Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje je nestao hrvatski san?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 12:06 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok Zen evo svima se ispričavam, ubuduće ću paziti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la: ›
Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Da me netko krivo ne shvati, nisu svi Hercegovci korumpirani, ali ...

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › isto tako u pravilu on voze BMW ili Mercedes, prije bilo koje opcije nešto odraditi nazvat će se nekoga tko će im nešto srediti, međusobno su povezani kumstvima..

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › u pravilu ne govore strane jezike

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › žive uz kartanje, napijanje preko svake mjere, žderanja preko svake mjere, osobito ako je badava, nikad ne idu u kazališta , kina, koncerte ozbiljne glazbe, kulturno obilaženje spomenika, gradova u svijetu i sl

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › .nisu oni ni pametniji ni sposobniji samo im ništa nije sveto i nemju granica

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Došli divlji i otjerali pitome


Krasno, baš krasno. Ovakvu hrpu govana već odavno nisam pročitao.
Mislim da je sa ovakvom retorikom (koju ti koristiš) Hitler započeo svoj krvavi pir na starom kontinentu...

Jednostavno je divno vidjeti kako mlada osoba sa diplomom može biti tako primitivna i nazadna.

ps
Malo mi je čudno da su dežurni foumaški moralisti ostali nijemi na ovakve šovinističke ispade...


A da se zapitaš što osobu s 2 fakulteta može natjerati na takva razmišljanja i komentare ili jedostavno pročitaj još jednom isto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 23:01 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden osobu pod ovim nikom bih pitala, ako ima građanske hrabrost neka navedene načine ..dakle ne zanima me ni tvrtka u kojoj radi, niti iznos prihoda, nego način na koji je zaposlna, jeli pozvana na natječaj pa bila najbolja ili je netko iz obitelji okretao telefone i obilazio ljude, ako je na ovaj drugi način stekla radno mjesto jeli je ta osoba iz obitelji dužnik zbog toga, kako je riješila svoje stambeno i ostala pitanja...je li nešto od toga stečeno nasljeđem, dobiveno, kupljeno, radi li jedan posao privatno , a drugi u državnoj tvrtci, da li za vrjeme radnog vremena u državnoj tvrtci pod normalno izlazi van i rješava privatne poslove, ako ima svoju privatnu tvrtku jeli netko ubo nekakav iznos za početak i jeli se netko od obitelji ili rodbine potrudio mu naći poslove? Da li se ti poslovi dobijaju javljajući se na natječaj ili smo članovi opscije pa imamo političkog zastupnika koji će nam poslove dati..pa baš mi imamo najnižu ponudu???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 0:58 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da skratimo priču i spustimo tenzije ako se na natječaj za bilo kakav posao..bilo u smislu zaposšlavanja bilo u smislu posla za privatne firme bilo gdje u Hrvatskoj jave 4 domicilne osobe koje nemaju nikoga nigdje u poziciji i jedan Hercegovac ZNA SE tko dobiva posao i pun kufer mi je toga, jebo reference.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 1:48 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › tyler_durden osobu pod ovim nikom bih pitala, ako ima građanske hrabrost neka navedene načine ..dakle ne zanima me ni tvrtka u kojoj radi, niti iznos prihoda, nego način na koji je zaposlna, jeli pozvana na natječaj pa bila najbolja ili je netko iz obitelji okretao telefone i obilazio ljude, ako je na ovaj drugi način stekla radno mjesto jeli je ta osoba iz obitelji dužnik zbog toga, kako je riješila svoje stambeno i ostala pitanja...je li nešto od toga stečeno nasljeđem, dobiveno, kupljeno, radi li jedan posao privatno , a drugi u državnoj tvrtci, da li za vrjeme radnog vremena u državnoj tvrtci pod normalno izlazi van i rješava privatne poslove, ako ima svoju privatnu tvrtku jeli netko ubo nekakav iznos za početak i jeli se netko od obitelji ili rodbine potrudio mu naći poslove? Da li se ti poslovi dobijaju javljajući se na natječaj ili smo članovi opscije pa imamo političkog zastupnika koji će nam poslove dati..pa baš mi imamo najnižu ponudu???


Nije baš da zaslužuješ odgovor nakon onakvih izljeva šovinizma... al' nema veze.

Radim u privatnoj firmi. Svojoj privatnoj firmi. Medicinska djelatnost. Nitko mi nije dao novce za početak rada. Nitko osim banke uz nemalu kamatnu stopu. Kredit još uvijek otplaćujem. Slijedećih 10 godina. Jamci kredita roditelji. Ovo mi je treće radno mjesto do sada.

Stan u kojem živim mi također nitko nije dao. Kupljen kreditom kojeg ću otplaćivati slijedećih 12 godina. Kreditom u jebenim švicarcima. Jamac supruga.

Supruga radi u privatnoj firmi. Najnormalnije otišla na natječaj za posao, obavila razgovor, testiranja i dobila posao. Bez veza, bez cimanja za rukav i nečeg sličnog. Odlične ocjene na faksu, komunikativnost, poznavanje stranih jezika, struka koja se traži...

Malo da se vratimo na temu šovinizma i netrpeljivosti (temu koju si ti započela).
Niti sam hercegovac, niti vučem korijene iz hercegovine. A i da jesam bilo bi svejedno. Ne dijelim ljude prema nacionalnom, vjerskom ili bilo kakvom drugom ključu. Što se ne bi moglo reći za tebe.

Sve dok se ne ispričaš ljudima koje si uvrijedila ovo je moja zadnja poruka upućena tebi.

ps
Stvarno mi je nevjerovatno da se dopušta ovakva doza šovinizma i netrpeljivosti na forumu. Nisam valjda jedini koji to primjećuje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2011. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nepotizam je vrlo izražen u svim strukturama, mito i korupcija također...no, to nema nikakve veze s nacionalnom ili vjerskom netrpeljivošću koja je u cijelom topiku vrlo izražena od strane određenih forumaša...i ja imam problema s predrasudama, ali se ravnam po onoj da se ne može iz opanaka u salonke, bez obzira dolaze li opanci iz bosne, hercegovine, tajlanda ili iz kanzasa......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 14:45 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Yoanna35, cisto da znas...HDZ je i na ovim lokalnim izborima u osijeku doslovno pomeo konkurenciju!!!!
znaci ni oni lopovi iz HDSSB-a im nisu bili ravni. HDZ vlada slavoniom, i slavonci su sami birali vlast...sami birali drzavu, sustav, vodje....i sad s nikakvim pravom nemamo zasto da se bunimo.
evo, ja u Tenju mogu reci da je toliko ocito sta im je cilj...zele tenje odviiti od osijeka, sve kako bi sebi omogucili poslove, javne nabave, gradjevinske radove, vise novca za lovacki dom, nogometni klub(koji vode, al' igraci od toga nemaju korist...osim mozda novu garnituru dresova od po kn), svoje autobusne linije...
do bi mali gradjani(tj mi seljaci iz tenja) zbog njihovih ideja ispastali..jos vise

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisu doslovno pomeli konkurenciju.. nije konkurencija nešto što se može pomesti (osim u rjetkim extremnim slučajevima).. a i da može, nebi nitko iz hdz-a uzeo metlu u ruke, vjeruj mi..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: › ...sve kako bi sebi omogucili poslove, javne nabave, gradjevinske radove, vise novca za lovacki dom, nogometni klub(koji vode, al' igraci od toga nemaju korist...osim mozda novu garnituru dresova od po kn), svoje autobusne linije...do bi mali gradjani(tj mi seljaci iz tenja) zbog njihovih ideja ispastali..jos vise
Klasika. Nazalost, to je jedini razlog zasto se danas sva ta bulumenta ljigeza i bavi politikom.

Zato imamo projekte poput poduzetnickih zona bez poduzetnika, odnosno bez realne potrebe (od Antunovca, preko Tenja i dalje), mostova, dvorana, tretiranja komaraca.

Za 30 milijuna kuna, koliko se prica da ce kostati ovogodisnja operacija "pljacka komaraca" - se moze kupiti 100 Antonova AN-2, a ne napraviti 50tak letova i jos toliko puta tretirati komarce s tla.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 16:26 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od HDZ-a koji mete meni je muka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 17:31 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene - sad ću biti bezobrazna, odkuda je ovo stiglo....tko ovo gura..kome nakon svega što smo prošli ovo treba...i ono najvažnije Veliki Hrvati i nešto HSP-a pali se na Šumadiju..fuj...kakav čast Lepa Brena je stigla...jebote stvarno za ne povjerovat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2011. 17:34 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene - sad ću biti bezobrazna, odkuda je ovo stiglo....tko ovo gura..kome nakon svega što smo prošli ovo treba...i ono najvažnije Veliki Hrvati i nešto HSP-a pali se na Šumadiju..fuj...kakav čast Lepa Brena je stigla...jebote stvarno za ne povjerovat...


...ili nisi pročitala tekst ili ne znaš čitati s razumijevanjem.....potpuno si promašila poantu......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene - sad ću biti bezobrazna, odkuda je ovo stiglo....tko ovo gura..kome nakon svega što smo prošli ovo treba...i ono najvažnije Veliki Hrvati i nešto HSP-a pali se na Šumadiju..fuj...kakav čast Lepa Brena je stigla...jebote stvarno za ne povjerovat...
Tijek tvojih misli vjerovatno je samo tebi jasan. Kad ga pokušavaš pretočiti u pisani tekst na forumu, ne uspijeva ti nikako... Sve mi se više čini da to što nisi hercegovka uopće nema veze s tvojom nezaposlenošću... Bez uvrede...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 17:37 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina pročitala nsalov , dalje nisam mogla...sam pojam da se na takvom tijelu o ovako čemu govori me uznemiri..shvatila..ali svejedno ona će da peva..isprika HSP-ovcima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2011. 17:41 
Naslov:  Re: Gdje je nestao hrvatski san?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › istina pročitala nsalov , dalje nisam mogla...sam pojam da se na takvom tijelu o ovako čemu govori me uznemiri..shvatila..ali svejedno ona će da peva..isprika HSP-ovcima


...onda dobronamjerni savjet od mene (što se baš i ne događa često): ispeci pa reci, jer ovako ispadaš vrlo neozbiljan sugovornik...u najmanju ruku....pozzzz......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: