Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*i organizaciji, prelose ste sve napravili, sto godina cekanja dok se udje unutra, samo jedan ulaz od njih 4-5 mogucih i to samo zato da mi zastitar lupi onaj zig na ruku, pa mislim ono osijek031.com smile uzas osijek031.com smile a drugo, garderoba, opet uzas, za pocetak guzva, samo 1 osoba stavlja garderobu na vjesalice, pa mislim super osijek031.com smile a drugo 10 * kuna naplatit za svaku jaknu, pa *, kud ste nam jebene ulaznice naplatili tu sad i garderobu, trece, hrane je nakon 11 sati ponestalo, ostala samo ona tjestenina, i to hladna, jedino dobra stvar su konobari,i to zato sto su uspjeli bar cugu kolko tolko brzo natocit osijek031.com smile ostalo sve uzas, uzas, jebeni uzas, organizacija -10 sve -10 prelose, zao mi je sto sam tamo iso na novu osijek031.com smile ocekivao sam super party kako se i ocekuje od takve "organizacije" a kad ono nista... sljedeci put kazite ljudima da znaju da pravite to sam zbog love i da vam je u cilju samo zaradit i super Smile jebeni wlm

ps. i da, pa kak to da nam i cugu niste naplacivali? kad ste mogli garderobu, pa mogli ste i cugu! *

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la (Pogledaj post): › i garderoba, opet uzas, za pocetak guzva, samo 1 osoba stavlja garderobu na vjesalice, pa mislim super osijek031.com smile a drugo 10 * kuna naplatit za svaku jaknu,


S ovim se slažem, u mnogim klubovima po Zagrebu se ne naplačuje garderoba, čak i kad je besplatan upad, a kamoli kad se plati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 13:46 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music] - nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako bih trebao povuci paralelu sa proslim docekom, nebo i zemlja, na proslom je jedini minus bila katastrofa ekipa u garderobi.
Na ovom moram pohvalit ozvucenje koje je bilo fantasticno, isto tako light show ok, djice i mjuza fantasticni iako je meni osobno na proslom bilo vise dobrih stvari ali to je stvar preferencije, konobari usluzni nema sta.
Ogroman minus je ta zaj.. s vratima, neshvatljivo je da s iskustvom kiksate na takvim banalnostima, pa jel tesko otvoriti i druga vrata i ubrzat to ulazenje, jos citam kako su ovi u slaviji prosle godine kisli na kisi reko nema sanse da se to ovdje to desi Rolling Eyes cekanje 45min na -8 za tu cijenu nije pohvalno
dok je prosle godine bilo klope i cuge do jutra ovaj put ste podbacili i to jako, u pol 2 nema jegera i nema VODE, a koliko sam nacuo dosta toga nije bilo, klopa je bila kvalitetna ipak je isti catering ali je prerano ponestalo...
ista boljka kao i prosle godine, garderoba, prethodni upis sve govori, potpisujem.

ono sto je i najbitinije na doceku, mjuza i atmosfera su bili ok, tako da ipak dajem ocjenu 3/5

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekanje na ulazu, katastrofa...
Hrane nestalo preprerano, a i bila je totalo loša..
Taj vip dio, pljuga, nagurali stolicama samo da što više karti prodate nema veze što se ne može prolaziti između stolova..
Ali eto okej glazba mi je sve to nekako popravila i moje društvance bez kojeg bi mi ova večer bila definitivno jako loša...
Sve u svemu solidno...zapravo bih bila jako iznenađena da je sve ispalo kak treba jer nikad taj doček ne ispadne takav..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jan_
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad bih si srezao iz pamcenja cekanje na ulazu i garderobi mogao bi reci da je bilo vrlo dobro, atmosfera skroz na nivou!sreca da nije bio pljusak kao prosle godine inace bi bili svi mokri do koze dok bi usli unutra!e da, kad sam vidio vip zonu u prolazu morao sam se nasmijati Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
help
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 18:47 
Naslov: Bad ! Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ove (prošle) godine sam se dvoumio gdje bih išao, i konačno odlučio u danji čas.. "sexy & glam" party.. ne mogu da ne iskomentiram ovo i popratne stvari..

proslava u gradskom vrtu je po meni bio totalni promašaj..prvo, čekanje na ulazu (do 30-40min) je bilo izluđujuće, ljudi vani čekaju na zimčugi, sablažnjavaju se, dok unutra rade 2 lika koji kidaju karte i lupaju žig.. da to nije mogli ići brže stvarno ne razumijem.. drugo, za garderobu sam morao čekati i duže vremena i ona se naplaćivala (što nigdje nije spomenuto da će tako biti) i to 10kn za svaku jaknu.. tamo su bile zadužene 2 cure od kojih ti jedna zapisuje broj na papirić, a kad ga dobiješ moraš se provuć do druge cure da joj predaš jakne...šou..i taman kad sam došao na red pukne im ta drvena kvazi garderoba pod teretom jakni i sve popada na pod.. treće, poslije 1 sat, ne znam dal je ljudima bilo svejedno šta piju ili ne, ali osim viski kole i redbull votke, točnije sinalco votke, nema ničeg drugog za popiti..NEMA Shocked "neograničene" hrane je također nestalo, ne znam točno kad, ali ne puno vremena od ponoći..tjestenina, gužvare, makovnjače, sladoled u škrinji su bili pretpostavljeni za samoposluživanje, a sastrane je ostavljen plastični pribor, tanjure itd. za korištenje.. tu su barem mogle radit 1-2 osobe koji bi to malo regulirali ili posluživali, jer je nastao takav nered da mi se smučilo nešto probat pojest..koliko sam vidio bio je samo jedan duži šank za cugu smješten uz staklo dvorane, a nereda ajme.. konobari su posluživali u roku 5min sve i to je oke, ali bilo je teško probit se do cuge.. ostalo, sklizavica u predvorju, redovi u wc-ima, nemaš uopće mjesta za sjest (osim par stolica koje su valjd izvukli iz vip dijela), a after party (također nije nigdje ni spomenut) se navodno održavao u bastionu na koji nisam ni išao, neki pirotehnički show i šampanjac se spominju, kontam da sam to prozujao (ili sam u krivu?)...dakle preloše..glazba je bila u redu iako nije moj stil, al to je nebitno.. dakle, na preko 1000 ljudi, koliko mislim da je bilo i za ovih 250kn što sam dao za ulaznicu organizacija (izuzev glazbe) je bila ispod svakog nivoa.. ko god da je organizirao ovo ne sumnjam da se jako fino opario, a ja zaključujem da više nikom ne dajem pare za organizirane dočeke.. btw taxi cammeo nula bodova.. totalno je zakazao, nitko se ne javlja, telefon samo zvoni tak da smo legica i ja išli pjehe do tvrđe u jer nema ništa ljepše od šetnje po trpimirovoj u 5 ujutro po totalnoj šljivi.. kad smo kameovce napokon uhvatili u tvrđi tražili su nam 50kn za prijevoz do centra grada.. naravno da smo propješačili... ugl eto prošlo je, za ubuduće ćemo znat.. inače, svima iskrene želje za novu godinu i bili svi zdravi, veseli i čili Wink

pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
help
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 19:37 
Naslov: Bad ! Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

help je napisao/la (Pogledaj post): › ..after party (također nije nigdje ni spomenut) se navodno održavao u bastionu na koji nisam ni išao..


sad sam tek skonto plakat na prošloj stranici Wink sve ostalo stoji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 19:54 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel istina da su na ulazu naplacivali upad 300kn? ako je, to je pljacka kakve nema

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darby_crash
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 20:35 
Naslov: Bad ! Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

help je napisao/la (Pogledaj post): › evo ove (prošle) godine sam se dvoumio gdje bih išao, i konačno odlučio u danji čas.. "sexy & glam" party.. ne mogu da ne iskomentiram ovo i popratne stvari..

proslava u gradskom vrtu je po meni bio totalni promašaj..prvo, čekanje na ulazu (do 30-40min) je bilo izluđujuće, ljudi vani čekaju na zimčugi, sablažnjavaju se, dok unutra rade 2 lika koji kidaju karte i lupaju žig.. da to nije mogli ići brže stvarno ne razumijem.. drugo, za garderobu sam morao čekati i duže vremena i ona se naplaćivala (što nigdje nije spomenuto da će tako biti) i to 10kn za svaku jaknu.. tamo su bile zadužene 2 cure od kojih ti jedna zapisuje broj na papirić, a kad ga dobiješ moraš se provuć do druge cure da joj predaš jakne...šou..i taman kad sam došao na red pukne im ta drvena kvazi garderoba pod teretom jakni i sve popada na pod.. treće, poslije 1 sat, ne znam dal je ljudima bilo svejedno šta piju ili ne, ali osim viski kole i redbull votke, točnije sinalco votke, nema ničeg drugog za popiti..NEMA Shocked "neograničene" hrane je također nestalo, ne znam točno kad, ali ne puno vremena od ponoći..tjestenina, gužvare, makovnjače, sladoled u škrinji su bili pretpostavljeni za samoposluživanje, a sastrane je ostavljen plastični pribor, tanjure itd. za korištenje.. tu su barem mogle radit 1-2 osobe koji bi to malo regulirali ili posluživali, jer je nastao takav nered da mi se smučilo nešto probat pojest..koliko sam vidio bio je samo jedan duži šank za cugu smješten uz staklo dvorane, a nereda ajme.. konobari su posluživali u roku 5min sve i to je oke, ali bilo je teško probit se do cuge.. ostalo, sklizavica u predvorju, redovi u wc-ima, nemaš uopće mjesta za sjest (osim par stolica koje su valjd izvukli iz vip dijela), a after party (također nije nigdje ni spomenut) se navodno održavao u bastionu na koji nisam ni išao, neki pirotehnički show i šampanjac se spominju, kontam da sam to prozujao (ili sam u krivu?)...dakle preloše..glazba je bila u redu iako nije moj stil, al to je nebitno.. dakle, na preko 1000 ljudi, koliko mislim da je bilo i za ovih 250kn što sam dao za ulaznicu organizacija (izuzev glazbe) je bila ispod svakog nivoa.. ko god da je organizirao ovo ne sumnjam da se jako fino opario, a ja zaključujem da više nikom ne dajem pare za organizirane dočeke.. btw taxi cammeo nula bodova.. totalno je zakazao, nitko se ne javlja, telefon samo zvoni tak da smo legica i ja išli pjehe do tvrđe u jer nema ništa ljepše od šetnje po trpimirovoj u 5 ujutro po totalnoj šljivi.. kad smo kameovce napokon uhvatili u tvrđi tražili su nam 50kn za prijevoz do centra grada.. naravno da smo propješačili


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gargamelka
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EVO MOJ KOMENTAR KOJI JE OBRISAN SA SLUŽBENE WE LOVE MUSIC FACEBOOK STRANICE JER IH OČITO NE ZANIMAJU DOŽIVLJAJI, A JOŠ MANJE KRITIKE

Sram vas bilo! Sexy & Glam? Priredili ste doček za svinje, a ne ljude. 1000 ljudi na jedna krila od vrata, na ULAZU nadrkani konji, GARDEROBA se srušila, PIVO nestalo odmah iza ponoći, ODBROJAVANJE zakasnilo pa smo dočekali novu negdje u 00.02., ništa od konfeta, najavljivanih "sound i light showa, pirotehničkih naprava, hrane i pića u neograničenim količinama".
Koje hrane? Stol od 6 metara na 1000 ljudi, a pokraj stola hrpa smeća visoka 1,5 m od plastičnih tanjura i vilica, mini šank, bez stolova za odložiti prekrasne limenke i plastične čaše, nikakva dekoracija, nikakav stil ni otmjenost, kao loša balkanska disco zabava.
Sram vas bilo još jednom. Sad ste me pokrali i nikad više neću vjerovati vašim organizacijama jer ste i vi samo još jedna ekipa koja je spremna žrtvovati ukazano povjerenje i rating koji ste imali zbog fantastičnog dočeka 2010., a radi čega? Nadam se da ćete uživati u mojim novcima jer su to poslijednji koji ćete dobiti.
Očekujte moj račun za čišćenje cipela koje baš i nisu više iskoristive pa biste mi mogli kupiti i nove, nema veze ako budu za 200 kn, taman da vratim uloženo.

Pljuc.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.01.2011. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo i osnovno ovo brisanje negativnih komentara sa njihove stranice i ostavljanje pozitivnih govori i više nego dovoljno osijek031.com smile osjećaj nove godine je bio kao da sam slavio u nekome svinjcu, da nije bilo VIP mislim da bih se ubio osijek031.com smile svaki put kad sam prolazio pored jedino što sam vidio su ispovraćani prolazi,sranja,nema alkohola,ma užas...ulaz 1 sat sam čekao jel kreteni su otvorili 1 vrata na 1000 ljudi...
ovo je najgora organizacija koju sam vidio u dugo i da nije bilo vip (hvalim te da sam uspio to dobiti) uzeo bih pištolj i pucao nekome u glavu osijek031.com smile sramota.od uzala,organizacije,odbrojavanja,održavanja,higijene,hrane,pića kojeg vani nije ni bilo...

i još brisanje svih komentara koje su pritužbe.
wlm kraljevi ste mislim da ste jedno 50% ljudi izgubili sa ovim postupcima...nikakvo čudo što vam propadaju festivali i partiji ako se ovako ponašate i organizirate stvari...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i moj komentar koji je bio konstruktivna kritika je obrisan sa njihove fb stranice, sramota, ali to dovoljno govori o njima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma lopovi usrani šta drugo reć

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.01.2011. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al priznajem vip je bio do jaja ^^ cuge u vip je bilo neograničeno i apslutno sve što hoćeš je uvijek bilo osijek031.com smile dj je bio predobar mjesta za sjesti je bilo i više ^^ nikakvih sranja ma vip je zakon ^^ šteta što nisu kompletni party napravili kao vip zonu :\

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
orion
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma joj, cekanje, guzvanje katastrofa. e al su me cure u wcu nasmijale jer su padale ko kruske i kidale noge, sori Razz
i naravno da sam isla pišati van iza auta ko neki pas ostavljala svoje oznake tamo Razz
hrana iju, tanjuri iju, pod iju.
sto se tice cuge, mi kao ekipa smo odmah narucili duplo ili troduplo sto pijemo i nismo se vise vracali za sankom da nepravimo guzvu. nemos reci da nije bilo vise cuge bokte pripremili su cuge ko da je neki djecji rodjendan za 50uzvanika. Razz
uf, misla sam da sam jedina sto se tice taxija. kako god da bilo, lijepo su se oparili, next time cu slaviti u zadru kod ekipe, pit cu socijalno vino i kolu i pivo i jos socijalniji kruskovac i bit ce bolje.
sretno svima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: