Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › jel nije vec sazvakana ova tema ? iz svakog moguceg ugla, zalosno je da se po cjele dane samo o ovome prica, gdje god se okrenes...


TAKO I TREBA. Da se barem jedan potencijalni siroti diler kojeg život nije štedio opameti na vrijeme, dovoljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
umbo
Offline
Ukupno postova: 130
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja cu poludit Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 16:49 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Haha. Procitao malo sto pise u toj grupi podrske na FB-u. Grupu je kreirao netko na podnednakoj razini kao i ova dva lika... novci se skupljaju kao sto se onomad po svijetu skupljala pomoc za obranu Hrvatske...


Nevjerojatno.
Frajeri odu u Paragvaj da švercaju drogu, donesu je u Osijek, prodaju djeci, uhvati ih policija - dakle spriječi da ovamo donesu drogu - i sada ima lumena koji žele da Osječani daju lovu kako bi nam se ti kriminalci vratili na ulicu?
Sjajno.
A kada se već skuplja lova, možda da skupimo malo više, pa da momci nešto i donesu, prodaju pred nekom školom i vrate lovu?
Kad su već potegli tako daleko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je sumrak zdravog razuma i ovaj primjer samo dokazuje koliko je današnja mladež zaglupljena. čast izuzetcima. prije su mladi u naponu mentalne snage razmišljali kako mijenjati svijet, a danas većina tih istih mladih rezonira kao da nije s ovog planeta. ovo čak više nije ni smiješno što mi je, moram prizati, bilo do sada, ovo je sad već tužno...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.01.2011. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ovo je strašno!sad će jadni biti žrtve,kao da nisu to htijeli napraviti,nisu znali šta rade....
a i ti roditelji nisu se pitali di su im djeca,de molim te!
odakle njima uopće novci za karte,ak im roditelji žive od socijalne pomoći??nisu mogli s tih 10000kn pomoći roditeljima??ma odjeb lagani....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko je za to da se organizira nekakav humanitarni koncert na glavnom trgu.....nebili se namaknulo tih nekoliko iljada ojra....
ajde ne budite škrti....
pomozite jadnim naivnim i nadasve neshvacenim dilerima....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2011. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da ja jedini malo drugacije razmisljam.

Iako nemam ni jedno opravdanje za tu dvojicu ... izuzetno zalim njihove roditelje.

Em su ocajni sto imaju kretene za djecu ... em bi im mozda ovaj posjet i vidjenje moglo biti posljenje.

U svom tom ocaju, nemaju love, a srce ih vuce da vidje svoju djecu.

Pa i ako netko nema osjecaj ili zelju dati zeni novac da vidi sina ... mozda ne bi trebao ni trovati.

Sve nase mame nas vole najvise, bez obzira kakvi smo ispali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je sumrak zdravog razuma i ovaj primjer samo dokazuje koliko je današnja mladež zaglupljena. čast izuzetcima. prije su mladi u naponu mentalne snage razmišljali kako mijenjati svijet, a danas većina tih istih mladih rezonira kao da nije s ovog planeta. ovo čak više nije ni smiješno što mi je, moram prizati, bilo do sada, ovo je sad već tužno...

Potpisujem sve od riječi do riječi. Ovo je postalo tužno, jako tužno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metalac-os
Offline
Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ovo stvarno nije jasno, cuo sam cak da im ovo nije prvi ovakav "put". Mislim koja pametna osoba ce dat lovu da se dileri vrate u Hrvatsku??? I ovaj sto je objavio clanak u glasu i ovdje je bas pametan, Bože siđi pa vidi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože sačuvaj..............
jednostavno nemogu vjerovati da u članku stoji broj računa.....
kao da nije dosta što se o tome već danima raspravlja na sve strane i tolika pozornost se pridaje....
danas se stvarno ništa pametno nemože niti čuti niti vidjeti......
ima toliko tužnih priča,nesretnih sudbina i ljudi kojima je život udijelio takva sranja da se većina nebi znala nositi s njima i šute i trpe....
meni je apsurdno za ovako nešto davati novac....ako se usporedi s nekim tko npr ima rijetku bolest i skuplja za operaciju i slično...
strašno....
a tek kretenizam na fejsu sa osnivanjem grupica potpore.... osijek031.com smile
neka im lijepo ovi što lajkaju doniraju novce...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da ja jedini malo drugacije razmisljam.

Iako nemam ni jedno opravdanje za tu dvojicu ... izuzetno zalim njihove roditelje.

Em su ocajni sto imaju kretene za djecu ... em bi im mozda ovaj posjet i vidjenje moglo biti posljenje.

U svom tom ocaju, nemaju love, a srce ih vuce da vidje svoju djecu.

Pa i ako netko nema osjecaj ili zelju dati zeni novac da vidi sina ... mozda ne bi trebao ni trovati.

Sve nase mame nas vole najvise, bez obzira kakvi smo ispali.

Bravo, ajde jedan pamentan komentar, da se netko od nas nađe u takvoj situaciji sigurno bi poželio vidjeti svoje roditelje.Priznajem , napravili su tešku glupost i zato će biti kažnjeni , ali zašto osuđivati roditelje koji možda stvarno nisu ništa krivi. Nagledao sam se likova u životu koji su imali jako dobre roditelje, ali su svejedno činili gluposti ali i suprotnih situacija. Ovdje je previše ljudi koji se naslađuju tuđom nesrećom, valjda im je dosadno u životu ili su puritanci možda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlatko031
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 20:16 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uredništvo osijek031.com je pogriješilo. Naime u gore navedenom tekstu, broj tekučeg računa nije točan. Molim uredništvo da se što prije javi da im saopčim pravi/moj broj računa. Tako će novac doči u prave ruke, a ne smrdljivim dilerima koji imaju para za put u Paragvaj. Ja ne mogu do Pečuha otić.
Kad ovaj, inače dobar portal, koji redovito čitam, objavljuje ovakva smeča od članaka, neka se isprsi, pa nek doniraju traženi iznos uz zamjenu za prava na objavu njihove priče kad se vrate! A vratit će se.. ne!
Žalim te roditelje, ali gamad u Paragvaju ne. Nek jave roditeljima gdje drže novac koji su zaradili na dilanju i problem je riješen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da ja jedini malo drugacije razmisljam.

Iako nemam ni jedno opravdanje za tu dvojicu ... izuzetno zalim njihove roditelje.

Em su ocajni sto imaju kretene za djecu ... em bi im mozda ovaj posjet i vidjenje moglo biti posljenje.

U svom tom ocaju, nemaju love, a srce ih vuce da vidje svoju djecu.

Pa i ako netko nema osjecaj ili zelju dati zeni novac da vidi sina ... mozda ne bi trebao ni trovati.

Sve nase mame nas vole najvise, bez obzira kakvi smo ispali.

Bravo, ajde jedan pamentan komentar, da se netko od nas nađe u takvoj situaciji sigurno bi poželio vidjeti svoje roditelje.Priznajem , napravili su tešku glupost i zato će biti kažnjeni , ali zašto osuđivati roditelje koji možda stvarno nisu ništa krivi. Nagledao sam se likova u životu koji su imali jako dobre roditelje, ali su svejedno činili gluposti ali i suprotnih situacija. Ovdje je previše ljudi koji se naslađuju tuđom nesrećom, valjda im je dosadno u životu ili su puritanci možda.

E stvarno više je tema prožvakana. Pridružujem se sličnim komentarima, jer mi je od ljudske gluposti gore licemjerstvo i pametovanje, pranje vlastite savjesti na račun tuđe nesreće. Dečke su uhvatili, jedino po tome se razlikuju od možda uglednih građana ovog grada. Možda onih koje svaki dan pozdravljate zato što imaju kućerinu, i dobro ih je poznavati, zlu ne trebalo...a nisu drugačije mogli steći imovinu nego kriminalom. Naslađujete se nad jadnom djecom, koji su htjeli zaraditi brzu lovu!? Pa netko im je trebao reći da su zakasnili bar dvadeset godina, kad su im pokrali i djetinjstvo i mladost i starost.
Totalno me izludi kad se ovako nešto komentira danima, a nove doktore medicine nitko nije ni pokušao komentirati. Koji crnjak, čekaju svi da netko pogriješi, pa da se danima naslađuju nad njihovom nesrećom, ili da uzme kavu i žestu, pa da ga optuže za korupciju. Nisu djeca glupava, bolje biti kriminalac, nego ugledan doktor. A do toga nisu došli razmišljanjem, nego učenjem na primjeru. Osim toga, dileri ne bi imali posla da nema ovisnika. Nije kriv diler, već ovisnik, ali to je već off...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislila da su frendovi i svi kojima je žao, već po medijskoj objavi počeli davati pare za posjet...

Radije dajem onom djetetu što tambura u Kapucinskoj po hladnoći kao i ostalim sviračima. Barem ih nije sramota na pošten način zaradit koju kintu kad ne mogu drugačije.


offtopic ali - W.T.F??? kakav je to komentar? kao prvo zašto bi bilo sramota svirat na ulici? šta je to nešto manje časno od tvog "profinjenog" uredskog ili kakvog već drugog posla? kao drugo odakle uopće pretpostavka da je uličnim sviračima to jedini izvor zarade? možda neki od njih zarađuju duplo više od tvoje fine umišljene guzice, ali eto.. vole usput i svirat za ljude da im pri tome nije uopće važno što će zaradit svirajući vani već im je fora sjest i svirat s koferom ispred sebe... spusti se na zemlju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2011. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pootzko
U redu, moj bed što sam pretpostavila da je sviračima to jedini izvor zarade, ali izvor zarade svakako jest jer inače ispred sebe ne bi imali kutiju/kapu za novce da im je to "fora" i to rade iz čistog gušta.
Također ti pretpostavljaš gdje ja radim i koliko je moja guzica umišljena.
Ja sam se na Zemlji i rodila, za tebe nisam sigurna. osijek031.com smile

Btw sjajan elokventan rječnik, pridjevi ti sjajno idu. osijek031.com smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: