Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elonora je napisao/la: ›
Muka mi je od došljaka koji šaraju po mom gradu. To su isti oni koji se noću krevelje oko zgrada i uništavaju sve naše kulturne vrednote.Prije rata su naši dečki jako lijepo znali primiriti bjelobrdce i tenjce ha ha ha.Žurili su kućama,nije bilo vremena za ovakve gluposti.Ukoliko nemaju sredstava za platit čišćenje Grad će im zasigurno sjesti na imovinu.Tako i treba i to je zakonski moguće.Mislim na imovinu roditelja.Bilo bi lijepo kad bi objavili ime i prezime osoba sa snimke, pa da im i osobno možemo reći što mislimo o njihovim "igrarijama".Poželjna je i slika Smile.
Osobi koja je prijavila debile zahvaljujem u ime svih pravih osječana.


Tako je! Dosta je bilo divljanja došljaka. Svim tim došljacima uvesti obvezu nošenja epolete na rukavu kako bi ih znali razlikovati. K tome, uvesti i certifikat PRAVI OSJEČANIN. Došljake uhvaćene u ovakvim nečasnim radnjama i još bez markacija, na Trgu Slobode ih stavljati u klade kako bi bili podvrgnuti javnoj sramoti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako su već bili dovoljno glupi da napišu svoja imena, zaslužili su da ih se prepozna... čim sam saznala što piše, znala sam o kome je riječ i nisam se iznenadila... nitko nije Very Happy
Eto ti ljubavi... ne.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elonora je napisao/la: ›
Muka mi je od došljaka koji šaraju po mom gradu. To su isti oni koji se noću krevelje oko zgrada i uništavaju sve naše kulturne vrednote.Prije rata su naši dečki jako lijepo znali primiriti bjelobrdce i tenjce ha ha ha.Žurili su kućama,nije bilo vremena za ovakve gluposti.Ukoliko nemaju sredstava za platit čišćenje Grad će im zasigurno sjesti na imovinu.Tako i treba i to je zakonski moguće.Mislim na imovinu roditelja.Bilo bi lijepo kad bi objavili ime i prezime osoba sa snimke, pa da im i osobno možemo reći što mislimo o njihovim "igrarijama".Poželjna je i slika Smile.
Osobi koja je prijavila debile zahvaljujem u ime svih pravih osječana.


Tako je! Dosta je bilo divljanja došljaka. Svim tim došljacima uvesti obvezu nošenja epolete na rukavu kako bi ih znali razlikovati. K tome, uvesti i certifikat PRAVI OSJEČANIN. Došljake uhvaćene u ovakvim nečasnim radnjama i još bez markacija, na Trgu Slobode ih stavljati u klade kako bi bili podvrgnuti javnoj sramoti.


Ne treba zaboraviti ni selotejp oko usta! osijek031.com smile

Meni je muka od fašizma na sve strane.
osijek031.com smile


Zadnja promjena: Gradjanin; 21.02.2011. 21:04; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mobilmedia
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
Kazniti ih apsolutno, ali progonit po novinama, portalima je cirkus, a sa druge strane imate tipove koji su unistili domovinu kriminalom, a još budu i naši premijeri, predsjednici, župani, gradonačelnici, direktori i da ne nabrajam...u najmanju ruku zakon je na strani močnih...ili ne?

Heeeeehehe...'el to misliš na Tatu?!?!?!Pa vi'š kak je lijepo odgojio sina!!!Fićo nam je sad 'gazda' u savjetu mladih i proganja 'vake vandale!!!Fin dečko,odgajan na tatinim načelima!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.02.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko god je na bilo koju fasadu napisao matkoviću smrade, matkoviću odlazi i nešto slično, ja mu ovim putem javno jebem majku i sve po spisku..

tražimo tko je pošarao most ?

šta je sa zgradama na sjenjaku, nova fasada i na njoj lijepo piše matkoviću odlazi ?
oće se ti počinitelji tražit kao i ovi ?


a tima koji su to šarali, odlomio bi im ruke i noge neodgojene politički manipulirane, jebo im pas mater tko da ikoga boli kurac za matkovića i njihove stavove prema njemu !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
a tima koji su to šarali, odlomio bi im ruke i noge neodgojene politički manipulirane, jebo im pas mater tko da ikoga boli kurac za matkovića i njihove stavove prema njemu !


Ideeeeš! Koji flejm... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›
70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....


Nije opravdano, iako motiv i okolnost mogu biti važne (kad je pitanje života i smrti).

A inače, ako se ne moš' izraziti javno, "jasno i glasno" i reći ljudima u lice što imaš, nemoj se onda pretvarat, glumatat i izdrkavat po nekretninama... Ljigavo je i jadno.

I nikakva korist od anonimnih poruka na fasadi, treba pisati po forumima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima hoće li ih zbilja uspjeti optužiti za "uništavanje" imovine.
Budući da ništa (u pravom smislu) nije uništeno... Unakaženo - da, nepovratno - ne.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 7:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je zakon kako kako su se politicki motivirane poruke Matkovicu prebojale skoro preko noci.

A onaj kukasti kriz kod Picassa i dalje stoji. Vec 10+ godina ga naslikavaju turisti, a u zadnje vrijeme najcesce oni matori Ameri sto se brodom iskrcaju.

Nema bolje dobrodoslice!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....


Komunjaro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la (Pogledaj post): ›
inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....


Komunjaro...


de lol...
šta si ti 12 godina?
komunjaro hehe....

meni se čini majstore da si ti malo umrljo prste autolakom ....
pa jaka ti stranka prvo primite čovjeka u stranku a onda ga crnite i oružujete uništavajući imovinu građana grada Osijeka, a onda vam se gradonačelmik isfurava nekom građanskom spikom o vandalima i gradskoj imovini po novinama

ako ćemo iskreno bolje da oplete ovake čobane koji šaraju po zidivima u svojoj stranci a nek onda drži predavanja o gradskoj imovini, sve mi se čini po tvojim komentarima da će imat pune ruke posla haha...

daj se skontaj malo, jer pišeš gluposti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2011. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la (Pogledaj post): ›
inspektormaska je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
priča se da mladež hdssb-ja voli street art točnije bave se političkim grafiterstvom

hehe


Ako je za pravu stvar - onda je sasvim opravdano, nemojmo brkati babe i žabe...


lol ako je za pravu stvar... haha
nije li to malo pardon, pun kufer licemjerno, kažnjavati jedne a drugima pravdati vandalizam i ispisivanje političkih poruka na fasadama zgrada... volio bi da to neko objasni vlasnicima zgrada na kojima osviču jelte kako ti kažeš " za pravu stvar" grafiti

svašta....


Komunjaro...


de lol...
šta si ti 12 godina?
komunjaro hehe....

meni se čini majstore da si ti malo umrljo prste autolakom ....
pa jaka ti stranka prvo primite čovjeka u stranku a onda ga crnite i oružujete uništavajući imovinu građana grada Osijeka, a onda vam se gradonačelmik isfurava nekom građanskom spikom o vandalima i gradskoj imovini po novinama

ako ćemo iskreno bolje da oplete ovake čobane koji šaraju po zidivima u svojoj stranci a nek onda drži predavanja o gradskoj imovini, sve mi se čini po tvojim komentarima da će imat pune ruke posla haha...

daj se skontaj malo, jer pišeš gluposti


Ti sigurno nećeš dobiti CERTIFIKAT PRAVOG OSJEČANINA sa takvim stavovima!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: