Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la (Pogledaj post): ›
inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....


Komunjaro...


de lol...
šta si ti 12 godina?
komunjaro hehe....

meni se čini majstore da si ti malo umrljo prste autolakom ....
pa jaka ti stranka prvo primite čovjeka u stranku a onda ga crnite i oružujete uništavajući imovinu građana grada Osijeka, a onda vam se gradonačelmik isfurava nekom građanskom spikom o vandalima i gradskoj imovini po novinama

ako ćemo iskreno bolje da oplete ovake čobane koji šaraju po zidivima u svojoj stranci a nek onda drži predavanja o gradskoj imovini, sve mi se čini po tvojim komentarima da će imat pune ruke posla haha...

daj se skontaj malo, jer pišeš gluposti


Ti sigurno nećeš dobiti CERTIFIKAT PRAVOG OSJEČANINA sa takvim stavovima!!!


Pa s obzirom da ih štampate i izdajete u Zenici meni to ni ne treba, Osijek se voli djelima a ne trkeljanjem ,svađom i muljažama po gradu, šaranjem po zidovima i vandalizmom, zasuci ti majstore rukave sa ekipom i napravi nešto korisno za građane u ovom mandatu pa ćeš dobiti i moj glas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Generala ćemo spasiti makar išarali cijeli grad uzduž i poprijeko! A došljake što šaraju ćemo isto tako išarat, jer po Osijeku smiju šarati samo oni osječani koji bi šarali po Osijeku kako bi šaranjem spasili Generala!!!


Zadnja promjena: 70rupies; 23.02.2011. 14:54; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
7.000,00 kn ? volio bi !
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

certifikat pravog osječanina ??? hahahah..
pa ovo tu je katastrofa, prava !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la (Pogledaj post): › Generala ćemo spasiti makar išarali cijeli grad uzduž i poprijeko! A došljake što šaraju ćemo isto tako išarat, jer po Osijeku smiju šarati samo oni osječani koji bi šarali po Osijeku kako bi šaranjanjem spasili Generala!!!


Ma vratit će se pobjeguljac sam nakon 2/3 odrađene robije, razmaknutih guzova od obrezanih mudonja.

Treba ga odma dočekat s presudama za uništeno slavonsko gospodarstvo.

Ako ostane slobodan mogao bi krenuti u penzionerske štetnje parkovima pa će i trava ovdje prestat rasti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je? Kolektivno ste isključili centar za ironiju? Pa još ovdje je bilo očito da zezam ovu što je ispalila ovako što... Ono dalje je došlo samo po sebi... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



70rupies je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elonora je napisao/la: ›
Muka mi je od došljaka koji šaraju po mom gradu. To su isti oni koji se noću krevelje oko zgrada i uništavaju sve naše kulturne vrednote.Prije rata su naši dečki jako lijepo znali primiriti bjelobrdce i tenjce ha ha ha.Žurili su kućama,nije bilo vremena za ovakve gluposti.Ukoliko nemaju sredstava za platit čišćenje Grad će im zasigurno sjesti na imovinu.Tako i treba i to je zakonski moguće.Mislim na imovinu roditelja.Bilo bi lijepo kad bi objavili ime i prezime osoba sa snimke, pa da im i osobno možemo reći što mislimo o njihovim "igrarijama".Poželjna je i slika Smile.
Osobi koja je prijavila debile zahvaljujem u ime svih pravih osječana.


Tako je! Dosta je bilo divljanja došljaka. Svim tim došljacima uvesti obvezu nošenja epolete na rukavu kako bi ih znali razlikovati. K tome, uvesti i certifikat PRAVI OSJEČANIN. Došljake uhvaćene u ovakvim nečasnim radnjama i još bez markacija, na Trgu Slobode ih stavljati u klade kako bi bili podvrgnuti javnoj sramoti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la (Pogledaj post): › Generala ćemo spasiti makar išarali cijeli grad uzduž i poprijeko! A došljake što šaraju ćemo isto tako išarat, jer po Osijeku smiju šarati samo oni osječani koji bi šarali po Osijeku kako bi šaranjanjem spasili Generala!!!


Ljakse, ajde bre natrag na brdo s kojeg si sišao. Usput svrati i u OŠ po gramatiku... ako znaš čitati uopće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bah, pokoji tipfeler. Nego, kad već vršiš raspored gdje bi tko trebao ići, mogao bi se i ti pokupiti u jel...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mobilmedia
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›

Treba ga odma dočekat s presudama za uništeno slavonsko gospodarstvo.

Ako ostane slobodan mogao bi krenuti u penzionerske štetnje parkovima pa će i trava ovdje prestat rasti...

Potpisujem!!!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2011. 3:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prva stvar,gadi mi se i zgrožen sam količinom mržnje i primitivizma kojom su svi reagirali na ovaj video,ne mogu vjerovati da tako razmišljaju ljudi s kojima živim u istom gradu!
Nitko ne obraća pozornost na činjenicu da skoro svi ti objekti,građeni u posljednje vrijeme pomoću mutnih natječaja,još k tome izgledaju užasno i predstavljaju ruglo grada! podsjetimo se malo: Esseker centar,novi trg,tzv. radijatori,eurodom.....to je urbicid,pokušavaju uništiti još ovo malo duše i prepoznatljivosti našega grada što je ostalo! Da ne spominjemo da je radi Esseker centra unikom srušio stoljetni kesten,koji je bio spomenik prirode nulte kategorije,što bi svugdje u svijetu bio zločin! Eurodom je narušio vizuru Tvrđe,kao simbola grada,a o tzv. Radijatorima da ni ne pričamo,taj 'spomenik' je uvreda,a ne počast svim braniteljima...također trg sa onim ogavnim ulazima što podsjećaju na konzerve graška....pa spomenik na trgu koji je postavljen samovoljnom odlukom šerifa Đapića,mimo natječaja! Čekam samo dan kad će odlučiti katedralu obložiti ogledalima i obojiti kričavo zeleno,da je prilagode ostalim ruglima koje grade!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2011. 3:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh,da! Zaboravio sam spomenuti drvorede i parkove,koji su u raspadanju,a Osijek je prije dobivao nagrade i zelene zastave za njih...zatvaranje 'Slona' i 'Gradske kavane',prodaja svilane i 'Slobode' također.....dakle.dragi sugrađani,VANDALA je mnogo više nego što mislimo,i na puno višim pozicijama....a oni čine puno veću štetu gradu nego ovaj mladić sa sprejem! Ali svejedno,njega će mediji razapeti,a za prave vandale ćemo ići još i glasati! Tužno,nije li?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2011. 4:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osim toga,nije mi jasno kako je počinjena tolika šteta na mostu (7000 kn) kad ništa nije pokidano ni razbijeno,samo nekoliko potpisa,koje baš nisu ni vidljivi,ukoliko ih ne tražite baš?
dakle,ja bih procijenio štetu ovako:
1 litra razrijeđivača-30 kn
2 spužve-20 kn
20 minuta čišćenja

policija je trebala dati autoru da to očisti,i možda neku uvjetnu kaznu.....ali onda bi mi ponovno pričali o pravim problemima grada,a ne o ovakvim banalnim stvarima...a to političarima Osijeka nije cilj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.03.2011. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker031 je napisao/la: ›
Prva stvar,gadi mi se i zgrožen sam količinom mržnje i primitivizma kojom su svi reagirali na ovaj video,ne mogu vjerovati da tako razmišljaju ljudi s kojima živim u istom gradu!
Nitko ne obraća pozornost na činjenicu da skoro svi ti objekti,građeni u posljednje vrijeme pomoću mutnih natječaja,još k tome izgledaju užasno i predstavljaju ruglo grada! podsjetimo se malo: Esseker centar,novi trg,tzv. radijatori,eurodom.....to je urbicid,pokušavaju uništiti još ovo malo duše i prepoznatljivosti našega grada što je ostalo! Da ne spominjemo da je radi Esseker centra unikom srušio stoljetni kesten,koji je bio spomenik prirode nulte kategorije,što bi svugdje u svijetu bio zločin! Eurodom je narušio vizuru Tvrđe,kao simbola grada,a o tzv. Radijatorima da ni ne pričamo,taj 'spomenik' je uvreda,a ne počast svim braniteljima...također trg sa onim ogavnim ulazima što podsjećaju na konzerve graška....pa spomenik na trgu koji je postavljen samovoljnom odlukom šerifa Đapića,mimo natječaja! Čekam samo dan kad će odlučiti katedralu obložiti ogledalima i obojiti kričavo zeleno,da je prilagode ostalim ruglima koje grade!


i šta sad rađeni su preko sumnjivih natječaja, muljaže su uključene, ajmo ih mi onda razjebat i uništit ?

pa šta bi onda u RH trebalo ostat čitavo ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam to mislio reći,već kako nam odvlače pažnju od pravih problema nekim banalnim pričicama...klinci ostavili par potpisa i to je kao strašna stvar,a to što su neki pokrali milijune i uništili sve tvornice i firme u gradu,na to nitko ne obraća pažnju! i osim toga,ovaj famozni most,u koji su utučeni milijuni kuna,nije po funkciji ništa bolji od starog drvenog,kroz njega puše vjetar i pada kiša i snijeg......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I naprimjer Đapić,koji svojevoljno postavlja spomenike gdje mu i kako padne napamet,zar to nije vandalizam? Ako nije,onda mi javite,pa da i ja postavim nekoliko spomenika po gradu,gdje mi se dopadne.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: