Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 12:56 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo Wendyca,ajde sad za domaću zadaću ponovno pročitaj moje postove. Ja tu nikog niti branim,niti sudim. Nisam njihov odvjetnik,nisam ni tužitelj-a nisi ni ti ! Pokušavam vam proširit vidike,da ne mislite da su oni mozak ove operacije,i da se nebi okoristili samo oni. Uopće niti u jednom trenutku nisam spomenula da nisu krivi,ali bilo bi mi puno draže da je pao BIG BOSS nego ova dva mladića. Jer da nema B.B.-a oni ne bi ni dobili ponudu za takvo što!


A mi smo mislili da su ga oni sami izolirali Rolling Eyes

Gle, nebitna mi je pozadina priče. Ovo smatram pozitivnim iz jednostavnog razloga što će možda nekim drugim klincima u glavi povremeno zazvoniti kao upozorenje.

I male ribe bi postale velike, kada bi im se za to pružila mogućnost.

Na šta se svodi život u vodi?
Pa eto, grabljivci imaju vlast.
Grgeč je glupan, ali je krupan,
pa male ribice guta u slast


Klinci? Pa ti si starija od njih 2 godine(smatraš se puno odraslijom ili lažeš forum:laz: )!!!???
-UPOZORENJE??? osijek031.com smile Rekli su djeci i da cigarete i alkohol ne valjaju,da su štetni za zdravlje,i da možeš umrjeti od raka pluća,jezika,jetre itd. I opet puše i piju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

suny je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anastazija je napisao/la: ›
@morgan, mislim da ljudi koji imaju 20 i kusur godina moraju biti svjesni da za svoje postupke trebaju snositi i posljedice. Da, znali su da postoji mogućnost da se otkrije da švercaju drogu. I da, znali su da će to utjecati i na njihove obitelji.

@suny, daj ne trkeljaj gluposti. Klipani od 20 godina nisu znali što ih čeka ako se šverca droga? Da, i, gledam i ja na teveu kako se krade pa mi nije palo na pamet krasti.


ne daj Bog onda da tvom bratu ili sestri padne na pamet da krade....jer osuda ceka i tebe, covjek je mozda pametan, ali ljudi su generalno stoka i samo cekaju tudju tugu i propast jel tada lakse podnose svoju......pa ti sad vidi jel trkeljam....
uzrok i posljedica. što ti nije jasno? Da se ne bi sažaljevali na dva debila koji truju ljude okolo? Ovo što im se dogodilo nije njihova tuga, nego njihova kazna. Iskreno boli me ona stvar šta će biti s njima, ali da su debili, da zasluzuju bar 20-30 godina zatvora, zasluzuju. Tugovat treba za narodom koji pokusava na posten nacin doci do svojih novaca, a ne za ovakvim mlatimudanima i ološem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MegaSmrT je napisao/la (Pogledaj post): ›
suny je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anastazija je napisao/la: ›
@morgan, mislim da ljudi koji imaju 20 i kusur godina moraju biti svjesni da za svoje postupke trebaju snositi i posljedice. Da, znali su da postoji mogućnost da se otkrije da švercaju drogu. I da, znali su da će to utjecati i na njihove obitelji.

@suny, daj ne trkeljaj gluposti. Klipani od 20 godina nisu znali što ih čeka ako se šverca droga? Da, i, gledam i ja na teveu kako se krade pa mi nije palo na pamet krasti.


ne daj Bog onda da tvom bratu ili sestri padne na pamet da krade....jer osuda ceka i tebe, covjek je mozda pametan, ali ljudi su generalno stoka i samo cekaju tudju tugu i propast jel tada lakse podnose svoju......pa ti sad vidi jel trkeljam....
uzrok i posljedica.
što ti nije jasno? Da se ne bi sažaljevali na dva debila koji truju ljude okolo? Ovo što im se dogodilo nije njihova tuga, nego njihova kazna. Iskreno boli me ona stvar šta će biti s njima, ali da su debili, da zasluzuju bar 20-30 godina zatvora, zasluzuju. Tugovat treba za narodom koji pokusava na posten nacin doci do svojih novaca, a ne za ovakvim mlatimudanima i ološem.


A nitko se nije uzbunio što je otvoren smart shop u osijeku,gdje prodaju sve samo ne drogu. To su sigurno opuštajuća sredstva,da!!! Ljudi od tamo izlaze veseli,da sigurno jer su dobili na lotu možda??!!
Nitko nije rekao da ih treba sažaljevati,nego ne treba povećavat tugu obitelji,vašim iskompleksiranim komentarima. Mislite da im nije dosta tuge zbog samog događaja,nego još da trpe ovaj je*eni kokošinjac. SVI SE POSTAVLJATE KO JE*BENI TUŽITELJI,BRANITELJI,SUDCI... A nedaj Bože nikom,ali da se Vama dogodi takvo što da vam bližnjem ista budućnost-SIGURNO NEBI IMALI OVAKVE KOMENTARE,VEĆ BI PLAKALI KAO I ONI!!! Ali neka,budite ljudski ološ pa im odredite već sami kazne, recite im da trebaju dobit 40 godina,ma ne malo sto rekli doživotna je bolje. Smeća jedna maloljetnička...itd. Slobodno dušu trujte!!! Tako se hranite-tuđom tugom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2011. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..kakva tuga, o čemu ti to??????...svjesno su ušli u rizik, svjesno su napravili kazneno djelo i to u zemlji u kojoj mogu biti sretni što su ostali živi i zdravi (zasad).....da plačem za takvim sitnim kriminalcima???????...da se hranim njihovom tugom?????...da su moja djeca, još bih i ja dobro namlatila kada bi se kući vratili jednom...wtf...to nije tužno, to je glupo.....


Zadnja promjena: anakonda; 17.01.2011. 13:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Narko-bosovi guraju (blesavu, ali tuđu djecu) u pakao droge, a ljudi s pristupom internetu misle da su oni sami otišli u Paragvaj. Vezu su tamo pronašli preko Facebooka ili arene. I Larisa Riquelme im sisama mahala.

Ovo je mala transakcija bila i stvarno je velika tragedija. Meni je žao dečkiju i činjenica da ih nitko ne smatra žrtvama govori koliko je Osijek u kurcu i u mraku.

Traga li itko za nalogodavcima?
I vaše klince bi tamo mogao poslati neki osječki drkafuzer pored kojeg pijete kavu na promenadi, jedete kebab ili parkirate auto.

Osijek je grad u kurcu zbog mentaliteta čobana koji ga nastanjuju i Hrvatska je država ukurcu jer ne čini ništa za svoje građane. Ni one koji najebu vani, ni da spasi one koji još nisu najebali u njoj.
Uz ovakvu građansku svijest, kriminalci i dileri su sigurni u Osijeku bolje nego u majčinom krilu.

Evo, pitanje od milion dolara glasi: tko ih je poslao tamo?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ..kakva tuga, o čemu ti to??????...svjesno su ušli u rizik, svjesno su napravili kazneno djelo i to u zemlji u kojoj mogu biti sretni što su ostali živi i zdravi (zasad).....da plačem za takvim kriminalcima???????...da se hranim njihovom tugom?????...da su moja djeca, još bih i ja dobro namlatila kada bi se kući vratili jednom...wtf...to nije tužno, to je glupo.....


Ponovno pročitaj post,znaš kako kažu malenoj djeci,ako nešto ne razumiješ pročitaj dva puta!!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Narko-bosovi guraju (blesavu, ali tuđu djecu) u pakao droge, a ljudi s pristupom internetu misle da su oni sami otišli u Paragvaj. Vezu su tamo pronašli preko Facebooka ili arene. I Larisa Riquelme im sisama mahala.

Ovo je mala transakcija bila i stvarno je velika tragedija. Meni je žao dečkiju i činjenica da ih nitko ne smatra žrtvama govori koliko je Osijek u kurcu i u mraku.

Traga li itko za nalogodavcima?
I vaše klince bi tamo mogao poslati neki osječki drkafuzer pored kojeg pijete kavu na promenadi, jedete kebab ili parkirate auto.

Osijek je grad u kurcu zbog mentaliteta čobana koji ga nastanjuju i Hrvatska je država ukurcu jer ne čini ništa za svoje građane. Ni one koji najebu vani, ni da spasi one koji još nisu najebali u njoj.
Uz ovakvu građansku svijest, kriminalci i dileri su sigurni u Osijeku bolje nego u majčinom krilu.

Evo, pitanje od milion dolara glasi: tko ih je poslao tamo?



U potpunosti se slažem,ljudi su uvjereni da su oni to sami organizirali...A nisu svjesni da iza toga stoji netko veći,PUNO VEĆI!!! Pametno zboriš,5 kikirikija Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaooooo pa to se @8 vratio Smile
lijepo je vidjeti nekoga kog dugo nije bilo na forumu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja čitam sve ovo i ne vjerujem... Pa kakve veze ima što su oni sitne ribe i što iza svega stoji netko puno veći? Kakve veze ima kakvi su im bili životi i kakva je bila okolina prema njima? Činjenica je ta da su svjesno ušli u sranje i popušili, i sad trebaju za to platit'. Punoljetni su i to je bila njihova, samo njihova odluka, jer su mislili da su pametniji od drugih i da se može na lak način do love, da se ništa ne radi i da se poslije s tom lovom kurče, dok normalan narod rintači za minimalac. Je l' njima žao djece koja se navuče na dop? Mo'š mislit'.

I sad da ja njih žalim? Aha. Nadam se samo da se neće olako izvući, ako ništa, barem da jednom "klincu" više ne padne na pamet takvo šta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
Oni nisu kriminalci nego samo sitne ribe koje je netko iskoristio...

Sorry, ali i oni kao sitne ribe jesu kriminalci. Po zakonu.
stopglupimljudima je napisao/la: ›

U potpunosti se slažem,ljudi su uvjereni da su oni to sami organizirali...A nisu svjesni da iza toga stoji netko veći,PUNO VEĆI!!! Pametno zboriš,5 kikirikija Bravo

Svjesni smo svi da nisu to sami organizirali, nitko to ne poriče. Pokušavamo vama, njihovim "braniteljima", objasniti da su krivi za to što su pristali na to.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, dakle, imamo tezu da je netko ovu dvojicu vrbovao za sverc kokaina. Kazu da bi cijena ove koke [cca. pola kilograma] bila 400-500 tisuca kuna na ulici.

U Paragvaju gram (vrlo) cistog kokaina kosta 1-2$ (u Kolumbiji se kilogram nabavlja za 800-tinjak dolara). Recimo da su ih tih 500 grama kostali 1000 dolara.

Put i boravak u Paragvaju za obojicu nije kostao vise od 20 000 kuna za oboje.

Recimo da je kompletna operacija kostala 25K kuna za put i 6K kuna za prah. Dakle, nesto iznad 30K kuna.

Nije losa zarada. Ali ni rizik nije zanemariv. Netko je ovdje spomenuo da su se bili kurcili po gradu. Mozda im ovo nije prvi odlazak, tko zna.

Paragvaj nije zemlja u kojoj se proizvodi puno koke (ali zato su jedan od najvecih proizvodjaca marihuane), ali je dugo vremena pod kritikom da sluzi kao izlazna tocka za drogu, spominje se tu i korupcija.

Mozda su isli sami, pa su naivno sletjeli, nasli prvog dilera (koji ih je i otkucao), kupili dop, par dana se rokali (pogledajte im oci na slikama) i kontali sjesti na avion kuci. Bit ce odlican primjer djeci u Hrvatskoj, a posluzit ce i ondasnjoj policiji, koja je vjerojatno zato i objavila ovu pricu (s obzirom koliko droge tamo dnevno prodje, objavljivanje ovakve price u nacionalnim dnevnicima nije bas uobicajeno).

Mozda ih je poslao neki podjednako lame boss, koji nije podmazao sve sto je trebalo podmazati.

Ali, i u jednom i drugom slucaju, ne vidim zasto bi ih trebalo zaliti. Znali su sto rade, nije im nitko nista podvalio, nisu mislili da gutaju M&M's. Da im je posao uspio ovaj i sljedecih 100 puta, vjerojatno bi bili vrlo lakome i vrlo stetne osobe po svoju okolinu.

Cak i da ih je netko vrbovao, imali su mogucnost izbora. Sad vise nemaju mogucnosti izbora. Ne svojom voljom ce biti primjer osjeckoj djeci i mladezi. Posluzili su i mnogima da pogledaju gdje se na karti nalazi Paragvaj, koji je glavni grad, mozda i da proguglaju kako je u pargvajskim zatvorima i kakvi su im zakoni.

Trebamo biti zahvalni paragvajskoj policiji sto je sprijecila da ovakve osobe budu dio naseg drustva.

I da, na wall jednog od njih (btw. zar imaju pristup FB-u iz Paragvaja, netko je promijenio privacy opstavke na accountu?!) su "prijatelji" pisali izjave podrske (koja se uglavnom zapocinjale s "brate, ..." (imitirajuci valjda sleng beogradskog podzemlja)). Vjerojatno ekipa koja je pila i prcila na njihov racun.

Pravi prijatelji bi im slomili ruke i noge da su znali da ovi idu svercati drogu iz Paragvaja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 14:02 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@stopglupimljudima, šta si ti tim mulcima, mama, tata, baba, sestra, brat? Očito ste u rodu kad ih tako zdušno braniš od likovanja nas glupih ljudi. Švercaju drogu i sad bi im trebalo zapljeskat i tješit ih što eto ovaj put nije uspjelo, samo zato što postoji netko iznad njih tko je to sve organizirao? Dobro su znali tko su, gdje su, šta rade i neka im je sada. I treba javno osuđivati takve stvari da se pošalje jasna poruka što je ispravno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stopglupimljudima je napisao/la (Pogledaj post): ›

U potpunosti se slažem,ljudi su uvjereni da su oni to sami organizirali...A nisu svjesni da iza toga stoji netko veći,PUNO VEĆI!!! Pametno zboriš,5 kikirikija Bravo


O hvala ti što postojiš, da te nema ja bih živio u uvjerenju da su njih dvojica glavni narko-bosovi u Hrvatskoj i okolici, stvarno da te nema trebalo bi te izmisliti da nas prosvijetliš i da nas prosvjetljavaš dok smo živi, hvala o hvala i tako još sto puta hvala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frx
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije njih nitko iskoristio.... al bude kad dodu u zatvor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 14:19 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la (Pogledaj post): › @stopglupimljudima, šta si ti tim mulcima, mama, tata, baba, sestra, brat? Očito ste u rodu kad ih tako zdušno braniš od likovanja nas glupih ljudi. Švercaju drogu i sad bi im trebalo zapljeskat i tješit ih što eto ovaj put nije uspjelo, samo zato što postoji netko iznad njih tko je to sve organizirao? Dobro su znali tko su, gdje su, šta rade i neka im je sada. I treba javno osuđivati takve stvari da se pošalje jasna poruka što je ispravno.


Ponovno pokušavam objasniti da ja nisam niti na jednoj strani,NEUTRALNA RAZUMIJEŠ??!!??!! Ne poznajem mladiće,a pogotovo da smo u krvnom srodstvu. Niti pljeskat,niti branit,niti sudit...to je moj izbor!! A ti blaćenjem niti pomažeš obitelji,niti ćeš koga opametiti,niti ćeš nekom postaviti mišljenje da i društvo misli da je to krivo što rade!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: