Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privedeni osječki i novosadski dileri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2011. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i.h.2928 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ToniOsk je napisao/la: ›
i.h.2928 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ja moram sad na ove cirkuse napisati da ste vi i zidarica i i.h. neobrazovane, neupućene glupače. Kakva većina, pa znam 10000 ljudi koji su pušili travu u srednjoj i sad su najnormalniji ljudi i nisu probali ništa jače niti su narkomani, završili su faksove ili završavaju i imaju odličan život.

Kolko narkomana poznate u životu???? Vjerovatno ni jednog, al sam siguran da znate svaka barem 20 ljudi koji puše travu ili su pušili i onda ne lupetajte jer se sramotite da je to neviđeno. Zašto ljudi koji imaju opće kulture kao zlatna ribica uopće imaju potrebu pisati po forumu, neargumentirano (oprostite na izrazu) jesti govna.

Eto, buduću da vas smatram toliko glupima, morao sam se prešaltati na ovakav balkanski način konverzacije jer vaše lupetanje prevršuje svaku mjeru. Ne laprdajte o onome o čemu nemate ama baš nikakvog pojma.


Dragi moj, daleko sam ja od neobrazovanog. Nisam nikada probala niti jedan oblik droge, niti ću ikada, ali sam jako dobro upućena u sve to i to vjerujem puno, puno bolje nego velika većina onih koji to redovito konzumiraju. Osobno znam dosta narkomana i često sam u kontaktu s njima, a često posjećujem i komune.
Normalno da postoje ljudi koji su probali travu i prestali s tim i danas su normalni. Kao što postoje ljudi koji su probali alkohol i više ga nikada nisu konzumirali. Jednako i za cigarete. Jednako i za druge oblike droge. Ali činjenica je da postoje i ljudi koji su ovisni o marihuani, ljudi koji su u komuni zbog ovisnosti o marihuani, ljudi koji su nakon marihuane probali nešto jače, koji su se navukli na herion ili ne znam ni ja šta sve ne. I činjenica je da marihuana ima i svoje štetne poslijedice.(ali je isto kao i npr. s alkoholom, ako prestaneš na vrijeme, tijelo će se oporaviti). Zato se ne mogu složiti s nekim tko priča da je marihuana lijek, a ako si čitao moje postove onda si mogao lijepo pročitati da je to ono što mi najviše smeta. Nisam ja neka primitivna osoba koja ima predrasude, nego su droge, alkohol i pušenje nešto što jednostavno ne podržavam. Ako sam zbog toga, glupa, neobrazovana, ograničena i ne znam šta si sve napisao za mene, onda ok. Ali ne razumijem zašto si ugrožavati zdravlje zbog trenutka ugode. Nije li ljepše pojesti čokoladu, prošetati s dečkom/curom, pogledati dobar film, pročitati dobru knjigu,baviti se sportom, provesti vrijeme s prijateljima, pomoći nekome kome je pomoć potrebna... Meni se osobno taj osjećaj sviđa puno više.

Pa tko kaže da se "narkomani" ne druže? Možda to rade više od tebe Smile Tko kaže da nitko od njih nema curu/dečka? Tko kaže da se nitko od njih nikada ne zabavlja na nijedan drugi način osim nekim opijatom?! Pa imaš ih milju koji ih koriste,a profesionalni su sportaši.I cigare i alkohol su droga ali legalna i za naše pojmove potpuno normalna stvar,no kada bi se i neke druge teže stvari legalizirale i to bi nam postalo normalno,a dotle prozivajmo svakog tko isproba nešto novo idiotom,klošarem i narkomanom.Vrlo si površna i komentari su tipa- Ja to ne koristim i ja znam da je tako najbolje.
Život je prekratak da ga trošimo uzalud Very Happy

Ako ćeš o baš pravim narkomanima, od njih gotovo nitko nema prijatelje, barem ne one prave, gotovo nitko nema curu ili dečka, a bit svakog druženja je samo kako se što bolje nadrogirati. Ne pričam to napamet, to je ono što su bivši ovisnici i sami rekli.
Velika je razlika između riječi isprobati nešto i koristiti redovito. Ne osuđujem osobu koja je radoznala, zanima ju nešto, proba, i ostavi se toga. Ali osoba koja zna sve štetne poslijedice uzimanja nečega, npr. osoba koja puši,da se ne priča stalno o drogama, a zna koji su sve rizici(udiše 4000 raznih kemijskih sastojaka od kojih su većina otrovi, koji izazivaju karcinom pluća, usnice, jezika, grkljana, mokraćnog mjehura,srčanog i moždanog udara,bržeg starenja,neplodnosti...) je za mene idiot.
A rečenica da sam površna zato što mislim da je ne koristiti droge bolje od korištenja ti je stvarno najgluplji dio komentara. Uništavati si organizam ili čuvati zdravlje?
Definitivno se slažem da je život prekratak da ga trošimo uzalud.


i.h. ne radi se o tome dali je štetno ili nije nego o tvome lupetanju da većina koji puše travu postanu narkomani, a to je najveća glupost koju sam ja u životu čuo jer znam hrpetinu ljudi koji su pušili i sad su najnormalniji i nisu probali apsolutno ništa više. Tvoje teze se temelje na pretpostavkama, glasu slavonije i glasu koncila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: