Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 15:39 
Naslov:  MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijski službenici PU osječko – baranjske ušli su u trag mladim vandalima koji su 28. siječnja grafitima išarali nathodnik Željezničkog kolodvora u Osijeku.

Uz pomoć video – nadzora i savjesnih građana utvrđeno je, naime, da su to učinili 27-godišnjak iz Bijelog Brda i 22-godišnjakinja iz Orahovice, protiv kojih slijedi podnošenje kaznene prijave za kazneno djelo „Uništenje i oštećenje tuđe stvari“. Dvojac je spomenute noći, podsjećamo, na nathodniku crvenim sprejem ispisao više grafita i time vlasnika objekta, Grad Osijek, oštetio za oko 7.000 kuna. [MUP]

Pročitajte i...
[11.02.2011.] Prepoznajte vandale i zaradite! [video]
[11.02.2011.] „Zajedno više možemo“ - Grad i policija za bolju mladež






_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opa, 7000 kn... pa si saraj mami po prozorima kretenu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šaraj si po Bijelom Brdu mučko đubre!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

most je zapišan na sve strane, ruglo grada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2011. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › 27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes
Vidim počeli su lovit kriminalce, dobro da se i USKOK ne pocne njima bavit...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garrincha077 je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › 27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes
Vidim počeli su lovit kriminalce, dobro da se i USKOK ne pocne njima bavit...


Tako je! Pustite balkanoide, primitivce i idiote da i dalje imaju poligon za iživljavanje - poligon koji se zove Osijek! Tooooooooooo buraz, samo razbij, uništi, pošaraj, pokenjaj....

bljuv!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 16:42 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima jel bi pronašli te kretene i da su našarali klempavo U ili neki slični ponosni i nepokorni simbol?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › 27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes
Vidim počeli su lovit kriminalce, dobro da se i USKOK ne pocne njima bavit...


Tako je! Pustite balkanoide, primitivce i idiote da i dalje imaju poligon za iživljavanje - poligon koji se zove Osijek! Tooooooooooo buraz, samo razbij, uništi, pošaraj, pokenjaj....

bljuv!
Pa ja prvi ne cijenim ni taj most ni vas koji pljujete po tim ljudima. Most je totalno beskoristan, totalno van vremena u kojem se Osijek nalazi, nepotrebno izgrađen i sramota ovog grada. Umjesto da se štedi na ovakvim idiotarijama i novac ulaže u nešto potrebno, oni prave mostove, ovi drugi prave Pelješki most..ma sprdačina stvarno. I dok se hvalimo što hvatamo neznatne počinitelje sitnih prekršaja iliti kod nas kaznenih dijela, na ovom mostu je jedno 1000 puta više štete nastalo čak i prije njegove izgradnje. Ne očekujem od svih ovdje da shvate što sam htio reći, pa oni koji ne razumiju neka se suzdrže od komentara jer mi se ne da smijat kad je žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
Monstrum je napisao/la: ›
kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj
Upravo to. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj

To je da ne pišu koliko je love pokradeno pri izgradnji mosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da se pohvale kak imaju kamere na mostu..koje su vjerojatno plaćene 10 puta više od svoje vrijednosti da se k... ne bi vidjelo na njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garrincha077 je napisao/la: ›
123456 je napisao/la: ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › 27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes
Vidim počeli su lovit kriminalce, dobro da se i USKOK ne pocne njima bavit...


Tako je! Pustite balkanoide, primitivce i idiote da i dalje imaju poligon za iživljavanje - poligon koji se zove Osijek! Tooooooooooo buraz, samo razbij, uništi, pošaraj, pokenjaj....

bljuv!
Pa ja prvi ne cijenim ni taj most ni vas koji pljujete po tim ljudima. Most je totalno beskoristan, totalno van vremena u kojem se Osijek nalazi, nepotrebno izgrađen i sramota ovog grada. Umjesto da se štedi na ovakvim idiotarijama i novac ulaže u nešto potrebno, oni prave mostove, ovi drugi prave Pelješki most..ma sprdačina stvarno. I dok se hvalimo što hvatamo neznatne počinitelje sitnih prekršaja iliti kod nas kaznenih dijela, na ovom mostu je jedno 1000 puta više štete nastalo čak i prije njegove izgradnje. Ne očekujem od svih ovdje da shvate što sam htio reći, pa oni koji ne razumiju neka se suzdrže od komentara jer mi se ne da smijat kad je žalosno.


Ja shvaČam! Ajmo uništit most!!!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

qoud licet Iovi, non licet bovi.
zivimo na blakanu gdje je pravilo "ko je jamio, jamio", sta ocekujete?

ali mi se svida sto ce ove kazniti, cisto iz preventivnih razloga.
obnovi se fasada na zgradi u tvrdi, dode ovakav debil i potpise se. cijeli grad nam je isaran zbog takvih debla ko ovaj gore...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: