Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Planovi Gradske vlasti za Osijek u 2011. godini - razgovor s Ivanom Vrdoljakom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 22:46 
Naslov:  Re: Planovi Gradske vlasti za Osijek u 2011. godini - razgovor s Ivanom Vrdoljakom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta što se ne razumijem u politiku. Da se slučajno razumijem, toliko toga bih Vam imao reći.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad


zar obnovu škola nije financirala vlada a ne grad? zato su i čekali početak obnove dok ne počne škola dok dobiju lovu od Vlade, još su se i žalili da nisu prije mogli započeti, jer su čekali njihove novce, stoga to nije nikako gradski projekt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la: ›
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad


zar obnovu škola nije financirala vlada a ne grad? zato su i čekali početak obnove dok ne počne škola dok dobiju lovu od Vlade, još su se i žalili da nisu prije mogli započeti, jer su čekali njihove novce, stoga to nije nikako gradski projekt.


Ne, to je galaktički projekt... glavni financijeri su marsovci. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

koliko su financije 'sredjene' ... vidjet cemo tek kada netko drugi zasjedne u njihovu fotelju i prebroji novce Smile


Za nekih 12-14 godina? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 6:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad


zar obnovu škola nije financirala vlada a ne grad? zato su i čekali početak obnove dok ne počne škola dok dobiju lovu od Vlade, još su se i žalili da nisu prije mogli započeti, jer su čekali njihove novce, stoga to nije nikako gradski projekt.


nije li se Grad kreditno zadužio 10 milijuna kuna, Vlada RH to je sasmo morala odobriti!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crna Von Katze
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2011. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › Možete kritizirati bez osnove Bubala i legalno izabranu vlast danima, ali to govori o vama samima i nesposobnosti za to famozno "preuzimanje" vlasti.Da bi ju preuzeli morate imati kvalitetne članove,a to osim vlastite obitelji nemate.Ma sumnjam da bi i obitelj glasala za vaše Smile
pitajte Zagreb kako da napišete komentar..
I ne žestite se što nemate prođu,možda bi imali u nekoj klinici,probajte tamo
evo i ja mislim kao i sav normalan svijet da je Glavi montiran proces,pravi zapovjednik bio je neko drugi,svi znamo tko..

Definiraj normalan svijet! Smatram da je tvoj normalni svijet zapravo jako minijaturan, obuhvaća naš gradić i ono maleno seoce s one strane granice. U tvoj svijet je uključena samo nekolicina tvojih istomišljenika koji svi natucaju jedne te iste gluposti.
Vidiš, mene ljuti to što samo kenjate, a ne kupite govna. Naš Osijek je smrdljiv, blatnjav, ružan i nekulturan. Prestrašno!
Durenje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predlažem Vrdoljaku da snimi novi plakat ali da umjesto lopti koje predstavljaju njegove testise stavi dvije grožđice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JERKO35 je napisao/la (Pogledaj post): › Vrdoljak da vrati osmjeh na lice građana??? tragikomično.

Čuj, njegova primanja bi broinim građanima sigurno vratila osmijeh na lice. Ma tragikomični su mi gotovo svi osječki političari, toliko transfera među strankama nema nigdje ,a i nesposobni i korumpiranih pojedninaca, a on nama priča o nekoj ljepoti grada i osmijesima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crna Von Katze je napisao/la: ›
komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › Možete kritizirati bez osnove Bubala i legalno izabranu vlast danima, ali to govori o vama samima i nesposobnosti za to famozno "preuzimanje" vlasti.Da bi ju preuzeli morate imati kvalitetne članove,a to osim vlastite obitelji nemate.Ma sumnjam da bi i obitelj glasala za vaše Smile
pitajte Zagreb kako da napišete komentar..
I ne žestite se što nemate prođu,možda bi imali u nekoj klinici,probajte tamo
evo i ja mislim kao i sav normalan svijet da je Glavi montiran proces,pravi zapovjednik bio je neko drugi,svi znamo tko..

Definiraj normalan svijet! Smatram da je tvoj normalni svijet zapravo jako minijaturan, obuhvaća naš gradić i ono maleno seoce s one strane granice. U tvoj svijet je uključena samo nekolicina tvojih istomišljenika koji svi natucaju jedne te iste gluposti.



Ipak malo više od nekolicine što se uvijek i pokaže na izborima a manje na internetu Wink
Čudno kako je taj smrdljivi i prljavi Osijek u konkurenciji 5000 gradova nominiram za Zlatni cvijet Europe?! Izgelda da drugi gradovi seru punooo više ili smo mi svi seratori sami po sebi

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
bob11 je napisao/la: ›
JERKO35 je napisao/la: ›
Vrdoljak je političar u rangu jednog Matkovića..niškoristi..beskičmenjaci...

slažem se


ija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2011. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Tu sma negdje prije 3-4 godine napisao da u svakoj stranci simpatiziram 2-3 političara.
SAd se nešto malo promjenilo jer je dosta tih političara prešlo u jednu stranku Smile ali kao što sam uvijek cjenio Maksimovića i Vinkovića iz SDP tako sam i Vrdoljaka iz HNS a kao i mnogi ostali (pa i sami HSPovci) sam tvrdio da je tadašnja snaga HSP-a bila u Gordanu Matkoviću.
Ima i u HDZu ljudi koji znaju i žele raditi, bio je i u HSSu Kraljičak pa je otišao u HDSSB.
Prijegradskih izbora sam priželjkivao da se Ivanu, Danijeli i Bubalu priključi Matković i eto tako je i bilo.
Dobili smo mlade ljude koje smo uvijek tražili, dobili smo ljude koji neće probleme gurati pod tepih nego će ih rješavati...
Problemi se ne mogu rješitit preko noći kako bi ulica htjela ali zato se i dobija 4 godišnji mandat.
Zanimljivo je da nitko ovdje ne komentira šta je Vrdoljak rekao u tekstu nego uvijek jedne te iste floskule - Bubalo je zapravo Glavaš pa zato ne valja, Vrdoljak ne valja jer nije rješio parking i jer je koalirao sa HDSSB itd.
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad

Da zaključim Smile
Ja jednostavno ne vidim konkurenciji toj ekipi, ne samo u OSijeku nego puno šire.

Ma o čemu ti pišeš, volio bih staviti u tvoj rakurs da vidim kako to izgleda, ili negledaš ništa više osim Drinovačke televizije. Pogotovo mi je ovo sjelo o mladim političarima. U komunizmu je bila jedna parola koja se jako koristila. "mladi budućnost je u vašim rukama....." ali parolu nikkada nisu završavali a ona glasi- SADAŠNJOST JE UVIJEK U NAŠIM RUKAMA.... Tako funkcioniraju svi pa i ova gradska vlast , ah da samo dodam i treća iz tog kolopleta čestita danijela malo sam pratio njene istupe i njen "savjet za lijeo"( moš mislit) pa ta žena je urbani rasist (ovdje se prvenstveno misli na stavove o uređenju grada i gdje odriče drugima pravo na svoje mišljenje) a novinari napravili od nje svet+icu
I da poentiram kako to izgleda, pitaj gradonačelnika što je bilo kad se drminjo vratio za puta iz inozemstva........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): › Predlažem Vrdoljaku da snimi novi plakat ali da umjesto lopti koje predstavljaju njegove testise stavi dvije grožđice.


Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: