Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaajte
pa znate što bi mi svi trebali napraviti........
za početak se obratiti crkvenim redovima da pokrenu postupak proglašenja aktera ove priče blaženima.....
a onda bi se mogle početi proizvoditi akcijske figure....ipak to su novi idoli nacije........
onda slijedi tisak na majice...torbe...pernice....
jumbo plakati uz ceste....
a onda se svi trebaju okupiti na trgu i uz zvuke gitare,pjesmu i molitvu skupljati donacije......

strašno.......
roditelji djece s autizmom iz članka od danas nemaju centar već moraju u druge gradove...i bore se s nečim uistinu strašnim...s nečim što nisu mogli izabrati jer nije bilo izbora.......
a ovdje se brani nešto ovako....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... ako je nekima ovdje normalno braniti dilere s tezom glupost, diler je kao i svaki drugi posao ili ipak su ljudi onda mi je drago da spadam u onu drugu stranu. Moralno je upitan vaš čin milosrđa jer je to obično kazneno djelo i šta sad pogriješili su. Dobro, ajmo ih pustiti kući. Kakva glupost, pa zar treba onda svakog tko se pokaje pustiti kući. Malo sam silovao, priprcalo mi se ma neću više ili bolestan sam pa mi se sviđa vaš braco i to je OKe. Kakva su to opravdanja?! Moralno i zakonski je to zločin a naslađivanje sudbinom kriminalaca bi trebalo biti zločin. Pa šta bi trebali, navijati za njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha znas da ce se izruciti...

ovo kad sam vidio, 1000+ like-a ovu grupu hhhazhah
a sam klinkice nest komentiraju i lajkaju statuse hahahha (fali im bijelog na ler)

donirajte meni na ziro racun: 2484008-3486729869 treba mi za cugat veceras. ajde nemojte danas otici na kafu, kupit si cigare i meni donirajte par kunica za 2-3 vopsa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › ... ako je nekima ovdje normalno braniti dilere s tezom glupost, diler je kao i svaki drugi posao ili ipak su ljudi onda mi je drago da spadam u onu drugu stranu. Moralno je upitan vaš čin milosrđa jer je to obično kazneno djelo i šta sad pogriješili su. Dobro, ajmo ih pustiti kući. Kakva glupost, pa zar treba onda svakog tko se pokaje pustiti kući. Malo sam silovao, priprcalo mi se ma neću više ili bolestan sam pa mi se sviđa vaš braco i to je OKe. Kakva su to opravdanja?! Moralno i zakonski je to zločin a naslađivanje sudbinom kriminalaca bi trebalo biti zločin. Pa šta bi trebali, navijati za njih.


Eto, ako nekima od ovih koji osuđuju one koji osuđuju (bune se protiv toga što se osuđuje dva kriminalca, a isto tako rade isto, jer tko ste vi da osuđujete one koje osuđuju????) neka pročitaju ovo par puta pa onda još par puta i tako dok ne shvate.

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Veci i zanimljiviji fenomen je reakcija javnosti, prijatelja, poznanika, drugih sabana. Fenomen iz sfere duboke drustvene patologije.


Upravo tako. A ne mogu ne primjetiti da je većina podržavatelja ovih dilerčića nepismena i da slušaju narodnjake, sigurno bi se mogla nekakva studija napraviti o tome Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 12:11 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je promakla jedna važna činjenica,a smatram ju važnom da bih bolje razumjela cijelu priču pa molim uputećene da me prosvijetle. Naime,nisam skužila kako su ta dva dečka uopće i zarvšila u Paragvaju? Tko ih je i kako navukao na tanak led?
Priče o ovakvim i sličnim "mulama" me uopće ne čude; ne znam gleda li netko dokumentarce na tu temu na National Geographicu, o posve nedužnim i jaaaako naivnim ljudima koji se ni krivi ni dužni nađu po zatvorima u Panami,Paragvaju,Ekvadoru i sličnim zemljama. Jučer je baš bila priča o curi iz Londona koja je išla u Ekvador pomoći nekom frendu oko vize i na kraju kad se vraćala kući,ovaj joj je u dno torbe stavio pola kile kokaina. Epilog: dobila je 8 godina zatvora!!!
Da zaključim, u neku mi je ruku i žao tih naivnih i očito ne baš pametnih dečkiju,ali ovo sa otvaranjem žiro računa i skuplajnjem novca mi je doista nepojmljivo. Dokle seže ljudska glupost?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: › Raskenjali ste se po ovim temama kao da ste Slavko Sakoman glavom i bradom, a o ovoj tematici jako malo ili gotovo ništa neznate.
Sto se ima znati o ovoj temi (svercanju droge u utrobi)? Postoji li neki skriveni, dublji smisao za koji smatras da si upucen?

Citat: › Nemožeš mi pričati kako je voziti ferari ako nikada u njega nisi ni sjeo. Wink
Mislis li ovdje da ljudi ne bi trebali ovo smatrati kriminalnim djelom zato sto nikada nisu sami svercali drogu, ili mislis da o svercu kokaina ne bi trebao govoriti nitko tko kokain smrkao nije?

Kao sto su neki vec napisali, dva krimosa i sabana k'o dva krimosa i sabana.

Veci i zanimljiviji fenomen je reakcija javnosti, prijatelja, poznanika, drugih sabana. Fenomen iz sfere duboke drustvene patologije.


Obje rečenice si izvukao iz konteksta. Moralizirate bzvz. Mislim Hrvati su općenito poznati kao moralisti s tonu putra na glavi, no nema veze. Smile

Niti branim, nit' osuđujem. Doslovno mi za njihov problem puca patka, ali se smijem pojedinim komentarima s obje strane. Smile


Zadnja promjena: avantgarde; 20.01.2011. 13:10; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 12:25 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Jučer je baš bila priča o curi iz Londona koja je išla u Ekvador pomoći nekom frendu oko vize i na kraju kad se vraćala kući,ovaj joj je u dno torbe stavio pola kile kokaina. Epilog: dobila je 8 godina zatvora!!!
Da zaključim, u neku mi je ruku i žao tih naivnih i očito ne baš pametnih dečkiju,ali ovo sa otvaranjem žiro računa i skuplajnjem novca mi je doista nepojmljivo. Dokle seže ljudska glupost?


Njima je netko nagurao kokain u usta i netjerao da progutaju, ili jadni nisu znali da bomboni tako ne izgledaju...?

Ljudska glupost je bezgranična.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 12:40 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je promakla jedna važna činjenica

Naime,nisam skužila kako su ta dva dečka uopće i zarvšila u Paragvaju? Tko ih je i kako navukao na tanak led?


Po nekim komentarima ovdje mislim da su ih udarili palicom po glavi i takve su ih dok su bili u nesvijesti odvukli u Paragvaj. Kada su se probudili naišli su na dobre ljude koji su im objasnili da se nalaze u Paragvaju, da su ih oteli neki zli ljudi i da se u Osijek mogu vratiti samo ako pojedu vitamine od kojih će postati nevidljivi. Oni mladi i naivni kakvi već jesu pojedu te kapsule, i tako nevidljivi krenu na aerodrom. Ništa ne sluteći prolazeći tako nevidljivi aerodromom, zaustavi ih paragvjaska policija, u prvi tren naša dva heroja su pomislila da Paragvajci imaju nekakve posebne naočale kojima mogu vidjeti nevidljive, da bi dosta kasnije ipak shvatili da to što su pojeli, nisu bili vitamini od kojih se postaje nevidljiv, već kokain. I tako sada jadni i nasamareni čekaju pomoć...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
Jučer je baš bila priča o curi iz Londona koja je išla u Ekvador pomoći nekom frendu oko vize i na kraju kad se vraćala kući,ovaj joj je u dno torbe stavio pola kile kokaina. Epilog: dobila je 8 godina zatvora!!!

gledao sam i ja. njoj je nađeno u podstavi torbe, pa može ispasti i da joj je podmetnuto. ovima je nađeno u želucima. ne možeš biti baš toliko naivan da ti tako nešto bude podmetnuto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da,to je točno...nitko nije toliko naivan ni glup. Ipak, kod ove cure se ispostavilo da je taj navodni frend i bio zaslužan za cijelu spačku te da im je kompletno prijateljstvo bilo laž; a nije baš da je bila neka balavica. Vjerujem da su ovi od 20 bili još lakši plijen
Paziti s kime se družimo,a još više kome vjerujemo.

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eastsidaz
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najapsurdniji od svih komentara su mi oni tipa "nasu djecu bi trovali" ili "prodavali bi drogu ispred skole". Pa ljudi di vi živite?
Znate li vi kolika je cijena grama kokaina? Ispred škole? Kada je u Osijeku nekom djetetu prišao diler ispred škole i pitao ga želi li kokain? Da vam ja kažem?! NIKADA!
Jeste li vi vidjeli djecu ispred škole kako na klupama slažu crte koke ili kako četvrtašići izlaze iz wc-a navučeni ko svinje sa smotanom novčanicom u ruci?
Jelda da niste? NISTE! Pa zašto pobogu onda pišete takve pizdarije?

TO CARE POTPISUJEM...

respekt za likove, bed mi je staraca,a i njih, jel su u sranjima svjetskim, ako dobiju robiju, gotovo je s njima.....A PARE MAJCI NEK UPLATI LIK KOJI IH JE POSLAO!!

_________________
stay off you computer thug
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bilo je par puta da su ih isto tako na prijevaru navukli u neku zemlju i oblijepili sa nekoliko kila kokaina oko trbuha, nogu.. i pratili su ih do ulaska u avion

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 14:22 
Naslov:  Re: Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ssohe je napisao/la (Pogledaj post): ›

Najapsurdniji od svih komentara su mi oni tipa "nasu djecu bi trovali" ili "prodavali bi drogu ispred skole". Pa ljudi di vi živite?
Znate li vi kolika je cijena grama kokaina? Ispred škole? Kada je u Osijeku nekom djetetu prišao diler ispred škole i pitao ga želi li kokain? Da vam ja kažem?! NIKADA!
Jeste li vi vidjeli djecu ispred škole kako na klupama slažu crte koke ili kako četvrtašići izlaze iz wc-a navučeni ko svinje sa smotanom novčanicom u ruci?
Jelda da niste? NISTE! Pa zašto pobogu onda pišete takve pizdarije?


Ako netko piše pizdarije onda si to ti, a još ti nije bilo ni teško logirati se da bi ovako nešto napisao, svaka čast! A od svih silinih pizdarija koje si napisao ovo mi je najviše zapalo za oko. Da li to postoji nekakva škola ili nešto što specijalizira dilanje određene vrste droge, ako hoćeš heroin tražiš onoga tko je završio specijalizaciju za heroin, ako hoćeš kokain tražiš onoga za kokain, ako hoćeš travu tražiš...
Uhvatili su ih sa kokainom, a to što ih nisu uhvatili sa nečim drugim i to još ovdje je pitanje za našu policiju, ali eto to je naka druga tema...


Zadnja promjena: markonato; 20.01.2011. 14:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.01.2011. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U busu danas, sjede dva dečka blizu mene i započeli raspravu. Bili su na nekom testiranju za posao, nadaju se da će ga dobiti kako bi ljeto proveli radeći na moru kao konobari. Jedan od njih ističe kako mu još nije sjeo cijeli iznos od nekog posla što ga je radio prošlog ljeta. Obojica dvadesetak godina imaju.
Zašto su oni izabrali teži način da dođu do primanja i nisu kao ova dvojica jednostavno odlučili baviti se kriminalnim djelatnostima? Sigurno bi više zaradili, vozili bolje aute, jebali bolje sponze...
Pametnom dosta.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
U busu danas, sjede dva dečka blizu mene i započeli raspravu. Bili su na nekom testiranju za posao, nadaju se da će ga dobiti kako bi ljeto proveli radeći na moru kao konobari. Jedan od njih ističe kako mu još nije sjeo cijeli iznos od nekog posla što ga je radio prošlog ljeta. Obojica dvadesetak godina imaju.
Zašto su oni izabrali teži način da dođu do primanja i nisu kao ova dvojica jednostavno odlučili baviti se kriminalnim djelatnostima? Sigurno bi više zaradili, vozili bolje aute, jebali bolje sponze...
Pametnom dosta.


Baš me vesele ovakve i slične priče, da još uvijek ima ljudi koji su u stanju razlučiti dobro od lošeg i pošteno od nepoštenog. Daje nadu da još uvijek ima šačica normalnih...

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: