Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privedeni osječki i novosadski dileri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko ne spominje heroin.............ajmo znalci nacitani, jel i heroin ima ljekovito svojstvo, moze li se na njega koristiti u energiji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2011. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne!.

izričito sam protiv heroina i svih sintetičkih i polusintetičkih droga, one su one koje uništavaju čovjeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2011. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam mnoge koji su tako lagano šipu dim dva sad na žutom nažalost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2011. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja znam neke koji puše kanabis 20+ godina, i ljudi su ko i svi ostali, normalni, nikada nebi rekao za njih da puše.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zidarica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2011. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E samo se ti tjesi....znam,nazalost,puno vise nesretnika koji,nakon marice,zavrsise na igli. Ni komuna im nije pomogla a cijela obitelj im je unistena. Ali to je samo" bezopasna" trava,moze se prekinuti kada hoces...e ,da je bar tako.A na divne Dance se bas ne moramo ugledati:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2011. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nizozemce, neznaš ni o kome se radi.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2011. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zidarica je napisao/la: ›
A na divne Dance se bas ne moramo ugledati:)


upravo si skrojila novu kartu evrope Rolling Eyes

zidarica je napisao/la: ›
E samo se ti tjesi....znam,nazalost,puno vise nesretnika koji,nakon marice,zavrsise na igli.


ajmo se vratiti korak unazad, pa bi to onda bilo ovako: "znam,nazalost,puno vise nesretnika koji,nakon duhana,zavrsise na igli."

dakle stvari koje dokazano izazivaju ovisnost, mogu se kupiti na svakom koraku, mogu ga čak kupiti djeca, o tome ne pametujuete samo zato što je država rekla amen - to se smije.

i zanimljivo mi je gledište doktora kao što su sakoman, koji kaže da heroinski ovisnici počnu sa travom, zašto umanjuje učinak duhana? on te navuče da probaš travu zar ne? jer ako probaš travu - hop! evo te za godinu-dvije na heroinu, što znači ako probaš duhan - hop! eto te za godinu-dvije na travi. svi vi koji pušite duhan, korak ste od DROGERAŠA. Glavom o zid

dvoličnost megafaking razmjera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 11:48 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni to izgleda kao da je policija "upecala" neke sitne i vrlo lako zamjenjive ribice (tek toliko da se vidi da i oni nešto rade po pitanju borbe protiv droge), dok će sa onim velikima (to su ipak ugledni građani) završiti na nekom svečanom domjenku da pravično podijele zaradu.


BINGO!

statistika ce na kraju pokazati kako je policija efikasna u borbi protiv 'narkomafije' ... a i pravosudje ce imati zavidan broj izrecenih godina tamnice dilerima droge pa ce i njihovi statisticki izvjestaji zablistati.


Da, i ja imam dojam da se ovako nečim pokušava narodu mazati oči kako je sve pod kontrolom, te da policija radi svoj posao. Također mi je smiješan i naslov ovog članka.
To ne mijenja činjenicu da ti akteri jesu radili krivično djelo, da su krivična djela radili i u prošlosti, a da ih ipak veliki broj ljudi ovdje opravdava. Zašto ih opravdava? Pa, eto, vjerojatno zato što kazneno djelo od nekaznenog dijele po tome jesu li i sami nešto radili ili nisu, u ovom slučaju povukli koji dim, ili ne. Pri tom se ''ja'' stavlja u centralnu poziciju koordinatnog sustava. Danas je to trava, jučer je to opravdavanje švercanja kokaina, sutra je to...? You name it.

Jeste da cijelo čovječanstvo ima mane, ali naš problem je što mislimo da su naše mane šarmantne, da ćeto nekoga da šarmira i da smo zbog tih mana simpatični. A to nije nevažno - jer će ova vlast da se promjeni jako brzo, a mentalitet će trajati (Rambo Amadeus).

IMO Ovim člancima o (ne)štetnosti nije mjesto ovdje, postoje već otvorene teme o legalizaciji, pa svoje argumente za ili protiv možete iznositi tamo. U ovoj temi još uvijek pričamo o nečem podložnom kaznenom gonjenju.


Zadnja promjena: Sleepwalker; 06.02.2011. 18:15; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zidarica je napisao/la: ›
.znam,nazalost,puno vise nesretnika koji,nakon marice,zavrsise na igli.


i koji nakon jednog piva završe ko teški alkosi, jel nije bilo nedavno istraživanje da je alkohol najgora droga, tj. njegove posljedice su najteže koje se tiču organizma, obitelji, socijalnog davanja za liječenja... koliko ono ima alkoholičara u ovoj zemlji, a koliko teških đanera??

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nik
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 14:05 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem sve što je Ro3y napisao! Žalosno je to što će biti kažnjeni jer su uhvaćeni sa najljekovitijom biljkom ikad otkrivenom u prirodi. A zašto, neću objašnjavati nego pogledajte sami http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg&feature=player_embedded

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neo091 je napisao/la: ›
Gospođa i.h 2928??!! je totalno isfrustrirana i da ne kažem šta,a povrh svega mislim da bi se trebala pod hitno poševiti s nekim muškim koji joj je najbliži,ovako truje ovaj forum sa svojim teškim primitivizmom.

dakle kornjačo ako jedni Nizozemci mogu imati legalnu marihuanu i ne samo to nego i prepisivati ljudima preko recepta,onda su jebeni nizozemci najgluplji jebeni narod na ovome svijetu,osobno sam vidio očima kako žena od 86 godina puši marihuanu jer joj olakšava neke tegobe.
po tvoj retardiranom razmišljanju cijela jebena nizozemska bi bili ovisnici jer je legalna??!!
daj bolje šuti i otputuj malo po svijetu da vidiš malo kako ljudi vani žive i rade,postoji svijet i izvan tvog dvorišta koji je itekako pametan!


Bez vrijeđanja, molit ću. Blago meni ako sam isfrustrirana i primitivna zato što sam protiv droge.
Jesi li primjetio da čak i Nizozemci imaju određene zabrane što se toga tiče? Nisi li možda pomislio da je sve to zbog turizma i velike zarade? Jednako tako, jako je mali broj Nizozemaca koji konzumiraju marihuanu. I da, postoji svijet izvan moga dvorišta koji je itekako pametan, znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i.h.2928
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la: ›
ne!.

izričito sam protiv heroina i svih sintetičkih i polusintetičkih droga, one su one koje uništavaju čovjeka.


heroin je također prirodna droga. isto kao i kokain.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nik
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Bez vrijeđanja, molit ću. Blago meni ako sam isfrustrirana i primitivna zato što sam protiv droge.
Jesi li primjetio da čak i Nizozemci imaju određene zabrane što se toga tiče? Nisi li možda pomislio da je sve to zbog turizma i velike zarade? Jednako tako, jako je mali broj Nizozemaca koji konzumiraju marihuanu. I da, postoji svijet izvan moga dvorišta koji je itekako pametan, znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.


Gospođo, malo edukacije vam nije na odmet, počinte sa ovim videom http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg&feature=player_embedded i molit ću vas da pogledate svih 7 gospođo. Također kontaktrajte Ricka Simpsona gospođo pa se uvijerite u vjerodostojnost dokumentarca.
THC je ljek gospođo, u i zato je zabranjeno ! Zagrebite ispod površine gospođo te istražite zagrebno i onda raspravljajte i osuđujte !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la: ›
Gospođa i.h 2928??!! je totalno isfrustrirana i da ne kažem šta,a povrh svega mislim da bi se trebala pod hitno poševiti s nekim muškim koji joj je najbliži,ovako truje ovaj forum sa svojim teškim primitivizmom.

dakle kornjačo ako jedni Nizozemci mogu imati legalnu marihuanu i ne samo to nego i prepisivati ljudima preko recepta,onda su jebeni nizozemci najgluplji jebeni narod na ovome svijetu,osobno sam vidio očima kako žena od 86 godina puši marihuanu jer joj olakšava neke tegobe.
po tvoj retardiranom razmišljanju cijela jebena nizozemska bi bili ovisnici jer je legalna??!!
daj bolje šuti i otputuj malo po svijetu da vidiš malo kako ljudi vani žive i rade,postoji svijet i izvan tvog dvorišta koji je itekako pametan!


Bez vrijeđanja, molit ću. Blago meni ako sam isfrustrirana i primitivna zato što sam protiv droge.
Jesi li primjetio da čak i Nizozemci imaju određene zabrane što se toga tiče? Nisi li možda pomislio da je sve to zbog turizma i velike zarade? Jednako tako, jako je mali broj Nizozemaca koji konzumiraju marihuanu. I da, postoji svijet izvan moga dvorišta koji je itekako pametan, znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.

s osobama poput vas se ne može drugačije komuncirati,jer svima namečete svoje mišljenje kao jedino ispravno,svi smo mi babaroge jer drugačije mislimo od vas a k tome smo svi i narkomani!
kad budete živjeli u nizozemskoj kao što sam i ja doslovno onda mi možete pričati nešto o njihovim navikama,dotle možete jedino fantazirati!
ne gospođo nego su nizozemci toliko osvješteni narod kao što vi nikada nećete biti niti možete jer slušate nekog nadriliječnika Sakomana kojemu su sve supstance droga,a svi zaboravljamo pogotovo vi da je u biti današnja moderna medicina nastala iz prirodnih preparata,između koji je i upravi ta famozna marihuana.
Upravo zato nizozemci koriste taj oblik alternativne medicine i ostvaruju izvrsne rezultate,što je u biti logično jer ne žele svoj narod doslovno trovati sa današnjim sintetičkim lijekovima,ne kažem da je trava svemoguća ali da pomaže u dosta stvari pomaže,a vi sad možete biti napametniji i raspravljati se tu sa svima.
što se tiče balija droga nije dopuštena zbog njihove religije,ali to je druga tema,svako malo iole svijesnije društvo ne sluša vjeru 2 %!
doviđenja i pokrite se ušima Smile


Zadnja promjena: neo091; 06.02.2011. 16:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la: ›
znaš li šta naprave turistu na Baliju u slučaju da ga ulove s drogom? Da je barem tako svugdje.


u slučaju marihuane daš 1000 dolara i puste te iz zatvora, za heroin ne znam(vjerovatno nešto više).

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: