Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 23:45 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Ovo je najgori doček Nove Godine u mom životu, može vas biti stid i sram...gledali ste isključivo kako oderati jadne ljude i staviti lovu sebi u đep, a mlade koji su vam ukazali povjerenje ste doslovno tretirali kao stoku. Sramota, nikad me više WLM neće vidjeti ni na jednom koncertu a da novu godinu ni ne spominjem.
Ali od svih, zapravo najvise krivim samu sebe jer kad vidim ko stoji iza udruge WLM drugo nisam mogla ni očekivati...eto decki, uzivajte u svojoj lakoj zaradi još ovaj put, jer sigurn sam da moje povjerenje vise nikad za nista necete dobit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miguell
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 0:13 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo sam prvobitno objavio na FACE dok We Love Music nisu obrisali komentar, a tekst je glasio:
Evo ovako, gdje da počnem, sada je pola pet u jutro na novu 2011. godinu, i vjerovatno si mislite koji idiot sada sjedi i piše za računalom, e pa ja! I pišem iz slijedećeg razloga, pišem zato što drugo ništa nemogu, osim uzti pištolj u ruke i nekog upucati u glavu, a to nebi išlo. Jednostavno sam isfrustriran i bijesan, a malo i pripit tako da nezamjerajte greške u pravopisu i sl.
Krenimo od početka, kronološki, tako bi bilo najpreglednije. Vratimo se prvo u prošlu proslavu nove 2010. godine u Esseker centru u organizacije "We Love Music" koja je bila čista petica, možda koji nedostatak ali sveukupno čista i solidna petica, oduševlilo me, svaka čast. I sada se vratimo na ovu tek završenu proslavu nove 2011. godine u Gradskom Vrtu u organizaiju "We Love Crap" (dobro sam napisao nije tipfeler), zašto Crap se pitate, e pa ostanite sa mnom još malo. Pa krenimo, ide ovako, krečemo od prošlogodišnje čiste petice (5), u 21.40h društvo me kupi s autom i za deset minuta dolazimo do dvorane, parkirali i lagano se približavamo ulazu a ono na naše zaprepaštenje gužva od dvjestotinjak ili više ljudi, tj. promrzlih duša jer nezaboravimo vani je -7 stupnjeva, čeka na ulaz, a ta velika masa ljudi čeka i smrzava se jer organizator je predvidio samo jedan jedini ulaz, na jedna mala vrata, tako da se masa ljudi naguravala nebi li ušla, meni je tebalo najmanje pola sata na ulaz, to znači već je 22.25h otprilike. I sada dajem jedam minus (-1) sada je ukupni dojam četri (4) ,dok promatram ljude unutra na toplom kako jedu i piju. Slijedeča stvar je napokon upad, gdje je garderoba? nigdje nepiše, strelice ili slično, no našli smo i to, kad ono čudo, i tamo gužva, sva ona hrpa i masa ljudi sa ulaza ide i jakne ostaviti, to se podrazumijeva. No što biste rekli da sam i tamo čekao doslovno pola sata najmanje. I kao što sam rekao gužva je nenormalna i svi se guraju, i dok lagano, pužovom brzinom približavam se pultu za garderobe tlak mi skočio, bijesan sam, kao bik kad vidi crevno, želim ubiti nekoga, osakatiti ga jako (po mogučnosti organizatora) jer na garderobi rade tri cure, jedna piše brojeve i uzima pare a dvije se nekako muče dok slažu jakne, one od metar i žilet a vješalice na visini od 2m, pa se one muče, a o brzini da negovorim, znači to je tri cure na 1000 ljudi. I jedva dođem na red, platim pare za jakne, dobijem broj i čekam da mi uzmu jakne kad ono, krc, lom, i čuđenje ljudi, raspale se garderobe, Vi sad mislite šta se raspalo, o čemu govorim, e pa o ovome, garderobu je netko sakucao od štafli (letve) na koje je nakucao hrpu čavala (tj. vješalice?!), a zašto se srušilo, pa zato što su turbo brze cure to slagale redom, znači na jednu stranu, pa se sve prevagnulo, puklo i složilo na pod, a ja u čuđenju to promatram jer sad sad sam trebao predat jakne, ali ništa od toga, DAJ MI PARE NAZAD, rekao sam curi odmah, pogledala me uplašeno ona , uzeo pare i otišao ljut osatviti jakne u auto!!! Sada je to još jedan minus, sada je to ukupno (3) trojka. Ljut i još bijesniji odlazim do jela, nešto pojesti, napominjem sada je već 23.15h, a ja ni piće popio. Dolazim do stolova a kad ono podgrijana jela, a ono sve same tjestenine sa sirom i sl., deset posuda s tijestom, i par posuda sarme, pa što je to?! Koji racku, sad sam još bijesniji!!! Ništa mesa, ništa narezanog kao prošli put, koma, pa kolko dođe da se kupi tijesto i komad sira pa da se ugrije, mislim i to se netko namučio, i to je ok jelo, ali WTF, je.. tijesto na sto načina!!! Ovo je još jedan minus, znači ukupno (2) dvojka. Sad sam bijesan još uvijek i hitno trebam piće! I tako prošla ponoć, malo mi se podiglo raspoloženje, pijemo lagano i tako, probamo se oraspoložit od sveopćeg košmara. Idem do šanka kad ono još jedan racku, nestalo pića! Nema piva više, nema ovog, nema onog, ima soka i vode i neke žeste! Ljudi pa 1.00h je ujutro a oni ostaju bez cuge WTF!!!! Ovo je još jedan minus, to je sad (1) jedinica!!!
Da ne spominje veliku gužvu svukuda, gužve u WC-ima, ljudi rigaju doslovno na sve strane, cure padaju i valjaju se pijane po podovima, sve prljavo, užas, podovi mokri, tanjuri , prazne boce i čaše posvuda, užas, mogu bacit cipele! Nitko nekupi smeče, prazne boce i slično, pa što je to! SEXY & GLAM, ma to je više SHIT & CRAP!! Računajte malo oko 1500 ljudi najmanje puta 170kn po osobi najmanje (to nisu vip i one skuplje karte) izađe ih 255.000 kuna! Ovo možemo nazvati čistom pljačkom, jer ukupni dojam je 1 (ima još toga ali neda mi se više pisati) a ostaje mi samo gorke sječanje i blijedaslika prošlogodišnje zabave, kojoj ova nije ni do koljena, i zato pozivam Sve da bojkotiraju "We Love Crap", ovaj mislim "We Love Music" organizaciju jer to je hrpa kretena i lopova, sretno im bilo ali mene više neće vidjeti, niti dobiti podršku, dao Bog da im djeca hodala unatrag!!! Pozdrav i Laku noć!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niste vi bili u Esseker Centru... da vidite što znači koma organizacija ... plače mi se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 3:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne kužim...

Prošle godine svi hvalili taj doček...

Sada se ta ekipa raspala, te je drugi dio ekipe napravio doček u Essekeru, i za oba kažu da je bila loša organizacija. Ne znam, jesu to ljudi koji su ošli našli nove ljude puno manje sposobne od ovih bez kojih su ostali ili u cemu je problem...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 3:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A još su mi gora ova podbadanja sa "1 post nickovima", sa jedne i sa druge strane, kako je onaj drugi party bio odvratan. Ljudi moji, bolje nastavite raditi skupa, išlo vam je odlicno...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne kužim...

Prošle godine svi hvalili taj doček...

Sada se ta ekipa raspala, te je drugi dio ekipe napravio doček u Essekeru, i za oba kažu da je bila loša organizacija. Ne znam, jesu to ljudi koji su ošli našli nove ljude puno manje sposobne od ovih bez kojih su ostali ili u cemu je problem...


a znaš kak je...svi se pomamili za parama Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilordan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo da i ja dodam komentar koji... meni je bilo dobro jer sam imao dobruuu ekipu i nisam imao previše pameti i došao sam u 8 sati pa si zeuzeo stol itd itd( kad sam kupovao kartu rekli su da dođem u 8 da si zauzme ako želim stol ) i čekati j... sat vremena da uđem ( čitaj smrzo sam se ko jebena pička a da nepričam kako mi je curi bilo )... cuge je bilo dosta a i kad je ponestalo žestokog pića ovi iz vip-a su mi iznjeli tako da sam se snašao Razz ... hrane je bilo prvi maks 2 sata tako da tko je usao u 11 sati taj nije imao šta jesti... a stanje unutra kako je bilo da nepričam, od skliskog poda do wc koji je ja mislim uništen jebeno ( slavine isčupane itd itd ) .... zaštitara je bilo ko šuge a niti jednog nije stavio ispred wc-a da pazi šta rade određeni manijaci u wc al dobro to nije moj problem xDDD ... ja sam se zabavio, pojeo sam koliko sam mogao itd ali sve to zato jer sam ušao prvi unutra ali žalim jadne ljudi koji su došli u 9 sati Sad ... mislim da su oni popizdili i jebali im mater što su platili 200kn da se smrznu ko pičke čekajući ulazak ... eto... nekima je bilo dobro nekima loše al sveukupna ocjena je slaba

_________________
Ivan Lordan, mag.ing.el
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe.... nekak kontam da se ni vi u gradskom vrtu niste bas usrecili Very HappyVery Happy

Za utjehu ni u Essekeru nije bilo bolje gdje su vladali isti problemi: cekanje 45 min na cca minus pingvin, garderoba na koju se jos duze ceka i bezobrazno naplacuje, klope i vecine cuge nestalo do ponoci....

ocito da su se organizatori dobro oparili na racun toga sto su raji upropastili najludju noc u godini...

zalosna hrvatska stvarnost balkanskog mentaliteta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anica
Offline
Ukupno postova: 48
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vanja.ladydance je napisao/la (Pogledaj post): ›
ivan1602 je napisao/la: ›
bitno je da ne ponestane hrane i cuge, a za jačinu zvučnika lako Very Happy


hehe to se sigurno neće dogoditi Very Happy



ahahhaha. dobro da se nije dogodilo. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jan_
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vanja.ladydance nam se izgubila, ne javlja se poslje doceka Smile vjerovatno jos ne skida smijesak sa lica od zarađene love!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.01.2011. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po nekoj logici imali su oko 300 000kn a ovo što su organizirali i napravili je 100 000kn ono vrh svih vrhova osijek031.com smile da me ubiješ nemože više biti

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je WLM krenuo u početku mislio sam da smo napokon dobili organizaciju od koje možemo očekivati vrhunske događaje. No međutim, balkanski mentalitet i želja za što bržom i jednostavnijom zaradom je prevladao.

Tek sada sam se sjetio "odbrojavanja". Da se nisu mogli potruditi pa na onome video wall-u napraviti odbrojavanje barem zadnjih deset sekundi, prigušiti svijetla, malo napraviti ugođaj...A ne ovako, s meni lijeve strane si već dvije minute čestitaju Novu godinu, ovi s desne zbunjeno gledaju u sat, ni meni nije ništa jasno...Onda neki glas iz bunara izgovara neke riječi koje podsjećaju na odbrojavanje.

Otkako WLM postoji bio sam njihov fan i redovni posjetitelj svih evenata u njihovoj organizaciji. No nakon ovoga, sumnjam da ću ikada više posjetiti išta što oni budu organizirali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 14:03 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, kako možete očekivati da na dočeku za 1000-2000 osoba bude super - bez obzira koliko vi platili?

Prvo, već kad vidite za koliki broj ljudi se planira taj doček - iz aviona je vidljivo da će takav masovan doček biti fail barem 50 %.

Također je razumljivo da ćete dugo čekati na ulaz jer ne mogu puštati 10 ljudi na ista vrata u roku 1 min.

Što se tiče hrane, ako niste dosad (pro)čitali komentare poslije dočeka prethodnih godina (a vjerojatno jeste), tamo je pisalo kako je hrane bilo zalivene pićima, razbacano...i ako vam to nije dovoljno onda stvarno...

Dalje, što se tiče WC-a...zar mislite da će na toliki broj ljudi WC-i biti super uredni, mirišljavi, čisti..?

Tko imalo razmišlja glavom, neće nasjesti na ove masovne dočeke i obećanja organizatora.

Osobno, ne volim takva masovna događanja, zato i nikad nisam išla na dočeke na kojima je bilo 300 i više ljudi jer ne volim gužvu, i jednostavno znam da će biti svinjarija i svega i svačega. I ne želim bacati novac za nešto što mi nije potrebno.

Mi smo ove godine bili u Siesti - bilo je odlično! Za 50 kn - rezerviran stol, piće dobrodošlice, suhomesnati proizvodi i šampanjac u ponoć. Cuge - koliko popiješ, toliko platiš.

S obzirom da baš i ne volim alkohol, piće dobrodošlice (žestu) nisam popila, već samo šampanjac u ponoć (koji sma pomiješala s Fantom). Wink

Od suhomesnatih proizvoda bio je suhi vrat, kobasica (2 vrste), sir i oni mali pekarski kruhići.

Hrane je bilo, baš fino koliko čovjeku treba. Otišli smo oko 2 h, a hrane je još uvijek bilo.

Ekipa je bila vesela, nije bilo pijanih koji su se valjali po podu, rigali, glazba je bila ok (neke pjesme su se ponavljale, ali nema veze).

Ukratko, bilo je super, meni osobno najdraži doček Nove godine - bilo je sve kako treba. Wink Ljudi je bilo maximalno 80-ak - po mojoj procjeni.

Želim reći, da meni poanta dočeka Nove godine nije prežderavanje uz ne znam koliko vrsta jela. Ako želim (toliko) jesti, otići ću u neki restoran, ali ne na Novu godinu. Tu večer želim se lijepo zabaviti s osobom koju volim, da lijepo dočekamo Novu, plešemo i tako.

Općenito mi je glupo baciti novac na fore tipa Esseker, dvorana Gradski vrt, jer mi ne treba neograničeno ovo-ono. Pogotovo iz razloga jer znam da ti masovni dočeci nikada ne ispadnu kako treba (čast izuzecima).

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Također je razumljivo da ćete dugo čekati na ulaz jer ne mogu puštati 10 ljudi na ista vrata u roku 1 min.


To je jedino razumljivo balkanskom umu (ovo se ne odnosi na tebe). Razumljivo i razumno je otvoriti još jedna vrata.
Nisam neki svjetski putnik, ali bio sam na koncertima i partijima izvan Hrvatske gdje je svaki puta bilo nekoliko tisuća ljudi. I kada se zbroji svo vrijeme koje sam proveo čekajući ulaz na te partije/koncerte još je uvijek kraće nego što sam čekao na ulaz u dvoranu.

Vidio sam da su mudraci na WLM profilu napisali nešto tipa "pa i vani se na koncertima na ulaz čeka satima". To je takva nebuloza. Tko god je bio ikada na nekom kvalitetno organiziranom eventu zna o čemu pričam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.01.2011. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na exitu gdje je bilo 40 000 ljudi sam čekao manje na ulazu nego ovdje na wlm tak da nema priče što se tiče ulaza ispali su kreteni na kubik

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: