Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žućo će ovu novu godinu dočekat nevin!

Da
9%
 9%  [ 1 ]
Ne
9%
 9%  [ 1 ]
Tko te j*** šta si prodo kartu!
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.01.2011. 23:13 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije ni čudo da se toliko čudite kad vam je 500 kn potrošnje toliko interesantno da bi oko toga mogla ispasti i rasprava Very Happy
znaš koliko je boca jegera vani?možda jack, chivas?
šta ti misliš da postoji samo osječko i vodka?
ajde da ne offtopičarimo.

činjenica je da su ovakvi dočeci tradicionalno navlakuše.
od takvih 5-6 u gradu,MOŽDA jedna bude dobra..
i to je već dvije godine plan b..kako čujem bilo je super i čestitam ekipi,neka tako nastave.
Drugo,dobro ste znali tko organizira i ovo i i dvoranu.
treće..da si onako na brzaka složiš neku računicu u glavi,dakle troškove orgnizacije essekera i dvorane..pa ne moraš biti posebno pametan da shvatiš kako će u 12h nestati hrane i cuge.
aj živio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
nije ni čudo da se toliko čudite kad vam je 500 kn potrošnje toliko interesantno da bi oko toga mogla ispasti i rasprava Very Happy
znaš koliko je boca jegera vani?možda jack, chivas?
šta ti misliš da postoji samo osječko i vodka?


500kn je puno novaca za prosječnog građana ove zemlje
ne pijem jeger, jack ni chivas. kupovanje te cuge na boce u kafićima je po meni čisto preseravanje. ima se može se... glumci... ali opet ko voli nek izvoli...
ontopic
eto onako odokativnom metodom ako netko ima informacije nek slobodno ispravi. možda sam u krivu
prodano cca 2000 karata 180-240 kn prosječna cijena 200 kn uzmemo i dobijemo 400 000 kn. eto da su ih svi dj-i, konobari, zaštitari, ozvučenje, iznajmljivanje essekera koštali 100 000 kn ma nek bude 150 000kn ostane 250 000kn. nek su sebi stavili 100 000 kn zarade što je pristojno ostane ti 150 000 kn. i sad oni za 150 000 kn ne mogu nahraniti i napiti u 7sati 2000 ljudi. sponzorsku cugu sponzor daje bespla, pivo je točeno što je znatno jeftinije. sva cuga je kupljena na veliko znači jeftinije, i karaka. ali naravno kontam da je stavka profita nadmašila stavku za klopu i cugu.

isus je uspio nahraniti 5000 ljudi sa pet kruhova i dvije ribe. valjda su i oni mislili nešto slično

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 23:53 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›

da si onako na brzaka složiš neku računicu u glavi,dakle troškove orgnizacije essekera i dvorane..pa ne moraš biti posebno pametan da shvatiš kako će u 12h nestati hrane i cuge.
aj živio.


Ajd neka si ti najpametniji Very Happy Very Happy s obzirom na priče ljudi koji su tamo bili, vidljivo je da se išlo zaraditi što se više moglo, a to što će se ljudi osjećati prevarenim kao da je bitno kad znaju da im nitko ništa ne može, niti će ih tko tužiti niti će im se nešto loše dogoditi i opet će sljedeće godine organizirati dočeke i opet će se dogoditi isto ovo, jer bi kao ljudi trebali šutjeti jer su za 220 kuna dobili i previše???'

Ma daj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2011. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok dakle slazemo se:)
samo sam htio reci da se ovako nesto moglo i ocekivati.znam masu ljudi koji su bas zbog cijene izbjegli i esseker i dvoranu.
ali to je realnost ovog grada..da je upad bio 300 kn,prodali bi 100 karata..ides jeftino,na stetu kvalitete..rekoh,tradicija kod nas.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 0:23 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna se tko je dotični gospodin oranizator.Oni koji nisu znali-sada znaju...pa neka drugi puta dobro razmisle hoće li otići na neki njegov "party"-
Vratite se na prvu stranicu ovog topica.Od početka se znalo se kako će ovo završiti.
Facebook stranica esseker centra nakon ovoga partya je bila puna negativnih komentara prevarenih ljudi a gospodin organizator je lijepo trljao ruke i brisao komentare.Sve do jednoga. Tek prije 2 sata se oglasio sa statusom: Ispričavamo se svim nezadovoljnim gostima (pojedincima), zbog nočašnje situacije... HVALA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › ok dakle slazemo se:)
samo sam htio reci da se ovako nesto moglo i ocekivati.znam masu ljudi koji su bas zbog cijene izbjegli i esseker i dvoranu.
ali to je realnost ovog grada..da je upad bio 300 kn,prodali bi 100 karata..ides jeftino,na stetu kvalitete..rekoh,tradicija kod nas.


Ma stvar je u tome da su si previše novca stavili u džep, mogli su i oni pristojno zaraditi, a mogla je i većina biti zadovoljna. To ti je kao da naručiš bocu jegera, platiš je 400 kuna, a dobiješ ga razvodnjenog ili pelinkovac umjesto njega Very Happy Pristojno se zaradi na ovih 400 kuna, ali zašto ne uzeti još i više, ako ti nitko ništa ne može...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Totalni debakl!

Organizator je osigurao čitava dva redara da pregledavaju na ulazu, zbog čega je ulazak trajao preko 40 minuta.

Prije jedanaest je nestalo hrane!

U jedan je nestala većina cuge.

Najbolji primjer organizacijskog debakla je konobar koji gostima koji traže piće odgovara: "Na pauzi sam." I to u 20 minuta iza ponoći.

Konobari su bili, i kad nisu pauzirali, potpuno pogubljeni, nemoćni opslužiti ljude, tako da se znalo čekati i preko pola sata na piće.

Neki od gostiju su počeli odlaziti već i prije jedanaest. Bilo je i neugodnih scena kad su nezadovoljni gosti počeli ogorčeno prigovarati organizatoru, te je ovaj barem dvijema osobama vratio novce.

Nije bilo garderobe - odnosno - navodno je postojala na kraju "domaćeg" floora, što znači da vam je trebalo, brat-bratu, 45 minuta tamo i nazad. Uopće - ovim genijalnim potezom organizator je jasno svima poručio da mu ne pada na pamet brinuti za vaše stvari.

O glazbi neću.

I sve to za 220 kuna.

Što reći - balkanska posla, jeftina prevara.

To što će svatko pametan ubuduće izguglati organizatora i osigurati da više nikad nema posla s bilo čime što ovaj organizira- njega neće previše pogoditi pošto onaj koji ima malo pameti ono od sinoć ne bi nikad organizirao.


Potpisujem sve, još bi dodao i kako je bilo upitna i sugrnost kompletne situacije, jel pušit se unutra smjelo a pepeljara nigdje i moglo se štošta zapaliti, isto tako gore u onoj trgovini gdje su bile trash domaće stvari nije bilo nikakve ventilacije i cure su mnoge u nesvjest padale ili im je bilo loše i muka od svega! loše cuge i bez zraka!

Isto tako bi dodao kako je cuga bila grozna, pivo nisi mogao dobit bez hrpe pjene , crno vino je bilo grozno... Hrane nije više bilo u 11h,
šankova je bilo dovoljno... ali to nisu bili šankovi pobogu to su bile školske klupe gore s nazovi stoljnacima a iza kartoni iz kojih se vadila i točila cuga iz pet ambalaže...

Ovaj konobar što je malo malo bio na puš pauzi, za šankom... na moj upit tko je organizator ovog me poslao 3puta u PM.... a nije htio poslužiti... ma... totalni debakl...

tko je to organizirao uopće?
taj nas je sve gadno prevario... a ovo dvoje kojima je vraćen novac njih poznajem i njima svaka čast... tj. tome dečku koji se izborio za to... jel tako smo svi trebali napravit, i ja bi da sam našao organizatora... al ipak nisam si htjeo upropastit novu godinu pa sam trpio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poluos
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
ok dakle slazemo se:)
samo sam htio reci da se ovako nesto moglo i ocekivati.znam masu ljudi koji su bas zbog cijene izbjegli i esseker i dvoranu.
ali to je realnost ovog grada..da je upad bio 300 kn,prodali bi 100 karata..ides jeftino,na stetu kvalitete..rekoh,tradicija kod nas.


hoćeš reći da 240 kn koliko sam dao za kartu nije malo novaca ? a gdje si ti slavio novu majstore, pretpostavljam na Kronplatzu ili negdje još jače pa nam tu serviraš fore o 500 kn za običnu subotu. Zbog takvih kao ti nam i jeste država u ovakvom stanju, mora da si HDZ-ovac.
Preko 70% ljudi u ovoj državi radi jedan ili dva dana da bi si moglo kupiti kartu za ovakvu katastrofu od događaja. I onda bi se trebali ponašati kao da je to nešto sasvim normalno ?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 1:31 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zašto svi obmanjujete javnost kad nam je svima u essekeru bilo ovako:


Very Happy
To je taj the best light and sound system, joj joj...
Imaju sreće što je Esseker između mjesta odakle su ispaljivali vatromet i trga te što ima stakleni krov, pa je u ponoć to donekle i ličilo na nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Što se tiče novaca... mislim da se solidna nova može očekivat za 200kn... nije to mala para... to je blizu 40eur... dobro 35eur... ALI to sve nije bitno.. bitno je da ako ne možeš organizirat za 200kn organiziraj za 400kn pa će ti doć manje ljudi al će sve bit na razini... a ne ovako sve nasamarit i stavit lovu u đep...
2. Ne može ulaz bit za cure 180kn a za decke200kn. Kakva je to spolna diskriminacija pobogu, odma sam trebao znat da su organizatori jako "pametna" ekipa... Tu bi se mnoge osobe time trebale pozabavit inspektori, pučki pravobranitelj (i nemoj te mi reć da je to normalno jel se to radi i izvan HR jel ja ne želim da bude u RH kao što je u inozemstvu već bolje)
3. prosurfaši malo interneto naišao sam na ovaj link
http://www.carpediem-os.com/?p=648#more-post-648
ako su se kod njih rezervirali stolovi uzimam da su oni i organizatori, a tko će ti rezervirat stol ako ne organizator...
svaka cast ekipa CARPE DIEM...
i tako to bude kad modna agencija organizira docek n.godine... ubuduce se drzite svog posla i hostesiranja...
p.s. zasto link pod KONTAKT na siteu carpediema ne funcionira... pitam se pitam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 1:55 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ja znam, u pravu si, oni su organizatori, mislim da znam i tko je glavna osoba, ali ne bih tu javno nekoga prozivao kad nisam siguran. A što se tih rezervacija tiče, super što je pisalo negdje da postoji takva mogućnost. Ovako smo se mi obični posjetitelji nasjedili tih 6-7 sati, mislim toliki prostor, a toliko malo stolova i niti jedna stolica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 3:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
prijatelju, za 220 kn?!
pa ja običnu subotu ostavim vani 400-500 kn.


Svaka tebi čast što ti imaš mogučnosti za jednu subotu ostaviti vani jednu petinu nečije place ( ili jednu desetinu pristojne domace place ljudi sa fakultetskom diplomom ), no situacija je takva da vecina ljudi to nije u mogucnosti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja još nisam skužila tko je organizator, imenom i prezimenom, a ne neka firma,agencija i sl. !?

Čitajući recenzije te proslave čini mi se da su žene okolo po selima učlanjene u kojekakva društva (ono tipa KUD, Društvo naša djeca, Vatrogasci....) bolji organizatori od ovih tu, ali njima nije zarada motivacija već ugled u selu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto nemogu editirati svoj post?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 9:54 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope + nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od toliko ponuđenih mjesta negdje je moralo biti loše...
jedina garancija je dobra ekipa s kojom može biti dobro i u najobičnijoj šupi.....
uostalom što bi sad svi trebali plakati tu jer ste vi imali loš doček..pa tko vas je tjerao tamo...pogotovo ako je bilo naznaka da će biti tako....
da je to dosta novaca je,ali ako se nema, nema se ni za kartu i sve jasno..
ima puno gorih i većih problema u životu od lošeg dočeka....
i ljudi s puno tužnijim sudbinama....
tako da.....
a što se tiče onoga prevariti ili ne.....prilika čini lopova....nije pošteno,ali svijet tako funkcionira.....
kao da to dosada nije nitko ni vidio niti okusio na svojoj koži....
takvih situacija u životu bude jako puno....a i bit će ih još
nitko ne kaže da je fer ali tako je....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: