Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodji djevojčice, sjedni čiki u krilo ... evo dat će ti čiko bombon. Hoćeš i čokoladu ?

ovakve spike više ni djevojčice od 9 godina ne puše.

a čini mi se da su ovi dečki ipak malo zreliji, i da nisu takvi kreteni da ih je netko 'nagovorio' ... ili da su društvene okolnosti takve da su ih natjerale na to.

onaj lik što je opljačkao ljekarnu i pokrao hranu za bebe i pelene prije par mjeseci u Brodu je žrtva okolnosti. ovi su išli u fucking PARAGVAJ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UF dobro su i prošli u Kolumbiji ubijaju na licu mjesta, nema suđenja ni dokazivanja, policija je sudac, porota i krvnik. Neznam dali ih mogu nekako izručit u HR da im se sudi ovdje ako ne nažalost mi ih vidit više nećemo. Tamo su zatvori di policija i vojska čuva samo od bjega van zatvora u događanja unutar bukse se nemješa. SVAKO JUTRO DONOSE KLOPU I KUPE MRTVE KOJI NISU PREŽIVILI NOĆ. Tamo je previše i 20 dana a ne dvadeset godima koliko će dobit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 14:40 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›
markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ponovno pokušavam objasniti da ja nisam niti na jednoj strani,NEUTRALNA RAZUMIJEŠ??!!??!! Ne poznajem mladiće,a pogotovo da smo u krvnom srodstvu. Niti pljeskat,niti branit,niti sudit...to je moj izbor!! A ti blaćenjem niti pomažeš obitelji,niti ćeš koga opametiti,niti ćeš nekom postaviti mišljenje da i društvo misli da je to krivo što rade!!!!


Naravno da ti vjerujemo mi glupi ljudi. Zato se i logiraš na sve portale kako bi ih branila i objašnjavala kako su glupi oni koji ih osuđuju. Pored takvih prijateljica nisu im potrebni neprijatelji Very Happy


Ulogirana sam kao i ti na 24 i osijek..??? NE BRANIM NIKOG AKO TI MOŽE TO DOPRIJET DO GLAVICE PO 10 PUT PIŠEM

BTW Teško bilo shvatit kad sam samo kopirala tekst.A niti u jednom trenutku nisam nekoga uvrijedila i rekla da su glupi oni koji ih osuđuju-nemoj mi prišivat nešto što nisam napisala. A jebiga ja vam nemogu pomoći,ja svoje mišljenje imam koje neću promjeniti-i glupo je što to uopće pokušavate..A prijateljica im nisam ipak sam se ja malo prije njih rodila! Živio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 14:53 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato ja ne govorim o onome što neznam. Da možda ne znam šta se iza toga skriva,vjerovatno bi isto kao i ti naivno osuđivala,i vjerovala svim medijskim natpisima.

Eto nadam se da netko iz policije čita ovo i da će te pozvati na razgovor kada znaš tko ih je tamo poslao i tko im je to sve organizirao, skrivanjem tih podataka činiš kazneno dijelo. Kako mene nitko nije nikada pitao da idem švercati drogu iz Paragvaja? Kako ja ne znam tko stoji iza ovoga? Kako se ja ne družim sa ljudima koji dilaju drogu? Kako to da ne znam niti jednog dilera? Očito sam ja glup i čudak...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2011. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ok, dakle, imamo tezu da je netko ovu dvojicu vrbovao za sverc kokaina. Kazu da bi cijena ove koke [cca. pola kilograma] bila 400-500 tisuca kuna na ulici.

U Paragvaju gram (vrlo) cistog kokaina kosta 1-2$ (u Kolumbiji se kilogram nabavlja za 800-tinjak dolara). Recimo da su ih tih 500 grama kostali 1000 dolara.

Put i boravak u Paragvaju za obojicu nije kostao vise od 20 000 kuna za oboje.

Recimo da je kompletna operacija kostala 25K kuna za put i 6K kuna za prah. Dakle, nesto iznad 30K kuna.

Nije losa zarada. Ali ni rizik nije zanemariv. Netko je ovdje spomenuo da su se bili kurcili po gradu. Mozda im ovo nije prvi odlazak, tko zna.

Paragvaj nije zemlja u kojoj se proizvodi puno koke (ali zato su jedan od najvecih proizvodjaca marihuane), ali je dugo vremena pod kritikom da sluzi kao izlazna tocka za drogu, spominje se tu i korupcija.

Mozda su isli sami, pa su naivno sletjeli, nasli prvog dilera (koji ih je i otkucao), kupili dop, par dana se rokali (pogledajte im oci na slikama) i kontali sjesti na avion kuci. Bit ce odlican primjer djeci u Hrvatskoj, a posluzit ce i ondasnjoj policiji, koja je vjerojatno zato i objavila ovu pricu (s obzirom koliko droge tamo dnevno prodje, objavljivanje ovakve price u nacionalnim dnevnicima nije bas uobicajeno).

Mozda ih je poslao neki podjednako lame boss, koji nije podmazao sve sto je trebalo podmazati.

Ali, i u jednom i drugom slucaju, ne vidim zasto bi ih trebalo zaliti. Znali su sto rade, nije im nitko nista podvalio, nisu mislili da gutaju M&M's. Da im je posao uspio ovaj i sljedecih 100 puta, vjerojatno bi bili vrlo lakome i vrlo stetne osobe po svoju okolinu.

Cak i da ih je netko vrbovao, imali su mogucnost izbora. Sad vise nemaju mogucnosti izbora. Ne svojom voljom ce biti primjer osjeckoj djeci i mladezi. Posluzili su i mnogima da pogledaju gdje se na karti nalazi Paragvaj, koji je glavni grad, mozda i da proguglaju kako je u pargvajskim zatvorima i kakvi su im zakoni.

Trebamo biti zahvalni paragvajskoj policiji sto je sprijecila da ovakve osobe budu dio naseg drustva.

I da, na wall jednog od njih (btw. zar imaju pristup FB-u iz Paragvaja, netko je promijenio privacy opstavke na accountu?!) su "prijatelji" pisali izjave podrske (koja se uglavnom zapocinjale s "brate, ..." (imitirajuci valjda sleng beogradskog podzemlja)). Vjerojatno ekipa koja je pila i prcila na njihov racun.

Pravi prijatelji bi im slomili ruke i noge da su znali da ovi idu svercati drogu iz Paragvaja.

slažem se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ali, i u jednom i drugom slucaju, ne vidim zasto bi ih trebalo zaliti. Znali su sto rade, nije im nitko nista podvalio, nisu mislili da gutaju M&M's.


Drukčije bismo svi fićukali da su nas sodomizirali svaki put kad smo neku ilegalnu supstancu strpali u sebe, zar ne.

Ali, lako je tuđim dupetom mlatit po kurčinama, ili kako ono već ide slavna poslovica...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da su dečeci šverili 20 kg. onda ih nitko ne bi dirao,a i da ih uhvate imali bi peneza za odvjetnike....ovako je to i dalje samo sirotinja koja pokušava doći do novaca i biti kao i ostali moćnici Lijepe naše....lako ih sada sudit kada su uhvaćeni....pitanje je za koga su šverili Smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: › Drukčije bismo svi fićukali da su nas sodomizirali svaki put kad smo neku ilegalnu supstancu strpali u sebe, zar ne.
Je, samo sto ne duvas da bi onda nekom drugom, na nekom drugom kontintentu to ispuhao supkom na usta.

Trpanjem ilegalnih supstanci stetis samo sebi i mozda proracunu zdravstvenog sustava (zato bi trebalo legalizirati konzumiranje "droga" i tim trosarinama financirati lijecenje, bas kao sto je slucaj s duhanom i alkoholom).

Svercanjem i dilanjem stetis drugima, iz sasvim sebicnih pobuda.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unLog!c
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a džaba su i stavili fejs, kontam da će se ljudi načekati da ih prime za prijatelje :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: › Drukčije bismo svi fićukali da su nas sodomizirali svaki put kad smo neku ilegalnu supstancu strpali u sebe, zar ne.
Je, samo sto ne duvas da bi onda nekom drugom, na nekom drugom kontintentu to ispuhao supkom na usta.

Trpanjem ilegalnih supstanci stetis samo sebi i mozda proracunu zdravstvenog sustava (zato bi trebalo legalizirati konzumiranje "droga" i tim trosarinama financirati lijecenje, bas kao sto je slucaj s duhanom i alkoholom).

Svercanjem i dilanjem stetis drugima, iz sasvim sebicnih pobuda.


Na stranu da trpanje ilegalnih supstanci šteti, ali zanimljivo je koliko se većina na to nakostriješi, nerazmišljajući koliko govana i smeća svakodnevno troše i istom mjerom, ali na drugi (nazovimo ga legalan) način, štete svom organizmu. Govorimo o 95 % populacije koja je samo licemjerna, ništa drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2011. 21:41 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): › Klinci? Pa ti si starija od njih 2 godine(smatraš se puno odraslijom ili lažeš forum:laz: )!!!???


Ako baš želiš cjepidlačiti, tko je rekao da se i sama ne smatram klinkom? osijek031.com smile

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): › -UPOZORENJE??? osijek031.com smile Rekli su djeci i da cigarete i alkohol ne valjaju,da su štetni za zdravlje,i da možeš umrjeti od raka pluća,jezika,jetre itd. I opet puše i piju!


Sumnjam da je toj djeci ijedan prijatelj ili poznanik, uslijed konzumacije cigareta i alkohola, uistinu umro od raka bilo čega. Barem ne u onoj dobi u kojima bi im se takva informacija učinila vrijednom razmišljanja.

S ovim je, vidiš, drukčija situacija. Marko i Pero iz susjedstva su prihvatili primamljivu ponudu za laku lovu. Laku, kažem, jer su dobili i egzotično proputovanje gratis. Koliko će im egzotično zapravo biti, spomenuti će momci saznati uskoro. Marko i Pero su, eto, neslavno završili. A kakvu bi poruku poslali klincima da su se vratili s ponešto love, pa sve to skupa još koji put ponovili i postali glavni baje u selu?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2011. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Na stranu da trpanje ilegalnih supstanci šteti, ali zanimljivo je koliko se većina na to nakostriješi, nerazmišljajući koliko govana i smeća svakodnevno troše i istom mjerom, ali na drugi (nazovimo ga legalan) način, štete svom organizmu. Govorimo o 95 % populacije koja je samo licemjerna, ništa drugo.


Uspoređuješ li ti to prejedanje čokoladom s dilanjem?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz Toblerova želuca su liječnici izvadili 25 kapsula s ukupno 350 grama kokaina, a Novakoviću nije uspjelo vađenje kokaina iz želuca, najvjerojatnije zbog želučanih problema od kojih boluje. Njemu je izvršena laparoskopska operacija te mu je kroz usta izvađeno šest kapsula s kokainom, a ostatak će izaći iz organizma prirodnim putem.

...Novakoviću nije trebala anestezija za laparoskopiju...????!!!
Šta im je tooo trebalo....sjebaše roditelje...
...kokain iz gofneta...uhhhh...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 22:58 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ponovno pokušavam objasniti da ja nisam niti na jednoj strani,NEUTRALNA RAZUMIJEŠ??!!??!! Ne poznajem mladiće,a pogotovo da smo u krvnom srodstvu. Niti pljeskat,niti branit,niti sudit...to je moj izbor!! A ti blaćenjem niti pomažeš obitelji,niti ćeš koga opametiti,niti ćeš nekom postaviti mišljenje da i društvo misli da je to krivo što rade!!!!

Ulogirana sam kao i ti na 24 i osijek..??? NE BRANIM NIKOG AKO TI MOŽE TO DOPRIJET DO GLAVICE PO 10 PUT PIŠEM

BTW Teško bilo shvatit kad sam samo kopirala tekst.A niti u jednom trenutku nisam nekoga uvrijedila i rekla da su glupi oni koji ih osuđuju-nemoj mi prišivat nešto što nisam napisala. A jebiga ja vam nemogu pomoći,ja svoje mišljenje imam koje neću promjeniti-i glupo je što to uopće pokušavate..A prijateljica im nisam ipak sam se ja malo prije njih rodila! Živio


Nisam ulogiran na 24 sata, nego sam samo čitao komentare i vidi na što naiđem:

blackbox: Lijevi je samo u šoku jer mu je ovo prvi put,a Tobleru možda i ne. Miško šta ti je ovo sve trebalo,ajde uz tebe smo,koliko možemo biti!!!! Sad

a ista osoba napiše i ovo:

blackbox: Svi vi pametnjakovići koji ste se našli komentirati nešto o čemu ne znate, gadite mi se.. To je naša Hrvatska i Hrvati,jedva čekaju neko sr*nje da se dogodi pa da mogu komentirati. Podsjećate me na onu pripovijetku "Tri none",naravno ako ste bili na satu hrvatskog kad se to učilo. Kada malo mučnete svojim glavicama,shvatili bi.. Kako mogu njih dvojica to sami odradit,prvo odakle im novac za put? Viza? New York,pa Paragvaj...da već vidim kako Vam se lampica polako pali. Iza toga netko stoji,ili su bili prisiljeni,ili nešto slično..

A ovdje napišeš:

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bavite se njihovim kaznama,i zlonamjernim komentarima - jer tko je od vas bez grijeha neka prvi baci kamen.I ne shvaćam ljude koji tu komentiraju,a nemaju mozga da spoje tako laganu stvar. Da baš bi zbog 350 grama išli u Paragvaj, yeah right!!! Oni su sitne ribice,i dok su njih hapsili (zbog 350grama)-prošao je netko sa kilama kokaina. Eh naivčine!!! Zato nam i je država u ku*cu zato što vjerujete svemu baš kako je napisano! Ne daj te da vam farbaju oči! Živjeli!

A i ovo:
stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): › Zato ja ne govorim o onome što neznam. Da možda ne znam šta se iza toga skriva,vjerovatno bi isto kao i ti naivno osuđivala,i vjerovala svim medijskim natpisima. Vjeruj mi da ta 2 mladića nisu imali za vizu,a kamoli put do Amerike. Jer prvo su išli u New York,gdje su poslije išli do Paragvaja. I da ne spominjem da su morali imat još početnu vulu za koku,i za povratak i za smeštaj! Da ispričavam se,nije ih nitko poslao i dao početni kapital. Oni su imali novaca za sve to! Bravo


Stvarno neutralno i nepristrano i uopće ih ne poznaješ. Znaš nije lijepo lagati, a kad već lažeš budi malo pametnija, ali s obzirom tko su ti prijatelji ni ne očekuje se bolje, rekoh već pored takvih prijatelji ovim dilerčićima ni ne trebaju neprijatelji, krasno ih branite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Na stranu da trpanje ilegalnih supstanci šteti, ali zanimljivo je koliko se većina na to nakostriješi, nerazmišljajući koliko govana i smeća svakodnevno troše i istom mjerom, ali na drugi (nazovimo ga legalan) način, štete svom organizmu. Govorimo o 95 % populacije koja je samo licemjerna, ništa drugo.


Uspoređuješ li ti to prejedanje čokoladom s dilanjem?


NE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: