Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privedeni osječki i novosadski dileri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo što kažu Niskozemci o drogama. Link Ministarstva vanskih poslova Kraljevine Nizozemske.

http://www.minbuza.nl/dsresource?objectid=buzabeheer:58788&type=pdf

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la: ›
znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.


u slučaju marihuane daš 1000 dolara i puste te iz zatvora, za heroin ne znam(vjerovatno nešto više).

da, daš 1000 dolara pa umjesto smrtne kazne dobiješ doživotni zatvor.


neo091 je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la: ›
Gospođa i.h 2928??!! je totalno isfrustrirana i da ne kažem šta,a povrh svega mislim da bi se trebala pod hitno poševiti s nekim muškim koji joj je najbliži,ovako truje ovaj forum sa svojim teškim primitivizmom.

dakle kornjačo ako jedni Nizozemci mogu imati legalnu marihuanu i ne samo to nego i prepisivati ljudima preko recepta,onda su jebeni nizozemci najgluplji jebeni narod na ovome svijetu,osobno sam vidio očima kako žena od 86 godina puši marihuanu jer joj olakšava neke tegobe.
po tvoj retardiranom razmišljanju cijela jebena nizozemska bi bili ovisnici jer je legalna??!!
daj bolje šuti i otputuj malo po svijetu da vidiš malo kako ljudi vani žive i rade,postoji svijet i izvan tvog dvorišta koji je itekako pametan!


Bez vrijeđanja, molit ću. Blago meni ako sam isfrustrirana i primitivna zato što sam protiv droge.
Jesi li primjetio da čak i Nizozemci imaju određene zabrane što se toga tiče? Nisi li možda pomislio da je sve to zbog turizma i velike zarade? Jednako tako, jako je mali broj Nizozemaca koji konzumiraju marihuanu. I da, postoji svijet izvan moga dvorišta koji je itekako pametan, znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.

s osobama poput vas se ne može drugačije komuncirati,jer svima namečete svoje mišljenje kao jedino ispravno,svi smo mi babaroge jer drugačije mislimo od vas a k tome smo svi i narkomani!
kad budete živjeli u nizozemskoj kao što sam i ja doslovno onda mi možete pričati nešto o njihovim navikama,dotle možete jedino fantazirati!
ne gospođo nego su nizozemci toliko osvješteni narod kao što vi nikada nećete biti niti možete jer slušate nekog nadriliječnika Sakomana kojemu su sve supstance droga,a svi zaboravljamo pogotovo vi da je u biti današnja moderna medicina nastala iz prirodnih preparata,između koji je i upravi ta famozna marihuana.
Upravo zato nizozemci koriste taj oblik alternativne medicine i ostvaruju izvrsne rezultate,što je u biti logično jer ne žele svoj narod doslovno trovati sa današnjim sintetičkim lijekovima,ne kažem da je trava svemoguća ali da pomaže u dosta stvari pomaže,a vi sad možete biti napametniji i raspravljati se tu sa svima.
što se tiče balija droga nije dopuštena zbog njihove religije,ali to je druga tema,svako malo iole svijesnije društvo ne sluša vjeru 2 %!
doviđenja i pokrite se ušima Smile


Ako ne postoji niti jedan drugi oblik liječenja, niti jedna druga metoda i ako je to jedini način da se pacijentu olakšaju tegobe za koje se marihuana prepisuje, onda ok. Ali ne vidim razlog zašto bi jedna zdrava i pametna osoba koja nije u terminalnoj fazi karcinoma, koja neme AIDS, multiplu sklerozu ili neku drugu jako tešku i neizlječivu bolest, koja ima cijeli život pred sobom, uzimala bilo koju supstancu, bilo da je ona lijek proizveden u farmaceutskoj industriji bilo da je to neki prirodni ''ljekoviti'' sastojak kao što je marihuana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la: ›
dr. zoidberg je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la: ›
znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.


u slučaju marihuane daš 1000 dolara i puste te iz zatvora, za heroin ne znam(vjerovatno nešto više).

da, daš 1000 dolara pa umjesto smrtne kazne dobiješ doživotni zatvor.





[quote="i.h.2928"]


ak vi niste bili tamo u zatvoru, vaš brat ili sestra ili lega..tada ne možete reći šta se desi ako vas uhvate s nešto marihuane, za teže droge ne znam..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zidarica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › nizozemce, neznaš ni o kome se radi.

Nije vazno dali su Danci ili Paragvajci,vazno je da nakon marihuane ljudi vrlo cesto zavrse na teskim drogama. U tome je bit.Pa se vi pusaci tjesite koliko vas volja , po zakonu ste ilegala...Smile A to nesto govori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="dr. zoidberg"]
i.h.2928 je napisao/la: ›
dr. zoidberg je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la: ›
znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.


u slučaju marihuane daš 1000 dolara i puste te iz zatvora, za heroin ne znam(vjerovatno nešto više).

da, daš 1000 dolara pa umjesto smrtne kazne dobiješ doživotni zatvor.





i.h.2928 je napisao/la: ›


ak vi niste bili tamo u zatvoru, vaš brat ili sestra ili lega..tada ne možete reći šta se desi ako vas uhvate s nešto marihuane, za teže droge ne znam..


ok, nisam bila u zatvoru tamo i ne mogu reći šta se dogodi, ali mogu reći koji je tamo zakon i što piše na aerodromu na nekoliko mjesta i mogu reći da ga podržavam i da bih voljela da taj zakon vrijedi i u drugim državama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2011. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zidarica je napisao/la: ›
Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › nizozemce, neznaš ni o kome se radi.

Nije vazno dali su Danci ili Paragvajci,vazno je da nakon marihuane ljudi vrlo cesto zavrse na teskim drogama. U tome je bit.Pa se vi pusaci tjesite koliko vas volja , po zakonu ste ilegala...Smile A to nesto govori.


A šta ako/kad se jednom dana izglasa legalizacija marihuane, tj dekriminalizacija? Šta će to onda tebi govoriti?
I nikako da se vi nadobudni dušebrižnici glede "zle" marihuane,( najveće i najgore droge jer da nema nje, ne bi ljudi završavali na heroinu) izjasnite o "legalnoj" drogi duhanu? zašto to toliko ne napadate? Samo zato što je zakonom dozvoljeno? Pretpostavljam ako i dođe do dekriminalizacije, onda ćete i vi promjeniti ploču?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2011. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.



aaa tratinčice ja bih tu dodao i gospoju i.h 2928 kojoj smo svi narkomani jer ne mislimo kao ona,pa valja je ona najpametnija ako nije nikada probala travu,takvo razmišljanje primitivno i ograničeno je tipično za mjesto gdje živimo gdje su i ljudi koji ne daj bože imaju piercing na tijelu također narkomani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2011. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hebemu, nikako da provalim kako se tim jointima bodu u vene!?

Sve je stvar mjere i poznavanja sebe. Nije svatko tko popije pivo alkoholičar pa tako nije ni svatko 'ko pljuga, narkoman. Dalek je put od marihuane do dopa. Opet za neke relativno kratak. Wink

Sve je to samo zajebancija i ako to tako shvatiš, nema puno štete. Oni koji se predaju uvjerenjima da im baš takav način života odgovara iz pitaj Boga kog razloga, propadaju. Znam i đanere i vikend konzumente svega i svačega. "Probao" i sam, nekoliko puta. Bilo bi bolje da nisam, ali kad već jesam, iskusio sam još jednu dimenziju koju ljudi koji nisu probali, nemogu shvatiti koliko god se trudili. Wink Totalno odobravam apstinenciju od ikakvih poroka. Volio bih da sam i sam takav, no nisam. Volim cugnit, zapalit... Netko se opušta okopavanjem vrta, netko planinarenjem, a netko popije pivo ili zapali joint. Potpuno nebitno.

Btw ovi moralisti bi malo mogli razmisliti što zbilja i u kojoj mjeri šteti svima nama. Kutija cigareta, pola kile kulena, vinjak, konjak i rakija pred svaki obrok. Statičnost, stres, krediti, nezaposlenost... Ništa, hm? Tu ste se digli zbog 3 grama marihuane. Baš ste idioti!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije on jedini koji je bolji od svih vas Wink
BTW. ako malo pogledaš komentare od 123456 vrlo brzo ćeš zaključiti da se radi o nekom tko je vrlo pismen, usudio bih se reći i načitan.
Jel toliko teško prihvatiti činjenicu da je netko bolji, pametniji od nekog drugog?
Da se netko drugačije ponaša, da nije bahati balkanoidni galamdžija?
Da nije pijan svaki vikend?
Itd?
Hm?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.


Dragi moj, daleko sam ja od neobrazovanog. Nisam nikada probala niti jedan oblik droge, niti ću ikada, ali sam jako dobro upućena u sve to i to vjerujem puno, puno bolje nego velika većina onih koji to redovito konzumiraju. Osobno znam dosta narkomana i često sam u kontaktu s njima, a često posjećujem i komune.
Normalno da postoje ljudi koji su probali travu i prestali s tim i danas su normalni. Kao što postoje ljudi koji su probali alkohol i više ga nikada nisu konzumirali. Jednako i za cigarete. Jednako i za druge oblike droge. Ali činjenica je da postoje i ljudi koji su ovisni o marihuani, ljudi koji su u komuni zbog ovisnosti o marihuani, ljudi koji su nakon marihuane probali nešto jače, koji su se navukli na herion ili ne znam ni ja šta sve ne. I činjenica je da marihuana ima i svoje štetne poslijedice.(ali je isto kao i npr. s alkoholom, ako prestaneš na vrijeme, tijelo će se oporaviti). Zato se ne mogu složiti s nekim tko priča da je marihuana lijek, a ako si čitao moje postove onda si mogao lijepo pročitati da je to ono što mi najviše smeta. Nisam ja neka primitivna osoba koja ima predrasude, nego su droge, alkohol i pušenje nešto što jednostavno ne podržavam. Ako sam zbog toga, glupa, neobrazovana, ograničena i ne znam šta si sve napisao za mene, onda ok. Ali ne razumijem zašto si ugrožavati zdravlje zbog trenutka ugode. Nije li ljepše pojesti čokoladu, prošetati s dečkom/curom, pogledati dobar film, pročitati dobru knjigu,baviti se sportom, provesti vrijeme s prijateljima, pomoći nekome kome je pomoć potrebna... Meni se osobno taj osjećaj sviđa puno više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.


Tako je Vedrane,reci ti njima Very Happy Seruckaju, a nemaju pojma,jbg ovo je Hrvatska gdje ako ne slušaš cajke i sl. glazbu,ne oblačiš pinky-fensi-šmensi majice,pijes samo pivo odma si narkoman najteži.Godbless America! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.


Dragi moj, daleko sam ja od neobrazovanog. Nisam nikada probala niti jedan oblik droge, niti ću ikada, ali sam jako dobro upućena u sve to i to vjerujem puno, puno bolje nego velika većina onih koji to redovito konzumiraju. Osobno znam dosta narkomana i često sam u kontaktu s njima, a često posjećujem i komune.
Normalno da postoje ljudi koji su probali travu i prestali s tim i danas su normalni. Kao što postoje ljudi koji su probali alkohol i više ga nikada nisu konzumirali. Jednako i za cigarete. Jednako i za druge oblike droge. Ali činjenica je da postoje i ljudi koji su ovisni o marihuani, ljudi koji su u komuni zbog ovisnosti o marihuani, ljudi koji su nakon marihuane probali nešto jače, koji su se navukli na herion ili ne znam ni ja šta sve ne. I činjenica je da marihuana ima i svoje štetne poslijedice.(ali je isto kao i npr. s alkoholom, ako prestaneš na vrijeme, tijelo će se oporaviti). Zato se ne mogu složiti s nekim tko priča da je marihuana lijek, a ako si čitao moje postove onda si mogao lijepo pročitati da je to ono što mi najviše smeta. Nisam ja neka primitivna osoba koja ima predrasude, nego su droge, alkohol i pušenje nešto što jednostavno ne podržavam. Ako sam zbog toga, glupa, neobrazovana, ograničena i ne znam šta si sve napisao za mene, onda ok. Ali ne razumijem zašto si ugrožavati zdravlje zbog trenutka ugode. Nije li ljepše pojesti čokoladu, prošetati s dečkom/curom, pogledati dobar film, pročitati dobru knjigu,baviti se sportom, provesti vrijeme s prijateljima, pomoći nekome kome je pomoć potrebna... Meni se osobno taj osjećaj sviđa puno više.

Pa tko kaže da se "narkomani" ne druže? Možda to rade više od tebe Smile Tko kaže da nitko od njih nema curu/dečka? Tko kaže da se nitko od njih nikada ne zabavlja na nijedan drugi način osim nekim opijatom?! Pa imaš ih milju koji ih koriste,a profesionalni su sportaši.I cigare i alkohol su droga ali legalna i za naše pojmove potpuno normalna stvar,no kada bi se i neke druge teže stvari legalizirale i to bi nam postalo normalno,a dotle prozivajmo svakog tko isproba nešto novo idiotom,klošarem i narkomanom.Vrlo si površna i komentari su tipa- Ja to ne koristim i ja znam da je tako najbolje.
Život je prekratak da ga trošimo uzalud Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2011. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.


Dragi moj, daleko sam ja od neobrazovanog. Nisam nikada probala niti jedan oblik droge, niti ću ikada, ali sam jako dobro upućena u sve to i to vjerujem puno, puno bolje nego velika većina onih koji to redovito konzumiraju. Osobno znam dosta narkomana i često sam u kontaktu s njima, a često posjećujem i komune.
Normalno da postoje ljudi koji su probali travu i prestali s tim i danas su normalni. Kao što postoje ljudi koji su probali alkohol i više ga nikada nisu konzumirali. Jednako i za cigarete. Jednako i za druge oblike droge. Ali činjenica je da postoje i ljudi koji su ovisni o marihuani, ljudi koji su u komuni zbog ovisnosti o marihuani, ljudi koji su nakon marihuane probali nešto jače, koji su se navukli na herion ili ne znam ni ja šta sve ne. I činjenica je da marihuana ima i svoje štetne poslijedice.(ali je isto kao i npr. s alkoholom, ako prestaneš na vrijeme, tijelo će se oporaviti). Zato se ne mogu složiti s nekim tko priča da je marihuana lijek, a ako si čitao moje postove onda si mogao lijepo pročitati da je to ono što mi najviše smeta. Nisam ja neka primitivna osoba koja ima predrasude, nego su droge, alkohol i pušenje nešto što jednostavno ne podržavam. Ako sam zbog toga, glupa, neobrazovana, ograničena i ne znam šta si sve napisao za mene, onda ok. Ali ne razumijem zašto si ugrožavati zdravlje zbog trenutka ugode. Nije li ljepše pojesti čokoladu, prošetati s dečkom/curom, pogledati dobar film, pročitati dobru knjigu,baviti se sportom, provesti vrijeme s prijateljima, pomoći nekome kome je pomoć potrebna... Meni se osobno taj osjećaj sviđa puno više.

Pa tko kaže da se "narkomani" ne druže? Možda to rade više od tebe Smile Tko kaže da nitko od njih nema curu/dečka? Tko kaže da se nitko od njih nikada ne zabavlja na nijedan drugi način osim nekim opijatom?! Pa imaš ih milju koji ih koriste,a profesionalni su sportaši.I cigare i alkohol su droga ali legalna i za naše pojmove potpuno normalna stvar,no kada bi se i neke druge teže stvari legalizirale i to bi nam postalo normalno,a dotle prozivajmo svakog tko isproba nešto novo idiotom,klošarem i narkomanom.Vrlo si površna i komentari su tipa- Ja to ne koristim i ja znam da je tako najbolje.
Život je prekratak da ga trošimo uzalud Very Happy

Ako ćeš o baš pravim narkomanima, od njih gotovo nitko nema prijatelje, barem ne one prave, gotovo nitko nema curu ili dečka, a bit svakog druženja je samo kako se što bolje nadrogirati. Ne pričam to napamet, to je ono što su bivši ovisnici i sami rekli.
Velika je razlika između riječi isprobati nešto i koristiti redovito. Ne osuđujem osobu koja je radoznala, zanima ju nešto, proba, i ostavi se toga. Ali osoba koja zna sve štetne poslijedice uzimanja nečega, npr. osoba koja puši,da se ne priča stalno o drogama, a zna koji su sve rizici(udiše 4000 raznih kemijskih sastojaka od kojih su većina otrovi, koji izazivaju karcinom pluća, usnice, jezika, grkljana, mokraćnog mjehura,srčanog i moždanog udara,bržeg starenja,neplodnosti...) je za mene idiot.
A rečenica da sam površna zato što mislim da je ne koristiti droge bolje od korištenja ti je stvarno najgluplji dio komentara. Uništavati si organizam ili čuvati zdravlje?
Definitivno se slažem da je život prekratak da ga trošimo uzalud.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sex,drugs & Rock n roll! Chill baby there,im smoke,im drink and i am really happy,hell yeah baby! Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: