Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žućo će ovu novu godinu dočekat nevin!

Da
9%
 9%  [ 1 ]
Ne
9%
 9%  [ 1 ]
Tko te j*** šta si prodo kartu!
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Bilo je 1000 i karta je koštala 250 kn (dakle više nego li u dvorani ili u essekeru). Vidim da ponavljaš postove, i kako su ti već neki rekli: "lako je biti general poslije bitke", a ja bih ti nadodao da se ne praviš previše pametna i gdje treba i gdje ne treba. Inače, sretna nova godina.

Nije to "lako je biti general poslije bitke". I tamna strana je u prethodnim postovima napisao dosta toga s čime se slažem.

Ne pravim se pametna, već iznosim svoje mišljenje o ovakvim eventima. Meni bi bilo glupo otići na takav doček, a znati što mogu otprilike očekivati (gužvu, proliveno piće po hrani, prljave WC-e, rigotine i sl.) i onda poslije kukati.

Kad bi svi dobili ono što je obećano, kad bi organizator bio od riječi i kad bi svi bili zadovoljni onime što su platili - to bi bio idealan svijet, ali... Wink

P. S. Sretna Nova i tebi!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodo draga...prestanite biti placipicke i cmizdriti za necime što ste se sami izabrali i zajebali
jer izbor je bio iskljucivo vaš....
nitko vas nije nigdje tjerao....
poklopite se ušima...i sami sebi recite...
iduci put cu pametnije......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
m4dness01
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Morao sam se registrirat kad sam vidio ovo. Kao prvo prosle godine u esekeru je bila ludnica pa je ekipica cula kako je bilo pa ce ici svi kao prvo ove godine u esekeru je bilo predobro a svim seljacinama kojima je bilo lose ko vas je.... nemorate se povodit za svima dragi ljudi bili ste na partyu a ne na gala veceri organizacija je bila predobra samo sto ste vi ljudi smradovi kakvih nema uzimali ste po 5 porcija hrane i pola bacali ALOOOO ! takodjer isto i s cugom znali ste kakva ce muzika da bude ako nevolite sta ste isli da bi bili vidjeni seljacine a... a sto se tice lajni i bombona pa fala bogu to je party a svim seljacinama odite na mile kitica ! ! ! ! ! ! BILA JE LUDNICA ......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavle99
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.01.2011. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto došlo i mojih pet minuta!! Kada sam Vam govorio šta će biti niste mi vjerovali a dotični (Mađar (vlasnik caffe bara Zanzibar i agencije Carpediem) i DJ Marc Times (Zoran Andrić) Išli su sa tim da ZAJEBU ljude i slažu da će unutra biti svega i svačega a znali su unaprijed da neće biti ničega!!!

Lijepo sam Vam govorio da ćemo se čuti 01.01.2011 eto obistinilo se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anica
Offline
Ukupno postova: 48
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

m4dness01 je napisao/la (Pogledaj post): › a sto se tice lajni i bombona pa fala bogu to je party a svim seljacinama odite na mile kitica ! ! ! ! ! ! BILA JE LUDNICA ......


oni koji se ne drogiraju su seljačine? divno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2011. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bilo je 1000 i karta je koštala 250 kn (dakle više nego li u dvorani ili u essekeru).


to je ta računica o kojoj pričam...dakle,oni nisu imali trošak najma prostora i DJ-i tamo nisu imali prekrasne sise pa su sigurno vrtili za manje para.
znači više su potrošili na dekor,hranu i piće..i kako se vidi,bilo je super,ništa nije falilo i sve pohvale.
Zato i kažem, kako se nitko nije zapitao.."pa jebote kako je ovdje jeftinija karta nego u planu a toliki prostor iznajmljen, nekakva zvučna imena za pultom, fensi šmensi ala las vegas?"
i sad svi šokirani hahaha...

što se tiče organizatora, više mi se čini da se malo preračunao i pogubio u cijeloj priči nego mu je bila neka namjera baš toliko očito opljačkati ljude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavle99 je napisao/la (Pogledaj post): › Eto došlo i mojih pet minuta!! Kada sam Vam govorio šta će biti niste mi vjerovali a dotični (Mađar (vlasnik caffe bara Zanzibar i agencije Carpediem) i DJ Marc Times (Zoran Andrić) Išli su sa tim da ZAJEBU ljude i slažu da će unutra biti svega i svačega a znali su unaprijed da neće biti ničega!!!

Lijepo sam Vam govorio da ćemo se čuti 01.01.2011 eto obistinilo se.


Nije istina, danas je 02.01.2011. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CARPEDIEM-OS branio si svoju organizaciju kada je pavle govorio kako ce biti, sada si isto online koliko vidim i pratis ovo..
de reci nesto*

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mile87
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anica je napisao/la: ›
m4dness01 je napisao/la (Pogledaj post): › a sto se tice lajni i bombona pa fala bogu to je party a svim seljacinama odite na mile kitica ! ! ! ! ! ! BILA JE LUDNICA ......


oni koji se ne drogiraju su seljačine? divno.


ja se isto ne drogiram i ne slušam kitića.. Jel sa mnom sve u redu?!

madness - aj smiri malo doživljaje, pokupi ekipu, tabletice i pravac techno party jer vidim da si jedini vamo pametan.. Od 100 komenatara kako je bilo žešće sranje, uletiš ti sa svojim "pametnim" istupom, kažeš kako si prezadovoljan (očito jer si bio nadroksan) i da su ostali seljačine.. ma mrš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-xoxo-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha
ne moze bit dobro kad su u igri mark tajmsovi i slicne * ...to je sve ta * koja bi samo gledala kako zaj*** nekog i uzet pare...sad kad vide kako je u planu b ekipi bilo super nagodinu ce im sigurno poslat zamp da useru i to malo sto valja u ovom gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="maniche"]
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
što se tiče organizatora, više mi se čini da se malo preračunao i pogubio u cijeloj priči nego mu je bila neka namjera baš toliko očito opljačkati ljude.


Prijatelju znam ja cjelu tu ekipu..Krivo ti se cini prodali bi oni mamu za 20kn...Nabacite si racunicu 2000 karata x 200kn 400 000 kn!!!Nemoj me jebat!!! Pa za te novce bi ja organiziro 100 kurvi koje bi okolo isle essekerom i pusile gratis!Cuga i posluzivanje pa normalno kad nalaze "konobare" za 300ak kn koji prvi put ulaze u sank..Prijatelju JA konobarim i ispod 100€ za takav docek mi se nemoj ni obracat a i ostali konoabari tako razmisljaju..Meni je jedino krivo stpo je meni bilo stvarno DOBRo al mene tamo nije bilo jedno 3h pa sam za sve ovo sazno s neta, al mi je zao ljudi i boli me da takvi jebivjetri tuku takvu paru koju su posteni ljudi krvavo zaradili..Vidjet cette sljedece godine sta i kako se moze organizirat u essekeru..

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
gospodo draga...prestanite biti placipicke i cmizdriti za necime što ste se sami izabrali i zajebali
jer izbor je bio iskljucivo vaš....
nitko vas nije nigdje tjerao....
poklopite se ušima...i sami sebi recite...
iduci put cu pametnije......

Poštovani gospodine koji se predstavljaš kao tamna strana; naše je pravo da ostavimo trag na ovome forumu (razlog iz kojeg sam se i registrirao) da ubuduće kad netko bude "googlao" gdje će za novu godinu pročita ovo o čemu mi sada pišemo i postupi pametnije i bojkotira buduće organizacije ovih osoba (agencije CARPEDIEM i vec spomenutih) koje su nas sada besramno prevarile, i želja mi je da im ovo bude jedina zarada u životu! (ovaj forum doživljavam kao vid medijske borbe)
koji je tvoj razlog da toliko zdušno nas napadaš i pomalo braniš organizatore ove nove godine u essekeru, si i ti s njima u shemi?... Drugog razloga ne vidim zašto bi nas napadao... mi nismo ništa mogli ZNATI kako će biti.. mi smo išli s dobrom vjerom i nadali se solidnom provodu a dobili smo NIŠTA, NULA... nisi bio prisutan tamo prema tome šuti! Ako si ti toliko vidovit pridruži se tarot majstorima na nekoj od privatnih televizija, možda ti je to skriveni talent
Poštovani gospodine koji se predstavljaš kao "maniche" tebi bih mogao svašta reći no vidim da imaš 1159 postova - nađi si drugi život osim interneta, nemaš novaca jel onaj tko se hvali koliko novaca troši taj ih uglavnom nema ili ih sve potroši (a ti ih trošiš na cugu koju poslje popišaš pa nemaš ništ od tog). Napadaš nas opet ovdje da smo glupi što smo tamo išli za doček jel što smo očekivat mogli za tako malo novaca, pa očekivali smo solidnu zabavu a doček nam se proveo u čekanju (čekanju na ulaz, čekanju na cugu, čekanju na wc...) - a za to nisu potrebni novci (bar ne puno)nego samo malo bolja organizacija, otvori više ulaza, kupi više čaša da konobari imaju u što točit pivo - ili jo bolje limitiraj broj posjetitelja koji taj kapacitet može primit, ako imaš jedan wc na 2000ljudi ne možeš prodat 2000 ulaznica, zanima me gdje si ti bio za novu g? i koliko si platio doček? ako jednu subotu trošoš 400-500kn onda sigorno nisi bio negdje za doček ispod 2000kn... jel bi ti to bilo sigurno ispod časti... jel ti štediš cijeli mjesec za jednu subotu (jadničak ne zna se zabavit provest s manje novaca) onda si sigurno štedio cijelu godinu za doček ove nove godine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idesh
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 4:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel neko zna mozda jel bila ta Lauren Pope?...cekao sam u redu na wc pa stvarno nemam pojma...inace nisam bio pijan ni nista...i da za ove koji sve predvide na vrijeme i to..platio sam da se zabavim i da provedem zadnje trenutke stare i ulazak u novu god. u nekom dobrom sjecanju i po nekoj logici organizatori su ti kojima vjerujes i koji su to trebali omogucit svima...ovak ispada da bilo tko moze org. tako nesto i to je oke to se tako radi..ma nemoj to bi trebali svi prihvatit da je tako i svi bi trebali znat unaprijed da ce vas neko sjebat na taj nacin...wau da svi misle tako crno ljudi nebi iz kuce izlazili...ugl sve je bolje nego bit kod kuce za novu godinu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 7:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@caky svačije je pravo da ostavi trag na internetu....
ali vi se svi ponašate ko da ste pali s marsa i kao da nikada do sada niste doživjeli nepravdu....
mislim ako se sad ovo do idućeg dočeka ne bude razvlačilo nema smisla...što bi drugo radili cijelu godinu
što ćete sad ko neke cvilidrete danima tuliti kako je bilo loše i kako vas je netko opljačkao....to je život nije fer ali je tako
to što se da novac za nešto nipošto ne garantira da će biti niti super niti dobro
mislim i na plotu piše ona stvar pa nije
uostalom svatko je imao izbor gdje će ići....
blago si ga vama ako vam je to najveći problem u životu....
i kao da će ovo promijeniti nešto na stvari ili će se zbog ovih komentara organizirati bolje...
kad bi komentari na internetu mijenjali stvari....živjeli bi u utopiji....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

caky je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›
gospodo draga...prestanite biti placipicke i cmizdriti za necime što ste se sami izabrali i zajebali
jer izbor je bio iskljucivo vaš....
nitko vas nije nigdje tjerao....
poklopite se ušima...i sami sebi recite...
iduci put cu pametnije......

Poštovani gospodine koji se predstavljaš kao tamna strana; naše je pravo da ostavimo trag na ovome forumu (razlog iz kojeg sam se i registrirao) da ubuduće kad netko bude "googlao" gdje će za novu godinu pročita ovo o čemu mi sada pišemo i postupi pametnije i bojkotira buduće organizacije ovih osoba (agencije CARPEDIEM i vec spomenutih) koje su nas sada besramno prevarile, i želja mi je da im ovo bude jedina zarada u životu! (ovaj forum doživljavam kao vid medijske borbe)
koji je tvoj razlog da toliko zdušno nas napadaš i pomalo braniš organizatore ove nove godine u essekeru, si i ti s njima u shemi?... Drugog razloga ne vidim zašto bi nas napadao... mi nismo ništa mogli ZNATI kako će biti.. mi smo išli s dobrom vjerom i nadali se solidnom provodu a dobili smo NIŠTA, NULA... nisi bio prisutan tamo prema tome šuti! Ako si ti toliko vidovit pridruži se tarot majstorima na nekoj od privatnih televizija, možda ti je to skriveni talent



Poštovani gospodine @caky
dakle s obzirom da se dotikavate mog komentara osjecam prijeku potrebu da se ocitujem u svezi glede vašeg komentara te otklonim svaku ako ne i svaku sumnju, nejasnocu, dilemu, trilemu.....
dakle slušaj vamo
upravo kao što ste vi izabrali ovaj forum odnosno medij...nebili ostavili neobrisivi trag na internetskim prostorima u cilju da se sacuva ova nanešena prevara u svezi glede doceka nove godine....
tako su i mnoge generacije prije vas....upravo na ovakvim ili slicnim docecima vec odavno vec ostavile sveje komentare....i nevjerovao ili da...svi su bili ovakvog tipa
....pa me upravo zbog toga...a vidi vraga...nisam nimalo vidovit.....cudi ako ne i zabrinjava cinjenica....da unatoc tome....i dalje je pun penis novih generacija ...koje organizatori opet i ponovno uspiju nasanjkati...ili receno po naški...uspiju zajebati...
e pa sad Poštovani gospodine @caky....namece se pitanje....da li smo mi stvarno toliko glup narod....ili se ipak tu radi o pojedincima....koji znaju ostaviti komentar na internetu...a ne znaju se služiti istim...da bi skužili neke stvari....

stoga da konacno završim sa ovime...
ja niti sam bio da tom doceku..niti na jednom drugom.....niti sam dio bilo kakve organizacije doceka....
vec jednostavno ja sam onaj koji ima mozga u glavi...i znam se služiti s njime....
a što se tice organizatora....
dokle god je ovakvih tupavih generacija....vjeruj mi da ce se svake godine ova prica ponavljati....

lijep pozzzz i sretna vam nova

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: