Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žućo će ovu novu godinu dočekat nevin!

Da
9%
 9%  [ 1 ]
Ne
9%
 9%  [ 1 ]
Tko te j*** šta si prodo kartu!
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i zaboravih dodati,a edita nema.....
Nova je bar meni,ionako dan kao i svaki drugi...tako da niti išta očekujem....niti pravim od tog dana nešto posebno...niti bacam novce koje nemam....
pa se ni ne razočaram.....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 10:27 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko ja znam, u pravu si, oni su organizatori, mislim da znam i tko je glavna osoba, ali ne bih tu javno nekoga prozivao kad nisam siguran. A što se tih rezervacija tiče, super što je pisalo negdje da postoji takva mogućnost. Ovako smo se mi obični posjetitelji nasjedili tih 6-7 sati, mislim toliki prostor, a toliko malo stolova i niti jedna stolica.


dakle vratimo se na prvi post....dok se još pretpostavljalo da DJ Sisa neće doći.

pavle99 je napisao/la: ›
Evo poštovani forumaši, da Vas nebi prevarili dotični Marc Times i Mađar ( Modna Agencija Carpediem) Gospodica Lauren Pope NENASTUPA u Esseker Centru, nego nastupa u Zagrebu u Novinarskom Domu. Provjerena informacija s organizatorom dotičnog dočeka Nove Godine!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je bila totalna katastofa...

Ako sam dobro shvatio Karaka je radila hranu a oni su radili hranu za još 5-6 slavlja znači više tisuća ljudi....ne znam samo na koju foru istovremeno mogu pripremati hranu za taj broj ljudi....znači da je hrana pripravljana minimalno dan ranije pa se samo podgrijavala....

Light show nije bio niti približno onome što je najavljivano....

Muzika....možda i nije bila loša onima koji su smazali 3-4 bombona, 7-8 lajni speeda ili koksa...

Ulaz, garderoba, wc....nema stvari koja nije bila sjebana...

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 11:04 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He, he, he

Potpisujem post Bravo Bravo Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Tinus";p="341912"]
tamna strana je napisao/la: ›
iskreno...uopce mi vas nije žao.....takve kao vas i treba zajebati svaki put za svaki docek nove godine...kad ocekujete nadasve spektakl...i osobni tretman za svakog ponaosob...jer mislite da ce te na takvim vatrogasnim zabavama proci dobro...
no ipak...no ocito da je nekima potrebno više ovakvih usranih doceka...da se konacno opamete i skuže da od tih spektakularnih najava doceka i organizacija nece nikad ništa biti....
tamna strana je napisao/la: › rana"]
iskreno...uopce mi vas nije žao.....takve kao vas i treba zajebati svaki put za svaki docek nove godine...kad ocekujete nadasve spektakl...i osobni tretman za svakog ponaosob...jer mislite da ce te na takvim vatrogasnim zabavama proci dobro...
no ipak...no ocito da je nekima potrebno više ovakvih usranih doceka...da se konacno opamete i skuže da od tih spektakularnih najava doceka i organizacija nece nikad ništa biti....


Svaki dan se sve više iznenadim razinom ljudske gluposti. osobne frustracije se manifestiraju na različite načine. ali dobro. sve je to za ljude...



ajd da vam ipak nacrtam bojicama kako bi shvatili poantu onoga što sam napisao...
jer vidim da neke još uvijek drži mamurluk i tabletice....i da nekima još uvjek viri igla iz vene....pa ne mogu skužiti neke stvari

dakle....
bit svega u ovoj prici...i to ne samo u vezi doceka u esskeru ili u gradskom vrtu...vec opcenito kod doceka masovnih razmjera...
je to što svake godine al doslovce svake godine....zbog vaše naivnosti...retarddiranosti..iliti tko zna cega još....nasjednete na faking reklamu organizatora koji vam obeca brda i doline....a vi takvi naivni svaki put nasjednete na faking istu pricu....

i što slijedi poslje te nadasve glamoruzne najavljivane veceri ???
svi nezadovoljni svi razocarani...
svi se osjecate prevareni....
i zamisli slucajnosti....tako svake faking godine....

e upravo zbog te vaše naivnosti sam i napisao da mi uopce vas nije žao jer jednostavno ste to i zaslužili

nigdje nisam spomenuo da je to malo novaca što ste odvojili za docek...
pogotovo ako ste još htjeli ugodno iznenaditi nekog svog prijatelja, prijateljicu, djevojku , ljubavnicu...
pa ste pored svoje karte izdvojili lovu za još jednu ...dvije...

al dokle god budete nasjedali na nadasve spektakularne doceke...samo zbog toga što je organizator to tako napisao da ce biti...e onda vam i tako treba da prođete....

svi vi koji imalo pratite ovaj forum...imali ste priliku to odavno skužiti da je to tako...
isto kao i vjecito pljuvanje po organizaciji za BESPLATAN docek nove godine na trgu....
koliko se vidi iz priloženog...
niti jedna osoba se nije žalila da im je bilo loše...a snimke na tv-u pokazuju poprilican broj ljudi koji su sa veseljem i osmjehom na licu docekali novu godinu....


dakle svima razocaranima....želim sretnu novu godinu....i da do iduce godine skupite barem malo više inteligencije u svom mozgu ...te ne napravite istu pogrešku.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2011. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
prijatelju, za 220 kn?!
pa ja običnu subotu ostavim vani 400-500 kn.


Svaka tebi čast što ti imaš mogučnosti za jednu subotu ostaviti vani jednu petinu nečije place ( ili jednu desetinu pristojne domace place ljudi sa fakultetskom diplomom ), no situacija je takva da vecina ljudi to nije u mogucnosti...


i nije neka lova ako izađem jednom mjesečno, zar ne?
a fora s kartama dečki-cure...pa večina cura neće popiti i pojesti cijenu karte, dok večina momaka sigurno hoće..hehe opet matematika.
rekoh,toliko stvari je smrdilo oko ovog d< ne mogu vjerovatikoliko se šokiranih ljudi javlja.
to kao da kupiš majicu kod kineza za 50 kn i onda se čudiš što je nakon 3 pranja poput krpe Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma i ja sam dojma da masovni doceci ne mogu, jednostavno ne mogu ispasti dobro. Do 500 ljudi maximalno, i jednostavno mora biti jedan konobar na cca 80 ljudi, pa eto i neka je jedan na 100, ali manje ne smije biti...

ali po toj računici, tamo gdje je bilo 2000 ljudi trebalo bi 20 konobara, a tko ce to poplacati...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali po toj računici, tamo gdje je bilo 2000 ljudi trebalo bi 20 konobara, a tko ce to poplacati...

Pa tih 2000 ljudi, tko drugi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali po toj računici, tamo gdje je bilo 2000 ljudi trebalo bi 20 konobara, a tko ce to poplacati...

Pa tih 2000 ljudi, tko drugi.


Zašto? Kad može i ovako Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="maniche"]
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tako je, ako ste platili 220 kuna, očekujte da nećete dobiti ono što je najavljeno Very Happy neki nisu platili puno više, oko 250 ili 300 pa su imali svega cijelu noć, a i koga briga koliko ti potrošiš na obične ili neobične subote? Very Happy


Da se ja nadovezem,cjena karte JE bila 200kn ili 220 ne znam , tu cijenu JE odredio oragnizator!! Znaci VALJDA je u toj cijeni uracunato SVE!Pogotovo sto je prosla godina pod WLM bila odlicno odradjena!!!Zato me i cudi da su ove godine kiksali tamo u dvorani..O Djarmi I drustvu iz Carpe Diema radje nebi jer su se ovim dokazali i pokazali..Samo cu rec da sam prije 2g bio u Kju clubu gdje si za 240kn jeo i pio cjelu noc!! I to od JAcka do Brlje ako si htio, pa mi stvarno nije jasno koji im je qurac da vec 2g ovako sranje free ulaz prave...Ugl. meni bilo dobro jel sam snalazljiv a u org CARPE DIEM EKIPE vise nebi iso na WC!

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
Od toliko ponuđenih mjesta negdje je moralo biti loše...


Od kojih ponudjenih??Ponuda je ove g bila katastorfa.2 velika dvoranska partya , jedan jedini nirmalni manji(plan b) koji je rasprodan kontam odmah, i ovo sve nesto ofrlje neki upad +placanje cuge sto je meni za NG bezveze..Ugl ponuda je bila nikakva i ja jos 31 nisam bio siguran gdje cu, al kao sto su ljudi rekli ako ti je ekipa prava onda ce ti bit i u wc dobro..Tako da meni je NG izvukla ekipa... Moj savjet je plan b ekipi da sljedece godine rade barem 3 partya u ovom gradu, da nas jos barem 1000 ima di slavit novu godinu ako nebudem moro radit..

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, kako možete očekivati da na dočeku za 1000-2000 osoba bude super - bez obzira koliko vi platili?

Prvo, već kad vidite za koliki broj ljudi se planira taj doček - iz aviona je vidljivo da će takav masovan doček biti fail barem 50 %.

Također je razumljivo da ćete dugo čekati na ulaz jer ne mogu puštati 10 ljudi na ista vrata u roku 1 min.

Što se tiče hrane, ako niste dosad (pro)čitali komentare poslije dočeka prethodnih godina (a vjerojatno jeste), tamo je pisalo kako je hrane bilo zalivene pićima, razbacano...i ako vam to nije dovoljno onda stvarno...

Dalje, što se tiče WC-a...zar mislite da će na toiki broj ljudi WC-i biti super uredni, mirišljavi, čisti..?

Tko imalo razmišlja glavom, neće nasjesti na ove masovne dočeke i obećanja organizatora.

Osobno, ne volim takva masovna događanja, zato i nikad nisam išla na dočeke na kojima je bilo 300 i više ljudi jer ne volim gužvu, i jednostavno znam da će biti svinjarija i svega i svačega.

Mi sm ove godine bili u siesti - bilo je odlično! Za 50 kn - rezerviran stol, piće dobrodošlice, suhomesnati proizvodi i šampanjac u ponoć. Cuge - koliko popiješ, toliko platiš.

S obzirom da baš i ne volim alkohol, piće dobrodošlice (žestu) nissam popila, već samo šampanjac u ponoć (koji sma pomiješala s Fantom). Wink

Od suhomesnatih proizvoda bio je suhi vrat, kobasica (2 vrste), sir i oni mali pekarski kruhići.

Hrane je bilo, baš fino koliko čovjeku treba. Otišli smo oko 2 h, a hrane je još uvijek bilo.

Ekipa je bila vesela, nije bilo pijanik koji su se valjali po podu, rigali, glazba je bila ok (neke pjesme su se ponavljale, ali nema veze).

Ukratko, bilo je super, meni osobno najdraži doček Nove godine - bilo je sve kako treba. Wink

Želim reći, da meni poanta dočeka Nove godine nije prežderavanje uz ne znam koliko vrsta jela. Ako želim (toliko) jesti, otići ću u neki restoran, ali ne na Novu godinu. Tu večer želim se lijepo zabaviti s osobom koju volim, da lijepo dočekamo Novu, plešemo i tako.

Općenito mi je glupo baciti novac na fore tipa Esseker, dvorana Gradski vrt, jer mi ne treba neograničeno ovo-ono. Pogotovo iz razloga jer znam da ti masovni dočeci nikada ne ispadnu kako treba (čast izuzecima).

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masovni je bio i u planu b pa je bilo jako dobro tako vase teorije o masovnim docecima padaju u vodu.
znalo se da je ova organizacija sumljiva i da nece bajno proci zato i nisam ocekivo spektakl, jos sam mislio da ce cuge prije nestat ( iako pise samr u neogranicenim kolicinama)

organizatoru koji citas sve ovo imas li sta rec u svoju obranu Wink stvarno ti treba dic spomenik za 2 inovacije a to su garderoba koja se (uz 240kn) naplacuje + ulaz od 70cm sirine (1 po 1 ulazi) i tako 2000 ljudi. TI SI GENIJE

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nidzo je napisao/la: ›
masovni je bio i u planu b pa je bilo jako dobro tako vase teorije o masovnim docecima padaju u vodu.

Jel i tamo bilo 2000 ljudi? Wink Od nekoliko masovni dočeka, malo njih će biti za pohvalu, tako bar ja kontam. A i po komentarima o takvim dočecima možeš vidjeti da su masovni dočeci većinom žešći fail.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jel i tamo bilo 2000 ljudi? Wink Od nekoliko masovni dočeka, malo njih će biti za pohvalu, tako bar ja kontam. A i po komentarima o takvim dočecima možeš vidjeti da su masovni dočeci većinom žešći fail.

Bilo je 1000 i karta je koštala 250 kn (dakle više nego li u dvorani ili u essekeru). Vidim da ponavljaš postove, i kako su ti već neki rekli: "lako je biti general poslije bitke", a ja bih ti nadodao da se ne praviš previše pametna i gdje treba i gdje ne treba. Inače, sretna nova godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: