Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žućo će ovu novu godinu dočekat nevin!

Da
9%
 9%  [ 1 ]
Ne
9%
 9%  [ 1 ]
Tko te j*** šta si prodo kartu!
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

načelno razumijem cakya, ali se isto tako u potpunosti slažem s tamnom stranom i fear of the darkom. svi ćete vi, koje privlače ti masovni dočeci za 1000+ ljudi, skužiti kad tad da je za idealnu proslavu potrebno ne više od partnera, užeg kruga prijatelja, slobodne gajbe i 100tinjak kuna Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
načelno razumijem cakya, ali se isto tako u potpunosti slažem s tamnom stranom i fear of the darkom. svi ćete vi, koje privlače ti masovni dočeci za 1000+ ljudi, skužiti kad tad da je za idealnu proslavu potrebno ne više od partnera, užeg kruga prijatelja, slobodne gajbe i 100tinjak kuna Wink

ispada da je tako...

@ tamna strana, upravu smo obojica samo ti gledaš objektivnije (jel si to već davno prošao) i jel nisi bio tamo, a ja subjektivno jel sam to sve doživio, i sad sam ljut... Smile
Sretna ljudi i Vama svima nova godina...
A VI BUDUCE I SADASNJE GENERACIJE, citajte ovo i recite sebi JA CU PEMTNIJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2011. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › načelno razumijem cakya, ali se isto tako u potpunosti slažem s tamnom stranom i fear of the darkom. svi ćete vi, koje privlače ti masovni dočeci za 1000+ ljudi, skužiti kad tad da je za idealnu proslavu potrebno ne više od partnera, užeg kruga prijatelja, slobodne gajbe i 100tinjak kuna Wink


potpisujem. proteklih 5 godina sam čekao na raznoraznim masovnim i organiziranim dočecima i ove sam rekao e valaj neću više i mogu reći da mi je bilo bolje nego na ikojem od prošlih dočeka. nas 15-ak u gajbi i udri, cuge kolko hoćeš, hrane kolko hoćeš, wc čist, glazba kakvu hoćeš, idila.. <3 xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › jer mislite da ce te na takvim vatrogasnim zabavama proci dobro...


šta fali "vatrogasnim zabavama"?..nemate vi pojma šta valja..još ste zeleni...za 200 kn jedi i pij koliko možeš,konobari skaču na svaki tvoj mig, bend svira cijelu noć, ples do jutra..najbolje novogodišnje fešte za 200-300 ljudi..drugi put se malo raspitajte za derneke oko Osijeka..v Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2011. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › jer mislite da ce te na takvim vatrogasnim zabavama proci dobro...


šta fali "vatrogasnim zabavama"?..nemate vi pojma šta valja..još ste zeleni...za 200 kn jedi i pij koliko možeš,konobari skaču na svaki tvoj mig, bend svira cijelu noć, ples do jutra..najbolje novogodišnje fešte za 200-300 ljudi..drugi put se malo raspitajte za derneke oko Osijeka..v Wink


ja bih to ipak prakticirao kad budem malo stariji. xDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › jer mislite da ce te na takvim vatrogasnim zabavama proci dobro...


šta fali "vatrogasnim zabavama"?..nemate vi pojma šta valja..još ste zeleni...za 200 kn jedi i pij koliko možeš,konobari skaču na svaki tvoj mig, bend svira cijelu noć, ples do jutra..najbolje novogodišnje fešte za 200-300 ljudi..drugi put se malo raspitajte za derneke oko Osijeka..v Wink


ja bih to ipak prakticirao kad budem malo stariji. xDD


pa lega ne znam jel imaš 15 godina ili koliko..na ovakvim "vatrogasnim zabavama" zabavlja se ekipa od recimo 20-35 godina.. bar 80% ljudi Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2011. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam 20 i nešto sitno xD i još uvijek sam za malo žešće partye, vrištanje, veselje do ibera, da ne kažem valjanje (naravno, ne valjanje od pijanstva nego od sreće) a takvo ponašanje nije adekvatno za ovakav tip zabave pa ću još nekih 10-ak godina sigurno preskakati vatrogasne nove godine. ne kažem, naravno da ima ljudi kojima se to sviđa ali svakome njegovo. Very Happy

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DOČEK NOVE PRETVOREN U NOĆNU MORU
Najviše kritika Esseker centru


http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=135123

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2011. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

organizator dario mađar haahhahahah pa kakve su ovo izjave " hrana u duzini od 40 metara " buahaahhaha izgleda da je bio na drogiran
a ovaj dio je bolje ne komentirat:
“Više se ovakvi prizori neće dogoditi. Kad je pića i hrane u izobilju, onda se i dogodi ovo što se u nas zbilo, a da mi tu nismo krivi. Ispričavamo se svima i dogodine će organizacija u Essekeru sigurno biti drukčija”, rekao je Mađar.
kad je pica i hrane u izobilju... vozim tramvaj

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › DOČEK NOVE PRETVOREN U NOĆNU MORU
Najviše kritika Esseker centru


http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=135123

Umjesto da se zavuku u mišju rupu, posuju pepelom i mole boga da im to nije zadnji događaj koji će organizirati, oni ovakve "argumente" prosipaju koje nije vrijedno ni komentirati... nakon samog dočeka, nisam bio toliko nezadovoljan (najviše zahvaljujući alkoholu i dobroj ekipi), ali zbog ovakvih organizatora koji očito ne misle ništa poduzeti u vezi poboljšanja budućih dočeka, ja im sigurno (a i nitko iz moje ekipe) više nikad ne mislim punit džepove. osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: