Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pekari složni: Kruh ide gore

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2011. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam imala pekač 2 g. i koristila ga..i bila zadovoljna ...sve dok nije odmah poslije isteka garancije pregorio.
A sad, kad cjene kruha dignu ili kupujem drugi..ili ću si peći sama..još samo da si negdje nabavim starinski šporet na drva pa s njim u garažu.

Trebali bi mi prestati kupovati kruh i početi si sami peći..pa bi ti naši pekari vidjeli što je slobodno tržište.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sam nabrzinu pronašla primjer programa za vođenje proizvodnje :

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio si puno toga, probaj jos jednom.. ali sve staviti na papir mozda uspijes dobiti pravu racunicu..ali na dobrom si putu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravio si puno toga, probaj jos jednom.. ali sve staviti na papir mozda uspijes dobiti pravu racunicu..ali na dobrom si putu Smile

ajde ne pravi se pametna, jer nista nisam zaboravio i sve je tu. sve je tu u najnepovoljnijim uvjetima za njih, rekoh. sve su te cifre koje sam ja stavio jos ohoho nize.
a to sto ti stari ima pekare i krade ljude (koji rade za 2500kn) na onome najpotrebnijem-kruhu, moze biti sramota i tebe i njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ni znala da imam pekaru..wow..a dobro.. tebe stari ocito nije naucio postovat sve ljude i tude poslove.. ja se nadam da ces biti jako uspjesan ako i u pekari na kraju budes radio da ces pomoci pekarima i objasnit im da smanje cijene kruha i tebi placu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam ni znala da imam pekaru..wow..a dobro.. tebe stari ocito nije naucio postovat sve ljude i tude poslove.. ja se nadam da ces biti jako uspjesan ako i u pekari na kraju budes radio da ces pomoci pekarima i objasnit im da smanje cijene kruha i tebi placu...

naucio me da postujem ljude koji posteno zaraduju svoj novac (bez obzira sto rade u zivotu i cime se bave), ne lopove.
ja sam to svoje gore bio lijepo argumentirao, ti seres samo bez argumenata. tu komunikacija prestaje, zbogom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad si se malo zasro ali dobro.. bas me zanima koji po tvome nisu lopovi, ali necu te pitat jer me strah odgovora.. Potrudio se jesi ali nisi dokraja to je jedino sto ti nedostaje..pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražim pomoć odnosno informaciju...

Jel možda netko zna gdje se može kupiti kruh od brašna, naglašavam od brašna.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la (Pogledaj post): › vrijeme je da se šipci počnu bojkotirati!
evo na primjer kod mene u mojoj zgradi šiptar vlasnik
pekare vozi novi audi a4 a sin mu vozi također bmw 3 novi


Možda bi ti bilo pametnije da svoju energiju uložiš u nešto produktivno, npr. otvoriš pekaru pa i ti za koju godinu voziš Audi ili Bmw.
To je ujedno i savjet ostalim filozofima. Tržište je slobodno, izvolite.


A ti filozofe imam neki osjećaj da te ne brinu previše cijene hrane između ostalog i kruha,sve mirno promatraš iz topline svog doma i jebe ti se za sve,prava hrvatina!
Upravo zato što je slobodno tržište bojkotom i drugim načinima podsjećamo te šiptare da ipak oni žive od nas,na kraju krajeva mi taj kruh možemo i peći kod kuće kao što je ranije spomenuto.Tako da uopće ne vidim svrhu tolikog broja šiptarskih pekara.
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2011. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neo091 je napisao/la (Pogledaj post): › ,sve mirno promatraš iz topline svog doma i jebe ti se za sve,prava hrvatina!


Krivo mladiću, prave 'rvatine svoje nezadovoljstvo izražavaju po internet forumima i facebook grupama, baš poput tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2011. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala bogu pa si ti pravi revolucionar!
toliko mlad nisam koliko ti misliš a pogotovo da mi širiš neku svijest.
pošto meni prigovaraš da izražavam nezadovoljstvo samo preko foruma,evo imaš priliku pa se dokaži ili nemoj što će biti prije!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-utorak-u-13-sati-na-markovom-trgu-prosvjed-za-rusenje-kosoricine-vlade/538785.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2011. 20:21 
Naslov:  Re: Pekari složni: Kruh ide gore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile
Koliko sam shvatio, ti si nezadovoljnik u ovoj priči, ne ja.
Dakle,kupi kartu i sve što imaš reći protiv "šiptara" i ostalih koji te ugrožavaju, reci tamo jasno i glasno.

Sretan put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2011. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde super pa je barem tebi u ovoj državi sve na svome mjestu,dakle bio sam u pravu kad sam rekao da te u biti boli kurac.
ja nisam ni rekao da sam zadvoljan stanjem,a ti samo sjedi kod kuće i nemoj se sekirati samo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: