Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čuj...da oni žele uložiti više novaca u organizaciju, vjerojatno bi ispalo bolje. Da su za tu večer uposlili nekoliko zaštitara više, i otvorili dodatni/e ulaz/e, ljudi ne bi toliko čekali.

Mogu dobiti pare za jednu loše organiziranu proslavu Nove, ali teško da će ljudi i sljedeći put nasjesti na ovakav fail.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 14:32 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Stella1989"]
Ljudi, kako možete očekivati da na dočeku za 1000-2000 osoba bude super - bez obzira koliko vi platili?

Prvo, već kad vidite za koliki broj ljudi se planira taj doček - iz aviona je vidljivo da će takav masovan doček biti fail barem 50 %.

Također je razumljivo da ćete dugo čekati na ulaz jer ne mogu puštati 10 ljudi na ista vrata u roku 1 min.

Što se tiče hrane, ako niste dosad (pro)čitali komentare poslije dočeka prethodnih godina (a vjerojatno jeste), tamo je pisalo kako je hrane bilo zalivene pićima, razbacano...i ako vam to nije dovoljno onda stvarno...

Dalje, što se tiče WC-a...zar mislite da će na toliki broj ljudi WC-i biti super uredni, mirišljavi, čisti..?

Tko imalo razmišlja glavom, neće nasjesti na ove masovne dočeke i obećanja organizatora.

Osobno, ne volim takva masovna događanja, zato i nikad nisam išla na dočeke na kojima je bilo 300 i više ljudi jer ne volim gužvu, i jednostavno znam da će biti svinjarija i svega i svačega. I ne želim bacati novac za nešto što mi nije potrebno.

lako je bit general poslije bitke..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
lako je bit general poslije bitke..

Možeš li pojasniti što si točno htio time reći?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pravi se Englez! Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
veliki ali steka
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 15:44 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo moje viđenje nove u gradskom vrtu, cekanje vani pola sata, guzvanje da se uđe na jedna vrata, lose jako, kada smo bili napokon usli, smjestili smo se u vip, nie bilo mjesta za svakoga za sjediti Smile.
Hrane nije bilo u vip-u, sto je po mome misljenju trebalo biti.Svaka cast konobarima za sankom, vidilo se da neki to rade prvi put, ali nema veze, bili su jako brzi i malo se cekalo....
Neogranicena hrana i cuga? NIje je bilo Smile, ponestalo je svega.
Garderoba 10kn, lopovi jedni.
Wc poplavljen, smeca posvuda....
Odbrojavanje u prvoj-drugoj minuti iza ponoci, ne znam mozda smo u nekoj drugoj vremenskoj zoni??
Glazba je bila dobra, bolja na obicnom podiu nego u vip dijelu....
Nije mi jasno da nije moglo jos biti zastitara, za stolom za hranu osbe koje ce posluzivati, osobe koje ce pokupiti smece.....

Ocjena 2/5, inace ne bi dao ni 2, ali to ide zbog konobara koji su se jako trudili i zbog glazbe, a da nije njih bilo bih 0/5.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NTFEM
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 15:55 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
na exitu gdje je bilo 40 000 ljudi sam čekao manje na ulazu nego ovdje na wlm tak da nema priče što se tiče ulaza ispali su kreteni na kubik

hahah a i ti si sada pretjerao..spominejs 40 000 ljudi a jesi mozda spomenio koliko ulaza ima na tvrđavu ?,da sad nesto napisem o novoj godini u dvorani.Meni je bilo bas predobro,napio sam se ,naplesao sam se,sve u svemu zabavio sam se sa svojom ekipom kao i inace kad posjecujem bilo kakve vece evente u osijeku.Ajd da i ja krenem redoslijedom.

Ulaz - dosli smo oko 21:15 popeli se gore i skontali da ima bas puno ljudi koji cekaju da uđu kao sto su i ostali napisali..u takvim se situacijama treba i snaci..otisli smo skroz sa lijeve strane i polako se pomicali do ulaza ..mislim da smo usli u roku 10min.

Garderoba - tu sam se mozda malo razocarao jer je bilo dosta ljudi u redu,al dobro bila je dobra zajebancija,dobacivanja i tako to tako da je vrijeme brzo proslo cekajuci da predam jaknu..kasnije sam cuo da se garderoba srušila..nisam se bas obazirao na to,na fajrontu sam otisao do garderobe kad ono jakna stoji na mjestu..imao sam srece sto se ta "garderoba" nije urušila.

Hrana - Necu komentirati jer ju nisam ni jeo,najeo sam se kod kuce,jer znam inace kakva je shema s tom hranom na novoj godini...

Cuga - meni je bilo sve idealno samo isto sam se malo razocarao sto je nestalo jegera jer sam pio samo jeger kolu ( al to nije razlog da pljujem po organizatorima),nestalo pa sta, nije kraj svijeta ..presao sam na drugu cugu i zabavio se do fajronta.Tu cu spomenuti i konobare..jebeno su odrađivali posao,nisam cekao dugo da dobijem cugu.

Smeće,sklizav pod - opet da kazem da se isto treba snaci u situaciji za to smeće..to smo skontali kada nam se prvi put napunio stol sa praznim ćašama i limenkama.otisli smo do šanka rekli konobaru da nam da vreću za smece koju smo stavili ispod stola i tamo ubacivali smeće.Sklizak pod,to se moglo i ocekivati..pločice+prolivena cuga,za sklizak pod smo sami krivi jer je vecini ljudi pa tako i meni par puta pala casa na pod..al dobro malo klizanja i ruganja do wc-a mi nije škodilo.

Sve u svemu meni i mojoj ekipi je bilo do jaja,super smo se proveli.Razlog tome je vjerovatno to što nismo toliko obračali pozornost na sitnice,tj nismo picajzle ko neki sa ovog foruma.Sad bi jos nest napisao za kraj ali necu biti neugodan.
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la: ›
lako je bit general poslije bitke..

Možeš li pojasniti što si točno htio time reći?


znas kad se koristi inaće ta izreka? kad netko pametuje i sve zna nakon sto je proslo to o cemu pametuje, stoga da sumiram, govoris vidljivo je bilo ovo,ono, razumljivo je bilo ovo,ono, za ocekivat je bilo ovo ono, a zasto je to sve bilo vidljivo, razumljivo,ocekivano? gdje su argumenti koji mogu potkrijepit ijednu spomenutu tvrdnju? nema ih..moglo je biti uber mega kul super..i to sto ti sad nabrajas da je "kao" bilo vidljivo,razumljivo i ocekivano je obicno pametovanje nakon sto si dobila saznanje u prethodnim komentarima da je bila loša manifestacija.,zato izreka " lako je bit general poslije bitke", ili "lako je sad bit pametan kad je prošlo" ..živila!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miško moj, pričam o takvim levim organizacijama gotovo dvije godine i ispadam majmun. Vaše jedino legitimno pravo je da se pokrijete ušima i šutite. Mogu vam samo sa smješkom na licu reći, rekao sam Vam. Razz

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
znas kad se koristi inaće ta izreka? kad netko pametuje i sve zna nakon sto je proslo to o cemu pametuje, stoga da sumiram, govoris vidljivo je bilo ovo,ono, razumljivo je bilo ovo,ono, za ocekivat je bilo ovo ono, a zasto je to sve bilo vidljivo, razumljivo,ocekivano? gdje su argumenti koji mogu potkrijepit ijednu spomenutu tvrdnju? nema ih..moglo je biti uber mega kul super..i to sto ti sad nabrajas da je "kao" bilo vidljivo,razumljivo i ocekivano je obicno pametovanje nakon sto si dobila saznanje u prethodnim komentarima da je bila loša manifestacija.,zato izreka " lako je bit general poslije bitke", ili "lako je sad bit pametan kad je prošlo" ..živila!

Poanta onoga što sam napisala bilo je da je glupo nasjesti na takve masovne dočeke, a ljudi su se proteklih godina mogli uvjeriti na iskustvima/konetarima drugih kako to inače na kraju ispadne.

Ali nekome očito ni to nije dovoljno, već na svojoj koži to moraju doživjeti da se opamete. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poanta onoga što sam napisala bilo je da je glupo nasjesti na takve masovne dočeke, a ljudi su se proteklih godina mogli uvjeriti na iskustvima/konetarima drugih kako to inače na kraju ispadne.

Ali nekome očito ni to nije dovoljno, već na svojoj koži to moraju doživjeti da se opamete. Wink

Pa čekaj malo, ljudi kažu da im je prošle godine bilo super u essekeru, a i do sada su bili zadovoljni s WLM-om. Dakle, o čemu ti drobiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Pa čekaj malo, ljudi kažu da im je prošle godine bilo super u essekeru, a i do sada su bili zadovoljni s WLM-om. Dakle, o čemu ti drobiš?

O masovnim dočecima općenito, koji često kao posljedicu imaju nezadovoljne posjetitelje i negativne komentare.

Ok, prošle godine je bilo dobro u Essekeru, a sad se ta prošlogodišnja organizacija raspala (kako sam skontala po komentarima) i jedni su napravili party u Essekeru, a jednu u dvorani - a i jedni i drugi su kiksali.

Ugl, ostavite se tih masovnih dočeka, a ako baš želite na takav neki event, onda se poslije nemojte žaliti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 16:42 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi forumaši,

Vidimo da zaista ima mnogo komentara što se tiče dočeka Nove godine, i to ne samo za doček u dvorani, već općenito. Mi ćemo se najviše obazirati na komentare usmjerene nama, pa Vam se zato i ovdje obraćamo.

Želimo se zahvaliti svima koji su uzeli nekoliko minuta svog vremena i ostavili komentar, bio on pozitivan ili negativan. Također, bilo je i nekih vrijeđanja i omalavažavanja cijelog dočeka, te smo odlučili eliminirati takve komentare i spriječiti beskrajnu svađu na našem profilu.



Moramo odmah istaknuti da je ovo drugi doček Nove godine koji smo organizirali, te da su naša očekivanja i pripreme za ovaj event bile najviše na temelju prošlogodišnjeg dočeka. Naravno, uzeli smo u obzir nedostatke koji su se pojavili prošle godine i na taj način se bolje pripremili. Konkretno, to se odnosilo na šank, koji je ovog puta bio zaista velik. Isto tako, pojačano je osoblje unutar samog šanka, a pića je zaista bilo mnogo.

S druge strane, tu je bio i ulaz u dvoranu, koji, priznajemo nije dobro funkcionirao. Nismo mogli otvoriti dodatna vrata zbog hlađenja prostora, a moramo priznati da nitko nije očekivao da će 80% ljudi doći u dvoranu u isto vrijeme. Takav slučaj ni približno nije bio prošle godine, tako da smo se zaista iznenadili zbog velike navale. Razlika u broju gostiju u odnosu na prošlu godinu je 500-njak ljudi.

S druge strane, unatoč velikoj opskrbljenosti pića, kroz samo nekoliko sati popilo se skoro 200 litara Jagermeistera. Kada bi to usporedili s prošlim dočekom, ispostavlja se da je ove godine 'žeđ' za Jagermeisterom bila jača nekoliko puta od prošle godine.
Također, prošle godine je bila navala za nekim drugim pićima, pa smo se na temelju iskustva i opskrbili u skladu s tim. Ukoliko je određenih pića nestalo u ranijim satima (npr. crno vino), to je bilo zbog velike gužve u šanku te momci nisu stigli otići u skladište po zalihe.



Hrane je bilo također u skladu s brojom gostiju, kao i prošle godine, ali uz veću količinu. Opet, nitko nije očekivao masovnu navalu za hranom u prva dva sata, jer takvo iskustvo prošle godine nismo ni približno doživjeli. Iz tih razloga je onda u vrlo kratkom vremenu (prije planiranih 2,3 sata iza ponoći) nestajalo hrane. Računalo se da će općenita potražnja za hranom biti veća nego prošle godine, ali ne u tolikoj mjeri.

Zadnja i bitna stavka je svakako garderoba, i tu se stvarno ispričavamo zbog problema koji su nastali. Zapravo, najlakše bi cijelu situaciju opisali kao lančanu reakciju nepredviđenih problema koji su se nažalost dogodili. Nadamo se da je ipak svatko dobio svoju jaknu natrag, a ukoliko ima onih koji nisu, neka ostave dolje komentar pa ćemo pokušati pomoći po tom pitanju.

Ostali problemi, poput prljavog i i neurednog prostora, te pokidanih slavina i slično, ne možemo pripisati isključivo sebi. Razlog tomu je očigledna volja i strast određenih pojedinaca za razbijanjem, prolijevanjem, povraćanjem i sličnim neprimjerenim aktivnostima. Iz priloženog se moglo vidjeti da još uvijek ima onih koji ne poznaju osnove kulture ponašanja.

Kako ne bi ispalo da je Nova godina u dvorani bila debakl, moramo se osvrnuti i na lijepe trenutke tijekom večeri. U prvom planu je bila glazba i tu smo zaista sretni što nema niti jedan negativan komentar na glazbu. Oba floora su funkcionirala uz odličnu glazbu, a to potvrđuje i atmosfera tijekom cijele večeri. Uz glazbu išao je i dobar sound i light show, koji su bili odlična kombinacija u predvorju dvorane. Momci u šanku su također dali svoj maksimum, od početka do kraja proslave. Općenito gledajući, još uvijek prevladavaju oni pozitivni komentari te se zahvaljujemo na njima. Nakon kraja dočeka u dvorani, moramo napomenuti i da je na službenom afteru u klubu Bastion bilo zaista odlično te da se tulumarilo do 8 ujutro.



Na kraju se želimo ispričati svima čija očekivanja nismo ispunili. Znamo da je ipak riječ o dočeku Nove godine, ali vjerujte da su naše namjere bile samo najbolje te da ćemo sve Vaše kritike uvažiti prilikom idućih organizacijskih pothvata. Vjerujemo da se većina unatoč određenim poteškoćama uspjela dobro zabaviti i ući u 2011. godinu na najbolji mogući način.

Hvala na ukazanom povjerenju i sve najbolje u 2011. godini!

We Love Music Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2011. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nisam bio pa ne znam kako je bilo, ali po prijašnjim iskustvima nekako mi je drago što nisam bio..ovo je malo jadno..kao nismo očekivali da će popiti tolko u 2h... pa veliki broj se želi urokat do 12h pa samo malo nadoljevat... što se tiče ulaza,cuge i hrane tu se ne možete opravdat nikako... imate vi sasvim dobru kalkulaciju od koje ne želite odustat... silj je zgrnut lovu, što je legitimno, ali isto tako treba pružiti nešto više od teškog debakla

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 16:50 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastion Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
Općenito gledajući, još uvijek prevladavaju oni pozitivni komentari te se zahvaljujemo na njima.

Nisam bio kod vas i na ostatak posta neka raspravljaju oni koji su bili, ali ova rečenica naprosto bode u oči. Jednostavnim riječnikom rečeno: ili se pravite blesavi ili ste slijepi pored zdravih očiju. No, naravno da u vašim glavama prevladavaju pozitivni komentari kad ste one negativne, koliko čujem, pobrisali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanja.ladydance
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jan_ je napisao/la: ›
vanja.ladydance nam se izgubila, ne javlja se poslje doceka Smile vjerovatno jos ne skida smijesak sa lica od zarađene love!


Hahahahahaha kakve ja imam veze s parama XD. Ne javljam se od dočeka jer sam se sad probudila, neki idu i na reprizu Smile Evo iskreno i moj komentar. Meni je bilo ok, ali mi je prošle godine bilo bolje. Ja sam isto cekala cca 45min na ulaz, al iskreno to je bilo i za ocekivati, prosle godine sam isto cekala i na bilo kojem većem koncertu da sam bila isto sam čekala. Bila sam u Vip-u u kojem je bilo stvarno odlično, glazba superiška, mjesto za sjest, cugu čekaš max 5 min i ne znam za ostalo al mi smo cugali ili jack-colu ili burn-votku i toga je bilo do fajronta koji je bio u 5h. I da jako dobra stvar sto je tamo tepih na podu pa nije bilo razbijenih boca i kad je netko nest prolio nije se sklizalo. Hrana mi je bila odlična i ja sam jela odmah tako da je bilo svega još. Ono kasnije je izgledalo katastrofalno na glavnom dijelu i nisam mogla vjerovati, par puta sam prosla do tamo i sad su mi štikle u smeću. I da kaput mi je ukraden. Tak da ni za mene nije bas bilo sve savrseno, ali iskreno mislim da su i ljudi djelomično krivi za to. Kao prvo što se tiće hrane ljudi su se time razbacivali maximalno, par puta sam vidjela da je netko uzimao cijele one keramicke posude i nosio sa sobom i na kraju bacio, do scena kako netko uzme gric nečega i vrati na stol ....sorry ali toga prosle godine ja nisam vidjela. Isto tako i sa cugom, neki dečki su bili uzeli bočice vode i špricali se tamo ja sam bila cijela mokra. Nije ni čudo na šta je pod ličio. Baš mi se čini da su ljudi bili kulturniji za prošli doček i da je bila općenito bolja atmosfera.
Da se mene pitalo ja bi bar četvrtinu ljudi izbacila van zbog ponašanja i to su redari i trebali napraviti, a ne dečki se tam potuku i ostanu unutra. Bilo je propusta, ali baš se i primijeti da je recesijska godina da se nije jelo i pilo pa se to pokušavalo nadoknaditi u jednom danu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: