Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Planovi Gradske vlasti za Osijek u 2011. godini - razgovor s Ivanom Vrdoljakom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2011. 17:32 
Naslov:  Re: Planovi Gradske vlasti za Osijek u 2011. godini - razgovor s Ivanom Vrdoljakom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaševa (Bubalova) indoktrinacija je stigla na osijek031...žalosno...sad smo službeno u diktaturi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.01.2011. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la: ›
Čvrsto vjerujem da će Bubalo sa dogradonačelnicima izvesti Osijek na pravi put. Bilo je krajnje vrijeme da se srede financije u gradu, Vrdoljak je prepoznao Bubala sposobnog bankara da ispuni tu misiju i dao mu podršku. Nije dao nekom drugom jer je i njih prepoznao. Prava riječ za te ostale bi bila, demagozi. Puno priče, malo rada, još manje iskustva. Bubalo je godinama bio župan i bankar i uspješno radio bez afera u karijeri, Vrdoljaku nije trebala svijeća da to prepozna. Osječka oporba se svodi na kritiziranje, bez ijedne opće korisne inicijative, pa da su barem ljudi i priklone se idejama koje su svima korisne.Neki su se priklonili i napustili diktatorske zagrebačke stranke. Meni se recimo svidjelo što nismo uzeli preskupu dvoranu, koja bi sad stajala zatvorena kao zagrebačka Arena, a preko gradskih poreza nju bi odplačivali i naši unuci. Dobro je da se HDSSB tome usprotivio.To su dugoročni potezi na opće dobro i to su ljudi prepoznali.Grad mora ići naprijed, a s ovom ekipom ide. Svidjelo se to oporbi ili ne.


glavonja jesi to ti????
stigao net i u zenicu???

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Popaj031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: OsijeK
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2011. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi dobro da Vrdoljak pokaže ta dugo očekivana (i dobro skrivana!?) ['balls'].

Inače, nisam (više) toliko upućen u gradsku razinu projekata i dr od gradsje uprave. Ali za one projekta od HNS-a koje znam, poput studentskih kredita, noćnih linija. Mislim da su solidno odrađeni. (čitaj koliko im je HDSSB dopustio)

Nekako mi se čini da se Vrdoljak previše 'sagiba' pred HDSSB-ovcima. I da ova priča je doslovno to. Priča. Ali barem, za razliku od ostalih (barem se tako meni čini, i napomena ne svih ostalih. Ali nekako mi na pamet padaju prvo HDSSB, HDZ, SDP i HSP [ali ne svih pojedinaca u spomenutim strankama]), čovjek ima cilj unaprijediti Osijek i ima poštene motive (dakle nije došao krasti).

A sada koliki je 'materijal' za manipulaciju od HDSSB-a i samim time koliko si dopušta(!?) da se pretvori u pristranog pasivca ..

Ostaje nam nada u bolje sutra i preživljivo danas...

_________________
I oughta busk you right in the mush.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.01.2011. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije ništa on napravio za grad!toliko je kenjao za elektromodul a sad šuti ko zaliven,sam mu nesmetaju!a i pauka je dao privatniku,tak da je obični ljigavac!!!sere po bivšoj vlasti a i sam je jedno vrijeme bio dio nje....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › Čvrsto vjerujem da će Bubalo sa dogradonačelnicima izvesti Osijek na pravi put. Bilo je krajnje vrijeme da se srede financije u gradu, Vrdoljak je prepoznao Bubala sposobnog bankara da ispuni tu misiju i dao mu podršku. Nije dao nekom drugom jer je i njih prepoznao. Prava riječ za te ostale bi bila, demagozi. Puno priče, malo rada, još manje iskustva. Bubalo je godinama bio župan i bankar i uspješno radio bez afera u karijeri, Vrdoljaku nije trebala svijeća da to prepozna. Osječka oporba se svodi na kritiziranje, bez ijedne opće korisne inicijative, pa da su barem ljudi i priklone se idejama koje su svima korisne.Neki su se priklonili i napustili diktatorske zagrebačke stranke. Meni se recimo svidjelo što nismo uzeli preskupu dvoranu, koja bi sad stajala zatvorena kao zagrebačka Arena, a preko gradskih poreza nju bi odplačivali i naši unuci. Dobro je da se HDSSB tome usprotivio.To su dugoročni potezi na opće dobro i to su ljudi prepoznali.Grad mora ići naprijed, a s ovom ekipom ide. Svidjelo se to oporbi ili ne.

Daj ne drobi više o bankarima, naporan si. Što za tebe uopće znači pojam BANKAR? Za mene pojam bankara označava osobu koja je vlasnik, predsjednik, član uprave ili neki top manager u banci koji sukreira poslovnu politiku banke. Nije primjereno svakog šalterskog činovničića nazvati bankarom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrdoljak je političar u rangu jednog Matkovića..niškoristi..beskičmenjaci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.01.2011. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JERKO35 je napisao/la: ›
Vrdoljak je političar u rangu jednog Matkovića..niškoristi..beskičmenjaci...

slažem se

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
JERKO35 je napisao/la: ›
Vrdoljak je političar u rangu jednog Matkovića..niškoristi..beskičmenjaci...

slažem se


i ja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dj.Milly
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitanje za sve prisutne ! dali POSTOJI političar koji je od koristi i koji NIJE beskičmenjak ?? ako postoji koristan političar - koristan je samo sebi i svojoj ekipi...a ako ima kičmu - nemože biti političar !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 18:56 
Naslov:  Re: Planovi Gradske vlasti za Osijek u 2011. godini - razgovor s Ivanom Vrdoljakom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno je to bio sponzorirani intervju. No onaj kraj sa vratimo građanima osmjeh me nevjerojatno podsjeća na Vilima Hermana.
Prije desetak godina Vilim Herman (tada HSLS) izašao je na izbore sa parolom "Vratimo građanima osmijeh" ili tako nekako. Stare parole se opet ponavljaju.
Inače kompletna Hermanova ekipa je najprije prešla u Libru, a onda u udrugu G. Matkovića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la (Pogledaj post): ›
JERKO35 je napisao/la: ›
Vrdoljak je političar u rangu jednog Matkovića..niškoristi..beskičmenjaci...

slažem se


a neee ... nikako.

matkovic je niskoristi ... ali se drzi svoje politicke orjentacije. Barem se meni tako cini, jer mentalitet HDZa, HSPa i HDSSBa je za mene identican.

a Vrdoljak uz to sto je niskoristi je i prodana dusa, netko tko mi razbio iluzije da u hrvatskoj postoji 'normalna' stranka, koji mi je unistio vjeru da postoji stranka ciji mogu biti barem simpatizer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napisao sam i prije pa ću ponoviti, mislim da je lik dobar, puno bolji od današnjih političara, jer imao sam prilike bit na nekim njegovim nazovimo to skupovima, ali definitivno je zeznio stvar kada je ušao u koaliciju i od Hns-a napravio sprdnju.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2011. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tu sma negdje prije 3-4 godine napisao da u svakoj stranci simpatiziram 2-3 političara.
SAd se nešto malo promjenilo jer je dosta tih političara prešlo u jednu stranku Smile ali kao što sam uvijek cjenio Maksimovića i Vinkovića iz SDP tako sam i Vrdoljaka iz HNS a kao i mnogi ostali (pa i sami HSPovci) sam tvrdio da je tadašnja snaga HSP-a bila u Gordanu Matkoviću.
Ima i u HDZu ljudi koji znaju i žele raditi, bio je i u HSSu Kraljičak pa je otišao u HDSSB.
Prijegradskih izbora sam priželjkivao da se Ivanu, Danijeli i Bubalu priključi Matković i eto tako je i bilo.
Dobili smo mlade ljude koje smo uvijek tražili, dobili smo ljude koji neće probleme gurati pod tepih nego će ih rješavati...
Problemi se ne mogu rješitit preko noći kako bi ulica htjela ali zato se i dobija 4 godišnji mandat.
Zanimljivo je da nitko ovdje ne komentira šta je Vrdoljak rekao u tekstu nego uvijek jedne te iste floskule - Bubalo je zapravo Glavaš pa zato ne valja, Vrdoljak ne valja jer nije rješio parking i jer je koalirao sa HDSSB itd.
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad

Da zaključim Smile
Ja jednostavno ne vidim konkurenciji toj ekipi, ne samo u OSijeku nego puno šire.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.01.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Tu sma negdje prije 3-4 godine napisao da u svakoj stranci simpatiziram 2-3 političara.
SAd se nešto malo promjenilo jer je dosta tih političara prešlo u jednu stranku Smile ali kao što sam uvijek cjenio Maksimovića i Vinkovića iz SDP tako sam i Vrdoljaka iz HNS a kao i mnogi ostali (pa i sami HSPovci) sam tvrdio da je tadašnja snaga HSP-a bila u Gordanu Matkoviću.
Ima i u HDZu ljudi koji znaju i žele raditi, bio je i u HSSu Kraljičak pa je otišao u HDSSB.
Prijegradskih izbora sam priželjkivao da se Ivanu, Danijeli i Bubalu priključi Matković i eto tako je i bilo.
Dobili smo mlade ljude koje smo uvijek tražili, dobili smo ljude koji neće probleme gurati pod tepih nego će ih rješavati...
Problemi se ne mogu rješitit preko noći kako bi ulica htjela ali zato se i dobija 4 godišnji mandat.
Zanimljivo je da nitko ovdje ne komentira šta je Vrdoljak rekao u tekstu nego uvijek jedne te iste floskule - Bubalo je zapravo Glavaš pa zato ne valja, Vrdoljak ne valja jer nije rješio parking i jer je koalirao sa HDSSB itd.
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad

Da zaključim Smile
Ja jednostavno ne vidim konkurenciji toj ekipi, ne samo u OSijeku nego puno šire.


kad gledaš samo tamo gdje ti tvoji glavonje dopuste!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Tu sma negdje prije 3-4 godine napisao da u svakoj stranci simpatiziram 2-3 političara.
SAd se nešto malo promjenilo jer je dosta tih političara prešlo u jednu stranku Smile ali kao što sam uvijek cjenio Maksimovića i Vinkovića iz SDP tako sam i Vrdoljaka iz HNS a kao i mnogi ostali (pa i sami HSPovci) sam tvrdio da je tadašnja snaga HSP-a bila u Gordanu Matkoviću.
Ima i u HDZu ljudi koji znaju i žele raditi, bio je i u HSSu Kraljičak pa je otišao u HDSSB.
Prijegradskih izbora sam priželjkivao da se Ivanu, Danijeli i Bubalu priključi Matković i eto tako je i bilo.
Dobili smo mlade ljude koje smo uvijek tražili, dobili smo ljude koji neće probleme gurati pod tepih nego će ih rješavati...
Problemi se ne mogu rješitit preko noći kako bi ulica htjela ali zato se i dobija 4 godišnji mandat.
Zanimljivo je da nitko ovdje ne komentira šta je Vrdoljak rekao u tekstu nego uvijek jedne te iste floskule - Bubalo je zapravo Glavaš pa zato ne valja, Vrdoljak ne valja jer nije rješio parking i jer je koalirao sa HDSSB itd.
Čovjek navodi činjencie i cifre - vračanje 160M kn kredita i dugova a podizanje 10M za škole ali to nikog ne zanima nego ih zanima ko je sa kim koalirao Sad

Da zaključim Smile
Ja jednostavno ne vidim konkurenciji toj ekipi, ne samo u OSijeku nego puno šire.


jawohl herr Glavaš !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: