Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ali, i u jednom i drugom slucaju, ne vidim zasto bi ih trebalo zaliti. Znali su sto rade, nije im nitko nista podvalio, nisu mislili da gutaju M&M's.


Drukčije bismo svi fićukali da su nas sodomizirali svaki put kad smo neku ilegalnu supstancu strpali u sebe, zar ne.

Ali, lako je tuđim dupetom mlatit po kurčinama, ili kako ono već ide slavna poslovica...


opa, evo nama osmice/brčko poslije dvije godine izbivanja sa foruma! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la: ›
stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›
markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ponovno pokušavam objasniti da ja nisam niti na jednoj strani,NEUTRALNA RAZUMIJEŠ??!!??!! Ne poznajem mladiće,a pogotovo da smo u krvnom srodstvu. Niti pljeskat,niti branit,niti sudit...to je moj izbor!! A ti blaćenjem niti pomažeš obitelji,niti ćeš koga opametiti,niti ćeš nekom postaviti mišljenje da i društvo misli da je to krivo što rade!!!!


Naravno da ti vjerujemo mi glupi ljudi. Zato se i logiraš na sve portale kako bi ih branila i objašnjavala kako su glupi oni koji ih osuđuju. Pored takvih prijateljica nisu im potrebni neprijatelji Very Happy


Ulogirana sam kao i ti na 24 i osijek..??? NE BRANIM NIKOG AKO TI MOŽE TO DOPRIJET DO GLAVICE PO 10 PUT PIŠEM

BTW Teško bilo shvatit kad sam samo kopirala tekst.A niti u jednom trenutku nisam nekoga uvrijedila i rekla da su glupi oni koji ih osuđuju-nemoj mi prišivat nešto što nisam napisala. A jebiga ja vam nemogu pomoći,ja svoje mišljenje imam koje neću promjeniti-i glupo je što to uopće pokušavate..A prijateljica im nisam ipak sam se ja malo prije njih rodila! Živio
a ne možeš nikomu zamjerit što je ograničen i nemoj se spuštani stepenicu niže....pozdrav stopglupimljudima

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2011. 11:01 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jutros sam se neugodno iznenadila vidjevši da je na facebooku osnovana grupa podrške ovim mladićima... podrška čemu? Kriminalu?

Što reći osim:"...pa su uzor kriminalci, šta ćeš, nije narod glup."

Dečki su dovoljno stari da sami odgovaraju da svoje postupke.

stopglupimljudima, nadimak ti ne drži vodu jer ti si ta koja ne može shvatiti da nitko na forumu ne tvrdi da su oni vodili operaciju, već samo tvrde da trebaju odgovarati za kažnjeno djelo koje su učinili. Meni ih nije ni žao, niti ih osuđujem, samo kažem da su se sami doveli u tu situaciju i da zato trebaju odgovarati.

P.S. argument da su dečki mladi i nisu znali što čine također ne drži vodu. Jedan mi je vršnjak, a drugi je stariji od mene tako da znam o čemu pričam. Svi mi želimo doći do lake love, ali svatko tko ima išta u glavi bi ipak trebao 2 puta razmisliti prije nego se upusti u kriminalne vode.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kravar
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 11:49 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renton: Pa zašto sam to učinio? Mogao bih sebi navesti milijun razloga - svi bi bili lažni. Istina je da sam loša osoba. Ali sve će se to promijeniti. Ovo je posljednji put da takvo što radim. Sredit ću se i krenuti dalje. Postat ću čist i izabrat ću život. Već mu se radujem. Bit ću baš kao i vi. Posao. Obitelj. Jebeno veliki televizor. Stroj za pranje rublja. Auto. CD i električni otvarač za konzerve. Dobro zdravlje. Nizak kolesterol. Zdravstveno osiguranje. Hipoteka. Prva kuća. Odjeća za lenčarenje. Prtljaga. Trodijelno odijelo. . "Uradi sam" alat. TV kvizovi. Brza hrana. Djeca. Šetnje po parku. Od devet do pet. Dobar kao zlato. Kolekcija pulovera. Božić s obitelji. Čišćenje žlijebova. Snalaženje. Očekujući dan... kada ćete umrijeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 14:34 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady

Hrvati vole svoje kriminalce i dilere...sve dok im ne truju vlastitu djecu...nakon toga traže djelovanje pravne države...
Ja nisam iznenađen tom podrškom, oduvijek smo bili licemjeran narod!!
Da se bavim dilerstvom volio bih znati gdje idu u školu djeca tih podržavatelja da tamo odem dilat drogu, zanima me njihova reakcija tada!!??
Ma znam njihovu reakciju...zvali bi policiju i čudili se kako netko dila drogu njihovoj djeci!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2011. 15:29 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › FunkyLady

Hrvati vole svoje kriminalce i dilere...sve dok im ne truju vlastitu djecu...nakon toga traže djelovanje pravne države...
Ja nisam iznenađen tom podrškom, oduvijek smo bili licemjeran narod!!
Da se bavim dilerstvom volio bih znati gdje idu u školu djeca tih podržavatelja da tamo odem dilat drogu, zanima me njihova reakcija tada!!??
Ma znam njihovu reakciju...zvali bi policiju i čudili se kako netko dila drogu njihovoj djeci!!
Koliko je meni poznato, oduvijek su bili problematični i upadali u tučnjave i druga sranja. Čak sam i ja bio na repertoaru njihovom, i to za njih bezuspješno. Ovo što im se događa je zasluženo. A jedino što je žalosno je to što danas svatko može imati dijete. Nisu oni krivi, kriva je sredina, kriv je sustav, krivi su roditelji. Djeca to gledaju i ne vide budućnost ni u ćemu pa se odaju ovkvim glupostima. Žalosno, ali istinito.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu barem poslali razglednicu nekome? Razz



_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2011. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kad se skontam malo jedini koji će likovati njihovom skorom povratku biti će ... Ukop.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je što su bili lakovjerni popušili priču o velikim novcima,pohlepa je bila jača u njima i dovela ih u tu jako gadnu situaciju .Jedno je sigurno oni su sada u velikom strahu i tek su sada svjesni situacije u kojoj se nalaze i vjerujem da bi radije poželjeli da je to sve što im se događa samo jedan ružan san.Iskreno vjerujem da su oni već sada izvukli svoju životnu pouku zasigurno su doživjeli mentalnu katarzu.Ja bih iskreno voli da se desi čudo i da ih puste da im se oprosti i da im se da druga šansa ali to je izgleda želja samo mene i njihovih roditelja .Svi smo mi griješili i učili na vlastitim greškama jer smo samo ljudi.Njima dvojici u ovim teškim trenucima treba ljubav i potpora,nažalost oni je nemaju.

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la: ›
Žao mi je što su bili lakovjerni popušili priču o velikim novcima,pohlepa je bila jača u njima i dovela ih u tu jako gadnu situaciju .Jedno je sigurno oni su sada u velikom strahu i tek su sada svjesni situacije u kojoj se nalaze i vjerujem da bi radije poželjeli da je to sve što im se događa samo jedan ružan san.Iskreno vjerujem da su oni već sada izvukli svoju životnu pouku zasigurno su doživjeli mentalnu katarzu.Ja bih iskreno voli da se desi čudo i da ih puste da im se oprosti i da im se da druga šansa ali to je izgleda želja samo mene i njihovih roditelja .Svi smo mi griješili i učili na vlastitim greškama jer smo samo ljudi.Njima dvojici u ovim teškim trenucima treba ljubav i potpora,nažalost oni je nemaju.


...kakvu bi poruku ostaloj balavurdiji poslali s tim cinom da im se oprosti i pruži druga prilika....znaci...svjesno ubiješ covjeka....svi pocnu kukati plakati i govoriti kako si ti zapravo super divna krasna osoba....a to što si ubio nekoga eto ovaj put puj pik ne važi....

znaci draga balavurdijo....slobodno švercajte drogu...ubijajte sve oko sebe...u ovoj faking državi ce se uvijek naci netko tko ce odobravat vaš cin...cak što više suosjecat ce se s vama....i pružati podršku da tako što i dalje cinite...
jer vi ste tako mladi i naivni....pa ne znate još razmišljati....i samim tim sve vam je oprošteno....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2011. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la: ›
Žao mi je što su bili lakovjerni popušili priču o velikim novcima,pohlepa je bila jača u njima i dovela ih u tu jako gadnu situaciju .Jedno je sigurno oni su sada u velikom strahu i tek su sada svjesni situacije u kojoj se nalaze i vjerujem da bi radije poželjeli da je to sve što im se događa samo jedan ružan san.Iskreno vjerujem da su oni već sada izvukli svoju životnu pouku zasigurno su doživjeli mentalnu katarzu.Ja bih iskreno voli da se desi čudo i da ih puste da im se oprosti i da im se da druga šansa ali to je izgleda želja samo mene i njihovih roditelja .Svi smo mi griješili i učili na vlastitim greškama jer smo samo ljudi.Njima dvojici u ovim teškim trenucima treba ljubav i potpora,nažalost oni je nemaju.

... koji je tebi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 19:48 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › FunkyLady

Hrvati vole svoje kriminalce i dilere...sve dok im ne truju vlastitu djecu...nakon toga traže djelovanje pravne države...
Ja nisam iznenađen tom podrškom, oduvijek smo bili licemjeran narod!!
Da se bavim dilerstvom volio bih znati gdje idu u školu djeca tih podržavatelja da tamo odem dilat drogu, zanima me njihova reakcija tada!!??
Ma znam njihovu reakciju...zvali bi policiju i čudili se kako netko dila drogu njihovoj djeci!!


Ti baš puno znaš o svemu tome!? osijek031.com smile
36 godina, a ovakve gluposti pišeš, mati mila.

Koja djeca, koje škole, jesi ti noramalan? Ovi glupsoni su pokušavali prevesti prah u narodu znan kao bijelo. 400 - 700 kn gram. Ako tvoj ili ičiji klinac ima sto ojra u džepu da se popravi bijelim svako malo, onda u tom slučaju nešto gadno ne štima. Prvenstveno si pao u odgoju djeteta, a onda možemo postaviti pitanje odakle mu tolike pare. Wink
Zdravo, žurim!

Btw ovoj dvojici zatvorska kazna zbog debiliteta ako zbog ničeg drugog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kravar je napisao/la: ›
Renton: Pa zašto sam to učinio? Mogao bih sebi navesti milijun razloga - svi bi bili lažni. Istina je da sam loša osoba. Ali sve će se to promijeniti. Ovo je posljednji put da takvo što radim. Sredit ću se i krenuti dalje. Postat ću čist i izabrat ću život. Već mu se radujem. Bit ću baš kao i vi. Posao. Obitelj. Jebeno veliki televizor. Stroj za pranje rublja. Auto. CD i električni otvarač za konzerve. Dobro zdravlje. Nizak kolesterol. Zdravstveno osiguranje. Hipoteka. Prva kuća. Odjeća za lenčarenje. Prtljaga. Trodijelno odijelo. . "Uradi sam" alat. TV kvizovi. Brza hrana. Djeca. Šetnje po parku. Od devet do pet. Dobar kao zlato. Kolekcija pulovera. Božić s obitelji. Čišćenje žlijebova. Snalaženje. Očekujući dan... kada ćete umrijeti.




_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: