Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a otkud ti znaš da li bi oni imali ispred sebe nešto za novce ili ne ako sviraju samo za gušt? ljudi rade kojekakve stvari iz čistog gušta, pa šta ako usput nešto i zarade. osim toga, da ti guzica nije umišljena, ne bi gledala na ulične svirače kao na prosjake koji ne znaju ništa drugo raditi i ne bi gledala na ulično sviranje kao nešto što nije dostojno 'pravog posla'. ako ništa ne sviraš, probaj. možda ti se svidi.

pisaut

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2011. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pootzko

Ja nigdje nisam spomenula da oni prose i da ne znaju ništa drugo raditi, to si ti rekao, a ako ne znaš čitati s razumijevanjem, ponavljam napisano - "na pošten način zaradit koju kintu".
Stvarno ne znam koji je tvoj problem, je li možda konstipacija u pitanju, ali iznimno mi je drago da svoje poteškoće rješavaš ovako javno, bez ustezanja, na ovome forumu.
Divim ti se.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
Naslađujete se nad jadnom djecom


Otkad su klipani od 20 godina djeca?

Mislim da se ovdje nitko ne naslađuje njihovoj nesreći, prije gluposti. I to ne gluposti dotičnog dvojca nego gluposti općenito među mladim ljudima, koji ne razmišljaju svojom glavom.

Prag tolerancije nam je porastao. Prije je bilo sramota ako te uhvate u krađi žvaka, a sad se još žica da bi se pomoglo dilerima i naziva ih se djecom. Strašno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
[Zasto?] i vjerojatno najbolje objasnjenje zasto i kome predati novce:
caffe bar Bell u Josipovcu ( novo naselje preko puta crkve)
caffe bar BA u visnjevcu na glavnoj cesti (pocetak visnjevca)



Odana lokacija odakle bi se droga dilala da su uspjeli?


Leteci mungos je napisao/la: ›
[odgovor] i dobiva jos bolji odgovor:
[size=10]Ni mi sve ne znamo, znamo samo iznos koji trebaju skupiti...pretpostavljamo da je za izrucenje u hrvatsku ali ne mozemo nista sa sigurnoscu tvrditi Sad

10.000 eura za pocetak, sveukupno 50.000 po informacijama s kojima mi raspolazemo.


A ovo je tek vrhunac gluposti. Donijeti novac u kafić u koji zalaze dileri, predati nepoznatim osobama novac i vjerovati da će to završiti tamo gdje treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
suny
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da ja jedini malo drugacije razmisljam.

Iako nemam ni jedno opravdanje za tu dvojicu ... izuzetno zalim njihove roditelje.

Em su ocajni sto imaju kretene za djecu ... em bi im mozda ovaj posjet i vidjenje moglo biti posljenje.

U svom tom ocaju, nemaju love, a srce ih vuce da vidje svoju djecu.

Pa i ako netko nema osjecaj ili zelju dati zeni novac da vidi sina ... mozda ne bi trebao ni trovati.

Sve nase mame nas vole najvise, bez obzira kakvi smo ispali.

Bravo, ajde jedan pamentan komentar, da se netko od nas nađe u takvoj situaciji sigurno bi poželio vidjeti svoje roditelje.Priznajem , napravili su tešku glupost i zato će biti kažnjeni , ali zašto osuđivati roditelje koji možda stvarno nisu ništa krivi. Nagledao sam se likova u životu koji su imali jako dobre roditelje, ali su svejedno činili gluposti ali i suprotnih situacija. Ovdje je previše ljudi koji se naslađuju tuđom nesrećom, valjda im je dosadno u životu ili su puritanci možda.

E stvarno više je tema prožvakana. Pridružujem se sličnim komentarima, jer mi je od ljudske gluposti gore licemjerstvo i pametovanje, pranje vlastite savjesti na račun tuđe nesreće. Dečke su uhvatili, jedino po tome se razlikuju od možda uglednih građana ovog grada. Možda onih koje svaki dan pozdravljate zato što imaju kućerinu, i dobro ih je poznavati, zlu ne trebalo...a nisu drugačije mogli steći imovinu nego kriminalom. Naslađujete se nad jadnom djecom, koji su htjeli zaraditi brzu lovu!? Pa netko im je trebao reći da su zakasnili bar dvadeset godina, kad su im pokrali i djetinjstvo i mladost i starost.
Totalno me izludi kad se ovako nešto komentira danima, a nove doktore medicine nitko nije ni pokušao komentirati. Koji crnjak, čekaju svi da netko pogriješi, pa da se danima naslađuju nad njihovom nesrećom, ili da uzme kavu i žestu, pa da ga optuže za korupciju. Nisu djeca glupava, bolje biti kriminalac, nego ugledan doktor. A do toga nisu došli razmišljanjem, nego učenjem na primjeru. Osim toga, dileri ne bi imali posla da nema ovisnika. Nije kriv diler, već ovisnik, ali to je već off...


mašala! potpis!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da se ovdje nitko ne naslađuje njihovoj nesreći, prije gluposti. I to ne gluposti dotičnog dvojca nego gluposti općenito među mladim ljudima, koji ne razmišljaju svojom glavom.

Prag tolerancije nam je porastao. Prije je bilo sramota ako te uhvate u krađi žvaka, a sad se još žica da bi se pomoglo dilerima i naziva ih se djecom. Strašno.
pametnome dosta...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne vidim neku glupost da su učinili to je kazneno dijelo i ne kužim te spike s puštanjem. Zašto bi ih pustili? Jer imaju 20 godina, pa onda nek se prag punoljetnosti podigne na 40 godina i možda do tada skuže što je dobro a što ne. Mislim o čemu Vi pričate, o tome kako su pogrešili a kad su Glavonju osudili svi ste likovali jer je ubio nevine ljude pa bože moj zar dileri ne truju nevine ljude. Možda je Glava to odma riješio ali dileri ubijaju s odgodom. Ovo s lovom mi nije jasno. Spominje se neka rata od 10k eura. Nisam čuo da se u Paragvaju trguje s kriminalcima ili je to možda rata koju moraju platiti šefovima zbog izgubljene droge. Potpuno shvaćam roditelje i suosjećam s njima ali odgovornost je na njima. Nema vađenja na onu nisam znao jer vidim po nekim pričama da su se znali keriti po gradu. Kako je to moguće ako si socijalni slučaj?! Zašto ih roditelji nisu priupitali odakle im novci ili su nešto naslućivali a možda nisu smjeli spomenuti. Podrška prijatelja je OKe i treba tako bez obzira što uradili (možete me osuditi zbog toga) ali ići u krajnost je suludo. Kao super su dečki i ine gluposti pored nekih priča da baš i nisu neke dobrice. Možda su to laži ali možda lažu obije strane. Žalosno je što će im biti prestrašno no što je tu je, ako se baviš frajerskim poslom isto tako frajerski izdrži kaznu ma koliko ona bila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dileri truju samo one koji žele da ih truju!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
feedmatekill
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Food for the thought: ja moram radit za svoj novac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa svi nešto rade za novac. I oni su radili za novac. Doduše, kriminalne radnje. Moram primjetiti da imate dvostruka mjerila. Po čemu se dileri ikakvih droga razlikuju od dilera automobilima, cigaretama, alkoholom... Svi imaju svoje tržište i dok ono postoji biti će i dilera i robe. Smile

Raskenjali ste se po ovim temama kao da ste Slavko Sakoman glavom i bradom, a o ovoj tematici jako malo ili gotovo ništa neznate. Ako pak znate, uskačete sami sebi u usta prozivanjem i osuđivanjem. Nemožeš mi pričati kako je voziti ferari ako nikada u njega nisi ni sjeo. Wink

Post se odnosi na pojedince koji će se vrlo lako prepoznati u ovome i krenuti sa napadima kao obranom.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ssohe
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 2:11 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadnjih nekoliko dana pratim slučaj ovih dečkiju na osijek031 forumu, ali i po ostalim portalima/forumima, ali sam se tek sada odlučio malo to prokomentirati...

Moj prvi komentar bi bio: "GAMAD!". Da! GAMAD, OLOŠ, ŠLJAM. I ne, ne mislim na Mirka i Domagoja, već na POJEDINCE sa ovog foruma i nažalost moje sugrađane. LJUDI pa ZAPITAJTE se malo, vi se tu naslađujete kako će dečke silovati u zatvoru, kako se nikad neće vratiti kući, govorite da trebaju crknuti tamo i takve stvari, pa gdje vam je LJUDSKOST? Pričate na koliko bi ih vi strpali u zatvor, vi bi ovo, vi bi ono,
pa tko ste vi da sudite?

Dečki su napravili ENORMNU glupost, i za to će biti siguran sam adekvatno kažnjeni. O moralnosti njihovog čina suvišno je raspravljati,to što su napravili je kažnjivo djelo i točka.
Vjerujem da su oni najsvjesniji od svih vas tu mudraca u kolikim su oni govnima. Lako je vama raspravljati i naslađivati se iz svoje udobne fotelje dok vičete mami da vam napravi sendvič.

Također vidim da ima pojedinaca koji se pitaju odakle dečkima novci za put u Paragvaj, to govori sve o inteligenciji tih pojedinaca, i vjerujem da je svakom ko ima IQ veći od broja cipela jasno da iza toga stoji netko tko je to organizirao i njih "regrutirao", zato mislim da su komentari za priloge Mirkovoj majci za odlazak u Paragvaj u najmanju ruku idiotski. Očito je da ljudi nemaju novaca, i vjerujem da svatko ko ih poznaje, i ima ljudskosti i sredstava će pomoći njegovoj majci da ode u Paragvaj. Ljudski je pomoći.
Tko ste vi da komentirate ško će netko raditi sa svojim novcima i je li apsurdno davati priloge majci jednog dilera?!
Možda i jesu dileri, ali su i dalje ljudi , vjerojatno i bolji od nekih ovdje!

Najapsurdniji od svih komentara su mi oni tipa "nasu djecu bi trovali" ili "prodavali bi drogu ispred skole". Pa ljudi di vi živite?
Znate li vi kolika je cijena grama kokaina? Ispred škole? Kada je u Osijeku nekom djetetu prišao diler ispred škole i pitao ga želi li kokain? Da vam ja kažem?! NIKADA!
Jeste li vi vidjeli djecu ispred škole kako na klupama slažu crte koke ili kako četvrtašići izlaze iz wc-a navučeni ko svinje sa smotanom novčanicom u ruci?
Jelda da niste? NISTE! Pa zašto pobogu onda pišete takve pizdarije?


Cilj mog posta nije bio opravdavati ove momke, i ako sam slučajno uvrjedio nekoga, nije me briga. Ako se barem netko ovdje priupita o svojim teškim rječima i donese neki zaključak iz toga, ja ću biti jako sretan!
Za djelo ovih momaka opravdanja nema, oni su si sami krivi, sami su donijeli tu odluku, nitko ih nije oteo i odnio u Paragvaj.
Odmah se nalaze zlobnici koji okrivljuju roditelje, koji su svakako jednim djelom krivi, trebali su ih možda drugačije usmjeriti,
dati im manje slobode, ali što sada mi imamo od tog zaključka? Baš ništa.
Svako tko vuče kokain radi zato što to on želi, rijetke je netko natjerao na to, rijetki imaju i novaca za takav skupi hobi.
Priča se da to ovisi o odgoju, ali ipak, ne donosi odgoj odluku, vi sami donosite odluku o svojim postupcima, svatko je krojač svoje sreće!

Vidite, tako ste i vi odlučili tu pisati pizdarije o ovim momcima, a vjerujem da ste vi svi mišljenja kako ste fino odgojeni i baš ste si super?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 5:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ssohe je napisao/la: ›
Zadnjih nekoliko dana pratim slučaj ovih dečkiju na osijek031 forumu, ali i po ostalim portalima/forumima, ali sam se tek sada odlučio malo to prokomentirati...

Moj prvi komentar bi bio: "GAMAD!". Da! GAMAD, OLOŠ, ŠLJAM. I ne, ne mislim na Mirka i Domagoja, već na POJEDINCE sa ovog foruma i nažalost moje sugrađane. LJUDI pa ZAPITAJTE se malo, vi se tu naslađujete kako će dečke silovati u zatvoru, kako se nikad neće vratiti kući, govorite da trebaju crknuti tamo i takve stvari, pa gdje vam je LJUDSKOST? Pričate na koliko bi ih vi strpali u zatvor, vi bi ovo, vi bi ono,
pa tko ste vi da sudite?

Dečki su napravili ENORMNU glupost, i za to će biti siguran sam adekvatno kažnjeni. O moralnosti njihovog čina suvišno je raspravljati,to što su napravili je kažnjivo djelo i točka.
Vjerujem da su oni najsvjesniji od svih vas tu mudraca u kolikim su oni govnima. Lako je vama raspravljati i naslađivati se iz svoje udobne fotelje dok vičete mami da vam napravi sendvič.

Također vidim da ima pojedinaca koji se pitaju odakle dečkima novci za put u Paragvaj, to govori sve o inteligenciji tih pojedinaca, i vjerujem da je svakom ko ima IQ veći od broja cipela jasno da iza toga stoji netko tko je to organizirao i njih "regrutirao", zato mislim da su komentari za priloge Mirkovoj majci za odlazak u Paragvaj u najmanju ruku idiotski. Očito je da ljudi nemaju novaca, i vjerujem da svatko ko ih poznaje, i ima ljudskosti i sredstava će pomoći njegovoj majci da ode u Paragvaj. Ljudski je pomoći.
Tko ste vi da komentirate ško će netko raditi sa svojim novcima i je li apsurdno davati priloge majci jednog dilera?!
Možda i jesu dileri, ali su i dalje ljudi , vjerojatno i bolji od nekih ovdje!

Najapsurdniji od svih komentara su mi oni tipa "nasu djecu bi trovali" ili "prodavali bi drogu ispred skole". Pa ljudi di vi živite?
Znate li vi kolika je cijena grama kokaina? Ispred škole? Kada je u Osijeku nekom djetetu prišao diler ispred škole i pitao ga želi li kokain? Da vam ja kažem?! NIKADA!
Jeste li vi vidjeli djecu ispred škole kako na klupama slažu crte koke ili kako četvrtašići izlaze iz wc-a navučeni ko svinje sa smotanom novčanicom u ruci?
Jelda da niste? NISTE! Pa zašto pobogu onda pišete takve pizdarije?


Cilj mog posta nije bio opravdavati ove momke, i ako sam slučajno uvrjedio nekoga, nije me briga. Ako se barem netko ovdje priupita o svojim teškim rječima i donese neki zaključak iz toga, ja ću biti jako sretan!
Za djelo ovih momaka opravdanja nema, oni su si sami krivi, sami su donijeli tu odluku, nitko ih nije oteo i odnio u Paragvaj.
Odmah se nalaze zlobnici koji okrivljuju roditelje, koji su svakako jednim djelom krivi, trebali su ih možda drugačije usmjeriti,
dati im manje slobode, ali što sada mi imamo od tog zaključka? Baš ništa.
Svako tko vuče kokain radi zato što to on želi, rijetke je netko natjerao na to, rijetki imaju i novaca za takav skupi hobi.
Priča se da to ovisi o odgoju, ali ipak, ne donosi odgoj odluku, vi sami donosite odluku o svojim postupcima, svatko je krojač svoje sreće!

Vidite, tako ste i vi odlučili tu pisati pizdarije o ovim momcima, a vjerujem da ste vi svi mišljenja kako ste fino odgojeni i baš ste si super?!



iiiii ?????
u cemu je problem....
kako god su oni odlucili biti kriminalci
tako smo i mi...hvala bogu vecina...odlucili ostati na pozitivnoj strani
i iz udobnosti dvoje fotelje pljuvati po kriminalcima....
jer neceš vjerovati...po meni je to sasvim normalno da pljujem po necemu što ne valja i što nikako ne može biti moralno u niti jednom imalo normalnom društvu....
i upravo je tu problem...
što se sad ide više išcucavati onima koji govore protiv kriminala...nego za one koji kriminal podržavaju....

sve se vrti oko toga...da su oni kao i svi mi...imali priliku odabrati na kojoj strani ce biti...na strani dobroga...ili na strani kriminala....
kako su decki pokazali oni su odlucili biti kriminalci
i samim tim...to meni kao nekome koji poštuje moralna nacela života daje da pljujem po svemu što ne valja......
i to mi daje za pravo da iznesam svoje mišljenje u vezi toga....
tko god smatra kako se preko kriminala treba zažmiriti i misliti...boli me briga to se događa nekome drugom.....taj se dobro zajebao...
jer s takvim mišljenjem okretanja glave i žmirenja...samo pomažemo kriminalcima da i dalje obavljaju svoje poslove...kakvi god oni bili.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: › Raskenjali ste se po ovim temama kao da ste Slavko Sakoman glavom i bradom, a o ovoj tematici jako malo ili gotovo ništa neznate.
Sto se ima znati o ovoj temi (svercanju droge u utrobi)? Postoji li neki skriveni, dublji smisao za koji smatras da si upucen?

Citat: › Nemožeš mi pričati kako je voziti ferari ako nikada u njega nisi ni sjeo. Wink
Mislis li ovdje da ljudi ne bi trebali ovo smatrati kriminalnim djelom zato sto nikada nisu sami svercali drogu, ili mislis da o svercu kokaina ne bi trebao govoriti nitko tko kokain smrkao nije?

Kao sto su neki vec napisali, dva krimosa i sabana k'o dva krimosa i sabana.

Veci i zanimljiviji fenomen je reakcija javnosti, prijatelja, poznanika, drugih sabana. Fenomen iz sfere duboke drustvene patologije.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ssohe je napisao/la: ›
Možda i jesu dileri, ali su i dalje ljudi , vjerojatno i bolji od nekih ovdje!


Mda. Švercali su i dilali za Caritas i Crveni križ. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 9:21 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovog ima samo u lijepoj našoj!

dva mulca poznata po bahatom ponašanju, zgubidani i neradnici.
u profilima slike poznatih dilerčiča iz jednog srpskog filma...
dečki, ne od 15 godina nego od 21 godinu!

ne,oni nisu učinili nikakvu glupost nego su svjesno počinili kazneno djelo.
Da im je ovo prošlo, po gradu bi se bahatili u novom autu i financirali prijatelje hijene...bili bi glavne face vauuu!
a ja bi bio budala što crnčim za svoju plaću...
a sad ispada da su nesretnici koji su napravili pogrešku...halloooo,21 godina?pogreška?
de ljudi smješni ste!
dabogra sav gradski šljam završio ovako, svi ti frajeri koji se po gradu furaju u audijima a zna se da nemaju 2 promila inteligencije u glavi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: