisati, i sada evo imamo i spomenik anonimnog podrijetla: 106 osoba je odlučno reklo NE Very Happy
Bespotrebno se uopće i zapitati: kako uopće zadovoljiti ukus tih osoba? Kada se radi o hrvatskim spomenicima i simbolima, bojim se da nikako. I drago mi je da moraju živjeti u ovom gradu i svakodnevno prolaziti pored tih simbola. Drago mi je jer znam da ih to boli. Smile


Mislim da je vrijeme da odem iz ove selendre. Da su bar stavili neko postolje za takozvani spomenik kao što ima svaki sličan 'spomenik' u svijetu a ne postaviti ga u blato. Sigurno nisu htjeli da se 'spomenik' istiće pa ga nisu stavili na postolje, a zna se da takvim grdobinama hrđa ne može ništa.

A zapravo a gdje bi ga u Osijeku i mogli postaviti drugdje osim u blato.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fidro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2011. 0:12 
Naslov:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U našoj anketi pitali smo što o idejnom rješenju spomenika misle Osječani; na uzorku od 166 čitatelja njih 27% [46] odgovorilo je potvrdno Da, sviđa mi se!, Ne, ne sviđa mi se! misli 63% [106], a ostali su indiferentni, Ne znam/Ne zanima me! 8% [14].

zanimljiva anketa: 152 ljudi je odgovorilo da im se sviđa, 46 direktno, 106 indirektno, 14 je suzdržano
bar su mene tako učili Laughing


Zadnja promjena: Fidro; 21.06.2011. 0:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeldorn
Offline
Ukupno postova: 14
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2011. 0:12 
Naslov:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa... Treba napravit nekakav spomenik, nekakvo obilježje za taj događaj, al parkirat tenk metar u zemlju i pred njega stavit fiću da ga "gazi"? Šta je to?
Pobjeda nenaoružane Hrvatske protiv JNA? Zli fićo cipelari tenka dok je ovaj na podu? Scena iz Pixarovog crtića u kojem se mali fićo pred kraj filma suprotstavi siledžiji tenku i ode u sumrak s nekom zgodnom Škodom? Titovo povjesno ne Staljinu (kad već Zastava gazi sovjetski tenk)? Scena s ringišpila na kirvaju? (fali, doduše, iza tenka podmornica)

Napravili cirkus od nečega što je moglo bit izvedeno normalno i dostojanstveno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
klaudija_os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2011. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vama ništa ne valja.. Ovo izgleda baš super, ima posebno značenje i nije klasičan spomenik kao svaki..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.06.2011. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj tako klaudija, oni zastupaju jednu veliku većinu u Osijeku, ali nažalost njihovu samo na ovom forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2011. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek je najlakše s tuđim parama zajebavati se....

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2011. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katafukin strofa... 2011 godina moroni dizu tenk i fiću kao spomenik domovinskom ratu...
i otporu osječana prema nadmoćnijoj Jna

jebanje u mozak poreznih obveznika od strane drkatora i quazi invalida domovinskog rata

... a za vrijeme najgorih sranja u gradu nije bilo ni 5 milja ljudi.... sigurno će ih dosta biti i u prvom redu na otvorenju spomen obilježja gradu i građanima koji umjesto muda i mozga imaju slamu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2011. 0:57 
Naslov:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbt koji bombastican naslov Laughing
Drago mi da ce "crveni fico" konacno dobiti neki spomenik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: